Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Opinie o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

2013-10-10 14:49:17
firma o złodziejskich zamiarach
Ewelina 2014-08-12 16:14:23
Firma jak dla mnie całkowicie nierzetelna, miałam okazję kilkakrotnie współpracować i żadnych pozytywów powiedzieć nie mogę. Niesłowni, do tego niewypłacalni, mam wrażenie, że ze swoich biznesowych partnerów robią sobie po prostu żarty. Przestrzegam przed współpracą z nimi.
Agnieszka 2014-11-17 13:36:07
Zawsze dotrzymują słowa: wywiązują się w terminie ze wszystkich obietnic. Można planować sobie z nimi długoletnią współpracę.
Tomasz 2014-11-17 13:44:18
Rzetelna i stabilna firma. Polecam współpracę.
Justka 2015-01-12 22:26:51
Nie płacą autorom za teksty. Czekam na wypłatę od maja 2014 r. Szukam tych, którzy pisali a nie dostali zapłaty. Bez względu na to, czy ktoś się zgłosi czy nie zamierzam wnieść sprawę do sądu i nie zamierzam przegrać. Jutro wysyłam ostatnie wezwanie do zapłaty. Ktoś chętny do odzyskania pieniędzy za swoją pracę?
współpracownik 2015-06-02 15:14:54
Jako autor współpracuje i polecam.
Anna 2015-06-10 13:56:15
Z opóźnieniem ale zawsze płacą za teksty, trzeba trochę poczekać. Generalnie ze współpracy z nimi jestem zadowolona.
Stan 2015-07-05 15:43:04
Firma, która w stosunku do autorów tekstów i szkoleniowców ma długoterminowe zaległości w płatnościach. Stosuje metodę strusią, dopóki wierzyciel się nie upomni o swoje pieniądze to gra na przeczekanie. Jeśli firma nie docenia swoich podwykonawców, to nie ceni tez swoich pracowników i klientów.
Eda 2015-07-06 13:46:55
"Trochę poczekać", tzn. ile miesiąc, dwa, trzy czy dłużej? Pogratulować altruizmu i pokładów cierpliwości.
małgorzata 2015-09-27 20:38:00
Współpracuje od dawna,firma wywiązuje się z zobowiązań. Bardzo dobre warunki pracy i super atmosfera wśród pracowników.
Janusz 2015-11-20 14:29:28
Ja również szukam chętnych do wspólnego pozwu. Jak zbierzemy się razem nie będą mogli nas ignorować!!! Zaległości względem mnie sięgają 12 miesięcy!!!!!! Miałam rozmowę z pseudo księgową odradzam. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z zarządem(angielski) tylko to przynosi efekty!!!!
Sam fakt, że pracownicy firmy komentują tutaj pozytywnie sami siebie świadczy o ich uczciwości.
Unikać tej firmy!!!!!
Wenecja 2016-09-15 16:20:01
Firma niesolidna, daje zlecenia i płaci za nie po półtora roku. Księgowość udaje jakby nic się nie stało, tłumacząc, że po prostu nie ma pieniędzy. Zarząd podejrzewam o niczym nic nie wie, biznes jakoś się kręci, bo go kredytują tacy naiwniacy jak ja, którym się zwleka w nieskończoność z płatnościami.
Bilanse i sprawozdania na koniec roku zapewne wyglądają cudnie, bo pracownicy wszystko im za free kredytują. Chętnie wymienię poglądy co do skutecznego działania w celu odzyskania pieniędzy od Verlag Dashofer z tyt. moich bardzo zaległych honorariów. Czy Tobie się to udało? Jeśli tak, jakim cudem?
ij 2016-09-18 22:29:02
Może wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno nic się nie pokazują bo wszystkim pasują teraz bieżące warunki jak i atmosfera. Ciekawi mnie jednak czy zarobki są adekwatne do zadań.
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.