Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o

Opinie o Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o

admin 2016-07-24 11:31:22
Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o . Każda opinia ma znaczenie!
Koco 2016-08-03 20:47:34
Pracowałam w Creative Media przez jakiś czas w 2015 i wszystkim osobom odradzam to miejsce.
Już nie mówię o poniżających zarobkach i "prezesa" Artura Beck. Ale ta firma to zwykły przekręt. Takich wałków jakie robią na klientach nie widziałam nigdzie. Naciągactwo, fałszowanie faktur kosztowych, "walenie" wszystkich wokół na kasę to tam normalność. A wszystko wsparte wiernymi sługusami (usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy nikomu. O mobbingu i ciągłym molestowaniu nie wspomnę. I "prezes" nawet nie próbuje tego kryć. Uciekajcie jak najdalej.
Ojojoj 2016-08-26 22:45:04
Najgorsza agencja reklamowa z jaką miałem do czynienia. Zarobki - nieważne na ile się z tobą umówią, i tak prezes cie będzie negocjował. wykręcał się od płatności. Szacunek dla klienta i pracownika - zero. Kreatywną to oni mają księgowość, bo na pewno nie pomysły. Odradzam i pracownikom i klientom.
Zostaw swoją opinię o Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o