Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Ekotrade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Pracownik Eko

Ta firma to porażka jak chcesz pracować za grosze w tej firmie to pracuj :) Za 256 h pracy 1500 zł :) Do tego jak masz podpisana umowe zlecenie to moze dostaniesz kase za nadgodziny ale to tez nic pewnego :) Bądzmy ekologiczni i dalej pracujmy za grosze róbmy wolontariat. Pracownik Eko Ekologiczny skromnie żyjący i za grosze pracujący :)

Iza

Przestaliście być aktywni na tym forum. Czy ktoś z Was zdecyduje się na przedstawienie aktualnej sytuacji w jakiej znajduje się Agencja Ochrony Ekotrade? Czy od momentu ostatniego Waszego wpisu zaszły w tej firmie jakieś zmiany, które Waszym zdaniem mogą być ważne dla osób rozważających zatrudnienie u tego pracodawcy?

Bik
@Iza

Niestety, wypłata którą dostałem za czerwiec przyszła pomniejszona o 35% bez żadnego powodu, szefostwo nie reaguje na próby kontaktu i wytłumaczenia co się stało. Sama praca też tragedia, słabe wyposażenie, telefony o 7 rano w dzień wolny by przyjść do pracy bo nie mają ludzi. Wypłaty dopiero koło 25 następnego miesiąca, i to jak wspominałem wcześniej, pomniejszone.

Iza

@gołąbek, rozumiem, że pracowałeś w Agencja Ochrony Ekotrade i w okresie, który spędziłeś w tej firmie zdarzały się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia. Czy w sytuacjach, w których do tego dochodziło, pracodawca ten wyjaśniał powód tych opóźnień? Informacja, którą zdecydujesz się udzielić, będzie ważnym punktem odniesienia dla innych użytkowników.

arispol
@Iza

To znaczy w Słubicach jeleni na szybkiego szukajom

Iza

@Olgierd, napisałeś, że powody opóźnień wynagrodzeń nie są sensownie tłumaczone przez Agencja Ochrony Ekotrade. Czyli jak? Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? Rozumiem, że ta sytuacja Ci przeszkadza. Czy mimo wszystko są jakieś plusy tego pracodawcy, które mogą zachęcać innych do ubiegania się o zatrudnienie u niego?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Ekotrade, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Olgierd

Od kilku lat Ekotrade(gia) ma opóźnione wpłaty za wynagrodzenia.Firma nigdy sensownie nie tłumaczy tego faktu.Pensje w terminie otrzymuje administracja w Warszawie.

gołąbek

Dulanek dalej tam rządzi we Wrocławiu ??? Dalej wypłaty z 30dniowym opóźnieniem ???

Iza

@guccio, nie oceniasz pozytywnie czasu, w którym pracowałeś w Agencja Ochrony Ekotrade. Czy możesz jednak opisać całe swoje doświadczenie z tym pracodawcą? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

guccio

pracowałem prawie 2 lata,większego dziadostwa nie spotkałem !

alfred

Jeżeli są jakieś problemy, to uważam że sam właściciel te problemy generuje, no bo kto się odważy nie zrobić przelewu zgodnie z umową, któryś raz pod rząd ?, moim zdaniem decyzje odgórne. Pracowałem w kilku firmach i ta nie spełnia minimum tego co poprzednie. Pozdrawiam.

Alfred

Właściciel firmy powinien zając się innym biznesem, bo widocznie ten mu nie idzie, przetargi wygrywa niskimi stawkami i nie ma na wypłaty, z jednej strony trzeba go zrozumieć, ale karmienie kłamstwem to już inna sprawa, karma wraca Panie prezesie ;)

fifi

2017/12 Wypłaty z umowy o pracę na czas, natomiast za nadgodziny niestety walą w (usunięte przez administratora) najgorsze jest to że kłamią, zwodzą jak mogą, do piątku dojdą a to kadrowa się zwolniła. Na razie robią taki myk, że chyba z powodu braku kasy płacą nadgodziny co drugi miesiąc. Odradzam tą firmę.

Iza

Witajcie, Czy ktoś z Was obecnych na forum , jest w stanie napisać jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? W poprzednich wpisach pojawiały się, informacje na temat zarobków, jednak wpisy użytkowników są trochę przestarzałe, może ktoś z Was wie jakie aktualnie panują stawki?

zdzichu
@Iza

nie maja obiektów i ludzi więc nikt nic nie pisze ;)

Piko .

JAK TO JEST ZE PANSTWO WPROWADZILO STAWKE 13 ZL BRUTTO ZA GODZ PRACY CZYLI 9ZL 46 gr netto a Ekotrade placi 8 zl 50 gr z koperty za godz powyzej etatu co na to PIP I PROKURATURA ?

graszka

Ekotrade to najgorsza firma we Wrocławiu złodziejska kradną . Okradają nas biednych ludzi . a pensje nasze płyną do ich kieszeni a nie na nasze konta

erty

@Jojo nie miałeś? hmmm mi się zawsze wydalwo ze to wlasnie w umowie pownna być zawarta kwota jaka się będzie dostawalo za prace no ale najwidoczniej się myliłem bo jednak nie wszędzie tak w sumie jest

ek

firma widmo i widmo wypłaty

kolek

umowa o pracę dla inwalidów reszta ma zlecenia jak wszędzie u takich złodziei brak ciuchów i regularnych wypłat poczytajcie warszawskie forum za głowę się złapiecie zapewniam

zorek

blefują na każdym kroku kombinują oszukują i płacą grubo po terminie i to o wiele mniej niż być powinno być a wymogi mają straszliwe jeszcze trochę i zmiana firmy kończy im się umowa na moim obiekcie już nikt ich tam nie chce płatnik też ma ich dosyć no cóż taniego mięsa psy nie chcą jeść a spróbuj się upomnieć o swoje to dopiero jesteś wrogiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

krupa

wypłata miała być 10 każdego miesiąca dopiero wpłynęła w dniu dzisiejszym i to zaniżona do tego za ubecję też się PiSory wezmą już czas PRACUJĘ przejęli mnie razem z obiektem po zaniżonych stawkach masakra....!

Lolo

Opòźnienia w wypłatach nawet 3 tygodnie ciągła zmiana przełożonych brak ciuchòw Makabra kłamstwo za kłamstwem......ze strony kadr i kierownictwa ...!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Ekotrade?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Ekotrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Ekotrade?

Agencja Ochrony Ekotrade