W biegu Cafe

Opinie o W biegu Cafe

anonim 2008-12-30 20:07:46
Słowa kojarzące się z W biegu Cafe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..dobre. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8 zl na godzinę
Najbardziej podobało mi się w W biegu Cafe :kontakt z ludźmi
Najbardziej nie podobało mi się w W biegu Cafe :stawka
anonim 2009-03-15 16:43:54
Mila atmosfera jedzenie i kawa rewelacyjna obsluga mila.
anonim 2009-03-15 16:47:02
mila atmosfera lubie wpasc na kawe.
anonim 2011-05-31 18:46:29
Ta firma to żenada, wynagrodzenia wypłacane są na raty i długo po terminie, kto teraz płaci 8 zł za godzine?! to stawka sprzed paru lat, zdecydowanie omijać szerokim łukiem!!!!
Barista 2014-08-19 14:20:16
SYF SYF i jeszcze raz SYF!! Miałem okazje pracowac we Wroclawiu w Arkadach, jakas masakra, brudno, jedzenie w lodowka po terminie, pomarancze zielone, mleko kwasne.. Sprzety popsute, ciagle cos sie psulo, nie naprawiali nic. Ksiegowa nadeta malpa, wiecznie cos jej nie pasowalo, ciagle czegos wymagali, jakies plany sprzedazowe, wciskac ludziom co sie da.. Oczekiwali wiele a malo w zamian dawali. Jakas masakra. Kierownik kawiarni ok, bardzo mily, zmienili regionalnego na jakiegos mlodego pedzia! Cos strasznego, wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mial niz sral, jak mozna miec takie podejscie do ludzi, jak mozna takie produkty sprzedawac, tak oszukiwac ludzi?? Placili 8 zl/h. Ogolnie atmosfera w pracy ok, wspolpracownicy jak najbardziej w porzadku. szystko bylo fajnie dopoki nie dzwonila ta malpa lub pedzio przyjedzal.
daria 2016-04-22 21:43:52
szukam pracy na okres wakacyjny i pomyślałam o pracy w kawiarnii w biegu Cafe, ale nie wiem czy oni kogoś potrzebują i czy warto się z nimi wiązać na całe wakacje. Może wiecie jakie są tam zarobki i coś o warunkach pracy
Zostaw swoją opinię o W biegu Cafe - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W biegu Cafe