Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD

Wrocław

Opinie o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD

był@ p-c@

Pracowałam kilka lat i mogę powiedzieć, że wiele zależy od Twojego nastawienia drogi Kandydacie. Jeśli ktoś nastawiony jest na zarabianie pieniędzy oraz życie w zgodzie z resztą załogi, to da sobie radę spokojnie. Nie oszukujmy się: jeśli nie masz cierpliwości do klientów zwłaszcza w okresie gorączki zakupów (czyt. listopad, grudzień, okres Komunii Św.), nie jesteś gotowy na sporą dawkę wiedzy którą trzeba przyswoić w pierwszych 3 m-cach pracy i nigdy nie pracowałaś w systemie 12-godzinnych dniówek oraz weekendów, to nie masz tam czego szukać, nie wytrzymasz nawet miesiąc, więc nawet nie zawracaj sobie ani innym głowy. Jeśli chodzi o kadrę kierowników, to jeśli widzą, że ktoś jest chętny do pracy, nie marudzi i nie stęka, że znów kazali mu wycierać ekspresy czy TV z kurzu ogólnie rzecz biorąc stara się, to nikt nikogo się nie czepia. Każdy ma świadomość, że początkujący pracownik ma prawo do błędów, ale nie do lenistwa. Jeśli chodzi o sklepy wrocławskie atmosfera jest dobra, ludzie chcą się integrować po pracy i każdy każdego rozumie, bo przecież wszyscy ciągną ten sam wózek. Kot pracował w handlu, w dodatku w galeriach handlowych to wie, że każda zarobiona złotówka nie wpada ot tak do kieszeni, trzeba się nieźle naharować, tym bardziej, że klienci zwłaszcza we Wrocławiu są bardzo roszczeniowi, pomijając fakt, że nie jednokrotnie odnosiliśmy wrażenie, że mają nas za półgłówków, którzy ledwo co skończyli podstawówkę. Tu nie chodzi o zasady wynagrodzenia, premiowania, obowiązków jakie narzuca sieć, chodzi o pracę z klientem i nastawienie. Podsumowując: wiele nauczyłam się przez te kilka lat, na pewno pochwały i celebrowania dnia wolnego;)), ale tak na poważnie to zawiązałam kilka trwałych znajomości z super ludźmi (mam na myśli kadrę kierowniczą oraz współpracowników w żółtych i niebieskich koszulach), a zakończyłam współpracę z firmą przez to, że chcę spróbować rozwijać się w innej dziedzinie. Zatem jeśli nie jesteś wstrętna marudą rozsiewającą demotywujące stwierdzenia na temat pracy wokół siebie, aplikuj a sam się przekonasz! Tak na serio: żadna praca nie jest łatwa.

ojro

Nie polecam pracy w tym miejscu. Kadra kierownicza, marketing i biuro tak są rozrośnięte, że nie jest się w stanie na nich wszystkich zarobić. Ostatecznie wychodzi na to że pracuje się "świątek, piątek" ale pensja jest marna, bo zanim do mrówki która na nich zarabia dojdzie to już nic nie ma do podziału. Wymyślają tylko coraz to ciekawsze stanowiska na które trzeba pracować. Bo każdy manager ma młodszego managera który ma z kolei swojego. Niestety bardzo rozrośnięta administracja na którą jest za mało życia aby zapracować...

seba92

A ja powiem tak... praca jest z roku na rok coraz to cięższa, narzucają coraz wyższe progi sprzedażowe, ale niestety nie idzie za tym większa pensja.. Osobiście nie polecam, zdarza się bardzo często, że klienci sprawiają wrażenie, jakby myśleli, że pracownicy tej firmy ukończyli co najwyżej szkołę podstawową, może dzieje się tak jedynie w dużych miastach takich jak Wrocław, ale stanowczo odradzam. Tak naprawdę praca tam nie niesie ze sobą żadnych plusów.

lepal

Obsługa nieprofesjonalna, niegrzeczna, robią łaskę, że z tobęa rozmawiają. Przy każdym zakupie są problemy, których następnie nie chcą pomóc rozwiazać. Wyjątkowo nieuprzejme, wręcz nieludzkie traktowanie klienta.

Pablo

Niezłe bajki! DRAMAT!!!!!

Płock ul. Przemysłowa

dno dno i jeszcze raz dno

Ritton

Tez robię w magazynie. Kasa spoko na czas tylko dużo i ciężka praca. Teraz jeszcze te dodatkowe godziny ale w ogólnym rozrachunku spox.

Boy26

Pracuje u nich za pośrednictwem agencji pracy PracaInfo w magazynie w Sokołowie. Kierownictwo magazynu super w szczególności Pan Janusz. Agencja w porządku. Wypłacają na czas. Dobry kontakt jest. Z reszta za pośrednictwem tej agencji pracuje już w drugiej firmie. Warto skorzystać z usług tej agencji. Warto tez pracować w Euro RTV AGD bo w magazynie jest ogromny porządek i pracują tu profesjonaliści.

ŻONA PRACOWNIKA

podstawa najniższa +premia jeśli sobie wypracujecie,pod warunkiem ,że Cię z niej nie okradną bo normalną rzeczą jest ,że jeśli będzie zwrot nie z Twojej winy bo klient będzie miał "widzimiś" ,a firma aby uniknąć awntury z trudnym klientem przyjmie taki zwrot nawet po mięsiącu użytkowania sprzętu!!! to w przyszłym miesiącu okradnie Cię z premii za to ,że Ty wywiązałeś się w 100% procentach z obowiązków sprzedawcy i sprzedałeś gwarancję ,taka będzie Twoja nagroda!firma nie przewiduję takich przypadków więc wszyscy będą zadowoleni ,a Ty wyjdziesz na tym najgorzej.JAWNE ZŁODZIEJSTWO!!!!!!!!!!!!!!ciekawe co na to inspektor.....czy tak się robi ????

ZGORSZONA

Odradzam wszystkim,pracownicy wzywani do pracy w dniu wolnym OBOWIĄZKOWO!! w celu rozładunku tira w godzinach nocnych.Szanowny kierowniku kto będzie odpowiadał za uszczerbek na zdrowiu pracownika podczas tego rozładunku w dniu wolnym? dodam ,że Ci ludzie są zatrudnieni na stanowisku SPRZEDAWCA ,a nie pracownik fizyczny zmiany NOCNEJ ...Brak słów najlepsi pracownicy ,którzy harują na tych "wyżej"nie maja nigdy podwyżek ,pracują nie tylko za podstawę mniejszą!!niż najniższa krajowa bo do niej i tak trzeba sobie dobić punktami bo tak jest skonstruowana umowa ale również muszą sprzątać sklep,przeprowadzać prace remontowe i do tego wykonywać swoją podstawową funkcję dobrze Sprzedawać,a jest tak ponieważ firma oszczędza na wszystkich kosztach!nie liczcie też n bony na święta lub pakiet multisport,pracując w tej firmie liczcie tylko na siebie bo po 10 latach pracy firmie dostaniecie jedynie książkę...Nie liczcie również na urlop z rodziną ponieważ i tak będziecie wzywani na obowiązkowe szkolenia i prace remontowe.

masz racje praca w tej firmie to tragedia - tyrasz po 12 godzin w niedzielę za wolne we wtorek czy inny dzień w tygodniu, wciskasz ludziom akcesoria i przedłuzenie gwarancji bo jak limitów nie wyrobisz to po premii... koszmar, a płaca wystarcza tylko na opłaty na życie musisz zarobić gdzie indziej - odradzam wszystkim !!!!

kibel

niepolecam tej pracy nikomu chyba ze jest desperatem i niema odwagi się zabić wiec niech idzie do ero do pracy!

Zostaw opinię o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD