Opinie o GTI Sp.z.o.o partner Orange w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GTI Sp.z.o.o partner Orange. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GTI Sp.z.o.o partner Orange na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTI Sp.z.o.o partner Orange w Warszawa

Kamila Nowy wpis

Trochę czasu zleciało, powiedzcie mi dalej się tak źle tam pracuje czy może już polepszyli warunki pracy? Widzę że z prowizjami bywa licho bo nie wiadomo czy się w ogóle ją dostanie no ale to jest w takim razie jakieś wynagrodzenie podstawowe? Ile ono wynosi?

Rota Nowy wpis
@Kamila

Masakra jednym słowem nie polecam regionalna to fałszywa biurwa

Aneta Nowy wpis

Jak firma reaguje na osoby spóźnialskie?

Męczennik gti Nowy wpis

Najgorszy z wszystkich agentów Orange. Nieprzejrzyste systemy prowizyjne, gdzie gdy przychodzi do wypłaty okazuje się, że kasy nie będzie bo czegoś nie zrobiłeś (o czym nie było mowy wcześniej). Właściciele salonów partnerskich wmuszają sprzedaż na ilość, nie jakoś i mają później pretensje do konsultantów. Wciskanie dodatkowych usług do przedłużeń jest nagminne i weryfikowane przez przełożonych. Totalny nieład i ciągła rotacja pracowników nie pomagają w utrzymaniu dobrej atmosfery salonu. Każdy człowiek to maszyna napędzająca wynik - dopóki sprzedajesz tak jak oni chcą jesteś w porządku. Szkolenia organizowane są bardzo rzadko, a znam przypadki, gdzie pracowników nie wysyłano na OBOWIĄZKOWE szkolenia z Orange Polska. Dno i wodorosty. W porównaniu do salonu firmowego bądź partnera typu Retail o GTI nie warto nawet myśleć.

Niestety nie mam dobrej opinii o partnerze Orange firmie GTI. Brak kopletnych informacji o produktach, ukrywanie przed klientami o możliwości występowania problemów z jakością świadczonych usług ( zakupiłem pakiet Orange Love, światłowodu w moim miejscu zamieszkania nawet nie ma w planach, na kablu DSL nie da się oglądać TV, zgłaszałem kilka razy problem techniczny, okazało się, że sygnał dociera do mnie z wieloma błędami. Sprzedawca powinien wiedzieć gdzie jest dobra a gdzie zła jakość i może zaproponować inne rozwiązanie, np nie DSL ale antena, z BOK Orange dostałem taką propozycję rozwiązania problemów technicznych 3 tygodnie temu i nadal nic. Polityka sprzedaży - wcisnąć produkt i olać klienta. Podpisał umowę to niech płaci.

Smerfetka ;)

Moi drodzy jeśli chodzi o firmę GTI to działają sprzecznie z prawem Polskim. Nie stosują się do przepisów kodeksu pracy. Nie szanują konsultantów. Nie oferują szkoleń. Jak na każdą firmę przytalo w branży telekomunikacyjnej pracownik ma wyrabiać plan i ciśnienie na to jest - naturalna rzeczą. Ale nie mają rekruterow. Zatrudniają ludzi na zasadzie... chodź tu baranku wykorzystany Cię teraz troszkę. Porobisz teraz dla nas jak największą kaske i pod nadzorem kierownika który sam jest nekany codziennymi godzinnymi telekonferencjami masz oszukiwać, kombinować tak żeby prezes zarobił jak najwięcej. Regionalni podczas kontrol imituja kontrolę przymykajac na wszystko oko jeśli słupki się zgadzają. A to wszystko pod czujnym okiem Orange Polska. Masę skarg już wpłynęło od klientów ze im wcisneli konta bankowe, dodatkowe internety, wyższy abonamet, nie powiedzieli a to niby przez przypadek o opłacie aktywacyjnego. Słowa mojego byłego kierownika.. Nie musisz kłamać wystarczy że nie powiesz całej prawdy..nie wiesz jak to się robi?.. kto Ci to udowodni.. przecież baran podpisał umowę. A 3 dni po tym jak poszłam na dywanik bo wedlog niego niepotrzebnie klienta o wszystkim informuje i trace czas ( zaznaczając ze robiłam wszystko wedlog procedur orange i miałam bardzo dobre wyniki sprzedażowe ale dla gti to za mało.. Nie bylam oszustem tak jak ani więc się już nie chceli ze mną bawic) w trakcie pracy ostatniego dnia umowy beszczelnie zostałam poinformowana ze nie przedłużają mi umowy i ze mam oddać wszystkie rzeczy oraz oczywiście się pospieszyć bo kierownik nie ma czasu. Nie otrzymlam ekwiwalentu ani świadectwa pracy. Oto całą historią o GIT ;) Sama marke Orange bardzo sobie chfale swietna polityka firmy i oferty sierowane w strone klientow tylko nie rozumiem czemu tak nierostropnie pozwalaja swojemu partnerowi robić takie machloje.. to działa na szkode firmy.. szarganie marki i utratę klientów.. niepojęte... Pozdrawiam Miłego dnia ;)

admin

Co aktualnie dzieje się w GTI Sp.z.o.o partner Orange? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi newsami? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o GTI Sp.z.o.o partner Orange - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTI Sp.z.o.o partner Orange?

Kandydaci do pracy w GTI Sp.z.o.o partner Orange napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTI Sp.z.o.o partner Orange