logo PGS Software S.A.

PGS Software S.A.

Wrocław

Opinie o PGS Software S.A.

ciekawska 2012-12-05 11:45:51
A ja właśnie zastanawiam się nad aplikacją to tej firmy, moi drodzy jak stoją z wypłata? Ile można zarobić na początku i jakie dają umowy?
ktos 2012-12-27 11:53:23
Jak dla mnie firma warta polecenia. Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej. Mimo tak dużej ilości zatrudnionych osób nie ma tutaj tej całej korporacyjnej atmosfery, dzięki temu dobrze się pracuje i w komfortowych warunkach.
panna anna 2013-01-17 16:10:38
sama nie miałam okazji współpracować ale mam kolegę, który bardzo pochlebnie się wyraża o tej firmie, ponoć mimo rozmiarów nie przypomina korpo, no cóż, może warto spróbować
anonimowy 2013-01-31 14:21:05
Ja też miałem okazję pracować w tej firmie. Tak, atmosfera to zdecydowanie ich mocna strona. Polecam
doświadczony 2013-03-18 14:12:47
Nie podzielam entuzjazmu poprzedników, ale fakt, firma dobra do zdobycia pierwszych doświadczeń
pirat 2013-06-26 18:55:43
Firma PGS wydaje się być profesjonalną i nowoczesną. To tylko pozory. Miałem kontakt z działem HR ich zachowanie to szczyt arogancji. Brak kontaktu zwrotnego mimo kilkukrotnych obietnic. Żenada.
anonim 2013-11-13 14:24:58
Byłem ostatnio na rozmowie. Testy na codility.com przeszedłem. Rozmowa z HR i programistą wydała mi się bardzo pozytywna, technicznie też wypadłem uważam dobrze, mam 5 letnie doświadczenie, mimo to - odmówili. Dziwna decyzja, chciałem 4000 netto co nie jest zawrotną sumą w tej branży szczególnie jak ma się zagranicznych klientów. Pozdrawiam.
byly pgs-owiec 2014-02-27 10:46:45
Atmosfera może i dobra choć noszą się tam niektórzy jako master of masters. Tworzona jest przez to taka dziwna atmosfera że jak się odezwiesz troche nie tak tego to jestes jakiś ciemniak. Kasa jak zawsze do wynegocjowania ale technika na rozmowie jest taka, że najpierw starają się pokazać że nic nie umiesz (angielski, zadanie znajomość technologii itd.) a potem jest dyskusja o kasie.
Franciszek 2014-04-09 23:34:28
Niby tak, masa pracy jest, ale programistów jest wysyp na rynku pracy, także może pgs software jest bardzo wybredne i trudno się załapac.
KK 2014-05-21 12:49:59
Sorry za tak rzeczowe pytanie ale jest zasadnicze: na jakie pieniądze mogę liczyć przy umowie zlecenie/o dzieło mając 2 lata doświadczenia pracy w firmie programistycznej?
sacher 2014-06-03 10:59:32
(usunięte przez administratora)was? 1000 ojro to placa w rajchu za udawanie ze sie pracy szuka. I kolega, jako koder z 5 letnim doswiadczeniem takie ma wymagania?!!! Nic dziwnego, ze PL to burundi Europy. Wieksi frajerzy to sa juz tylko w Albanii.
bum 2014-11-12 01:41:18
Cześć, chciałem zapytać na ile może w tej firmie liczyć tester oprogramowania jeśli chodzi o Rzeszów...
marek 2014-12-12 18:55:34
no jednak PGS Software S.A. to nie jest byle jaka firma i widać tutaj jasno, ze jednak ma się większe pole do popisu - chodzi mi tutaj głównie o jakąs tam scieżkę kariery większą czy na przykład to, że można awansować jak ktoś się stara, a przede wszytskim jest wiecej możliwości niż w innej firmie z branży.
HJozon 2015-02-11 03:15:44
PGS zajmuje się konkretnym precyzowaniem oprogramowania do potrzeba każdej z firm. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że ludzie w większości swoich decyzji nie są pewni i zdają się na fachowców - to bardzo dobrze całemu rynku idwwrócići yera aakurat powroci do kólek i będzie można spowrotem wsztystko po zzz
pro 2015-02-27 03:32:34
Studentów może też biorą pod uwagę przy rekrutacji nowych pracowników albo chociażstażystów? byłoby w porządku jakby ktoś napisał coś o tym, bo wiecie firma wyglaa na bardzo poważną i fajne miesjce na start kariery w tej branży. infromatyka potrzeba mam nadzieje od zaraz, ja spróbuję napisać, oby się udało.
lukrecja 2015-03-13 12:37:03
ja jestem aktualnie jeszcze przez moment studentką ale już chciałabym zacząć pracą zawodową na poważnie. słyszałam ciekawe pogłoski że właśnie w PGS sotware są wyjątkowo otwarci na młodych ludzi którzy chcą się uczyć zawodu - czy to prawda? ewentualnie jeśli tak co mogliby mi ciekawego zaproponować zawodowo?
lml 2015-05-28 22:11:35
tak to prawda ;) przez 3 miesiace stażu nauczyłem się więcej niż przez całe studia. Polecam! Aczkolwiek zarobki na początku dość słabe podobno
git 2015-06-10 00:07:07
Czy staż w PGS jest płatny?
klawiatura 2015-08-28 15:51:17
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, stanowisko Frontend/Javascript Developer, może nie zabłysnąłem szczególnie, ale odniosłem raczej pozytywne wrażenie, tym bardziej, że jestem osobą młodą, chcącą uczyć się nowych rzeczy i gotową ciężko pracować jeśli trzeba. Niestety po rozmowie zero kontaktu, oczekiwałem chociaż informacji zwrotnej, że nie zostanę przyjęty i z jakiego powodu.
nico.64 2015-09-25 21:22:19
Świetna firma, jeżeli chcesz po studiach pracować na śmieciówkę za double-ojro na godzinę. Resztę do średniej krajowej potrącają za naukę.
pracownik 2016-01-28 20:30:53
Wszedłem tutaj z czystej ciekawości i te negaty o których piszecie są trochę śmieszne. Sa oczywiscie pewne rzeczy, ktore w firmie nie dokonca mi podchodza ale nie oszukujmy sie w ktorej jest wszystko dobrze. A teraz:
- tak są masters of masters, nie ktorzy za takich sie uwazaja bo maja ku temu powody, ale oni zawsze sa chetni do pomocy,cCzyli jest od kogo sie uczyc. Zachaczajac tutaj o pomoc to kazdy kazdemu pomaga mimo ze jestesmy w innych dzialach czy projektach
- zarobki sa dopasowywane do umiejetnosci. Ja nie czuje sie poszgotowany z tego tytulu, wiem ze w przyszlosci bede mogl miec jeszcze wiecej
- atmosfera jest luzna, sa zarty, dowcipy i itp. ludzie sami organizuja lan party np. granie w cunter strike'a, wyjscia na pilke nozna, czy poprostu wyjscia na miasto
- sa osoby ktore po stazu zostaly w PGS'ie nie wiem jaka to jest skala, ale wiem ze sa zadowoleni, albo tylko dobrze udaja ;)
- plusem jest struktura w firmie ktora troche sie rozni od innych firm, dzieki temu wiesz zawsze z kim pogadac
- jesli chodzi o umowe to jak sie dogadasz tak bedziesz mial
Pgs 2016-01-30 16:28:41
Pracuje w pgs prawie 6 lat,bylam swiadkiem wiekszych i mniejszych zmian,ktore dopowadzily do tego jak firma obecnie dziala, a dziala z kazdym rokiem coraz lepiej.rosniemy w sile i ta liczebna i ta umyslowa,bo tzw geniuszy programownia u nas jest calkiem sporo. bedziemy kiedys potega moze nie na miare IBM ale brzo bardzo blisko.
Rzeszowiak 2016-02-10 09:57:34
Jak wygląda potrzeba znajomości ang na stanowisku java developer ? Sam z klientem wszystko załatwiasz ?
Rzeszowiak 2016-02-18 11:25:41
5000 java w rzeszowie ?
Polak 2016-03-02 11:59:10
cześć mam pytanie co do języka angielskiego musisz komunikować się bezpośrednio z klientem ta sama sprawa co Rzeszowiak poruszył czy np dzwoni do Ciebie i zagaduje po Angielsku jest wymagana b.dobra znajomość tego języka , sam wszystko załatwiasz z klientem ?
Marek 2016-03-08 12:26:38
co do pytania Polaka to jak komunikujesz się z klientem drogą pisaną np mail skype czy inny komunikator czy normalnie dzwonisz do klienta i ustnie zbierasz ustalenia ?
Anonim 2016-03-14 16:11:29
Zarobki testerów w porównaniu do innych firm z Wrocławia nie wyglądają jakoś fajnie. Nie są najniższe ale do czołówki im daleko. Co do projektów to są dobre projekty ale są też takie od których ma się dość. Czasami można trafić do projektu który nie pozwala na rozwój. Niby możliwie są zmiany ale trwa to stanowczo za długo (parę miesięcy). Dodam tyle że pracowałem w tej firmie i gdyby nie projekt i zarobki pewnie był tam dalej pracował.
Praktykant 2016-04-23 13:11:30
Czy praktyki wakacyjne w PGS są darmowe? Podkreślam praktyki.
boobek 2016-05-13 07:18:42
Był ktoś w Pgs na praktykach testerskich? jak one wyglądają? jak w ogóle wygląda sam proces dostania się na takie praktyki?
Janusz 2016-06-04 22:00:13
Wysokie wynagrodzenia w pgsie? Żart. Pgs studentem stoi jak to ktoś kiedyś pięknie określił.
Praktykant2016 2016-08-03 22:08:02
Wybacz, ale gadasz jak potluczony. Sam na wlasne oczy widzialem kilku siwowlosych przyjetych w ciagu moich praktyk. Tak ze 34+ lat, pewnie bardziej siwi niz Ty Janusz...
smoku 2016-09-19 17:12:35
2000 zl netto dają studentom na miesiac
fdsa 2016-09-28 15:10:04
Pewnie dlatego że inne firmy dają więcej.
ziomal 2016-10-05 21:36:26
1000 zl za pol etatu?
mozliwosc dorobienia?
znajomy z podobną wiedzą ma ponad 3k w Credit s.
Asdfg 2016-10-06 15:18:46
Skoro 2000 jest za pełen etat to wychodzi 11,90 netto za godzinę. Pomóż sobie przez ilość godzin jaka będziesz pracował i Ci wyjdzie ile zarobisz. To że godziny są elastyczne oznacza że możesz sobie przychodzić o której chcesz rano, byle na pierwszy meeting zdążyć i przepracować 8h a nie że za 80h w miesiącu dostaniesz więcej niż 1000 zł.
skk 2016-10-06 15:33:43
Nic mi na ten temat niestety nie wiadomo ale wiem ze na chwile obecna prowadzą nabór na pracowników do Norwegii Niemiec Danii i Holandii prace raczej fizyczne chyba
Zostaw swoją opinię o PGS Software S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGS Software S.A.