Opinie o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD w Wrocław Dyrekcyjna 15

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD w Wrocław Dyrekcyjna 15

Bożena Nowy wpis

Jak tak patrzę to chyba firma miała nieco duże problemy z samym montażem. Wiele osób się tu na niego skarżyło, że (usunięte przez administratora) zostawili po sobie albo, że w ogóle im to nie wyszło i musieli czekać ze sprzętem... Wina tutaj chyba w głównej mierze leży po stronie pracownika, co nie? Wciąż pracują tu ci sami monterzy i montaż jest już ok, czy może ktoś ich jednak w końcu właściwie przeszkolił?

Klientka Nowy wpis
@Bożena

Kupiłam zmywarkę z montażem (nie małe pieniądze) zostawili mnie z niedokończonym montażem,bo niby przewód sieciowy czyli kabel od prądu za krótki, i niepotrzebnie kupiłam przedłużacz,a jeszcze,że rurka z odpływu jest za szeroka i muszę wymienić syfon .Syfonu nie wymieniłam wszystko jest ok tylko monterom nie chciało się 10 minut więcej pracować.

Mariola

Czytać się tego wszystkiego nie chce. Ludzie weźcie się do pracy, a wszystko przyjdzie łatwo i z uśmiechem ???? Pracowałam w konkurencji, myślałam ze boga za nogi załapalam pierwsza normalna praca, zarobki ok. Teraz pracując już jakiś czas w Euro widzę że to nie porównanie! Dopiero tutaj widzę co to znaczy że firma dba o pracownika, daje od siebie wiele, masz możliwości rozwoju, dają Ci do tego narzędzia. Nikt nad Tobą z batem nie stoi, zauważają zwykłego człowieka, pomagają, rozwijają. Ty, człowieku też daj coś od siebie! Nigdy nie udzielam opinii na temat pracodawców w necie, ale tego co tu piszecie znieść nie można. Przestańcie wyznawca zasadę 'czy się siedzi czy się leży 2.500 mi się należy. ' Firma o Was zadba, Wy zadbajcie o jej klientów. A Was potencjalni nowi pracownicy, zachęcam do pracy w Euro, szczególnie jeżeli potraficie dać coś od siebie, chcecie możliwości rozwoju, stabilizacji - to praca naprawdę dla Was. Nie sugerujcie się fala hejtu w sieci. Ja zaryzykowalam, co więcej praca tu to była najlepsza decyzja minionego czasu ????Pozdrawiam. Zadowolony pracownik!

Ziomek
@Mariola

Mariola nie wiem gdzie wcześniej pracowałaś ale jedno jest pewne w dobrym miejscu jeszcze nie pracowałaś NIGDY. System dosłownie (usunięte przez administratora) pracowników" grafik masakra, kadra niebieska ojjojojj więcej więcej za to samo

Były prac. Nowy wpis
@Mariola

Wiem jak wykorzystują tam do cna pracownika,a gdy za dużo wie o przekrętach kadry wyższej to go zwalniają. Zajezdnia z nierealnymi celami tylko po to,by nie zapłacić premii.

Klaudiusz Nowy wpis

Doradca finansowy Pani Aneta, rewelacyjne i profesjonalne podejście do klienta, szczerze polecam!

Sam

I had very poor experience with this company. RTV Euro AGD - Europa Central Gliwice I bought a USB keyboard and mouse for 139.99 came home and it started to hang my computer. I had busy next day so went the day after to return or exchange this faulty device. The guy at customer service checked and it was same issue at him computer. He went to refund the money but the system refused to refund as we didn't immediately come back with the device. So he said he will send it to service station. Few days later we get a text message telling us that there is nothing wrong with the device. So we went to collect this back from the store. The guy at customer service said they have not recieved this back after almost over 3 weeks of their service messaging us that there is no fault. We were never even told that they will message us to tell us to collect. The chap at the counter said what do you expect from me to go to warsaw and bring it back for you. I have never heard such rude comment from any store in my life. Not only they didn't refund for a faulty product, this company does not even understand what is good customer experience, text messages were misleading, no one knows where is the device after 3 weeks of telling that its faulty and staff is so rude. Poor customer service, poor technical support, poor management!! Needless to say we will never use this company again.

Krzysiu

Formularz zgłoszeniowy na ich stronie to chyba na ali expres kupili , od paru dni próbuję się z nimi skontaktować cały czas wyskakuje jakiś błąd . To jest serio jakiś żart. Chcę odzyskać obiecane pieniądze za wysyłkę na gwarancję laptopa, który do mnie przyszedł już zepsuty . Nie da się z nimi nawet skontaktować. Nie polecam nikomu. Nie pozdrawiam.

VS

Ta sieć to wielka pomyłka, kupiłam pralkę z dostawą , wniesieniem i montażem, po wyjściu montażystów uruchomiłam pralkę po czym zauważyłam że woda cieknie z kabla, zgłosiłam od razu tą usterkę, pani na centrali przyjęła zgłoszenie i powiedziała że prawdopodobnie na drugi dzień podjadą panowie i ją usną... na drugi dzień okazało się że nie mają takiego zgłoszenia i mam czekać 14 dni !!! Myślałam że jak zamówię z montażem to będzie to fachowy montaż , panowie bez żadnych narzędzi.. kluczy zamontowali i tak zamontowali że woda leci!!!! Poprosiłam jeszcze o instrukcje obsługi bo oczywiście też nie było ( ze strony internetowej nie można ściągnąć) to pani powiedziała że też muszę na to zgłosić reklamację?!!!? Dodam że w bębnie było mnóstwo róznych informacji ale w języku angielskim ,również producent nie zapomniał dodać reklam środków piorących ... czy my mieszkamy a Anglii???? U nas w Polsce obowiązuje język polski!!! Z całą odpowiedzialnością nie polecam tej sieci!

Krizu

NIE POLECAM Nigdy więcej żadnych zakupów w tej sieci, przy zwrocie towaru traktują klienta jak śmiecia! Doradcy tego sklepu nie zdają sobie sprawy z tego co wciskają ludziom. Laptop do grafiki komputerowej który ani nie obsługuje tabletów graficznych, ten laptop nadaje się na chodzenie po internecie

Sklep RTV EURO AGD (usunięte przez administratora) ludzi na swojej stronie internetowej pokazując datę dostawy produktu w trakcie składania zamówienia. Nie informują, że towar nie dojedzie na czas. Nie można uzyskać od nich żadnych informacji. Nie poczuwają się do odpowiedzialności. Wstyd. Towar mogłam kupić gdzie indziej!

Klient

Dziś kupiliśmy pralkę z montażem :/ pralka fajna i tylko tyle bo montaż był tragiczny zostawili syf wielki a do tego wkręcili wężyk od wody twierdząc że może w każdej chwili odpaść :/ nie polecam

k

nigdy więcej żadnych zakupów w tej sieci nie zrobię moi znajomi również nie zrobią.

@k

Witam Ja też nie polecam tego sklepu. Sprzedać to jazdy miły i uprzejmy. Niestety kiedy składasz reklamację mają Cie daleko gdzieś. Ponad dwa miesiące trzymają mój komputer złożony do reklamacji z tytułu rękojmi. Oczywiście zmieścili się w terminie z odpowiedzią, że naprawia. Kiedy udałam się po miesiącu do sklepu pan z obsługi chciał mnie zbyć tekstem - przekażemy do działu obsługi reklamacji. Po tym jak się uparalm żeby zadzwonił zaczęło się : najpierw usłyszałam, że niby już nie podlega gwarancji jak kierownik powiedział, że się mieszczę w terminie to stwierdzili ze nie mają jeszcze ekspertyzy serwisu - jest to sprzęt Dell które się rzadko psują. Po chwili usłyszałam, że jest pandemia i może się przedłużyć. Ekspertyza naprawy zwykłego laptopa trwa ponad miesiąc karygodne. Po paru dniach otrzymałam pismo na moją skargę, że niestety przedłuża się naprawa z winy serwisu. Naprawdę nie kupujcie nic w tym sklepie to jest porażka

Ilona

Cześć, opinie z ostatnich miesięcy pochodzą głównie od klientów sklepu. Ja jestem zainteresowana jak obecnie wygląda praca w Euro-net. Czy pandemia wpłynęła w jakiś sposób na firmę i pracę w niej? Napiszcie koniecznie.

Romcio

Zamòwiłem przez internet podstawkę pod telewizor Hama. Na stronie napisali dostawa jutro. Po paru dniach otrzymałem informację, że tej podstawy nie dostanę. Zamòwiłem gdzie indziej. Drugi temat. Niedługo później byłem w sklepie i kupiłem pralkę za 2,5 tyś. Wykupiłem też za 99 zł wniesienie, montaż i uruchomienie z wyważeniem Na miejscu gość mi mówi że on jej nie może podłączyć bo króciec z syfonu do wody wylotowej jest za mały i on mi tej pralki nie podłączy. Mnie nikt w sklepie nie powiadomił, jaka ma być końcówka. Ogólnie patrząc na tę firmę nie jest toä firma rzetelna. NIE POLECAM! JUŻ TAM NIE WEJDĘ NAWET KAK MOJA ŻONA BĘDZIE CHCIAŁA COŚ TSM KUPIĆ

Romcio
@Romcio

Uwaga. Jak zapłacisz przedpłatę, to będziesz czekać miesiąc lub więcej. Za mój stojak 499 zł któeego nie fostarczylii do dzosiaj nie otrzymałem zwrotu.

Morten

Fatalne podejście do klienta, urządzenie po kilku miesiącach od zakupu już trzeci raz w naprawie. Mimo drugiej reklamacji z tytułu rękojmi nadal nie zostały spełnione moje żądania. Podano informacje, że laptop jest zgodny z umową i wolny od wad mimo wiadomosci od serwisu producenta o usterce towaru. Wielkie rozczarowanie z mojej strony, odradzam każdemu zakupów w tej sieci sklepów, jeżeli chcą uzyskać wsparcie w przypadku awarii sprzętu.

Łukasz
@Morten

Trochę smutne, że spotkała Cię taka sytuacja. Tak czytając Twój wpis zastanawiam się, czy próbowałeś może od czasu swojego wpisu jeszcze gdzieś naprawiać to urządzenie? Udało się finalnie zakończyć wszystko pozytywnie tak jak trzeba?

Ostatni raz

Nie polecam sklepu na Kapitulnej we Włocławku. Obsługa na bardzo niskim poziomie. Zreklamowany towar dostarczono po 3 tygodniach.

Sklep w Świdniku ul. Wyszyńskiego to porażka zakupów. Ściana wschodnia i wiocha.Sklep nie ma numeru telefonu do kontaktu z klijentem który dokonał w nim zakupu. Są nieterminowi.Ostatni raz zrobiłem u nich zakupy.

minus

Mój zakup w w/w sklepie był ostatnim zakupem. Zarządzający tą siecią sklewpów są zimni obojętni na osoby które mają trudności w życiu z róznych powodów. Ja dałem 270 zł. w jednym z tych sklepów i nawet taką sumę przytulili z powodu mojej pomyłki. Myślę że nie jest ciekawie finansowo bo zwrot czy jakaś polubowna ugoda nie jest możliwa. W tym sklepie bo w innych klienci nie są zbywani i zniechęcani do ponownego odwiedzania takich sklepów. Tylko wstydzić się powinni pracownicy rtv euro-net.

MIxx

Pracował ktoś jako magazynier w Łodzi Manufakturze i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Kicia

Ostatnie moje zakupy w tym sklepie !!!!! Nie polecam !!!! Dałam na gwarancji głośniki które mi naprawili ,co z tego jak w stanie krytycznym!!! Całe porysowane jak by je nożem pocieli !!!!! Skandal i mówią ze pismo mam sobie pisać!!!!! Moja sprawa tez pewnie trafi do sądu

jardud22
@Kicia

walcz z nimi najlepiej przez woj.inspekcje handlowa w każdym mieście jest oddział albo znajdź na ich stronie.NA PEWNO POMOGĄ TEŻ ,,BOKSUJE,,SIĘ Z TĄ ,,BAZARNIANĄ,, FIRMĄ.

Odradzam

Zdecydowanie nie polecam. Nie tylko w tym rejonie. W ogóle w całej sieci. Począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej obiecują złote góry, skończywszy na sprzedaży ponad siły, praca nie kończy się na godzinach otwarcia sklepu.... Praca dla początkujących po szkole, jednak ludzie szybko orientują się o co w tym chodzi.. Cele sprzedażowe nierealne w dzisiejszym świecie. Praca dla ludzi którzy nie mają życia prywatnego, takich ludzi szuka Firma. Jesli masz 30 lat, to wyglądasz na tyle. Jeśli masz 30 lat i pracujesz w tej Firmie to wyglądasz na ponad 40+. Były szczęśliwy pracownik.

Lębork

Ilu ludzi jeszcze musi tam odejść? Nie polecam tam pracy ze względu na Kierownika - rekrutacja ciągła w tym sklepie mówi sama za siebie. Nie polecam tam pracy.

Łukasz
@Lębork

Rekrutacja ma na celu znalezienie odpowiedniego pracownika, więc zapewne dlatego jest przeprowadzana. Widziałem sporo ofert rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie, ale także szukają doradcy klienta, pracownika do spraw przyjęcia dostaw i sprzedawcy. Czy relacje z przełożonym, o których piszesz można poprawić, tak żeby atmosfera była bardziej przyjazna?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD?

Kandydaci do pracy w Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD