Opinie o Geco w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geco w Kraków

Przepracowałem w firmie około 3/4 lat, co pozwoliło mi zobaczyć szeroki obraz funkcjonowania organizacji. Niestety, doświadczenia te ujawniły wiele kwestii, które w mojej ocenie wymagają poważnych zmian. Brak wsparcia w rozwoju zawodowym: Firma nie oferuje żadnych kursów rozwojowych ani klarownych ścieżek awansu, co sprawia, że perspektywy rozwoju zawodowego są ograniczone. Awans na wyższe stanowiska zdaje się być oparty bardziej na aspekcie personalnym niż kompetencyjnym. Toksyczna atmosfera pracy: Podział między dwiema zmianami jest wyraźny, co wpływa na atmosferę w pracy. Istnieje problem dwulicowości, obgadywania oraz braku współpracy skutkujący szeregiem napięć. Monotonna praca i presja: Praca na stanowisku montera jest monotonna, co może negatywnie wpływać na motywację i zaangażowanie. Dodatkowo, presja w postaci ciągłej obserwacji i nadzoru może prowadzić do uczucia dyskomfortu oraz uniemożliwiać koncentrację. Konflikt interesów: Koneksje rodzinne wpływają na zarządzanie firmą, czasami kosztem kompetencji niektórych pracowników. Zdanie doświadczonych pracowników jest pomijane, co negatywnie wpływa na efektywność pracy. Brak reakcji na zgłaszane problemy: Mimo zgłaszania zastrzeżeń dotyczących funkcjonowania firmy, dział HR nie podejmuje skutecznych działań naprawczych. Nieadekwatne wynagrodzenie: Pomimo, że firma należy do branży technologicznej, wynagrodzenie pozostaje poniżej standardów rynkowych. Podsumowując, praca w tej firmie może być odpowiednia dla osób zbliżających się do emerytury, poszukujących stabilności zatrudnienia lub gotowych na rezygnację z rozwoju zawodowego. Nie warto jednak spodziewać się spektakularnej kariery, wysokich zarobków, czy zadowolenia z pełnionego stanowiska.

sztywny

Przepracowałeś 3 lata siedząc na montażu i wykonując najnudniejszą robotę... Jak mniemam to oczekiwałeś, że po 3 latach będziesz po 11 szkoleniach, 3 kursach i na stanowisku brygadzisty - zabawne. Obraz firmy masz stworzony jedynie przez pryzmat jednego działu i (usunięte przez administratora) jaki wylewa się między dwiema zmianami i głupotą niektórych osób które nie patrzą na to żeby odwalić swoją robotę tylko żeby dowalić drugiemu w taki sposób by miał gorzej - a szkoda bo właśnie te toksyczne osoby powinny być usuwane, a na chwile obecną są promowane i wychwalane, bo wchodzą tam gdzie trzeba prześlizgując się swoją nieudolnością przez kolejne miesiące.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Geco?

Były pracownik Nowy wpis

sztywny Nowy wpis

Czy firma Geco w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jaki jest wkład kierownictwa Geco w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wiesiek Leksus

Ogólnie rzecz biorąc, dobre kierownictwo powinno mieć wpływ na budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy poprzez: Komunikację: Regularna i otwarta komunikacja między kierownictwem a pracownikami jest kluczowa dla zrozumienia ich potrzeb, obaw i celów. Jasna i skuteczna komunikacja pomaga budować zaufanie i angażowanie pracowników. Wspieranie i motywowanie: Kierownictwo powinno wspierać pracowników w ich rozwoju, zapewniać odpowiednie zasoby i szkolenia, oraz doceniać ich osiągnięcia. Motywacja pracowników poprzez uznawanie ich wysiłków i stawianie realistycznych celów może przyczynić się do budowania pozytywnej atmosfery w pracy. Tworzenie zespołu: Kierownictwo może promować współpracę, budować zespołowe podejście i zapewniać odpowiednie narzędzia do efektywnej pracy grupowej. Tworzenie zdrowej dynamiki zespołowej może wpływać na atmosferę w miejscu pracy. Zapewnienie równości i sprawiedliwości: Kierownictwo powinno dbać o sprawiedliwe traktowanie pracowników, zapewnienie równych szans i unikanie uprzedzeń. Pracownicy powinni czuć się traktowani sprawiedliwie i wiedzieć, że ich prawa są chronione. Ważne jest, aby podkreślić, że każda organizacja i jej kierownictwo mają własne unikalne podejście do budowania atmosfery w miejscu pracy. W przypadku Geco, najlepiej skonsultować się bezpośrednio z pracownikami, którzy będą mieli bardziej aktualne informacje i doświadczenia dotyczące podejścia kierownictwa do budowania atmosfery wśród pracowników.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
mateusz

chciałbym się dowiedzeć co z tym wynagrodzeniem, bo opinie są jakie są.

@mateusz

Zależy na jakim stanowisku

Czyli wciąż minimalna tu obowiązuje? Jeśli tak to ciekawa jestem czy jest tu aktualnie jeszcze jakaś inna opcja, żeby sobie jakoś dorobić? Ile rekordzista na rękę tu wciągnie?

Czy firma Geco kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak najbardziej

Pensja minimalna jest chyba równa dla wszystkich?

XD

Jak najbardziej.

Xxx

Tak

XYZ

Czy firma inwestuje w rozwój pracowników? Jakich benefitów można się spodziewać? Jaka panuje atmosfera w pracy?

Dawno dawno temu

Pracowalem w tej firmie jescze na Zarzeczu. Byla to moja pierwsza praca. Atmosfera była sympatyczna bo ludzie fajni. Pamietam te woiny na gumki pomiedzy serwisem a montażem przez regały ze sterownikami. Płaca była minimalna ale ludzie byli naprawdę fajni. Pozdrawiam byłych kolegów z Geco którzy się ostali z czasów Zarzecza.

Zadowolony życiem.

A ja rozpocznę (usunięte przez administratora) burze i fale mega hejtu na temat mojej subiektywnej opinii. Mam dość czytania sfrustrowanych miernot, które wypisują swe żale jak im źle, jacy przełożeni są niedobrzy i myślą tylko o sobie . W "naszej firmie" pracuje bardzo, bardzo długo, pamiętam jeszcze domki na Zarzeczu i widziałem jak przez ten czas firma się rozwija, dziesiatki nowych pracowników oraz kilka różnych kryzysów, poza tym podczas których Prezes'i pokazali jak są bardzo wyrozumiali i życiowi. Co wy myślicie że w takich okresach jest im też łatwo? Że oni myślą tylko o sobie ? Trochę rozsądku ludzie, ogarnięcie się ! Sławek czy Waldek, co oni wam takiego zrobili złego że tak na nich narzekacie w swych opiniach ? (usunięte przez administratora) od nich dostaliście ? Nie dostaliście urlopu? Ja też i to wiele razy a urlopu nie dostaje bardzo często, wiem że taka ich rola w tej naszej fabryce i jakoś nie lamentuje. W Oizp to z nimi naprawdę można dojść do porozumienia. I cały ten komentarz to nie jest też moje zdanie tylko 99% pracowników którzy już dawno są po 10 leciu. Koniec

ada
@Zadowolony życiem.

Kadry zawsze zgodnie z kodeksem pracy powinny otrzymać plan urlopowy na początku roku ( zwykle jest do do marca ) Jeżeli ktoś tego nie dopilnuje sam jest winny bo nie jest uwzględniony w planie urlopowym. Jeżeli nie ma czegoś takiego widocznie tak jest lepiej i lepiej powiedzieć pracownikowi że nie może iść na urlop ( sezonowy pracownik i tak za chwilę odejdzie ) Plan urlopowy jest święty ! i może być zmieniony a nawet można pracownika ściągnąć z urlopu ale tylko w nagłych przypadkach. Ale tekst " Ja też i to wiele razy urlopu nie dostaje bardzo często," ? ! tzn, że to się zdarz notorycznie. Inne firmy zamykają firmę zwykle w okresie wakacyjnym na 2-3 tygodnie od czerwca do września i problem z głowy. Wszyscy są zadowoleni, okres zamknięcia wszyscy wiedza z początkiem roku . I to się sprawdza ! Można zaplanować i wykupić wycieczkę z wyprzedzeniem. Wybudowanie nowej siedziby nie jest równoznaczne z rozwijaniem się firmy :-) Wybudowanie tak porządnego budynku ponad stan, wiąże się z spłacaniem dużego kredytu. Cześć tego kredytu jest spłacana chyba kosztem małych pensji dla pracowników przez tyle lat :-) Dziesiątki nowych pracowników to rotacja niezadowolonych pracowników i to tylko bardzo źle świadczy o firmie. Co takiego pokazali Prezesi że są bardzo wyrozumiali i życiowi - jeżeli to prawda to będzie bardzo dobrze świadczyć o nich i tej firmie.

Czy często w firmie Geco zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Para-ram-pam-pam

raczej w ogóle a z tego co mi wiadomo to ostatnią osobą która zmieniła dział wewnątrz firmy to chyba Arek trochę lat temu z monluta

Zainteresowana

Jak wygląda praca w Geco obecnie? Czy w związku z pandemią podejmowane są działania typu zwolnienia pracowników, obniżanie wynagrodzenia? Czy prowadzone są w firmie szkolenia podwyższające kompetencje? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

adam

Na rozmowie zaproponowano mi 2000 zł netto + ewentualna premia. Zarobki bardzo kiepskie niewiele wyższe niż minimalna. Pensja wykwalifikowanego i doświadczonego elektronika z wieloletnim stażem porównywalna do sprzątaczki w hotelu :-) Ogłoszenie o prace w tej firmie pojawiaj się cyklicznie czyli prawdopodobnie duża rotacja pracowników. Kolega pracował w tej firmie wile lat temu i po rozmowie z nim okazuje się iż niestety nic się nie zmieniło oprócz tego że wynieśli się poza granice Krakowa. Kadra kierownicza ta sama a rotacja pracowników bardzo duża.

@adam

@adam Pomimo odbycia rozmowy kwalifikacyjnej nie zdecydowałeś się jednak na podjęcie pracy w Geco? Powiedz, czy firma do pensji zaproponowała jakieś dodatki? Benefity?

Czy dyżury międzyświąteczne w Geco obstawiają najmłodszymi stażem?

Produkcja ma się kręcić , pracują Ci którzy nie poszli na urlop nie zależnie od stażu.

Maciej
@.

Znasz firmę od środka, powiesz mi może jaka panuje tam atmosfera i na jakie zarobki może liczyć osoba rozpoczynająca swoją karierę w tym miejscu? Mam nadzieję że podzielisz się ze mną tą wiedzą, takie wpisy są ważne dla potencjalnych kandydatów.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Geco o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wuja D. P.

brygadzistów (szacun dla nich) to mają za zadanie pokazać prace, bo tak naprawdę trudno ze szkolącymi tzw trenerami, - firma nie wysyła na żadne szkolenia wewnętrzne czy też zewnętrzne udoskonalające umiejętności w lutowaniu, produkcji, jakości... , (popatrz się jak ktoś robi i rób tak samo, może i lepiej, a jak gorzej to wynagrodzą Ci to w opier… lub w premii) praca polega na wyrobieniu się w czasie jaki jest wyznaczony na dany zestaw do zrobienia, każdy patrzy wykonać prace i jechać do domu... (transport raczej własnym pojazdem lub grupowo, z komunikacją miejską hmmm… raczej spacerek przy trochę ruchliwej polnej drodze do przystanku), a jeśli chcesz waszmości wyżej przełożonego - patrz kierownika etc... przekonać że masz jakiś swój temat do poprawy w temacie produkcji, jakości, wygody … to oni zawsze mają ważniejsze tematy więc nie masz się co produkować..., Więc praca dla tych co nie mają co ze sobą zrobić i trudno im wysiedzieć w domu … i trudno z pracą w temacie montażu elektroniki lutowanej

Byłypracownik

Nie polecam, małe zarobki, nie mili kierownicy, dużo Ukraińców. Ciężko z urlopem...

rafcio_100

Jak wygląda w Geco praca i zarobki na stanowisku Konstruktor Elektronik?

ddd

A czy to jest duża firma? do 100 czy większa? jest tam jakiś socjal? Warto się zatrudniać na produkcji?

Ciężki temat...ogólnie nie polecam... Jeśli chodzi o współpracowników są w porządku ,niestety nie można tego powiedzieć o przełożonych .Jeżeli ktoś nie ma zwyczaju podlizywania się ,o awansie może pomarzyć !! Urlopy dają z łaską ....dużo by wymieniać :) omijajcie z daleka ! A Ukraińców traktują lepiej niż Polaków ....

Jurand

Pracowałem w tej firmie wiele lat temu 1.5 roku uważam ten czas za najbardziej zmarnowany czas w życiu praca polegająca na wykonywaniu tępych czynności montażowych nic się tam nie nauczyłem, bardzo otępiająca praca !!!!!!!!!. Podjąłbym się takiej pracy tylko w ostateczności jak nie miałbym na chleb ale i tak długo musiałbym się zastanowić czy nie wole iść do pomocy społecznej :) Pozdrawiam i życzę szybkiej zmiany pracy

krnąbrny
@Jurand

No ktoś tą czarną robotę musi robić, jak słyszałem ostatnio za te wynagrodzenie są na nią chętni tylko Ukraińcy. Mało robi się w kierunku robotyzacji firmy tylko liczy że cały czas te monotonne wymagające na prawdę sporo skupienia dokładne prace będą robić "ludkowie" którzy mają nóż na gardle i gdzieś muszą pracować . Brygadzistka Małgosia (ta co lubi jeździć na polowania) opowiadała mi że jak pracowała w Holandii na podobnym stanowisku produkcyjnym-montaż to ta praca była bardzo doceniana i dobrze płatna nawet na tamte warunki! Praca w Geco, podkreślam na produkcji jakoś tak kojarzy mi się z XIX wiecznym kapitalizmem. To że jest w firmie czysto, działa klimatyzacja to nie znaczy że nie następuje upodlenie człowieka; to wszystko jest robione w "jedwabnych rękawiczkach". Chodzenie do kościoła i klepanie zdrowasiek przez osobę patrzącą na to a zajmującą się przyjmowaniem i zwalnianiem tych "ludków"-podludków?nie daje dyspensy.

Zostaw merytoryczną opinię o Geco - Kraków

• Jak się pracuje w Geco?

Zobacz opinie na temat firmy Geco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geco?

Kandydaci do pracy w Geco napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geco