Agencja Ochrony Ekotrade

Wrocław

Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade

Eko 2012-04-30 17:29:58
Witam.
Jestem pracownikiem Ekotrade od kliku miesięcy i jestem szczerze ZAWIEDZIONA. Jak tylko zaczęłam tam pracować to ludzie skarżyli się, że albo po 4 miesiącach pracy nie dostali umowy, albo nie otrzymują odpowiedniego wynagrodzenia, które proponowane było przed podjęciem pracy. WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ PRAWDĄ. Ja przepracowałam już dwa miesiące i ani nie dostałam umowy, ani wypłaty za żaden z przepracowanych miesięcy. Nie wiem, jak w innych oddziałach w kraju ale wrocławskim oddziałem powinien zająć się jakiś sąd(usunięte przez administratora)
Tragedia 2012-09-27 10:55:14
Ja też pracuje w tej firmie. Firma jest podzielona na kilka odłamów.
Wypłata nigdy nie jest na czas, na imprezy masowe jeżdżą ludzie bez zezwolenia i przeszkolenia na imprezy masowe, Pełno jest w tej firmie donosicieli i nawet zdarza się ze osoba która została zwolniona za alkohol na jednym obiekcie przechodzi na drugi obiekt. (usunięte przez administratora) BRAK SZACUNKU I ZROZUMIENIA DLA PRACOWNIKA.
Oburzona!!! 2013-06-18 13:02:29
Witam.

Ta firma powinna zwać się agencją towarzyską, a nie agencją ochrony! sposób traktowania pracownika to jedna wielka kpina i nieporozumienie. Warunki pracy nie zgadzają się z tymi zapisanymi w umowie, pieniądze wypłacane grubo po czasie, albo nie ma ich wcale!Jeżeli ktoś nie jest na maxa zdesperowany to ODRADZAM!!!
wściekła 2013-06-18 13:31:58
(usunięte przez administratora)Brak kasy na czas,co innego w umowie ,co innego w realu.ODRADZAM.
Grzegorz 2013-10-07 17:03:36
Jeżeli pracujesz w firmie EKOTRADE we Wrocławiu i nie chcą dać ci umowy to zgłoś ten fakt na Policji gdyż jest to praca na czarno a jest to ścigane z KK . A jak jeszcze dają ci broń to już wo gule . Sam złożyłem przeciwko nim zawiadomienie i teraz Prokurator i KP Wrocław Krzyki prowadzą w tej sprawie dochodzenie.
Beznadzieja 2015-02-03 12:53:21
Firma nie słowna nie rzetelna, jeśli ktoś ma do wyboru żreć gruz i kamienie czy iść tam pracować polecam to pierwsze... Kasa o ile wypłacana to zawsze po terminie. Praca, jak w obozie a pieniądze z tego praktycznie żadne, lepiej w domu siedzieć i oglądać TV niż się użerać z... Nimi.
kornik 2015-03-16 14:54:06
Dyrektor oddziału Wrocławskiego Rudy wstrętny obleśny Roman krętacz, matacz, oszust, kłamca próbuje dorobić się na czyjejś krzywdzie!!!WSTYD!!! ale spokojnie są jeszcze pozwy zbiorowe będziesz miał bydlaku problem.
ja 2015-03-24 18:50:53
Wlasnie wygrali przetarg na ochronę tvp ciekawe co z tego wyniknie
kazek 2015-05-21 19:36:41
Nieporozumienie pielgrzymki za kasą wysyłają pracowników grup interwencyjnych aby przegonić ludzi domagających się swojego wynagrodzenia ludzie przestrzegam! Pomniejszają wypłatę poczytajcie o innych oddziałach wygrywają przetargi po zanirzonych stawkach brak płynności finansowej kara za karą!!!
o 2015-05-22 16:35:23
Gdyby zrezygnowali z tego co przynosi straty, to by płacili.
edek 2015-05-22 21:58:48
niewypłacalna firma oszukują na każdym kroku i straszą grupą interwencyjną jak się upomnisz o pieniądze tylko etatowi pracownicy których jest we Wrocławiu niewielu dostają pieniądze w możliwym terminie -firma krzak- żenada nie wpuszczają do biurowca ten co odchodzi lub go zwolnią nie otrzymuje wynagrodzenia!!!
zdzichu 2015-05-23 09:09:29
No i we Wrocławiu się ruszyło co to za wynalazek ekotrade ludzie odchodzą z dnia na dzień zostawią ciuchy służbowe za co i tak chcą ich obciążyć wypłata raz na 2 miesiące, zaniżają stawki umówione przy podjęciu pracy umowa na ulotki
za świadczenie dozoru obiektu? zasłaniają i straszą grupą interwencyjną tyle że ich też obowiązuje prawo co jak przyjdę po pieniądze zastrzelicie mnie?
rysiek 2015-05-31 18:37:14
nie zaniża się cen przy przetargach wtedy wszystko jest jak ma być a nie sztuką wygrać przetarg i pracować tylko na koszta ludzie pracują i należy im za to zapłacić uczciwie !!!!
rysiek 2015-06-25 18:34:37
chyba umów nie czytałeś człowieku pracujesz w ochronie czy roznosisz ulotki? poczytaj chyba że jesteś kimś na stołku który broni swój tyłek i sciemnia po całości najgorsza firma wystarczy poczytać warszawskie forum również porażka
tolek 2015-07-10 07:43:56
GDYBY NIE KOORDYNATOR PAN MIECZYSŁAW KTÓRY JEST NAJUCZCIWSZY Z TEJ HOŁOTY ZARZĄDZAJĄCEJ TĄ FILIĄ WROCŁAWSKĄ TO JUŻ TEGO BAJZLU BY NIE BYŁO POWINNIŚCIE GO TAM NA RĘKACH NOSIC I PO NOGACH CAŁOWAĆ ZWŁASZCZA RUDY ROMAN !DYREKTOR!
wyzyskiwany 2015-07-30 10:51:15
szkoda gadac. wlasciciel firmy powinien siedziec pomijajac z kim jest spokrewniony w naszym rzadzie. Bo tylko ci zlodzieje z warszawy robia czarne zlodziejskie interesy w tym kraju.Ludi uawazaja za smieci, niewolnikow pozbawijc icj jkichkolwiek praw a bnnda rzadowa nie robiac nic tym kierunku im sprzyja i pomaga hanba wstydze sie ze jestem polakiem
Body Gard 2015-08-05 23:28:52
Mam pytanie do kogoś, kto pracuje we Wrocławiu. Czy w firmie jest może koordynatorem p.Karol Ziemlewski?
Karol 2015-08-08 16:33:09
Nie można się doprosic umowy (o pracę- przedstawiciel). Wypłata w dwóch ratach z dwóch różnych kont, oczywiście z opóźnieniami. Matactwo po prostu. Mydlą oczy jakąś ustaloną podstawą a w efekcie dostaje się 1750zł BRUTTO!!!! Nie dość że nie starcza na mieszkanie to jeszcze opłaca się je nieterminowo. Bezapelacyjnie odradzam.
nnn 2015-09-23 09:04:55
Czy ostatnio jakieś trzęsienie ziemi było w ekotrade Wrocław? Ponoć cała dyrekcja wyleciała. Ciekawi mnie tylko, czy ktoś ten bajzel posprząta, no może US, ZUS i prokuratura.
Maniek 2016-01-30 21:11:47
Co sie dzieje, od czterech miesięcy zadnych wpisów na forum?
zorek 2016-01-31 14:36:34
niema rudego fałszywca psełdo dyrektora to już coś
bob 2016-02-06 09:26:08
Zmieniła się dyrekcja i kierownictwo, narazie na plus wszystko
zdzisław 2016-02-10 16:31:00
Dla kwalifikowanych stawki i obiekty mają w miarę dobre jak na Wrocław.
Szkoda że już Dworców nie mają,jak pracowałem to były nowe mundury, wyposażenie itp.
wiewiura 2016-03-01 16:44:01
Ta firma to porażka , wypłaty opóźnione tylko robić i nie pytać o kasę może zapłacą a może nie nic nie wiadomo.A roboty coraz więcej.
sufol 2016-03-25 13:56:31
no nareszcie wzięli się za esbecje MO zomo i pozostałą hołote która poukrywała się w ekotrade oni nie wiedza co to egzamin na licencję lenie do kwadratu jak nie wierzycie to przyjedzcie na MPWiK chociaż trudno tam kogoś zastać z ochrony bo albo śpią albo jeżdżą bóg wie gdzie
ubol 2016-03-26 12:43:05
zazdrościsz ?
kudłaty 2016-03-28 20:15:51
jak by nie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawno byś już nie pracował bo do niczego się nie nadajesz
ryba 2016-03-30 12:44:52
szkoda słów na każdym kroku kłamstwo ..... brak kasy na czas syf i tyle!
Barthas 2016-04-01 12:36:02
Jak kogoś kręci zabawa w wolontariat to idealne miejsce. Opóźnienia w wypłacie co miesiąc, dzwoni człowiek do kadr to wciskają jakiś kit a potem nie odbierają od ciebie telefonu. Zapraszam do pisania skarg do Państwowej Inspekcji Pracy, może ktoś w tym śmiechoTRADE zacznie myśleć
Lolo 2016-04-17 16:57:12
Opòźnienia w wypłatach nawet 3 tygodnie ciągła zmiana przełożonych brak ciuchòw Makabra kłamstwo za kłamstwem......ze strony kadr i kierownictwa ...!
krupa 2016-04-20 22:05:11
wypłata miała być 10 każdego miesiąca dopiero wpłynęła w dniu dzisiejszym i to zaniżona do tego za ubecję też się PiSory wezmą już czas PRACUJĘ przejęli mnie razem z obiektem po zaniżonych stawkach masakra....!
zorek 2016-04-30 00:03:43
blefują na każdym kroku kombinują oszukują i płacą grubo po terminie i to o wiele mniej niż być powinno być a wymogi mają straszliwe jeszcze trochę i zmiana firmy kończy im się umowa na moim obiekcie już nikt ich tam nie chce płatnik też ma ich dosyć no cóż taniego mięsa psy nie chcą jeść a spróbuj się upomnieć o swoje to dopiero jesteś wrogiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!
kolek 2016-06-21 20:37:21
umowa o pracę dla inwalidów reszta ma zlecenia jak wszędzie u takich złodziei brak ciuchów i regularnych wypłat poczytajcie warszawskie forum za głowę się złapiecie zapewniam
ek 2016-09-13 14:38:04
firma widmo i widmo wypłaty
Jojo 2016-09-27 06:36:21
Ja w swojej umowie nie miałem podanej stawki godzinowej. Teraz tym wszystkim zajmie się sąd.
erty 2016-09-27 10:51:36
@Jojo nie miałeś? hmmm mi się zawsze wydalwo ze to wlasnie w umowie pownna być zawarta kwota jaka się będzie dostawalo za prace no ale najwidoczniej się myliłem bo jednak nie wszędzie tak w sumie jest
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade