Opinie o S4. Strefa Kredytów w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy S4. Strefa Kredytów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S4. Strefa Kredytów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S4. Strefa Kredytów w Warszawa

Gerard

Jak cie nie ma to go nie masz! Ja swoje pieniądze mam na koncie, lojalni mi ludzie również! Gadajcie dalej, a ja i tak swoje będę robił!

okradziony

czy ktoś dostał dziś wynagrodzenie za listopad od tych z...... z S4?

Witam Wszystkich byłych niestety alb stety Doradców S4, jeżeli szukacie pracy na norlamlnych zasadach proszę o przesłanie namiarów na Siebie na mail: thecarnage@wp.pl

YES,YES,YES

YES,YES,YES - szkoda tylko ludzi :( A ludziom z zarządu nie zycze już sukcesów

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S4. Strefa Kredytów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
r

koniec bajery - koniec S4

KredytExpert

Weź kredyt u nas w firmie Kredyt Expert Broker Finansowy Sp. z o.o.! Gwarantujemy szybką realizację! :) Więcej informacji udzielam mailowo: wojciech.modrzejewski@kredytexpert.net.pl

Narsil

Witam, Powiem jedno mleko już się rozlało, trudno. Firma oraz szefostwo zachowali się co najmniej nieprzyzwoicie. Jak dla mnie są zwykłymi tchórzami, którzy nie potrafią powiedzieć prosto w twarz co i jak. Pracownicy pieniędzy nie zobaczą, chyba że o nie powalczą w sądzie. Co do osób, które do takiej sytuacji doprowadziły - KARMA zawsze wraca w ten, czy inny sposób.Na skórwy#$%^ zawsze znajdzie się jakiś większy skórw#$%. Pozdrawiam.

nie ma co na forum obrzucać się błotem... ludzie, to już się stało, teraz jedyne co możemy zrobić to iść z tym do sądu, nic innego nie zrobimy. Choć przekonana jestem, że skończy się tak, że S4 ogłosi upadłość i jedyne co będziemy mogli zrobić to uzyskać pieniądze z funduszu świadczeń gwarantowanych... zanim to jednak nastąpi minie dużo czasu. Proponuje więc zamiast snuć teorie spiskowe ruszyć tyłki i złożyć pozew w sądzie.

QUIZ

QUIZ zakończony, dziekuję za udział i zmywam się z tej strony. Widzę że emocje biorą górę a wpisy robią się jak dla mnie zbyt wulgarne. Życzę wszystkim powodzenia i jak najszybszego rozliczenia ich pracy.

QUIZ

Jasne ale to oznacza, że nie zależy im na wyniku i wyprowadzają kasę. A może są nieudacznikami i przez tyle lat nie mogą wyjść na plus!?

do don vito

coś nerwowa ta twoja wypowiedź.....nikt nie chce tu odbierać swoich należności jak dobrze wiesz tym zajmują się już odpowiednie organa...z kulturą a juz na pewno biznesu nie wiele masz wspólnego a o podjęcie działań w kierunku zarobkowym nie troskaj się ,nie myślisz chyba że wszyscy tutaj nic innego nie robią poza pisaniem na tym forum.....długo jeszcze będzie głośno o pseudo biznesmenach z S4 czy sie to tobie czy komukolwiek innemu podoba czy nie....

Do Jacka W.

Powiedziałeś co wiedziałeś. Szkoda tylko że to co się Tobie na papierze należy to jest znacznie mniej niż wyprowadziłeś z tej firmy. A teraz się bawisz w Wujka dobra rada.

Don Vito Korleone Eskobar III

Jak (usunięte przez administratora) portal gastronauci, w życiu nic nie ugotowali ale do powiedzenia mają najwięcej. Ja nie mam Quizu albo zagadek które są tu od początku ale mam propozycje aby wszystkie żałosne istoty wypowiadające się tutaj i szukające odpowiedzi na "nic" a jeśli nawet uzyskają odpowiedź na którekolwiek ze swoich pytań ( gdzie i tak nic ta odpowiedź im nie da bo musieli by ułożyć puzzle z tego aby zrozumieć o co chodzi) wezmą się do szukania pracy bo z p..e..d..l..n..a kasy nie będziecie mieli. Normalnie banda RUTKOWSKIEGO detektywi. Stało się, ja też mam wielkie zaległości w tej firmie ale szukanie Ch... do (usunięte przez administratora) nic nie da. Kultura biznesu przede wszystkim!!! Odbieranie swoich należności przez palenie komuś powozu i konia skończyło się w 18 wieku więc proszę o przemyślenie lania słów na daremno i podjęcie działań w kierunku zarobkowym innym niż S4-tu temat rozwiąże się sam!

do okradzionej

skoro tyle wiesz o wałkach to dlaczego nie zgłosiłaś tego wcześniej stosownym organom?pewnie sama je kręciłas?uważaj,żebyś na siebie nic nie ukręciła....

quiz

EF SA 0000373729

@quiz

Zgadłeś, wygrałeś 1 zł Wygraną można odebrać w siedzibie S4 O/Wrocław :)

QUIZ1
@QUIZ

Express Finance SA w 2013 -115 tyś straty, w 2012 -294 tyś, w 2011 -130 tyś. Firma działa od 2010. Info z dostępnych źródeł z netu. W 2014 zapewne mieli super wynik i są na plusie :-)

@QUIZ1

Więc wniosek tylko taki że strata maleje, ale pamiętajmy że strata nie oznacza że firma jest do likwidacji,

okradziona

s4 wisi mi kilka tysiecy złotych... mam zamiar zgłosic to do UWAGI... oni lubią takie rewelacje i pewnie się tym zajmą, skoro Gerard i Jacek z nami nie chca rozmiawiac, może pomowia z TVN. A TVN na pewno zainteresuje sie nie tylko naszymi pieniedzmi ale tez wałami które były w s4.

QIUZ

Zapraszam na quiz: a wiecie w jakiej firmie S4 ma udziały ? Wygrana: 1 zł :)

wojtek
@QIUZ

ja wiem :D Concordia i Finfaktor wygrałem?

quiz
@wojtek

Nie nie wygrałeś,było ciepło ale w tych firmach jak zresztą jest napisane powyżej S4 jako spółka nie ma udziałów :) hahahha zgadujemy dalej

Byłam w PIP, jutro bede miała pozew do Sadu który zamierzam złożyć w środę, wiem ze pewnie długo potrwa zanim dostanę swoje pieniądze, ale trudno, poczekam. Długi maja zapewne kosmiczne, skoro tyle osób czeka na swoje pieniądze.

okradziony

wyszlifowane odbyty to będą mieli ci którzy kradli jak znajdą się tam gdzie ich miejsce.....

uczciwy
@okradziony

Każdy odpowie za swoje grzechy… czekaj na awizo!

@uczciwy

Grozisz mi ty mały zawistny karakanie???? Jesteś karłem w życiu to i karłem w biznesie zostaniesz!!!!!

okradziony

a ja tam dziś złożyłem do prokuratury we Wrocławiu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (kradzieży)...dłużej na swoje pieniądze nie mam zamiaru czekać

Zostaw merytoryczną opinię o S4. Strefa Kredytów - Warszawa

S4. Strefa Kredytów