Opinie o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

Zawsze dotrzymują słowa: wywiązują się w terminie ze wszystkich obietnic. Można planować sobie z nimi długoletnią współpracę.

byly pracownik Nowy wpis
@Agnieszka

to chyba sama Pani księgowa Agnieszka pisała hehe

były pracownik Nowy wpis
@byly pracownik

pani księgowa Agnieszka (hehe) to był prawdziwy rak tej firmy

Odpady komunalne Nowy wpis

Wraz z likwidacją tytułu "Odpady komunalne" wydawnictwo rozliczyło się z autorami co do grosza. Spłacając wszystkie istniejące zaległości. Nie mogę narzekać.

Kamila

Czy firma jest wypłacalna ? Dobrze sobie radzi?

RonczkiRonczkiHans Nowy wpis
@Kamila

przecież masz niżej napisane, że wydawnictwo jest w LIKWIDACJI - plajtuje

MirjamHans

Dashofer właśnie platuje (usunięte przez administratora) także jeżeli wydawnictwo ma wobec kogoś jeszcze jakież zobowiązania to radzę szybko się o nie upomnieć

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

VD Warszawa

Dzień dobry proszę podać numer kontaktowy lub email. Niezwłocznie się skontaktujemy. Pozdrawiam Wydawnictwo Verlag Dashofer

ij

Może wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno nic się nie pokazują bo wszystkim pasują teraz bieżące warunki jak i atmosfera. Ciekawi mnie jednak czy zarobki są adekwatne do zadań.

Janusz

Ja również szukam chętnych do wspólnego pozwu. Jak zbierzemy się razem nie będą mogli nas ignorować!!! Zaległości względem mnie sięgają 12 miesięcy!!!!!! Miałam rozmowę z pseudo księgową odradzam. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z zarządem(angielski) tylko to przynosi efekty!!!! Sam fakt, że pracownicy firmy komentują tutaj pozytywnie sami siebie świadczy o ich uczciwości. Unikać tej firmy!!!!!

małgorzata

Współpracuje od dawna,firma wywiązuje się z zobowiązań. Bardzo dobre warunki pracy i super atmosfera wśród pracowników.

Stan

Firma, która w stosunku do autorów tekstów i szkoleniowców ma długoterminowe zaległości w płatnościach. Stosuje metodę strusią, dopóki wierzyciel się nie upomni o swoje pieniądze to gra na przeczekanie. Jeśli firma nie docenia swoich podwykonawców, to nie ceni tez swoich pracowników i klientów.

Eda
@Stan

"Trochę poczekać", tzn. ile miesiąc, dwa, trzy czy dłużej? Pogratulować altruizmu i pokładów cierpliwości.

Z opóźnieniem ale zawsze płacą za teksty, trzeba trochę poczekać. Generalnie ze współpracy z nimi jestem zadowolona.

współpracownik

Jako autor współpracuje i polecam.

Justka

Nie płacą autorom za teksty. Czekam na wypłatę od maja 2014 r. Szukam tych, którzy pisali a nie dostali zapłaty. Bez względu na to, czy ktoś się zgłosi czy nie zamierzam wnieść sprawę do sądu i nie zamierzam przegrać. Jutro wysyłam ostatnie wezwanie do zapłaty. Ktoś chętny do odzyskania pieniędzy za swoją pracę?

Wenecja
@Justka

Firma niesolidna, daje zlecenia i płaci za nie po półtora roku. Księgowość udaje jakby nic się nie stało, tłumacząc, że po prostu nie ma pieniędzy. Zarząd podejrzewam o niczym nic nie wie, biznes jakoś się kręci, bo go kredytują tacy naiwniacy jak ja, którym się zwleka w nieskończoność z płatnościami. Bilanse i sprawozdania na koniec roku zapewne wyglądają cudnie, bo pracownicy wszystko im za free kredytują. Chętnie wymienię poglądy co do skutecznego działania w celu odzyskania pieniędzy od Verlag Dashofer z tyt. moich bardzo zaległych honorariów. Czy Tobie się to udało? Jeśli tak, jakim cudem?

BS
@Justka

Mnie również nie zapłacili. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

Tomasz

Rzetelna i stabilna firma. Polecam współpracę.

Ewelina

Firma jak dla mnie całkowicie nierzetelna, miałam okazję kilkakrotnie współpracować i żadnych pozytywów powiedzieć nie mogę. Niesłowni, do tego niewypłacalni, mam wrażenie, że ze swoich biznesowych partnerów robią sobie po prostu żarty. Przestrzegam przed współpracą z nimi.

?

firma o złodziejskich zamiarach

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Bieżanowska 7
    02-655 Warszawa

Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.