Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Ekotrade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Obok

W NSzW we Wrocławiu masakra jakieś pseudo dyrektorki Bidet i jego pseudo zastępca rrozwalają system z 15 zł obniżają od kwietnia na 13 zł bo niby firmę trzeba ratować bo kontrakt się nie spina ekonomicznie a koniowi to zameldujcie wy pseudo dyrektorki juz z innych firm was (usunięte przez administratora) Teraz do ekotra.... I tam z ludzi głupa robić .praktycznie cała ekipa odchodzi niech sobie bidet sam w NSzW robi . Nie polecam omijać z daleka(usunięte przez administratora)

MakumbA
@Obok

Wrocławski oddział Ekotrade przeprowadził się ostatnio na ul. KLĘCZKOWSKĄ, aby być bliżej miejsca docelowego. Jeśli ktoś nie z Wrocławia, to wyjaśniam: na Klęczkowskiej znajduje się Zakład Karny.

kwalifikowany
@Obok

Z początkiem 2019 r. podniesiona została również minimalna stawka godzinowa. Osobom pracującym na podstawie umowy o dzieło lub umowy zleceniu nie można zapłacić za godzinę pracy mniej niż 14,70 zł. Oznacza to podwyżkę o złotówkę. Stawka ta wypłacana pracownikowi "na rękę" wynosi 12 zł (przy umowie o dzieło) oraz 9 zł (przy umowie zleceniu). Jak ktoś mniej płaci to jest przestępstwo.

Rocky
@Obok

Uwaga nie.dajcie się omamić znowu picują.że po 15 netto na godzinę tylko po to żeby ludzi ściągnąć wielka ściema . Firma masakra dyrektorek jak go przezywają Bidet inteligancja na poziomie dziecka.z.pierwszej klasy .kadra (usunięte przez administratora) . W NszW praca ciężka.wymagająca skończyły się czasy tzw leśnych ludków firma jest w.czarnej (usunięte przez administratora) Nie dajcie się. omijać to coś dużym łukiem nie warto .

amdor

Jedno kłamstwo, jedna ściema, gorszej firmy nigdzie nie ma. Odradzam wszystkim jakiekolwiek kontakty zawodowe z tą firmą. Nie płacą w terminie, usiłują żałośnie oszukiwać na drobnych groszach ("zawsze się może księgowa o dziesięć złoty pomylić" ciekawe czemu nigdy nie in plus dla pracownika, a zawsze na korzyść firmy). Zatrudniają na jakiś warunkach, a potem te warunki znienacka zmieniają, bo się zmieniła sytusacja. A co pracownika obchodzi zmiana sytuacji? Jest umowa? To się płaci zgodnie z umową, a nie ściemnia. Teraz mówią, że budują nową jakość i żeby przyjść do nich do pracy, trzy lata temu mówili to samo. Dwa lata temu - ta sama śpiewka. Rok w tył - dokładnie te same głodne teskty. Kto tam przyjdzie do pracy, niech sam sobie od razu dyplom frajera roku szykuje. A sprawy brudne, które były kilka miesięcy wstecz opisywane przez gazete, dopiero zaczną płynąć szeroką strugą niedługo. Szeroką jak Odra, jak się okaże.

prawdomówny
@amdor

Kumoterstwo nepotyzm kolesiostwo. Bak reakcji na to że na stanowiskach pracują ludzie z dostępem do broni, którzy odchodząc z wojska dostali grupę inwalidzką ze względu na stanem psychicznym wiadomym ze na badaniach co trzy lata skrzętnie ukrywa ten fakt ale dodatek do emerytury przyjmuje testy na niego rozwiązują kolesie. Obecnie człowiek ten jest po wylewie i nadal pracuje wszyscy udają ze jest ok a jak dojdzie do nadzwyczajnego zdarzenia to wtedy wielki krzyk ze o niczym nie wiedzieli. Liczy się tylko kasa kasa kasa a bezpieczeństwo pracowników i postronnych osób to daleko z tyłu. Tylko zapominają ze to ci ludzie pracują na Ich przychody ale za cenę strachu czy niewiedzy. Tak wygląda ta świetna firma o terminowości wypłat nie wspomnę bo to znany temat .

orzeszq

Nie warto, nie warto i jeszcze raz nie warto. Nawet jeśli zatrudniają na względnie dobrych stawkach, to przed upływem miesiąca pracy je zmienią. Szukają ludzi, przyciągają ich obietnicami, a potem jakiś wystrugany z patyka dyrektorek, mówi: "no trudno, nie mam innych warunków" i obniża do 13 zeta na godzinie. Ta firma we Wrocławiu to dno. Wiem, że w innych miastach jest inaczej, bo kumple pracowali i w Wawie w Ekotrade i na Śląsku. Tam człowiekiem się nie pomiata i go szanuje. We Wrocławiu ta firma to muł i chaszcze. Nie ma o czym z nimi gadać i nie ma sensu tracić na nich czasu. Jako sprzęt dają stare rupiecie wyjęte z muzeum, płacą nieregularnie i obniżają stawki. Do tego, żeby dostać tyle godzin aby przeżyć, trzeba być głupim i pokornym, bo jak upomnisz się o swoje, to za bramę. Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś ma zbyt udane życie i chce spróbować smaku porażki.

Iza

Agencja Ochrony Ekotrade powstała w 1991 roku. Na jej sukces pracuje nieustannie wysoko wykwalifikowana kadra, wyposażona w odpowiednie zaplecze techniczne, stosująca nowoczesne technologie. Jestem przekonana, że wiele osób chciałoby pracować w tego typu przedsiębiorstwie. Dlatego też odsyłam Was na ich oficjalną witrynę, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy: https://ekotrade.com.pl/index.php/praca Poszukują między innymi pracowników ochrony, recepcjonistek, hostess, a także przedstawicieli handlowych. Bylibyście skłonni do aplikowania? Dajcie znać w komentarzach!

prawdomówny
@Iza

Iza ty nie wierzysz w to co piszesz przestań bujać w obłokach i zejć na ziemie kto bedzie chciał pracować w firmie , w której nepotyzm i kumoterstwo jest na pierwszym miejscu i o jakiej uczciwości Ty mówisz. Sama brałaś udział w nieprawidłowościach nazwę to delikatnie a jak to wyjdzie na jaw to dopiero zobaczysz uczciwość firmy Jak myślisz dlaczego ludzie tak nagle poodchodzili bo zdali sobie sprawę w co wdepneli ale to i tak ich nie uratuje gdy sprawqa wyjdzie na jaw.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Ekotrade, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Prawdomówny

To nic dziwnego ze tak sie dzieje w Kędzierzynie=Koźlu gdzie sprawuje nadzór tak zwany koordynator Joachim Sobecki człowiek z grupą inwalidztwa jaką otrzymał opuszczając armię a jest to grupa przyznana przez psychiatrę o czym zapomniał pan koordynator informować lekarzy na badaniach dopuszczających do pracy z bronią, a do której ma ma nie ograniczony dostęp a ponadto jest teraz po wylewie więc czego się spodziewać. Biedna Iza,którą to znalazł sobie pan koordynator na osobę załatwiającą za niego pracę bo on jest słaby i nie może się przepracowywać nie wiele może załatwić gdyż nie ma umocowań prawnych. Więc omijajcie wielkim łukiem tą placówkę w K-K na ul.Koszykowej. A dlaczego to niech świadczy o tym fakt że w jednym miesiącu odeszło dwóch pracowników z uprawnieniami a kolejni szykują się do odejścia. Na GI pracownik z bronią zarabia tyle samo co pracownik bez uprawnień na obiekcie ciekawe.

Max

Brak umów brak wszystkiego ludzie pracują nie mając umowy i wypłaty smutne że w naszym kraju coś takiego może istnieć na rynku pracy..

@Max

@Max To co piszesz jest bardzo niepokojące. Skoro pracodawca, jakim jest Agencja Ochrony Ekotrade nie wypłaca Wam należnego wynagrodzenia, to należałoby to jak najszybciej zgłosić wyżej postawionym instytucjom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Witek z K-K

Dzisiaj już nie jestem pracownikiem ESOM EKOTRADE. I chwała Bogu, bo takich kłamczuchów dawno nie spotkałem, począwszy od koordynatora pana S, poprzez po. koordynatora panią Z. Po pierwsze wyszło szydło z worka. ESOM EKOTRADE nie ma statusu Zakładu Pracy Chronionej o czym informował mnie przy przyjęciu do pracy koordynator w K-K pan S. Co to oznacza dla osób niepełnosprawnych nie muszę wyjaśniać. Zostałem wprowadzony w błąd, co skutkowało m.in. niemożnością korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (zwroty za leki, paski do glukometrów, Dopiero po czterech miesiącach pracy w firmie Esom Ekotrade zaczęły się "ruchy" by przetransferować-przenieść pracowników do spółki - córki czyli AKOPOL - Ekotrade ze ... Słupska. Mnie już nie przetransferowano, bo wszelkie nieprawidłowości zgłosiłem do PIP oraz zleceniodawcy usług ochrony czyli Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Opolu. Mam nadzieję, że żadna ze spółek ESOM EKOTRADE nie wygra kolejnego przetargu na ochronę obiektów KOWR OT w Opolu. Przestrzegam przed kłamczuchami z ESOM EKOTRADE łącznie z panią "dyrektór" z Opola. (pisownia nieprzypadkowa). Traktują ludzi jak idiotów takich w Polsce jest coraz mniej.

Iza

@Tori Każdy z Nas ma potrzebę doceniania za swoją rzetelną pracę i z tym nie należy dyskutować. Wiemy już, jak czujesz się traktowana w Agencji Ochrony Ekotrade, ale teraz już chętnie poznamy same warunki zatrudnienia, jakie proponowane są tam pracownikom. Czy poziom wynagrodzenia można tam uznać za godny?

Iza

Jeśli ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji do Agencji Ochrony Ekotrade, to bardzo dobrze się składa. Na oficjalnej stronie internetowej firmy znajdziecie bowiem aktualne oferty pracy: https://ekotrade.com.pl/index.php/praca Ogłoszenia znajdziecie również na bardziej popularnych portalach z ofertami pracy. Może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i zechciałby podzielić się z nami tym, jak ona wglądała?

Witek z K-K

Jestem pracownikiem ESOM Ekotrade oddział w Opolu. Pierwszy raz spotykam się z firmą w której większość pracowników funkcyjnych począwszy od "dowódców" a na dyrektorce oddziału w Opolu kończąc, perfidnie KŁAMIĄ. 18 dzień pracuję bez umowy o pracę, mimo, iż otrzymałem informację telefoniczną, że umowa została ze mną przedłużona. Pensję za sierpień zapłacono z dwudniowym poślizgiem, ale chyba tylko dlatego, że upominałem się o nią codziennie po 10-siątym. Przy podpisywaniu umowy o pracę zwróćcie uwagę, czy jest w niej podany konkretny dzień wypłaty. Bo jeżeli nie, to pracodawca nie ma obowiązku zapłacić do 10-go, 15-go czy kążdego innego. Sprawę zgłosiłem do PIP Opole, ale tam procedura kontroli jest dość długa. Aha, i jeszcze jedno. Mimo iż moja ochrona obiektu polega na chodzeniu po terenie zewnętrznym (stadnina koni) ja i moi koledzy z pracy nie otrzymaliśmy butów służbowych, kurtek (mundurów) koszulek a także kurtek zimowych, a jest coraz chłodniej. Pozostało mi jeszcze napisać do MSWiA z prośbą o cofnięcie im uprawnień do wykonywania zadań związanych z ochroną mienia.

Iza

@Agent007 Dobrze, iż firma Agencja Ochrony Ekotrade jest mimo wszystko wypłacalna. A jak dokładnie wygląda tam system wynagrodzeń? Wyjaśnisz nam to pokrótce? @Ada Z takim problemem warto już zwrócić się do samego pracodawcy - myślałaś o tym? Ale oczywiście może @Agent007 wie coś na ten temat? @Lew8 Współczuję Ci z tego powodu. Na pewno kontaktowałeś się już bezpośrednio z pracodawcą - co powiedział?

Lew8

Dziś drugi października a ja nie otrzymałem wypłaty za nadgodziny z miesiac sierpień . Koszmar nie polecam tej firmy nikomu. Straszny (usunięte przez administratora)

Ada

Czy wiecie cos na temat czy eko organizuje dla swoich prac kursy doszkalajace te ktore wprowadzil gowin i jak wyglada sprawa platnosci wiem ze inne firmy organizowaly dla swoich prac za darmo podpisywali tylko ze przez jakis czs beda w tych firmach nadal pracowali gdyz wiele osob w zwiazku z dodatkowymi kosztami rezygnuje i traci prawo do pozwolen na bron jak idawnych licencji.Atak na marginesie to wyplaty tez w calosci jeszcze niema

Agent007

Wypłaty za imprezy/zlecenia są do końca miesiąca - często się zdarza, że jest to 25 aczkolwiek są miesiące ze przychodzi później, ale zawsze są.

Iza

@elo Myślę, że należy podejść trochę spokojniej do tego problemu. Nie dostałeś wypłaty za sierpień - a do którego dnia każdego miesiąca powinniście ją otrzymać? Jeśli firma Agencja Ochrony Ekotrade dalej będzie zwlekała z wypłaceniem Ci pieniędzy za Twoją pracę, to radzę Ci to po prostu zgłosić jej zarządowi. Jesteś skłonny to zrobić?

elo

EKOTRAGEDIA!!! Nie polecam! Nie płacą na czas!

elo

EKOTRAGEDIA!!! Dziś 27 wrzesień a wypłaty za sierpień brak! Kasujcie, kasujcie i tak będę pisać!

elo

Ekotragedia!!! Dziś 27 września i brak wypłaty za sierpień.

Iza

@OBATEL Na brak chęci do pracy w danej firmie mogą składać się rozmaite czynniki, ale dziękuję za Twój głos w tej sprawie. Skoro pracujesz Agencji Ochrony Ekotrade, to zapewne znasz bardzo tamtejszą sytuację. Jak myślisz, czy coś mogłoby wpłynąć na to, by ludzie chętnie zatrudniali się w tym przedsiębiorstwie?

OBATEL

WŁADOWALI SIĘ NA TERENY PKP I TŁUMÓW CHĘTNYCH DO PRACY NIE WIDAĆ.WYMYŚLAJĄ TAKIE ULEPSZENIA JAKBY MIELI KOSMODROMU PILNOWAĆ.PUNKTY DO ODBIJANIA TO MOGĄ SOBIE NA GŁOWACH MONTOWAĆ.PRACOWNIK POWINIEN BYĆ ŚWIADOMY SWOICH OBOWIĄZKÓW A NIE POWINIEN UZALEŻNIAĆ SWOICH CZYNNOŚCI OD CYMBAŁA NIE MAJĄCEGO POJĘCIA O OCHRONIE

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Ekotrade?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Ekotrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Ekotrade?

Agencja Ochrony Ekotrade