Unilever

Opinie o Unilever

cube 2011-04-25 12:13:26
Czy wiadomo cos o zarobkach na tym stanowisku?
KOLI 2011-08-22 16:54:15
Chciałem ostrzec wszystkich przed tą firmą i pracą na stanowisku Marchandisera to banda (usunięte przez administratora), umawiają się na daną sumę a kiedy przychodzi do wypłaty okazuje się że na koncie jest kilkaset złoty mniej i oczywiście starają się wcisnąć człowiekowi że taka właśnie była umowa. Nie polecam nikomu...
Praca w Unilever 2012-03-01 19:06:04
Ja sobie chwalę :) pracuje już kilka lat i nie narzekam :) POLECAM!
fff 2012-04-05 20:01:02
Ja rowniez nie narzekam ;-0)
unimerch 2013-02-01 12:51:17
Pracuję od ponad roku, nie narzekam, bardzo przyjemna praca, telefon sliuzbowy, w porzadku przedstawiciel, uprzejmy i kontaktowy a jednoczesnie nie wtrynia sie do wszystkiego non stop, ma pewne zaufanie a to sie ceni. i pieniądze też mogą byc (jako student wiecej zarabiam), zawsze punktualne wyplaty, raz mialam opoznienie to mi dorzucili troche złocisza :) Tylko wszystko zależy od kierownika sklepu (u mnie tesco), niby nie on jest pracodawcą ale to od niego zależy czy bedzie mila atmosfera czy nie, ja mam bardzo w porzadku, pozwala wyjsc jak sie skonczy swoja robote a nie np zmusza do wykladania produktow Tesco, z czym wiem ze pewne osoby sie spotkaly. :/ tez da sie ugadac zeby np miec dzien wolnego i odrobic w inny dzien itp. bardzo w porzadku praca jak sie ma w porzadku ekipke w sklepie. : )
unimerch 2013-02-01 12:55:38
ps. co do zarobkow to nie wiem jak u bezrobotnego (musza oplacac skladki) ale ja jako studnet ponad 1400 wyciagam, co uwazam za bardzo przyzwoitą wyplate dla osoby bez wyksztalcenia, w porownaniu np z 1000 zl na reke w szanownym Lidlu czy Delikatesach Centrum gdzie ppracowalam wczesniej przez momenty o_0 ogolnie najfajniejsza praca jaka mam odkad pracuje po sklepach, polecam.
Łukasz 2013-06-27 18:48:04
Dojezdzacie codziennie z przedstawicielem , czy macie samochod służbowy ?
FXF 2014-01-26 21:38:31
JA TEZ JESTEM MERCHEM TYLE ZE NA kAUFLANDZIE I TAM KIEROWNIK NIE JEST TAKI MIŁY.MUSZE WYKŁADAĆ TOWAR KAUFLANDOWSKI.
smok wafelski 2015-01-19 13:59:36
ja również chcę zadać to samo pytanie co szanowna użytkowniczka ładowarka, bo bardzo jestem zainteresowany pracą w Unilever. tylko widzę że dyskusja jakiś rok temu umarła tutaj na forum o tej firmie. czy w takim razie Unilever nadal istnieje na rynku i może zatrudnia nowe osoby? proszę napiszcie co się dzieje z firmą teraz
Lkuna 2015-02-24 10:25:01
Ja pracowałam w UL 14 lat w logistyce, praca super nie dam złego słowa powiedzieć. Chciałabym wrócić. Jedyny koncern do zaufania!!!!
Teraz pracuje w spółce prywatnej MASAKRA!!! Miałam szanse na prace w Warszawie nie chciałam, żałuję. gorąco polecam pracę w UL:)
Wbw 2015-03-02 17:27:51
Pracowałem w unileverze w dziale handlowym, ale ogólnie w dużej mierze przeszli na zatrudnianie przez firmy zewnętrzne, a z większosci merchow zrezygnowali.
Dostanie się w tej chwili bezposrednio do działu handlowego w unileverze graniczy z cudem, ale jak by komuś jakimś cudem się udalo, to robota marzenie, za godne zarobki ;)
marteczka1204 2015-03-15 22:26:07
Witam, w tej chwili złożylam aplikacje na staz w unileverze, ktos moze cos powiedziec? Bo to ze ciezko jest sie dostac to niestety wiem :/
korposzczurek 2016-07-14 20:24:53
To poszukaj innej pracy z madrymi hr biznes partnerami
korposzczurek 2016-07-14 20:26:26
Jak w totka
Zostaw swoją opinię o Unilever - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever