Piekarnia Nowakowski

Opinie o Piekarnia Nowakowski

pisanka 2009-12-25 21:57
nie polecam,
malutka 2011-08-16 09:18
zgadza sie. pracowalam tam ponad rok na sklepie [usunięte przez moderatora] i chamstwo do potegi!!! praca po 16 godzin zero nagrog, czy jakichkolwiek podwyzek, od pol roku wyplata nigdy nie byla na czas!!! o wszystko trzeba sie prosic!!! broncie sie przed ta firma!!!
ktos 2015-12-05 19:25
pracowalam. nie polecam. praca ok ale reszta.. nie kompetentne osoby. menedzerka ewelinka jakas gowniara. w dodatku nie chciala mi wyplacic pensji.
krzysiek 2016-05-20 09:11
bardzo dużo mają ogłoszń ale do biura a nie na piekarnie, troche szkoda ponieważ myslalem, ze bedzie jakas szansa dostac sie do nich jako Piekarz, akurat jestem z wyksztalcenia piekarzem i pracowalem kilka lat w zawodzie
OSZUKANY 2017-06-12 22:52
UWAGA NA OSZUSTA JACKA NOWAKOWSKIEGO Z FIRMY NOWAKOWSKI PIEKARNIE KOLONIA KLEPACZKA GM. KAMIENICA POLSKA . FIRMA NIE PŁACI MIESIĄCAMI ZA WYKONANE USŁUGI. ZALEGŁOŚCI TEJ FIRMY SIĘGAJĄ KILKADZIESIĄT MILIONÓW ZŁOTYCH
OSZUKANY 2017-06-12 22:54
OSZUKANY 2017-07-09 13:38
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Nowakowski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Nowakowski