Opinie o Adiam Polska Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Adiam Polska Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adiam Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adiam Polska Sp. z o.o w Wrocław

Paweł Nowy wpis

Witam. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Podejrzewam, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Adiam Polska Sp. z o.o? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Paweł

grzechu Nowy wpis
@Paweł

Szkoda twojego czasu i nerwów. Poczytaj wyciągnij wnioski. Żenada

Urszula Nowy wpis
@grzechu

Sugerujesz, że zanim się zaklimatyzuje już go zwolnią? :/

Ceło Nowy wpis
@Paweł

Nie dopchasz się jak firma ogłasza nabór to są takie tłumy jak na otwarcie biedronki.

Kinczykos

Dla prezesiny i ceło rada: nie oszukuj bo sam możesz zostać (usunięte przez administratora) Ps. Karma wraca proszę to sobie zapamiętać.

tadek
@Kinczykos

racja , jeszcze został kabel i wazelina

@tadek

Dwójka byłych pracowników już działa u konkurencji. Zobaczymy co będzie dalej , ale robi się ciekawie na rynku diamentowym w pl.

Adiamo INTERNATIONAL CORPORATI
@Robak

Poprostu ktoś w tej firmie zapomniał albo nie chciał pamiętać, że podstawą firmy handlowej są Handlowcy no to teraz proszę spokojnie siedzieć i patrzeć jak dziecku zabierają cukierka:)

Zeus
@Adiamo INTERNATIONAL CORPORATI

A może handlowcy zawinili ? Może się nie przykładali odpowiednio do obowiązków? A może trzeba się bardziej starać ?

@Adiamo INTERNATIONAL CORPORATI

Z tym zabieraniem cukierka to nie takie proste jak się wydaje. Można się mocno zdziwić.

Selavi Adiamo
@Robak

No to się zdziwiliśmy cukierka dziecku nie zabrano tylko całą paczke:)

Profesor
@Selavi Adiamo

Co tam kolejne zwolnienia ??

Iwona

Dobrze wam się pracuje w tej firmie? Bo widzę tutaj różne komentarze o Adiam, ale prawdę mówiąc, wiele z nich jest mało konkretnych. Bardzo bym chciała wiedzieć, jakie są plusy i minusy zatrudnienia w tej firmie. Mam nadzieję, że mogę liczyć na jakąś dłuższą odpowiedź z waszej strony.

Wacek

Wazelin(usunięte przez administratora) za 5 żeby CEŁO BYŁ ZADOWOLONY:)

Profesor
@Wacek

Skąd on bierze na to siłe ? Da się tak?

Tu iś
@Profesor

Nie wiem może przez nos?

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo szybko i sprawnie

Pytania standardowe : o wady , zalety, sukcesy porażki itp

Kto taki ???

były

Idzie nowy sezon więc pewnie znowu będą szukać ludzi na chwilę żeby robotę zrobili a potem pa pa .

Nowy -może.
@były

Ciekawe jakie wypłaty na początek ?

@Nowy -może.

HAHA wypłaty cieniutkie , a wymagania spore a na koniec sezonu sory nie udało się bo....:) I klientów pozyskanych dostanie w prezencie dyrektorek. Tak jest od dawna

CEO
@pracownik

Potwierdzam a na odejście wypłata obcięta jak tylko można, nawet za "brudny dywanik" w samochodzie:) Przestrzegam kandydatów uważajcie JANUSZEX pełną parą.

Klapek
@Nowy -może.

Nie jakie tylko kiedy to po pierwsze a po drugie tam nie wiadomo ile się zarabia bo prezesina z ceo siedzą i kombinują jak to ujebxac

Ktoś

Idz i sprawdź

Arek

Zapowiada się kolejny postój?

CEŁO

I tak powiem, że handlowców w adiamie przewinęło się przez ostatnich 5-6 lat naście a każdy który odchodził lub był zwalniany to był słaby albo (usunięte przez administratora) tylko firma zawsze nie miała sobie nic do zarzucenia więc sobie musicie odpowiedzieć czy warto. A na dodatek jeszcze w rynku potrafili człowieka obgadać jak się tylko dało. Nikt z doświadczeniem w branży nie wdepnie w to brązowe coś chyba, że z desperacji ale dzięki bogu można do konkurencji podbić bo mają tej samej klasy produkty.

Ruben
@CEŁO

Do jakiej konkurencji?? Przecież oni nie mają konkurencji :)

Wężowy
@Ruben

A co może być konkurencja do tarcz które maja miedziane kołki które wspomagają chłodzenie? :)

Tadek
@Wężowy

Rzeczywiście mają Kołki ;)

Krzysztof
@Tadek

Fajnie, że wywiązała się w tym wątku dyskusja, dlatego pozwolę sobie wtrącić się w nią. Ktoś z Was może zdradzić, czy pracodawca ten od początku zatrudnienia oferuje umowę o pracę?

Karington

A kto tu negatywnie się wypowiada...

@karzeł dlaczego drażliwy temat ? Jest z nimi jakis problem ?

Paluch
@Michał

Znikają:)

Korpo 5 osobowe

I tak adiamek znika a mogli szanować ludzi to nie każda stówka się liczyła. Klient nie głupi wie, że nie szanują pracownika to klienta tym bardziej. Poza tym mit firmy jako premium już minął nie te ceny za ten towar.

zofia
@Korpo 5 osobowe

A kto tam jeszcze na tym okręcie został ?

Różowe polo, białe spodnie, mo
@Korpo 5 osobowe

masz racje, powoli znika. Konkurencja na K zaczyna zjadać z roku na roku coraz to więcej torcika rynkowego.

Kaczor
@zofia

Majtki?

Różowe polo, białe spodnie, mo

Muszą Swoje robić. Na chleb trzeba zarobić, a zmienić pracę strach.

kazik
@Różowe polo, białe spodnie, mo

Pięknie zawsze to o 2 mniej w konkurencji dla pracowników

ziomal

Znikające opinie też o czymś świadczą .

Handlowy

Jaka kasa na początek? Podstawa + premia? samochody jakie dają?

Hiena

Dajcie sobie spokój tam tylko dyrektor Co biedna prezesia no i dyrektor Wiś bo poganiacz odszedł tylko oni się liczą reszta to parobki wstyd nie zasługują nawet na miano firmy kasy wiecznie brak i okradają z pensji i premii robią to w białych kołnierzykach

Putin

Pomyślcie sobie, że wszyscy handlowcy warci uwagi odeszli. Zaczynasz prace a po dwóch tygodniach brak kasy na karcie paliwowej i co wykładasz ze swoich konkurencja przejeła połowę ich rynku. Więc rzeźbisz.

Czy te Tarcze za 3 dolary sprzedawane za 140 złotówek są dobre?

Karzeł

Ulala maszyny to chyba drażliwy temat:)

robo
@Karzeł

haha no !!. A jakiś konkrecik

gocha
@Karzeł

A wazelinka dalej obrabia pół kraju ?

robo

a co się stało ?

CEO

Z firmy adiam w ciągu roku odeszło 5 osób a firma liczyła chyba 14, ze spółki bliźniaczki chyba wszystkie.

Zostaw merytoryczną opinię o Adiam Polska Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Adiam Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Adiam Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adiam Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adiam Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Adiam Polska Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adiam Polska Sp. z o.o