ceramika nowa gala

Opinie o ceramika nowa gala

Antyzalega 2015-10-25 00:59
Nie mów że Zalega tam jeszcze pracuje bo mi wacka urwie ze śmiechu. Ten artysta wybudował dom na bagnach i go ciągle zalewa.
misza 2015-10-29 21:53
heeeeeeeeeeeeeeee to dobry artysta
Sztępien 2015-12-14 23:18
Pozdrów Ewelinę. Wyleczyła już te zajady na "twarzy"?
Stepi 2015-12-15 01:45
Zmieniła twarz!
Magazyn 2015-12-20 23:00
To dlaczego Rafałku brak chętnych?
Prince 2016-01-14 23:16
Max. Ta firma często sama pozbywala się specjalistów, profesjonalistów. Ale jak to mówią " jaka ścieżka prowadzi do firmy, taka firma". Błoto i ciemno. Teraz przejść koło NG to raczej tylko w gumiaczkach.
pracownik 2016-01-15 22:53
Czy to prawda, że nie będzie się można zwolnić z dnia na dzień tylko firma chce aby odbębnić okres wypowiedzenia? NIedługo chcę się zwolnić a kolega mówi że R. wybitny ceramik nikogo nie chce puścić bez okresu wypowiedzenia? Mój przyszły pracodawca musi czekać na mnie kilka tygodni? A co z ludźmi z trzy miesięcznym wypowiedzeniem? Wiem, że lipnie wygląda zatrudnianie nowych pracowników bo nie chcą tu przychodzić ale co mnie to obchodzi? Kierownicy zmianowi są telefonistami i nic nie umieją ale ich się trzyma w firmie bo ściemniają przed przełożonymi a Właściciel nawet nie wie o co tam chodzi.
PIP 2016-01-23 22:22
Słyszałem o tym.
Umowy na czas nieokreślony, uzależniony jest od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy, wynosi odpowiednio:

2 tygodnie przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy
1 miesiąc przy przepracowaniu okresu co najmniej 6 miesięcy
3 miesiące przy przepracowaniu co najmniej 3 lat
W przypadku wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony istotne znaczenie ma okres zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy. Do okresu zatrudnienia wlicza się pracownikowi zatrudnienie u poprzedniego pracodawcy:
Jeżeli pracownik wykonywał pracę związaną z odpowiedzialnością materialną za powierzone mienie, wówczas pracownik i pracodawca mogą w samej umowie o prace określić dłuższe okresy wypowiedzenia. Mogą one odpowiednio wynosić:

1 miesiąc przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy
3 miesiące przy przepracowaniu okresu co najmniej 6 miesięcy

Jeśli będziesz miał problem napisz. Pomogę Ci. Ludzie nie dajcie się manipulować tej "firmie".
Jestem ale ...niedługo 2016-01-30 00:01
Zawsze można iść na chorobowe. Więzienie pracownika to przestępstwo.
zainteresowany 2016-02-02 21:15
a co to się na dwójce dzieje że zwolnili kobiety wiecie coś ?
Dwójka 2016-02-06 05:31
Tak. Opierdzielaly się i wyleciały. Ot co.
Scania 2016-02-21 00:22
@Cer o czym Ty piszesz? Na Gresie byłem niedawno jako kierowca ciężarówki po ....trzy palety (bo resztę zabieram z innej firmy). Wszedłem na ten zakład i mimo, że tam pracowałem parę lat nikogo nie poznaję. No, prawie nikogo.Zmianowi dociągną pewnie do emerytury i brygadziści też. Widoki? Zmianowy siedzi w budzie na biurku z nogą na nodze, brygadzista obok na krześle roześmiany od ucha do ucha. I ich nikt nie rusza. Kamuflaż opanowali do perfekcji bo nim się zorientowałem wybiegli z tej budy jak poparzeni. Chyba dostali cynk na telefon że ktoś może z "góry" idzie. Było tylu fajnych doświadczonych ludzi i co? Zwolnienia pod byle pretekstem a reszta starych pracowników widząc co się dzieje mimo, że nie chcieli "uciekać" dała sobie siana z tą robotą. Jak mi powiedział inny kierowca :" Na produkcji zostali fachowcy z okolicznych wsi, robią jak nie ma wykopków, sianokosów, żniw, itp". Powiedzmy sobie szczerze, że zostali pewnie ci co są bliżej ucha Kierownictwa Zakładów czy tam Dyrekcji Zakładu jak zmianowi. Wożę płytki i widzę że kilku dealerów zrezygnowało z płytek z CG. Pracownik jednego mówił że wymiary i deformacje były z kosmosu. A przecież ktoś to powinien nadzorować. Tak więc zwolnienie kogoś z dołu to pójście na łatwiznę wg mnie to można dać po premii itp. NG też coraz mniej się wozi. Ceramiki Końskie coraz więcej. Mają chyba mniejsze koszty bo i cenowo jest lepiej.
JA 2016-02-23 22:53
Ceramika Końskie to marzenie dla wielu ludzi w NG jak i dla mnie. CV już poszło oby szybko przeczytali . A co do CG to tam nawet po zwolnieniu za alkohol przyjęli kolesia. Oczywiście bardzo wpływowy zmianowy tego chciał.
Pracownik 2016-02-24 23:52
Pewnie ten co kolesia z "Valdi Ceramica "chciał. Gościu odchodził w chwale że taką kasę zarobi i ma wszystkich w doopie a firma padła. Teraz ten "miszcz" z CG go przyjął.Tak to ta sama zmiana z tym pijakiem.
hedgg 2016-03-04 23:02
Nie pisz "pewnie" bo wiesz że to ten sam mistrz ( Kierownik zmiany). On musi opierać się na byłych bo sam niewiele umie. Kierownik Zakładu to toleruje, bo jest wystraszony o pracę. Ale trzeba przyznać, że tyle lat układa sobie Kierowników Zakładu że go się boją. Jest gwiazdą. Mówią na niego "Nóżka" bo lubi siedzieć na biurku na młynowni.
Pacco 2016-03-05 00:53
A czy wogole któryś zmianowy coś tam umie??? Czy to na gresie czy gali?? Jeden ch...
hedgg 2016-03-05 22:33
Ok. Tylko dlaczego mamy na nich zarabiać. Ile trzeba czasu żeby Prezes zrozumiał, że go byle pajace urabiają.
Moz 2016-03-10 00:43
Prezes nie wie co tam się dzieje. Zrozum to. Kierownicy zakładu boją się zmianowych. Dają im święty spokój. A w zamian wiedzą że Ci na nich nie doniosą. Miały być roszady. Zmianowy z jednego zakładu miał iść na drugi itd. No to powiedział że nie pójdzie i Kier . P z CG się wycofał. Ciekawe jaką ściemę walnął na naradzie.
ngng 2016-03-20 00:18
Witam . Szukam ludzi z Końskich do wspólnych wyjazdów do Starachowic do pracy w Cerradzie. Nowy zakład. Obecnie chcą zatrudnić :

1. Przedstawiciel handlowy na rynek polski
2 Przedstawiciel handlowy na rynki wschodnie
3 Grafik kreatywny
4 Ankieter – praca dla studentów
5 Przedstawiciel handlowy – Ukraina
6 Specjalista ds. Wdrożeń
7 Elektryk, Automatyk
8 Pracownik do obsługi urządzeń ceramicznych - 18 miejsc.
9 Specjalista ds. szkoleń

Chętnych zapraszam do odpowiedzi na tym forum.
mmm 2016-03-29 00:54
Jaka kasa na produkcji ? I do wdrożeń?
Cyrk Prezesa 2016-04-10 00:15
Czy kombajnista Snochowski jeszcze pracuje w CG??? Ten miszcz zmianowy i przyjaciel Pietruszczaka????
Młynowy 2016-04-30 22:31
Najlepiej to jest na przerobienia
Młynowy 2016-04-30 22:35
Najlepiej to jest na przerobowni
Młynowy 2016-04-30 22:37
Ciekawe koziołka jeszcze nie zwolnili za spanie na 3 zmianie?
kret 2016-05-02 15:13
witam, ile mozna zarobic na produkcji?
Suchy z pras 2016-05-07 22:50
Najniższą.
Sas 2016-05-11 17:06
Dostaniesz 1500 do ręki światek piątek non stop w robocie
ZDXDT 2016-06-17 04:00
Nie. Nie pracuje.Nigdy nie pracował. Ten matoł siedzi od 15 lat i nic nie robi. Ściemnia Rafałkowi a ten połyka . Pietruszczak go chroni.
Jarosław 2016-07-12 01:22
Ireczku. Czy podałaeś skarbie wynik meczu na Euro ????????? Pietruszczak czeka. A ty nic. Zamelduj mu bo inaczej zasiłek i łowienie rybek Panie kombajnisto z pod Miedznej. Masz kontakt z tą sprzątaczką z Ceramiki Paradyż ??? Oj chyba Cię pozwie. Nie ma kasy ale pamięta szatnię.
Były Robert 2016-07-22 01:08
Sam napisałeś że przyjaciel (usunięte przez administratora). To jak może nie pracować. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)to gwiazdy tej firmy. Nazywają ich : delikatne dłonie. Snochowski i tamci to wybitni pracownicy. Zadam Ci pytanie. Dlaczego (usunięte przez administratora)stracił pracę w Ceramice Paradyż???? Masz czas do Nowego Roku. Jak nie napiszesz to Ci odpowiem. Słowa kluczowe to szatnia i sprzątaczka.
elektryk 2016-07-24 17:55
Nie orientujecie sie czy nie ma przyjec na utrzymanie ruchu? Jestem po zawodowce elektrycznej.
XYZ 2016-08-06 02:19
A co po tej zawodówce umiesz? Masz umiejętność czytania schematów? Rozumiesz je ? Elektryk to ktoś kto wkręca żarówki kolego. Ja nie jestem elektrykiem ale też to umiem. Niedawno na "jedynce" zdechło ustrojstwo ( jak zawsze) i trza było naprawić. Automatyk który na mojej zmianie naprawia wynalazki nie spotkał się z taką awarią więc nie naprawił, bo tu nie ma pracy na schematach tylko coś w stylu" aha kiedyś tak miałem i zrobiłem,to i to". Dzwonił do kumpla do Tubądzina i z tego jakoś wyszedł. Jak Cię przyjmą ( a przyjmą bo nie ma chętnych do Nowej Gali) to traktuj to jak szkołę życia. Szybko pojdziesz na zmiany i nikt ci nie pomoże. Pewien Typ powie górze że to On naprawił bo do niego dzwoniłeś . Taka N Galowa gwiazdeczka w służbowym autku . Jak dasz radę w tym bałaganie to za jakiś czas znajdziesz super pracę w innej firmie. Tu będziesz musiał wiedzieć jak coś naprawić, ale zrobić z siebie durnia że niby przypadkiem naprawiłeś bo jak pokażesz że wiesz i kumasz to Cię ta osoba "odstrzeli". Tu nie ma znaczenia co umiesz ale jak blisko jesteś ucha pewnej małej osoby. Ktoś wyżej napisał, że dwie osoby (małżeństwo) i pracują jak jedna w jednym dziale. Ale są dwie wypłaty. Wg mnie problemem są w NG układy i brak nadzoru i bezpośrednich rozmów z pracownikami przez włascicieli. Oni nie wiedzą o problemach pracowników z nadentymi kierownikami, którzy tylko informują o ...problemach na produkcji ( rozumiesz??? Ludzie z największym stażem informują o problemie górę a sami powinni go rozwiązać )nie zdając sobie sprawy, że to oni są największym problemem ...czytaj kosztem. Bo za rok ich „pracy” firma płaci im z milion złotych. Pytam, za co???? Paradyż niedługo stawia nowy zakład to samo Tubądzin a nasza NG na skraju upadku. Jeszcze raz powiem tu brakuje Prezesa na zakładzie !!!!!!!!!!!!!!!!!
noniek 2016-08-13 23:53
co Ty za głupoty piszesz??? Po alkoholu jesteś?
Nowa fura 2016-08-20 02:12
Rafałku, nie wiesz? Zrób kupę i oceń twardość. Dlaczego się boisz robić zakupy w Biedronce ???
hhggh 2016-09-30 02:04
Nie. ale jestem po Twojej matce
Po zmianie nr 3 2016-10-01 23:59
Mam pytanko. Wiecie ludzie kogo chcą odstrzelić z NG i CG ? Pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu zastępcy Kierownika Zakładu d/s produkcji czyli tak naprawdę ma być jego następcą bo sobie w Gresie nie radzi ze zmianowymi , to wiemy bo CG utrzymujemy ale ciekawi mnie ukryta rekrutacja na kilku zmianowych. Jeden w NG i dwóch w CG. Ukryta ponieważ nigdzie nie ma danych firmy a jest namiar tylko na agencję pośrednictwa pracy która poszukuje kandydatów ( może nie agencja ale duży portal z pracą ). Na stronie NG nie ma tej oferty a więc nie chcą ujawniać osób do odstrzału. Oferta identyczna w formie i treści jak z tym Kierownikiem tylko nie wskazane są miejsca pracy poza miejscowościami. Nie mogę wskazać na jakiej stronie to jest bo gowork to konkurencja pewnie i to usunie. Zmienia się coś u nas wreszcie czy nie ? Macie typy do odstrzału ?
Pysia 2016-11-20 07:12
Słyszałam że Seba wraca na zmianowego?!
Tylko gdzie????
jan niezbędny 2016-11-21 12:30
który seba ?
LMK 2016-12-08 06:47
Zezowate szczęście
Fachowiec 2017-01-06 00:32
No wreszcie Pietruszczaka zwolnili. Cembał nie radził sobie ze Snochowskim. Nikt po Tobie nie tęskni regulatorze pieca Panie Pietruszczak. Ściemniał z 6 lat. Ten człowiek notorycznie chory wreszcie opuścił nasz zakład pracy. Jest symbolem upadu NG 2. CG doprowadził o katastrofy ten błazen z TM.
Flapjack 2017-01-08 06:24
A co z błaznami w CNG? Też jest tam kilku.
jan niezbędny 2017-01-10 17:55
a ja sobie go chwale miał łeb na karku i raczej był za dobry i go pogonili przynajmniej miał trochę kultury i doszedł do zwykłego pracownika i podał rękę
Pulp Fiction 2017-01-13 02:16
Jakiej kultury ??? Nigdy w życiu nikt nie ubliżał mi jak on. Notorycznie zestresowany. Wystraszony. Żadnej wiedzy. Robiłem za niego choć nie miałem tego w zakresie obowiązków. Wali się a On do domu bo 15.00. Tylko czekał na telefon co się dzieje, żeby tłumaczyć się Zaledze. ZAPYTAJ KOGOŚ Z GRESU. ILE RAZY PIETRUSZCZAK ZOSTAŁ W PRACY PO GODZINACH I POMAGAŁ ??? NIGDY! Kierownik zakładu jedzie do domu jak firma stoi ??? Rozumiesz??? Zarobił z 500 tys zł za nic. On nie był urzędnikiem który o 15 wychodzi z pracy. BYŁ KIEROWNIKIEM. Masz z nim dobry kontakt to napisz o moim wpisie i nich mnie oskarży . Zrobię z niego miazgę w Sądzie. Powtórzę . Nie miał kontroli nad zmianowymi bo ich się bał. Nie miał autorytetu. Zresztą to samo tyczy się Zalegi i Stanka. Kto ich trzyma???
Otomoto 2017-01-15 15:07
Kolego. W przypadku tych dwóch ostatnich dobry bajer to podstawa. Dlatego jeszcze tam siedzą. Pewnie niedługo poleci rzodkiewka. Co jakiś czas trzeba kadrę wymienić żeby nie popadli w marazm. Zatrudnić nowych kierunków, dyrektorów. A starą kadrę rozgonic.
Pulp Fiction 2017-01-17 00:33
Nie bój się napisać że Rzepka a nie rzodkiewka. Zalega tak jak Pietruszczak i Stanek nie powinni tam pracować. Ci ludzie ( istoty ) niczego pozytywnego nie stworzyli. Człowieku nie bój się. Napisz wprost ze Zalega niczego co wpłynęło by na rozwój firmy nie umie. On jest bez pojęcia. Szykujemy pozew zbiorowy do Prezesa.
O 2017-01-26 19:36
Jaki pozew zbiorowy???? O czym ty piszesz??? Łykasz coś?
Hdt 2017-01-28 09:56
Rakoczy szykuje jakiś przewrót "majowy "???
sprzątaczka 2017-01-29 01:25
Ciekawe dlaczego Rafaello uczy się obsługi wszystkich urządzeń na Gresie ???????? Pyta wszystkich jak i co się obsługuje. Od pras po drukarki cyfrowe i piece. Rafaello mogę Ci podać namiar na Urząd Pracy w Opocznie. Albo odejdziesz albo firma stanie. Akcjonariusze mają Cię dość. Zobacz na GPW jaka była wartość akcji jak tam nie pracowałeś a jaka jest teraz. Jaka jest DLW i FZD zaufania do Ciebie. Foto kindsa na Fb nie rozczula. Pracuj !!!!!!......w Cerkolorze. Rafaello czy Alechandra Sciemniara ? Kto poleci wcześniej ??? Kogo obstawicie ???
Szok............
To jest ciekawe.
Komunikat spółki :
"Działania modernizacyjne rozpoczniemy od inwestycji w fabryce CNG SA, pozwalającej zwiększyć udział dużych formatów w sprzedaży z jednoczesnym poszerzeniem oferty asortymentowej. Wartość tej inwestycji wyniesie około 13 mln zł, wydatkowanych w 2017 roku. Nakłady te będą sfinansowane ze środków własnych i kredytów" - napisano w komunikacie.

"Część maszyn i urządzeń z fabryki CNG II, o wartości księgowej 4,5 mln zł, zostanie przeniesiona do pozostałych zakładów grupy. Wartość księgowa urządzeń, które w związku z planowanymi działaniami utracą przydatność wynosi 5,2 mln złotych. Kwota ta zostanie odpisana w ciężar wyniku 2016 roku" - dodano.

Ceramika podała, że w związku z reorganizacją nie są planowane zwolnienia grupowe.

Zapowiadane zmiany spowodują zmniejszenie mocy produkcyjnych w Grupie o 1,6 mln m kw. rocznie, do 6,6 mln m kw., co nie powinno wpłynąć na wielkość sprzedaży, gdyż zdolności wytwórcze nie były w pełni wykorzystane, a ich utrzymywanie było obciążeniem.

Po reorganizacji w CNG II pozostanie hala produkcyjna o powierzchni 6,3 tys. m kw. Decyzja co do dalszego przeznaczenia tej nieruchomości zapadnie w późniejszym terminie.

"Jednym z elementów tych zamierzeń, poza wspomnianą modernizacją, będzie budowa centralnego magazynu wyrobów szacunkowa kwota nakładów wynosi 12 mln zł i centralnego magazynu surowców. Inwestycje te mają na celu: obniżkę kosztów funkcjonowania o 1,2 mln zł rocznie, obniżenie strat magazynowania, poprawę parametrów produkcji i bardziej elastyczną obsługę logistyczną klientów. Ze względu na opisane wyżej działania reorganizacyjne budowa magazynów nie jest planowana na 2017 rok" - napisano.

W 2016 roku grupa sprzedała 6.054 tys. m kw. płytek. Całkowita wartość sprzedaży wyniosła około 171 mln zł. Zadłużenie netto liczone jako zobowiązania bilansowe wobec banków minus posiadana gotówka wyniosło na koniec roku 4,4 mln zł. (PAP)
Takie info ze strony Bankier.pl.
Niezwłocznie poinformuję KNF i GPW że info jest w części kłamstwem wg mnie nie ma możliwości przeniesienia produkcji do CG bo zwyczajnie nie ma tam miejsca i mocy produkcyjnych. A kierownicy zmianowi nie mają kwalifikacji do podjęcia takiego wyzwania.
Zapamiętajcie to : "W komunikacie podano, że Grupa przygotowuje inwestycje na terenie spółki zależnej Ceramika Gres SA oraz przylegającym do niego terenie należącym do CNG II. Posiadane grunty i obiekty umożliwiają rozwój grupy w tej lokalizacji i jej modernizację technologiczną. Kabaret Co ?
Zamknęli CNG II a chcą produkować w polu obok CG???
Pytam Zarząd co z Mołdawią???
Akcjonariusze których poinformuję:
MetLife OFE
Allianz Polska OFE
OFE Aviva BZ WBK
Nationale-Nederlanden OFE
Psubrat 2017-01-29 17:50
A to ciekawe. Grupa Nowa Gala zamyka zakład a np. Grupa Końskie otwiera kolejny zakład. Jedni się rozwijają a inni idą powoli na dno.
Pan w O 2017-01-30 00:25
Bo tam nie mają Rafałka i się rozwijają. Maciuś też swoje w CG dokłada. Surowiec bez norm. Bejbi jest number łan na fb dla syna matematyczki.
Zostaw swoją opinię o ceramika nowa gala - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ceramika nowa gala