Opinie o Piekarnia Nowakowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Nowakowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Nowakowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Nowakowski w Warszawa

Sasza Nowy wpis

Co tam nowego u Jacusia teraz dziala w Radomiu

Czy Piekarnia Nowakowski narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

A Nowy wpis

Nie ma żadnych urlopów a jak zachorujesz lub wezmiesz wolne zeby wykorzystac co ci sie nalezy to straszą zwolnieniem DYSCYPLINARNYM

Kamil Nowy wpis
@A

Jak to nie ma urlopów? Twoja informacja bardzo mnie zszokowała. W takim razie, w jaki sposób rozliczane są niewykorzystane przez pracowników urlopy wypoczynkowe? Mam nadzieję, że opiszesz wszystko dokładnie.

A Nowy wpis
@Kamil

W tej pracy nie możesz zachorować, nie możesz odpocząć Wolne należy się tylko kierownikom

Lokal na pewno lokalowi nie równy bo właściciele lokali różni, jednak mój szef był super człowiekiem, mega miły, nie czepiał się i chętnie rozmawiał na różne tematy :) (praca jako baristka/pomoc kuchenna) dziewczyny też fajne :D

PATRYCJA

Piekarnie Nowakowski ma nie jednego franczyzobiorce , dlatego tez nie mozna sie wypowiadac ogolnie Ja trafilam na spoko szefa, zespol tez jest fajny , takze polecam

Firma Piekarnia Nowakowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Natal

Szkoda, że tak rzadko piszecie jak się pracuje. Szukam pracy i informacji o firmie.

_student

Idę wkrótce na rozmowę o pracę na stanowisko sprzedawcy. Czego się spodziewać ? Jakie są warunki tej pracy?

Robert

Jak na początek kariery to chyba norma??

Nurbanu

Umowa zlecenie dla studenta. I to nie na dłuższy czas. Stawka 14 zł brutto jak się nie przyjdzie z agencji nazwy jej nie pamiętam z tej agencji 15 zl brutto. Godziny pracy zależy gdzie jakie.

Beata

@Batman czy możesz powiedzieć coś więcej na temat zatrudnienia w Piekarni Nowakowski? Jakie są widełki płacowe, jaką umowę proponuje pracodawca? @Załamany - czy były prowadzone w tej sprawie jakieś rozmowy z kimś postawionym wyżej w firmie? Pamiętaj też że na forum obowiązuje regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin) który nie zezwala na zdradzanie danych personalnych.

Załamany

Praca w miarę normalna, ale odradzam stanowczo punkt na Dw. Centralnym w Warszawie. Kierowniczka to chodzący przykład na to że niektórym wystarczy dać niewiele władzy do rąk by zaczęli wariowac. Ostatnio zwolniła dwie osoby z punktu na którym nie pracuje, bez podania konkretnego powodu. Znałem te osoby i wiem że nie było z nimi żadnych problemów. Najprawdopodobniej krzywo na nią spojrzeli. Ciężko pracować gdy ktoś taki jak Patrycja Parh wisi na Tobą. Całymi dniami siedzi na kamerach u obserwuje pracę również na innych punktach. Bardziej interesuje ja cudzy punkt niż jej własny mimo że od 2 lat nie zdała żadnej kontroli. Wiele osób oszukała na pieniądze, wiele już sie zwolnilo. Nie dajcie się zwieść jej milemu zachowaniu, po chwili wychodzi z niej potwór, naduzywajacy władzy i przekonany że jest najlepszy na świecie.

Batman

Praca praca praca Jest ok, nie narzekam. Mogłoby być lepiej pod wzgledem ludzi. W sensie, zę nie ze wszystkimi sie tu dogaduję. Ale no kurde nie wszscy musza mnie lubić. Walić to. Ważne że hajs sie zgadza. Hue Hue

@Batman

DOKŁADNIE!!! Kasa jest jednak w pracy najwazniejsza a tutaj mozna przyzowicie zarobic. Z tym sie zgodze.

Polak

Ide na rozmowe, na produkcje. Czego sie spodziewac?

adono
@Polak

Niczego szczególnego, warunki podobne jak wszędzie. Płaca trochę lepsza.

marek
@adono

I co miałeś już tą rozmowę? Jak ci poszło?

F.

Parcuje w tej firmie jakos nie długo , bardzo sobie chwale ta firme , kierownictwo jest wymagające ale to jak w każdej firmie.

Moja córka pracuje i jest zadowolona, zarówno z pracy jak i zarobków, zależy na jaki zespół się trafi, jeśli wszyscy są pracowici to super, najgorzej jak jeden się trafi i obija się w pracy.....

majki
@anonymous

Akurat w Nowakowskim to nie jeden by się taki znalazł, który się obija a potem wypisują te bzdury w sieci

t.w.t.

Polecam, normalna praca. Ja ja lubię.

oszukany

Kamrat nie jestem byłym pracownikiem. Nowakowski okradło kilkadziesiąt firm aby tą fabrykę uruchomić. W tych okradzionych firmach również pracują ludzie i czekają na godziwa wypłatę i na czas.

co
@oszukany

Co Ty pieprzysz? Znasz wszystkich pracowników co do jednego i ich opinie??? Niektórym może się podobać, tak jak mi czy kamratowi. I proszę nie podważać mojej opinii, bo każdy może mieć inne zdanie.

oszukany

Już wkrótce pojawi się domena: OSZUKANI PRZEZ NOWAKOWSKIEGO PIEKARNIE. Wtedy będziecie sobie mogli przeczytać o swoim pracodawcy szczegóły. Zobaczysz wtedy Kamrat czy negatywy są prawdziwe czy nie.

kamrat

A ja polecam!!! Ten co tu wypisuje, że oszukny to jest byly pracownik, z ktorego az kipi nienawiscia do wszystkeigo, bo się obijał w pracy i zdziwiony, że zostal zwolniony! Nowakowski daje dobre warunki zatrudnienia. Ja jestem zadowolony z tej pracy.

krzysiek

bardzo dużo mają ogłoszń ale do biura a nie na piekarnie, troche szkoda ponieważ myslalem, ze bedzie jakas szansa dostac sie do nich jako Piekarz, akurat jestem z wyksztalcenia piekarzem i pracowalem kilka lat w zawodzie

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Nowakowski - Warszawa

Piekarnia Nowakowski