Opinie o Adiam Polska Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Adiam Polska Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adiam Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adiam Polska Sp. z o.o w Wrocław

Pan PLAN

To się korporacja pomniejszyła. Pan CEO stworzył drugiego IRWINA nie ma co, tylko zespół jakiś taki troche mniejszy i mniejszy kapitał chyba też:)

Renata

@Buterfly, co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Na ten moment, nie jest związana z głównym tematem wątku. Zachęcam Ciebie do kolejnej wypowiedzi, ale nawiązującej do pracy w Adiam Polska. Jak oceniasz tego pracodawcę?

Były
@Renata

Duża rotacja praca raczej na chwilę.

@Były

Kolega chciałem tam aplikować , mógłbyś coś bliżej powiedzieć

Tadzik

Co chcesz wiedzieć

@Tadzik

Jakie są realne finanse , atmosfera ,szefostwo i perspektywy rozwoju oraz czy to może być praca na dłużej.?

Tadzik
@kandydat

Na jakie stanowisko? Na magazyn nie polecam!

@Tadzik

Na przedstawiciela może masz jakieś info jak jest. A co na magazynie kiepsko ??

Cedima-kon
@kandydat

Odpuść sobie zmieniają ludzi co pół roku , braki towaru, auta caddy zajechane, dostajesz dwa z hakiem podstawy, zaliczke na paliwo na start później wykładsz ze swoich a zwrot przy następnej wypłacie więc tysiaka jesteś w plecy co miesiąc chyba że auto padnie to wykładasz więcej. Plan, raport do planu czasem raport specjalny, plan obrotowy nie wykonasz raport dlaczego nie wykonasz nie wykonasz kwartału i wylot, premi nie dostaniesz bo plan nie wykonany a że startujesz to nikogo nie intere. Jak będziesz robić plany to 3 zarobisz plan co roku w górę nowego asortymentu brak bo kasy na to nie ma. Ogólnie firma ma problemy finansowe od jakiegoś czasu. Parę lat temu pracowało się w miarę ok. Na obecne warunki praca do zaczepienia na kryzys lub start w karierze. Plus umowa o prace.

@Cedima-kon

W Końcu konkretnie , Szkoda nerwów !!! Wielkie dzięki

Casper
@kandydat

Wiesz w kryzysowej sytuacji zawsze coś, nawet na jakiś czas.

karamba
@kandydat

odpuść sobie rotacja jak na rollercoasterze, firma 10 osób a ciśnienie jak w 1000 osobowej korpo tylko wypłaty jak u JANUSZA. Ewentualnie jak nie masz zajęcia to na poszukanie czegoś innego przez pierwsze trzy miesiące jesteś bezpieczny no i paręzłotych na rachunki masz. Towar do sprzedaży może nie najgorszy ale ceną zabija a produktów o podobnych parametrach jest nie mało no i na pewno ceną cię rozłożą. na jaki teren chcesz iść?

Mumin
@karamba

Potwierdzam zakończyłem współpracę, na tymczasem jest ok jeśli myślisz o pracy na dłużej to może nie wypalić.

Jarek
@Cedima-kon

Lepiej nie można opisać.

Enibo
@Były

Rotacja???? To raczej epidemia ucieczek i zwolnień????

Takelbery

Kiedyś taka piosenka była- PLANY???? Głównym planem firmy jest"jak(usunięte przez administratora) handlowcom kase"

Renata

@@hardy, może chciałbyś napisać jak wygląda praca w Adiam Polska z Twojej perspektywy? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w niej? Jaki typ umowy firma gwarantuje pracownikom? Czy oprócz wynagrodzenia zapewnione są pozapłacowe benefity?

Buterfly

Pyk iskierka zgasła...

robek
@Buterfly

A jakieś konkrety , bo f-ma chyba dobrze wygląda

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo szybko i sprawnie

Pytania standardowe : o wady , zalety, sukcesy porażki itp

@hardy

Dzięki za odpowiedz bo wyglądało to zgoła inaczej. Liczę więc na poprawę z twojej strony i obiektywizm, którego Tobie brakowało. Pozdrawiam

Abdul

Dobrze jest nie pierdoxxxlcie. Jak sie nie podoba to wyjazd, na wasze miejsce jest kolejka chętnych. Renata potwierdzi. Nara

ahmet
@Abdul

renia nie tylko potwierdza :)

Renata

@Rengers, jacy pracownicy są w tym momencie poszukiwani przez Adiam Polska? Czy od Twojego ostatniego wpisu na forum, sytuacja w firmie zmieniła się? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Hardy
@Renata

Renato twoje wypowiedzi sa stronnicze i nie obiektywne, z podtekstem ironi do opiniotwórców więc zwracam się do zainteresowanych o nie branie twoich wypowiedzi poważnie gdyż wydaje mi się że sugerujesz sié interesem tylko jednej strony. Pozdrawiam

karo

najtańszych!!!!!!!!

Renata

@New solders Jeżeli wszystkie stanowiska są obsadzone w firmie i panuje w związku z tym mała rotacja, to powinno dobrze świadczyć o firmie? Dlaczego napisałeś, że atmosfera taka sobie, czy masz na myśli kontakt z przełożonymi czy inne aspekty tej pracy?

Rengers
@Renata

Rotacja jest właśnie b duża. Żadziej pracowników zmienia napewno biedronka czy lidl

Newsoldiers
@Renata

Nie napisałem ze jest mała rotacja za dużo sobie dodajesz oggłoszenia sa cały czas.

New solders

W tłoku ujdzie dobra na poszukanie czegoś poważnego. Wielkiej kariery się tam nie zrobi wszystko sztywnie obsadzone. A zasuwać trzeba. Atmosfera taka sobie.

Renata

@zainteresowany Dlaczego w Twojej ocenie system wynagrodzeń jest mało atrakcyjny? Czy chodzi o niską podstawę czy brak premii lub jej wysokość? Takie rzeczy zawsze warto negocjować podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy próbowałeś lub mogłeś powołać się na jakieś argumenty? Znasz kogoś kto pracuje w Adiam Polska i jest z Tej pracy zadowolony?

Filip

Adiam to dobra firma, może nie jest idealna ale czy ktoś zna taką?

zainteresowany
@Filip

Firma może i dobra ale z tego co wiem system wynagrodzeń mało atrakcyjny. .

kandydat

Witam wszystkich , staram się o pracę ph , czy ktoś może podzielić si ę informacją zarobki, warunki pracy itp. Dzieki za pomoć

turker
@kandydat

Szkoda czasu, chyba, że nie masz doświadczenia i chcesz gdzieś je złapać. Dwuetapowa rekrutacja chyba tylko po to, żeby znaleźć kogoś, kto będzie pracował za jak najmniejszą podstawę.

@turker

Dzięki kolego , mam doświadczenie i to spore. Rozumiem że pewnie chcą za pół free pracownika ?

Donek
@kandydat

Witam kolego tragedi ni ma szału też. Jak w każdej pracy trzeba robić swoje i tyle. Chociaż handlowców mamy chyba sporo, ale jak firma ma potrzebe i chce zatrudniać to dawaj????

ojciec.dyrektor
@kandydat

daj sobie spokój chyba, że lubisz pracować za dwa z kawałkiem a i na to trzeba orać. co roku plany w górę jak by rynek z gumy był, jak nie zrobisz to wylot i następny i tak w kółko.

takelbery
@kandydat

więcej niż 2700 średnio na rok nie przeskoczysz, plan podnoszony co roku nie ma że boli średni czas życia handlowca 2lata. produkt fmcg którego jest pełno na rynku o podobnej jakości. wszystko w temacie. chcesz zrobić karierę szukaj chcesz przeczekać przychodz... mam nadzieję że pomocne. klimat jako taki

@takelbery

ok, wszystko jasne. Dzięki

tomek

Cześć , wszyscy coś piszą że źle , nie fajnie czy nikt nie może chłopakowi odpisać o wielkość zarobków , warunki

tede

Witam interesuje mnie ta firma proszę o opinie, zarobki,stabilność, atmosfera.

pankracy
@tede

na jakim stanowisku?

tede
@pankracy

Handlowca. Dzięki za każdą podpowiedz

kaliś

Ja nie polecam duża rotacja i plany nie wiadomo skąd kasa b przeciętna.

tubylec

Płaca.... Plany,plany firma 10 osób a chcą grać korporacje bo wydaje im się że to fajnie wygląda???? rotacja ph zawrotna jak na firmę krzak

były

przyjdź i zobacz dla mnie gniot...

tukan

Piszcie jakie płace i stabilność i czy umowa czy ...

nona

tutajn się oczywiście z tobą jak najbardziej zgodzę, diamentowe wiertła, tarcze i maszyny to bardzo ważne element współczesnego przemysłu. ciekawe jednak jakie trzeba mieć wykształcenie i jakie spełnić wymagania żeby tu zaTRUDNILI

admin

Sądzicie, że firma Adiam Polska Sp. z o.o dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Adiam Polska Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Adiam Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Adiam Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adiam Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adiam Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Adiam Polska Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adiam Polska Sp. z o.o