Opinie o Piotr i Paweł w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr i Paweł. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr i Paweł o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Wrocław

etpee

ta firma się kończy... z takim zarządzaniem... aż żal patrzeć, żal tego wszystkiego. niedawno konczyla mi sie umowa o prace i nastepna powinna byc na nieokreslony... nie ma umowy, zwalnianie pracownikow z taka umowa... to tez daje do myslenia zwlaszcza w taki sposob... uff

Bibi

Ciekawe kto takie bzdury opowiada kasjer 2100zł brutto to jest 1500zł na rękę.a świerdowska to juź ostatnie dno

pizzerman

Witam panie babyface ;)

babyface

Z tej firmy tylko logo pozostanie

Kasjer

rozmowa luźna miałam wrażenie że bardziej liczy się tzw "pierwsze wrażenie", opowiadanie co się robilo w poprzednich pracach, odpowiadanie na niewygodne pytania, podziękowanie i zapewnienie że odzwonią jeśli zechcą zatrudnić. następne spotkanie to zatrudnienie, umowa na okres próbny 3 m-ce, po czym na szkolenie 2 tygodnie do jakiegoś marketu w okolicy lub nawet na delegację - wtedy firma płaci za hotel i tzw rozłąkę

nikt

Byłem klientem tego beznadziejnego sklepu. Niemiła obsługa, chamska ochrona. W okolicy mnóstwo innych sklepów konkurencji, dlatego nie mam zamiaru tam wracać.

Paloma

Nie polecam - aktualnie - nikomu pracy w PiP na Świeradowskiej. Piszę aktualnie, pnoieważ za czasów "panowania" innych kierowników było lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o atmosferę w pracy. Aktualny kierownik jest zwykłym tyranem, czepia się o każdą pierdołę. Nikomu już nie chce się tam pracować, bo wszyscy i tak wiedzą, że i tak dostaną "zjebki", nikt ich nie pochwali za zrobienie czegos dobrze. Motywacja jest, ale tylko do znalezienia nowej pracy. Cieszę się, że już tam nie pracuję.

powiemprawdę

Pracownik nie dostaje żadnych ekstra pensji, jedynymi premiami są te od stażu pracy. Pracownik który pracuje min 3lata otrzymuje 2% dodatku do pensji, co jest śmieszne. Redukcja etatów jest straszna, lepiej zwolnić więcej osób i wydłużyć czas pracy pozostałym do maximum. Sprzedaż internetowa - jak najbardziej odradzam, zostawanie po godzinach i straszny bałagan. Jeżeli chodzi o PiP Młyn, wszystko okej, zastrzeżenia jedynie do kierownika zaopatrzenia, który odkąd awansował na owe stanowisko, strasznie podniósł głowę do góry i chodzi dumny jak paw. Kierownictwo zmianowe jak najbardziej na "+" ! A jeżeli chodzi o kierownika sklepu, to póki co się uczy, dajmy mu jeszcze czas, może wyjdzie na ludzi.

zuza
@powiemprawdę

Jak wyglądają godziny pracy i czy są możliwe wolne weekendy w sprzedaży internetowej?

alicja

Brzmi to całkiem dobrze jak dla mnie, możecie napisac jeszcze, czy zdarza sie dostac tu coś ekstra do pensji, typu jakąś premię? Jak jest rozdzielany grafik w ogóle, bo jak rozumiem w weekend ktoś musi pracować. Czy zdarza się tu zostac dłużej w pracy, czy raczej wychodzi sie o stałej porze? Pozdrawiam.

ogór
@alicja

ekstra od pensji to można niestety tylko stracić pieniądze za ewentualne manko czyli błędy w swojej pracy. Raczej rzadko zdarza się ( albo mi się może po prostu jeszcze nie zdarzyło) aby dostać tutaj jakieś dodatkowe ekstra pieniądze. Jednak w porównaniu z innymi marketami to praca tutaj jest oparta na niezłych relacjach

pip praca

Na kasakch maja 2100 tradycja 2200 brutto,slyszalem ze w mylnie jest najlepiej z atmosfera.Czasmi pan kierownik zaopatrzenia jest chamem ale daje sie rade z nim jakos zyc .Kto go zrobil kierownikiem zaopatrzenia to jakis ślepy.zal

agnik

10zł brutto przy umowie zleceniu, 14zł przy umowie o pracę. minimum 168 godzin miesięcznie. działy świeże np tradycja otrzymują największe wynagrodzenie. polecam.

elka

w młynie jest najlepiej, miła atmosfera, brak jakichkolwiek przeciwwskazań, przychodź do nas. :) zarobki dobre. polecam stanowisko tradycja.

sister

czesc mam podjac prace we wroclawiu na młynie jak u Was z godzinami,zarobkami?

dw

jak na handel praca w pip od szeregowego stanowiska, jak i warunki zatrudnienia i pracy są na bardzo dobrym poziomie. nie oszukujmy sie. jak ktos chce nic nie robic to niech nie idzie w ogole do pracy

wilk

Witam was wszystkich, interesuje mnie rozpoczęcie pracy w "Piotrze i Pawle" we Wrocławiu. wiem że jest umowa o prace, ale nie mogę znaleźć nigdzie jak płacą. prosiłbym o jakąś informacje na ten temat. (jeżeli nie jest to informacja utajniona) Mianowice interesuje mnie wynagrodzenie na stanowisku pracownik sklepu, kasjer-sprzedawca. z góry dziękuje Marcin

employee
@wilk

Jeżeli chodzi o PiP Wrocław gaj - praca sprzedawca obsługa lad. Praca niby normalna czyli obsługa klienta - podawanie różnych produktów, krojenie itp. czasem sprzątanie i zmywak. Dziwna jest kadra kierownicza. Przycinaja na czasie a jeżeli trzeba zostać dłużej nie dopisują tego. Ale chciałem napisać jak zakończyła się nasza współpraca ponieważ takiej rzeczy doświadczyłem pierwszy raz. Kierowniczka powiedziała abym rozkładał koszyk pełen produktów (rozpakował, przełożył oraz poskładał karton) dodam w chłodni oraz mnie tam zamknęła, po 5 pudełkach zrobiło mi się za zimno i wyszedłem. Ona się pyta dlaczego wyszedłem. Ja mówię że nie mam ubrań na chłodnie aby tam pracować. Po czym gdzieś poszła a ja wyciągnąłem wózek z chłodni i wypakowałem wszystko. Okazało się że w tym czasie załatwiła mi zwolnienie. Przyszedł SMS pół godziny potem. Pracowałem tam 2 tyg, nie polecam tego miejsca.

gosc
@employee

A z agencji byłeś?

takata

Pracownicy na sklepie wszyscy mają umowy o pracę, tylko są to umowy zazwyczaj na czas określony.

Klientak

W Piotrze i Pawle na Powstańców śląskich w Sky Tower jest tragiczne traktowanie pracowników i klientów przez ochronę. Nie raz byłam świadkiem poniżania lub wulgarnego zachowania ochrony wobec pracowników jaki klientów. Nie podoba mi sie to ponieważ jestem tam stałym bywalcem. Ogólnie pracownicy w kontaktach z klientem są na najwyższym poziomie, zawsze z chęcią tam chodzę i robię zakupy. Jednak od jakiegoś czasu jest to nie miłe w momencie jak podchodzi ochrona.

ARTEK

Hej ja pracuje w Sky Tower bardzo sobie chwale pracę tam więć złóż cv i przychodz do nas a napewno będziesz mile zaskoczona:) Pozdrawiam

Agnieszka

Witam pracowników PiP w Sky Tower.Chcialabym popracować u Was, przyjmują do Was do pracy? Proszę o informacje.

ann

Pracowałam u nich przez firmę zewnętrzną przeszło trzy miesiące, ale niestety przegapiłam (?) przyjęcia na cały etat. Nie proponowano mi w każdym razie, ale sama też się o to nie zwróciłam, choć prowadzone były przyjęcia (trochę po tajniaku) na Krzywoustego - Młyn. Szefostwo raczej okai - nie mam im nic do zarzucenia. Kierownicy zmian w porządku. Pracowałam zarówno na kasie, jak i przy wykładaniu towaru. Stan na marzec 2012 roku, nie wiem jak jest teraz. Moja współlokatorka pracowała u nich ponad rok, nadal tam pracuje i jest zadowolona. W zasadzie polecam.

marcin gdansk

Prosze o informacje jak pracuj szef działu kierownik zmiany kierownik zaopatrzenia chodzi mi o godziny i jak kształtują się ich zarobki dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Wrocław

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr i Paweł?

Kandydaci do pracy w Piotr i Paweł napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr i Paweł