Opinie o Management Data Systems w Warszawa

Management Data Systems (MDS) jest dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną,

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Management Data Systems w Warszawa

omi Nowy wpis

to naprawdę ciekawa firma z branży It. Pozdrawiam.

chris Nowy wpis

Nie polecam na pierwszą ani kolejną pracę. Praca w MDS to ciągłe gaszenie pożaru, brakuje zasobów wiec kolejne projekty przekraczają ustalone terminy wtedy panuje wielkie ciśnienie trzeba dzień w dzień zostawać długo po godzinach. I tak samo z każdym następnym projektem. Nikomu nie polecam.

marcinstp Nowy wpis

"Możliwość rozwoju" "Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole" - haha to się uśmiałem- super warunki, jak nic biegnę aplikować :) mordign, czy poza atmosferą coś jeszcze oferujecie?

żenada

Do działu HR firmy MDS: Dajcie sobie spokój z wyróżnianiem swojego ogłoszenia na Pracuj.pl, bo robicie z tego portalu śmietnik i sami się ośmieszacie. Co 2 dni na samej górze ląduje ogłoszenie firmy MDS na stanowisko Tester Oprogramowania. Zaczynam powoli rzygać tym ogłoszeniem bo oglądam go non stop od ponad ponad pół roku !! Możecie odpuścić bo i tak nie zamierzam do Was aplikować, ani ja ani żaden z moich znajomych również. Poważne firmy nie mają problemów ze znalezieniem ludzi a Wy dalej zatrudniajcie na śmieciowe umowy i kontrakty "bi-tu-bi"- życzę owocnej rekrutacji. PS. Polecam zamieszczać oferty na portalach w Rosji lub na Ukrainie tam dużo łatwiej znaleźć pracownika za najniższą krajową

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Management Data Systems spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

darxu

Aplikowałem do MDS i nawet dostałem ofertę ale nie zdecydowałem się na podjęcie pracy. Zaoferowali znacznie niższe wynagrodzenie niż minimalna kwota jaką zadeklarowałem składając do nich CV. No sorry ale za przysłowiową miskę ryżu to ja nie będę programował nie po to uczyłem się latami. W praktyce od kandydata nie wymagają wcale rocznego doświadczenia. Gdy aplikowałem do nich pracowałem w zawodzie niecałe 5 miesięcy.

andrzej_kol

Firma ma stały problem z zasobami i zamiast zainwestować w pracownika woli prowadzić niekończące się rekrutacje. Wystarczy spojrzeć np na Pracuj.pl, niektóre ogłoszenia firmy MDS pojawiają się miesiąc w miesiąc w niezmiennej formie .Przykładowo: np. rekrutacja na wspomniane już stanowisko Testera , ogłoszenie odświeżają non-stop. Nie świadczy to o tym, że firma ciągle zatrudnia nowych pracowników IT ale o tym że nie ma chętnych do pracy na śmieciówce za śmiesznie małe pieniądze.

LLU

Nie polecam, kiepskie warunki współpracy, wymuszane nadgodziny tylko do odbioru w formie 1h = 1h. Kierownicy, przynajmniej w Lublinie, to maniacy kontroli, sfrustrowani wyżywający się na pracownikach i wydający chaotyczne polecenia. Metodologia zarządzania i produkcji ? Zarządzanie pożarem, gdzie pożar tam gasimy. Zero rozwoju, zero metodycznego podejścia do wytwarzania oprogramowania. Jesteś hardocorem to aplikuj, chcesz nie mieć zrytej bani, to omijaj z daleka. Odwiedziny prezesa raz na rok, niczym kanclerz Palpatine ze StarWars. M-A-S-A-K-R-A. A i jeszcze to dziwne uczucie, że jak tylko projekt się skończy to wszyscy polecą...

maciej89

Stanowczo nie polecam. Na ostatnim roku studiów- mając już prawie 2 lata doświadczenia w programowaniu zaaplikowałem do MDS. Na rozmowie zaproponowano mi umowę zlecenie- powiedziałem, że oczekuję umowy o pracę, a z czasem chętnie założę własną działalność. Na tym rozmowa się zakończyła, rekruter nie był już w ogóle zainteresowany sprawdzaniem moich umiejętności. Wystarczyło napisać w ofercie ofercie: tylko umowa-zlecenie, a zaoszczędziłbym sporo cennego czasu i nie umawiał się na rozmowę, która nie miała sensu.

mbe

Czy ktoś wie na jakie zarobki mogą liczyć programiści java z rocznym doświadczeniem?

kandydat

Co do formy współpracy to chyba tylko umowa-zlecenie. Aplikowałem tam do działu IT i w zasadzie główna część rozmowy kwalifikacyjnej którą odbyłem z pracownikiem agencji rekrutującej dla MDS, dotyczyła formy współpracy. Rekruter przez dłuższą chwilę zachwalał zalety umowy-zlecenia w przypadku zatrudnienia studenta,co w pewnym momencie zaczęło być trochę żenujące. Jako, że posiadałem już trochę doświadczenia w zawodzie i konkretne umiejętności, to szanownemu panu podziękowałem.

łoś

jak tam jest z zatrudnieniem jaka jest forma zatrudnienia? Umowa czasowa? Jak wygląda etap rekrutacji i wdrażania nowych pracowników?

Tak, jeśli się wykażesz to zostajesz, nikt nie będzie kazał Ci podawać kawy, od razu wyzwania z dziedziny informatyki ale adekwatne do Twoich możliwości, ja zostałem tam po miesiącu praktyk i pracuje nadal - ciągły awans. Polecam dla ludzi ambitnych. A co do nadgodzin to prawda, z urlopem tez jest rożnie, ale w drugą stronę też to działa - nikt Cię nie ściga ani nie pyta jak wyjdziesz wcześniej, albo jeden dzień weźmiesz home office. Atmosfera dobra, w porywach bardzo dobra. Także @student, jeśli coś umiesz nie zastanawiaj się: składaj CV.

Maciek

pracowałem tam jako praktykant z uczelni w 2013 r. Mają drobny bałagan ale nie zauważyłem żeby mnie przetrzymywali albo były nadgodziny. Właściwie bardzo dobrze wspominam praktyki tam, szczególnie atmosferę.

Servo

Problemy zasobowe potwierdzam - jednak możliwości rozwoju i realizacji ciekawych dużych projektów fantastyczne. Niestety większość projektów robionych jest jako podwykon wobec firmy matki. Ogólnie ocena dobra, ludzie bardzo fajni, dużo pracy - na pewno jest to dobra firma na start.

hehe

Jak wyżej. Atmosfera fatalna, szczególnie jak się kończy projekt. Same nadgodziny, pracownika nie traktuje się poważnie. Rzeczy nie możliwe są tam na porządku dziennym.

(usunięte przez administratora) Cały czas ludzi brakuje, wycena projektów nie odpowiada realiom. Wziąć urlop to nie lada wyzwanie.

smerf

Firma bez przerwy ma problemy z zasobami i brakiem kompetencji w projektach w których uczestniczy. Praca w tej firmie to ciągłe nadgodziny, z których odbieraniem zawsze jest wielki problem. Atmosfera fatalna, szczerze odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Management Data Systems - Warszawa

Management Data Systems
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.

Management Data Systems