Opinie o Montbau w Kraków Mrozowa 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Montbau. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Montbau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montbau w Kraków Mrozowa 5

Witam wszystkich piszę opinie o tej firmie bo pracowałem na tym projekcie w Dani i jak reszta chłopaków i to co opisują to prawda tak fałszywych ludzi i wrednych nie spotkałem nigdy na budowie a jeżdzę po całym świecie ale nie wszyscy bo było dużo normalnych monterów dobra krótki opis firma beznadziejna wypłaty na umowie do 10 a przelew 16 ,17 ubrań nie kupują swoje ,warunki mieszkalne po 8 na mieszkaniu tragedia dojazd do pracy wyliczane na paliwo nie można poruszać się autem nigdzie tylko do pracy ,sami po ogłoszeniach możecie zobaczyć non stop zmiana ludzi bo się zwalniają sami bo to prawda jest na tej budowie podpierdalaczy pełno a 1 główne ucho Stachu stary pryk powiesz coś na firme że w (usunięte przez administratora) lecą z kasą już dzwoni do Dyni takiego gada z Krakowa i jak jedziesz do domu na rotacje to dzwonią ci w ostatni dzień urlopu że zwolniony jesteś albo emeilem po świńsku a ty żeś wszystko zostawił na tej trolowni a nie kwaterce 2 zawodnik Bizon mruk nic nie mówi tylko słucha ,ktoś tam pisał że to alkoholik no jednak nie tylko ja miałem zdanie o tobie ty (usunięte przez administratora) Bizon ze Szczecina no i jego kolega Michałek też ze Szczecina słodki pupilek dobrze ktoś opisał ten stachu ci brata (usunięte przez administratora) a ty najlepszy kolega i współlokator.A to co ten cały Dynia piszę że za pijaństwo albo co innego wyrzucali ludzi nie prawda to jak ktoś na firme żle powiedział to odrazu skreślony. NIE POLECAM NIKOMU SZKODA CZASU.

Co za kabaret dobrze kolega napisał z ty uchem prezesa scenariusz ten sam. Pozdrawiam wszystkich w danii i biuro w Krakowie życzę żeby to był wasz ostatni kontrakt w tym pieknym kraju bo nie nadajecie się do prowadzenia działalności, mając porownanie z innych firm doszedłem do wniosku że byscie miliony zarobili w czasach PRL bat nat głową i do przodu. Nie polecam tej firmy robota jest ok zarobki również ale parcie psychiczne na człowieka ogromne najlepiej żeby zatrudniali niemowy żeby ludzie nie mogli wyrażać swoich opinii. Pozdrawiam serdecznie Ciebie stasiu i również Pana Waldemara z biura

dokładnie popieram kolegę nie polecam firmy robota jest ok. ale atmosfera jest słaba trzeba uważać na tą parówę starą alkoholika poza tym dzisiaj jest 16sty wypłaty jeszcze nie ma co jest kur.w.aaa grane a na umowie do 10tego

Waldemar Dynia

Pełna finezji, elokwencji i klasy merytoryczna wypowiedź. Po jej przeczytaniu uważam, ze zwolnienie "pana" było najlepszą decyzją personalna, jaką udało mi się w życiu podjąć. W kontekście tej wypowiedzi stawiam portal gowork w roli sutenera, który czerpie korzyści z prostytucji uprawianej przez wypowiadające się tutaj "wybitne" jednostki.

Biz on

Wyżalaj się komuś innemu bo na mnie to nie działa

opinia

Wygląda to tak..... główny szef (bo młody szef nic nie znaczy, tylko firma stoi na niego I NIE MA WŁASNEGO ZDANIA.) stara szkoła pewnie były kierownik z huty.tych co są mądrzejsi od niego wydalić zastąpić tymi bez doświadczenia i co nie będą zadawać trudnych pytań.Jego kadra odbyła odpowiednie przeszkolenie od prezesa . po kolei ,1 Kadrowa rekrutacja -bardzo miła bo potrzebna do rekrutacji osób- bez zażaleń. KSIĘGOWY -sukcesywnie manipuluje i angażuje się w sprawy pracowników zapominając o obowiązkach.2 Kadrowy Waldemar D.-człowiek od brudnej roboty taki Błaszczu z '' Ucha prezesa'' szef każe sługa robi i jego dwaj informatorzy Wojtek i Stanisław co usłyszą na budowie od razu do gniazda i kop dla niewygodnych i tak to działa.UWAGA-wypłaty nigdy nie ma na czas(bo księgowy zawsze ma wymówkę ile bym nie dzwonił) rotacja ludzi u nas duża(zwalniają i przyjmują) panuje atmosfera jak u nas w belgi zastraszenia i chamstwa. NIE POLECAM bo szkoda nerwów,a uczciwych ludzi.Pozdrawiam OPINIA.

Waldemar Dynia
@opinia

Wygląda to tak....Firma Montbau nie toleruje alkoholików, narkomanów, nierobów, złodziei. Oczywiście każdy zwolniony z powyższych powodów czuje się tym faktem zaskoczony i mocno pokrzywdzony. Na szczęście istnieje gowork na którym można anonimowo, bezkarnie wylać odrobinę żółci z nie do końca przetrawionym alkoholem. Przykładem jest powyższa wybitna analiza schematu działania firmy Montbau z profesjonalną oceną charakterologiczną każdego z pracowników administracyjnych. Jestem dumny, ze miałem przyjemność zatrudniać tak wybitnego psychoanalityka. Szkoda tylko panie opinia, że nie potrafił pan wykrzesać z siebie 20% tego talentu i energii przy wykonywaniu powierzonych obowiązków zawodowych. I to pana zgubiło.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Montbau? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

JA

To że zwalniają ludzi to moim zdaniem w nie których przypadkach ( bo innych nie znam prawdy) mają rację trzymać NIE ROBÓW i psuć sobie opinię firmy? Nie na takim poziomie, nie jest to firma która zatrudnia 10 ludzi tylko więcej. Wyzywanie innych od podpierdalaczy? Ludzie jak wybieracie się do pracy za w miarę godziwe pieniądze i do tego (usunięte przez administratora) się to nie obwiniajcie innych że (usunięte przez administratora) nikt za Was nie będzie robił! Pracujcie uczciwie nie walcie w h,,, to nie będziecie mieć pretensji.

Rambo9012

Ja jestem bardzo zadowolony z wyjazdu do Belgii z ta firma .Firma bardzo w porządku wypłacają co do grosza . Dobry kontakt z koordynatorem zawsze pod telefonem byl. napewno chcialbzm wrocic

Rambo9012

To może polecisz lepszą firmę z projektami przez duże P. Chętnie skorzystam i wtedy porównam lepiej .

Bardzo uczciwa firma, a negatywne opinie moich przedmówców, mogą świadczyć o braku u nich profesjonalizmu. Twierdzę tak z własnego doświadczenia: gdy robiłem u nich w Belgii wypłaty dostawaliśmy na czas, a co do kwatery nie miałem również zastrzeżeń- były schludne i czyste. Był to mój najlepszy eksport. DO PANA, KTÓRY ZACZĄŁ WYMIENIAĆ NAZWISKA I NAZYWAĆ LUDZI DONOSICIELAMI: PRACOWAŁ Z TOBĄ I SŁUSZNIE CIĘ WYRZUCILI.

No to kolego przykro mi bardzo, prawdopodobnie był to Twój jedyny eksport i dlatego był NAJLEPSZY.

gDYNIA

Niestety muszę stwierdzić, że firma montbau to jeden wielki przekręt. Firma nie szanuje pracowników, nie płaci na czas (skoro wypłata ma być 10 to niech tak będzie a nie 5 dni później). Poszanowanie pracownika na poziomie ZERO. Nikt nie patrzył tam na Twoje umiejętności tylko na to czy wszedłeś STACHOWI w du.ę i czy też nie. Duża część załogi jest w porządku, choć trafiają się rodzynki, dlatego jak jesteś nowy UWAŻAJ co mówisz i komu. STACH jest głuchy ale słyszy. Szczerz odradzam, ale wybór należy do Ciebie.

Waldek d

Droga Łucjo! Czytam forum i nie mogę się doczytać żeby ktoś zdradzał dane osobowe... Również zachęcam do dzielenia się opinią o Montażu. Bo szkoda spoko chłopaków którzy skuszeni obietnicami wydali kasę na wyjazd. A po przyjeździe ZONK! Chętnie pomogę zainteresowanym. Jakieś pytania?

Filip

Czy tak dobrze jest w firmie, że nie piszecie?

waldek d
@Filip

w firmie jest bajecznie... po kolei: -warunki mieszkaniowe są beznadziejne(po 7-8 osób na mieszkanko, jeden kibelek mała kuchnia) -dojazdy do pracy w 7 osób osobówką -samochody wynajęte na pracownika-firma umywa ręce, kategoryczny zakaz używania samochodu po pracy -ubrań nie dają za to zapłacą za ubranie 400 zł(200zł do pierwszej wypłaty a reszta na raty:) -kiedy zapytacie o pensję nie potrafią (tzn Pan Waldemar)się określić -ogłoszenie o pracę na elektrowni w Kopenchadze ukazuje się cały czas bo przemiał ludzi jest ogromny a więkrzość jest tu "na chwilę" I ja tu pracuję... praca fajna, większość ludzi spoko ale KATEGORYCZNIE ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE!!! Jak już ktoś pisał nie szanują ludzi.ogólna nędza... Pozdrawiam serdecznie ;)

Danielzzzubowicz

Ta firma to jeden wielki wałek montbau grupa mgn i nie wiadomo co jeszcze firma zarzadzana przez jakiegoś małolata gdzie dynia wydaje mu rozkazy nie szanują pracowników wypłaty nie na czas pełno konfidentow ogólnie to jeden wielki (usunięte przez administratora) jak chcesz pracować pod ciągłą presją to proszę bardzo możesz próbować

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i sądzę, że niektórzy nie powinni tu pracować!!!

Latający Holender .

Firma dział w trzech obliczach i każda z nich ma inne zasady ...zatrudnienia co jest Nie zrozumiałe ''Gemini'',''Montbau '','' Nowo projekt''.Firma ma dużo zalet jaki wad .Podobno dużo pozytywnych opinie piszą starzy pracownicy ..a zwłasza z miasteczka k/Eeklo..Jesteś nowy, ciężko będzie Ci się przebić w starym zamkniętym środowisku a zwłaszcza na hali w Eeklo u V.B.

Eelko
@Latający Holender .

Tak Kolega ma rację w 1000% robiłem tam pijaństwo na eeklo norma podperdalnie norma hamstwo spod Krakowa Pan Macior Knur i reszta załogi i przodownik wojtuś

Wafel

Dziady nic dodać nic ująć logistyka kuleje w tej firmie sami podpierdalacze, a kierownictwo MGN niesłowne, nie polecam tej firmy.

Anty mobbing

Mogę stwierdzić z tego co słyszałem i czytałem od byłych pracowników ,że w jakimś stopniu jest przymykane oko przez kierownictwo na używanie przemocy do ludzi nie pijących lub ich mobbing przez współpracowników .Pan Dynia o tym wie ale dla nich liczy się sztuka _nic poza tym ..Raczej jeśli nie pijesz odpuść sobie prace w tej firmie ...

Ciekawski .

Teraz ta firma ogłasza się pod kryptonimem MGN. Dlaczego ?

silent

Może jednak wiecie czy opróćz fliziarza będzie niedługo jakaś inna oferta pracy? No ale przeciez umowa jest respektowana, skoro nawet nie mają rotacji wśród pracowników.

xxx

Płacą na czas ? Kasę co obiecują 10 e/h wypłacają? jak jest aktualnie.

W ostatnim czasie było nowe zatrudnienie - brygada czteroosobowa pojechała do Lünen w Nadrenii Północnej... ~ Niestety już wszyscy wrócili :-/

Zostaw merytoryczną opinię o Montbau - Kraków

• Jak się pracuje w Montbau?

Zobacz opinie na temat firmy Montbau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Montbau?

Montbau