Introfactor

Opinie o Introfactor

anonim 2009-08-08 17:04:45
Porażka, niekompetentni przełożeni, backoffice niekompetentny, szkoda czasu
Anonim 2009-08-18 19:08:48
Pracowałem tam. Widać brak doświadczenia kadry zarządzającej w dużym międzynarodowym biznesie. Jest trochę kolesiostwa, układów. Są też spotkania w stylu Amwaya i lekkie pranie mózgów. Pracuje sporo dzieciaków zaraz po studiach. Niektórzy naprawdę wierzą w to od początku do końca. Generalnie factorinbank, introfactor i introbank działają według tego samego schematu czyli zasłużone dowództwo na wysokim poziomie wtajemniczenia i mięso armatnie do robienia planów. Aha są i plusy możesz nie wychodzić z domu (pracujesz na własnym biurku), masz jakieś wozidło (niestety ograniczony przebieg miesięczny) i super cud techniki czyli laptop.
Anonim 2009-10-12 11:49:53
Byly pracownik 2009-10-12 11:52:42
pracowałem w tej firmie od jej powstania, to jest śmieszne takie typowe bagno, że żal opowiadać, Biuro Obsługi Klienta na Wołoskiej i ludzie tam pracujący-ludzie wołam o pomstę do nieba, atmosfera jak za czasów Kraju Rad, poziom intelektualny kierownictwa obsługi i pracesów tragifarsa.
Nasówa się pytanie skąd tyle beztalencia w jednym miejscu,
odpowiedź chyba każdy zna.
Czy to ważne?? 2009-11-25 01:06:36
Słowa kojarzące się z tą firmą to:stresująca, wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... 0.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ludzie ok dyrekcja dno (pokończone studia z zarządzania, a umiejętności żadnych -> brak umiejętności interpersonalnych)
mewek 2016-04-18 20:28:29
Średnich zarobków raczej nie da się odgadnąć @benio, no ale mogę Ci powiedzieć coś na temat umowy, a mianowicie, pracownicy w tej firmie otrzymują umowę o pracę na czas określony, w wielu przypadkach jednak obowiązuje umowa na okres próbny, 3 lub 6 miesięcy
Zostaw swoją opinię o Introfactor - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Introfactor