Opinie o Futurepol w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Futurepol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Futurepol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futurepol w Wrocław

Stefano Nowy wpis

Chyba zaszła pomyłka w nazwie firmy gdyż firmy o nazwie Futurepol nie ma we Wrocławiu

heniek Nowy wpis

podejrzewam, że zadowolonych osób można znaleźć tu sporo. Zazwyczaj zadowoleni nie wchodzą na fora, jest to dla nich zbędne. Dlatego nie boję się wysłać tu CV :)

tyfus Nowy wpis

Jeśli chodzi o futurepol to niestety żadnych jakiś kokretnych informacji internet nie posiada, no oczywiście poza tą że jest to firma z wrocławia a właścicielem jest Łukasz Bukowski. Szkoda że Pan łukasz nie pomyślał o żadnej stronie internetowej dla firmy, na pewno wiele by to ułatwiło a może nawet i znacznie jej pomogło

pan anglista Nowy wpis

również muszę przyznać że szukałem informacji o firmie długo w internecie na stronach polskojęzycznych jednak wciąż znajduję strony wyłącznie tylko anglojęzyczne, a nie będę ściemniał - z moim angielskim jest dość kiepsko delikatnie mówiąc. może mi ktoś znaleźć jakieś info o tej firmie w języku polskim?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Futurepol? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
aaa

rozsmiesza mnie to jak na tym forum wypowiadaja sie ludzie ktorzy nigdy w tej firmie nie pracowali ;] ale coz, zazdrosc i zawisc robi swoje. powodzenia dla tych ktorzy potrafia tylko i wylacznie gadac a nic nie robia. polecam ta firmie bo sama w niej pracowalam. jezeli nie wierzysz, przyjdz i sprawdz sam,

fachowiec

Dziękuje panu serdecznie za właściwe zrozumienie chętnie poproszę o prywatny kontakt rtvdigital@o2.pl w celu omówienia spraw. Dziękuje serdecznie że miałem przyjemność poznać pana Bolesława bardzo sympatyczny człowiek.serdecznie pozdrawiam.

Kasia K.

jesli ktos nie szanuje Ciebie- Ty nie szanuj jego... prosta zasada. oko za oko, zab za zab. pozdrawiam :)

Majo- dlaczego ?

Majo

Odradzam prace w tej firmie.

Dosta�em ofert� pracy w tej firmie jako monter anten ,co Ty o tym my�lisz ?

remiko

przynajmniej dobrze napisane i z prawda. ja obecnie szukam pracy. narazie lapie sie wszystkiego ale mam ambicje. juz wkrotce:D:D pozdro!!

ANONIM

WITAM. MAM TAM ZACZAC PRACOWAC. CZY TA FIRMA JEST WYPLACALNA WOGOLE?

haha

nie ma to jak zazdrosc,(usuniete przez administratora)

Babllo

Wszystko co piszecie jest prawda !!! Sciema z umową nie ma żadnej !!! Praca niby w biurze a okazało się że miałem być przedstawicielem handlowym ( żebrać i namawiać biednych chorych ludzi na cyfre+ ) Zostałam przeszkolona w biurze niby a co to za przeszkolenie )) (usuniete przez administratora) ma pod sobą samych pionków młody (usuniete przez administratora) (25 lat) i jeszcze każe trenerą (usuniete przez administratora) przyszłych kandydatów na pracę. (usuniete przez administratora) są tam wszyscy co pracują !!! Uważajcie na ta firmę szkoda czasu!!!!!!

Lila

no dokładnie, na gumtree szukają przedstawiając się jako firma z innej branży, szukają ludzi do administracji, magazynu, reklamy a tak naprawdę jeden pies ! wszystko to akwizycja = żebractwo, (usuniete przez administratora) po domach i żebrzesz. Jaka poważna firma w ogłoszeniu sugeruje kontakt telefoniczny ? Żenada ! Syf !

odradzam!

na gumtree daja ogloszenie ... ej to sciema ! tam jest taka rotacja ze masakara!!! czlowieku jesli to czytasz i masz tam isc na rozmowe kwalifikacyjna ktora bedzie trwala 5 minut to... daj sobie spokoj bo bedziesz najwiekszym (usuniete przez administratora) jakiego swiat nie widzial ... chcesz byc (usuniete przez administratora) zatem na osobowicka 43 :) pozdro!

a tam (usuniete przez administratora) ze cos podpisales pewnie nic bo te glupie komentarze piszesz

monia

za kioka dni mam rozmowe na sekretarke. Wie ktos moze cos o tej robocie?

Log +

Log + Futurepol Wrocław Osobowicka 43

hbjnhb

Bylam jeden dzien w tej firmie no powiem tak ze praca nie dla mnie nie. Jak ktos lubi tak pracowac niech pracuje kupe kasy zarabia i niech sie nie chwali. Dla mnie tez to jest (usuniete przez administratora) bo jak mozna zadzwonic do drzwi powiedziec ze sie przyszlo po jakies zalaczniki klient nie wie o co chodzi mowi ze nikt u niego nie byl?? trzeba udac zdziwionego i powiedziec ze zaraz sie wszystko wytlumaczy a poznije juz mu zaczynasz chszanic o telewziaj madry czlowiek wie ze nie potrzbuje cyfry+ po to zeby miecc obraaz cyfrowy i jesszcze najlepsze ze pokazuja wypelnione zalacznikie ze odbierali od innach sasiadow a to (usuniete przez administratora) prawda nikt o niczym nie wie nie lepiej sie odrazu przedstawic ze sie jest z Cyfry+?? Dla mnie to jest chore i tezbym odrazu poczekowal. (usuniete przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Futurepol - Wrocław

Futurepol