ceramika nowa gala

Opinie o ceramika nowa gala

Szkoluny 2015-08-18 19:04:01
Karol muszę cię rozczarować. W gali na produkcji pracują ludzie nawet po licencjacie. Za "parę złotych ".
wiesniak 2015-08-19 13:57:24
Chodzilo mi o to korol, ze rentownosc takiego zakladu nie jest duza, jesli jeszcze w dodatku kadra pozostawia duzo do zyczenia i relacje interpersonalne nie sa zbyt dobre, to juz calkowicie nalezy unikac podjecia zatrudnienia w takiej firmie, korzystac z rad ludzi z tym podobnych forow
jestem_z_miasta 2015-08-21 15:11:45
Nie moge wiesniak sie z toba zgodzic, mysle ze firma ma potencjal, ta branza jest dosyc chlonna. Jesli subiektywna ocena pracownikow warunkow pracy i relacji w zakladzie jest negatywna, nalezy zastanowic sie tylko i wylacznie nad strategia zarzadzania firmy, ewentualnie kompetencjami kadry zarzadzajacej tej czy innej firmy. Nie mozemy jednak oceniac wszystkich firm branzy wedlug jednej z nich.
Chorobowe 2015-08-21 16:10:14
Czyli najprościej zmienić kadrę zarządzająca, wszelkich "reformatorów".Wymienić od podszewki, od kierowników niższego szczebla aż po dyrekcję. I ruszyć ostro "z kopyta".
Ktoś 2015-08-24 10:22:39
No i co że po licencjacie, a brygadzista ma zawodówkę jak na jednym dziale i nim rządzi. Teraz szkoła się nie liczy.
Podwładny brygadzisty matoła 2015-08-25 05:33:35
Rządzić to może zarciem w swojej lodówce. Tylko próbuje wydawać polecenia. Z różnym skutkiem zresztą.
Pawel 2015-09-01 09:01:07
Generalnie ok, polecam prace w tej firmie. Pozdrawiam
Gaweł 2015-09-02 18:53:34
Paweł, co ty pi.......sz ?! Jakie ok! To dno i szuwary. Totalnie odradzam.
Suchy 2015-10-04 05:34:47
Co mądrzejsi już uciekli. A nie ma ofert bo nikt nie chce przyjść. I dali sobie spokój. Ale Franek jak chcesz tu pracować to zapraszam, poznaj na własnej skórze jaka miła atmosfera panuje w gali. Jakie zarobki, itd.
Zmianowy 2015-10-13 01:10:12
Jaki Franek. Rafałek to nie franek
Bezzebny z pras 2015-10-13 01:25:37
Zmianowy, ty to się lepiej chłopcze weź do roboty darmozjadzie. Nic nie robisz, sciemniasz 8h i za to kasę bierzesz.
Kris 2015-10-18 10:11:08
Dużego wyboru raczej nie ma. Parę kolekcji. Płytki raczej ze średnim designem. Kupiłem kiedyś dosłownie kilka pudełek, kilkanaście metrów. Trzy odcienie na ścianie w łazience. Inne ceramiki mają o wiele większą ofertę i bardziej korzystne ceny. A łazienkę remontowane po raz kolejny. Płytki z Opoczna. A z gali badziewia już nie kupię.
Antyzalega 2015-10-25 00:59:21
Nie mów że Zalega tam jeszcze pracuje bo mi wacka urwie ze śmiechu. Ten artysta wybudował dom na bagnach i go ciągle zalewa.
misza 2015-10-29 21:53:37
heeeeeeeeeeeeeeee to dobry artysta
Sztępien 2015-12-14 23:18:54
Pozdrów Ewelinę. Wyleczyła już te zajady na "twarzy"?
Stepi 2015-12-15 01:45:03
Zmieniła twarz!
Magazyn 2015-12-20 23:00:52
To dlaczego Rafałku brak chętnych?
Prince 2016-01-14 23:16:42
Max. Ta firma często sama pozbywala się specjalistów, profesjonalistów. Ale jak to mówią " jaka ścieżka prowadzi do firmy, taka firma". Błoto i ciemno. Teraz przejść koło NG to raczej tylko w gumiaczkach.
pracownik 2016-01-15 22:53:39
Czy to prawda, że nie będzie się można zwolnić z dnia na dzień tylko firma chce aby odbębnić okres wypowiedzenia? NIedługo chcę się zwolnić a kolega mówi że R. wybitny ceramik nikogo nie chce puścić bez okresu wypowiedzenia? Mój przyszły pracodawca musi czekać na mnie kilka tygodni? A co z ludźmi z trzy miesięcznym wypowiedzeniem? Wiem, że lipnie wygląda zatrudnianie nowych pracowników bo nie chcą tu przychodzić ale co mnie to obchodzi? Kierownicy zmianowi są telefonistami i nic nie umieją ale ich się trzyma w firmie bo ściemniają przed przełożonymi a Właściciel nawet nie wie o co tam chodzi.
PIP 2016-01-23 22:22:07
Słyszałem o tym.
Umowy na czas nieokreślony, uzależniony jest od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy, wynosi odpowiednio:

2 tygodnie przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy
1 miesiąc przy przepracowaniu okresu co najmniej 6 miesięcy
3 miesiące przy przepracowaniu co najmniej 3 lat
W przypadku wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony istotne znaczenie ma okres zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy. Do okresu zatrudnienia wlicza się pracownikowi zatrudnienie u poprzedniego pracodawcy:
Jeżeli pracownik wykonywał pracę związaną z odpowiedzialnością materialną za powierzone mienie, wówczas pracownik i pracodawca mogą w samej umowie o prace określić dłuższe okresy wypowiedzenia. Mogą one odpowiednio wynosić:

1 miesiąc przy przepracowaniu okresu krótszego niż 6 miesięcy
3 miesiące przy przepracowaniu okresu co najmniej 6 miesięcy

Jeśli będziesz miał problem napisz. Pomogę Ci. Ludzie nie dajcie się manipulować tej "firmie".
Jestem ale ...niedługo 2016-01-30 00:01:12
Zawsze można iść na chorobowe. Więzienie pracownika to przestępstwo.
zainteresowany 2016-02-02 21:15:56
a co to się na dwójce dzieje że zwolnili kobiety wiecie coś ?
Dwójka 2016-02-06 05:31:58
Tak. Opierdzielaly się i wyleciały. Ot co.
Scania 2016-02-21 00:22:53
@Cer o czym Ty piszesz? Na Gresie byłem niedawno jako kierowca ciężarówki po ....trzy palety (bo resztę zabieram z innej firmy). Wszedłem na ten zakład i mimo, że tam pracowałem parę lat nikogo nie poznaję. No, prawie nikogo.Zmianowi dociągną pewnie do emerytury i brygadziści też. Widoki? Zmianowy siedzi w budzie na biurku z nogą na nodze, brygadzista obok na krześle roześmiany od ucha do ucha. I ich nikt nie rusza. Kamuflaż opanowali do perfekcji bo nim się zorientowałem wybiegli z tej budy jak poparzeni. Chyba dostali cynk na telefon że ktoś może z "góry" idzie. Było tylu fajnych doświadczonych ludzi i co? Zwolnienia pod byle pretekstem a reszta starych pracowników widząc co się dzieje mimo, że nie chcieli "uciekać" dała sobie siana z tą robotą. Jak mi powiedział inny kierowca :" Na produkcji zostali fachowcy z okolicznych wsi, robią jak nie ma wykopków, sianokosów, żniw, itp". Powiedzmy sobie szczerze, że zostali pewnie ci co są bliżej ucha Kierownictwa Zakładów czy tam Dyrekcji Zakładu jak zmianowi. Wożę płytki i widzę że kilku dealerów zrezygnowało z płytek z CG. Pracownik jednego mówił że wymiary i deformacje były z kosmosu. A przecież ktoś to powinien nadzorować. Tak więc zwolnienie kogoś z dołu to pójście na łatwiznę wg mnie to można dać po premii itp. NG też coraz mniej się wozi. Ceramiki Końskie coraz więcej. Mają chyba mniejsze koszty bo i cenowo jest lepiej.
JA 2016-02-23 22:53:07
Ceramika Końskie to marzenie dla wielu ludzi w NG jak i dla mnie. CV już poszło oby szybko przeczytali . A co do CG to tam nawet po zwolnieniu za alkohol przyjęli kolesia. Oczywiście bardzo wpływowy zmianowy tego chciał.
Pracownik 2016-02-24 23:52:13
Pewnie ten co kolesia z "Valdi Ceramica "chciał. Gościu odchodził w chwale że taką kasę zarobi i ma wszystkich w doopie a firma padła. Teraz ten "miszcz" z CG go przyjął.Tak to ta sama zmiana z tym pijakiem.
hedgg 2016-03-04 23:02:45
Nie pisz "pewnie" bo wiesz że to ten sam mistrz ( Kierownik zmiany). On musi opierać się na byłych bo sam niewiele umie. Kierownik Zakładu to toleruje, bo jest wystraszony o pracę. Ale trzeba przyznać, że tyle lat układa sobie Kierowników Zakładu że go się boją. Jest gwiazdą. Mówią na niego "Nóżka" bo lubi siedzieć na biurku na młynowni.
Pacco 2016-03-05 00:53:52
A czy wogole któryś zmianowy coś tam umie??? Czy to na gresie czy gali?? Jeden ch...
hedgg 2016-03-05 22:33:07
Ok. Tylko dlaczego mamy na nich zarabiać. Ile trzeba czasu żeby Prezes zrozumiał, że go byle pajace urabiają.
Moz 2016-03-10 00:43:43
Prezes nie wie co tam się dzieje. Zrozum to. Kierownicy zakładu boją się zmianowych. Dają im święty spokój. A w zamian wiedzą że Ci na nich nie doniosą. Miały być roszady. Zmianowy z jednego zakładu miał iść na drugi itd. No to powiedział że nie pójdzie i Kier . P z CG się wycofał. Ciekawe jaką ściemę walnął na naradzie.
ngng 2016-03-20 00:18:01
Witam . Szukam ludzi z Końskich do wspólnych wyjazdów do Starachowic do pracy w Cerradzie. Nowy zakład. Obecnie chcą zatrudnić :

1. Przedstawiciel handlowy na rynek polski
2 Przedstawiciel handlowy na rynki wschodnie
3 Grafik kreatywny
4 Ankieter – praca dla studentów
5 Przedstawiciel handlowy – Ukraina
6 Specjalista ds. Wdrożeń
7 Elektryk, Automatyk
8 Pracownik do obsługi urządzeń ceramicznych - 18 miejsc.
9 Specjalista ds. szkoleń

Chętnych zapraszam do odpowiedzi na tym forum.
mmm 2016-03-29 00:54:56
Jaka kasa na produkcji ? I do wdrożeń?
Cyrk Prezesa 2016-04-10 00:15:21
Czy kombajnista Snochowski jeszcze pracuje w CG??? Ten miszcz zmianowy i przyjaciel Pietruszczaka????
Młynowy 2016-04-30 22:31:05
Najlepiej to jest na przerobienia
Młynowy 2016-04-30 22:35:03
Najlepiej to jest na przerobowni
Młynowy 2016-04-30 22:37:56
Ciekawe koziołka jeszcze nie zwolnili za spanie na 3 zmianie?
kret 2016-05-02 15:13:46
witam, ile mozna zarobic na produkcji?
Suchy z pras 2016-05-07 22:50:42
Najniższą.
Sas 2016-05-11 17:06:36
Dostaniesz 1500 do ręki światek piątek non stop w robocie
ZDXDT 2016-06-17 04:00:01
Nie. Nie pracuje.Nigdy nie pracował. Ten matoł siedzi od 15 lat i nic nie robi. Ściemnia Rafałkowi a ten połyka . Pietruszczak go chroni.
Jarosław 2016-07-12 01:22:47
Ireczku. Czy podałaeś skarbie wynik meczu na Euro ????????? Pietruszczak czeka. A ty nic. Zamelduj mu bo inaczej zasiłek i łowienie rybek Panie kombajnisto z pod Miedznej. Masz kontakt z tą sprzątaczką z Ceramiki Paradyż ??? Oj chyba Cię pozwie. Nie ma kasy ale pamięta szatnię.
Były Robert 2016-07-22 01:08:46
Sam napisałeś że przyjaciel (usunięte przez administratora). To jak może nie pracować. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)to gwiazdy tej firmy. Nazywają ich : delikatne dłonie. Snochowski i tamci to wybitni pracownicy. Zadam Ci pytanie. Dlaczego (usunięte przez administratora)stracił pracę w Ceramice Paradyż???? Masz czas do Nowego Roku. Jak nie napiszesz to Ci odpowiem. Słowa kluczowe to szatnia i sprzątaczka.
elektryk 2016-07-24 17:55:27
Nie orientujecie sie czy nie ma przyjec na utrzymanie ruchu? Jestem po zawodowce elektrycznej.
XYZ 2016-08-06 02:19:37
A co po tej zawodówce umiesz? Masz umiejętność czytania schematów? Rozumiesz je ? Elektryk to ktoś kto wkręca żarówki kolego. Ja nie jestem elektrykiem ale też to umiem. Niedawno na "jedynce" zdechło ustrojstwo ( jak zawsze) i trza było naprawić. Automatyk który na mojej zmianie naprawia wynalazki nie spotkał się z taką awarią więc nie naprawił, bo tu nie ma pracy na schematach tylko coś w stylu" aha kiedyś tak miałem i zrobiłem,to i to". Dzwonił do kumpla do Tubądzina i z tego jakoś wyszedł. Jak Cię przyjmą ( a przyjmą bo nie ma chętnych do Nowej Gali) to traktuj to jak szkołę życia. Szybko pojdziesz na zmiany i nikt ci nie pomoże. Pewien Typ powie górze że to On naprawił bo do niego dzwoniłeś . Taka N Galowa gwiazdeczka w służbowym autku . Jak dasz radę w tym bałaganie to za jakiś czas znajdziesz super pracę w innej firmie. Tu będziesz musiał wiedzieć jak coś naprawić, ale zrobić z siebie durnia że niby przypadkiem naprawiłeś bo jak pokażesz że wiesz i kumasz to Cię ta osoba "odstrzeli". Tu nie ma znaczenia co umiesz ale jak blisko jesteś ucha pewnej małej osoby. Ktoś wyżej napisał, że dwie osoby (małżeństwo) i pracują jak jedna w jednym dziale. Ale są dwie wypłaty. Wg mnie problemem są w NG układy i brak nadzoru i bezpośrednich rozmów z pracownikami przez włascicieli. Oni nie wiedzą o problemach pracowników z nadentymi kierownikami, którzy tylko informują o ...problemach na produkcji ( rozumiesz??? Ludzie z największym stażem informują o problemie górę a sami powinni go rozwiązać )nie zdając sobie sprawy, że to oni są największym problemem ...czytaj kosztem. Bo za rok ich „pracy” firma płaci im z milion złotych. Pytam, za co???? Paradyż niedługo stawia nowy zakład to samo Tubądzin a nasza NG na skraju upadku. Jeszcze raz powiem tu brakuje Prezesa na zakładzie !!!!!!!!!!!!!!!!!
noniek 2016-08-13 23:53:18
co Ty za głupoty piszesz??? Po alkoholu jesteś?
Nowa fura 2016-08-20 02:12:28
Rafałku, nie wiesz? Zrób kupę i oceń twardość. Dlaczego się boisz robić zakupy w Biedronce ???
hhggh 2016-09-30 02:04:14
Nie. ale jestem po Twojej matce
Po zmianie nr 3 2016-10-01 23:59:20
Mam pytanko. Wiecie ludzie kogo chcą odstrzelić z NG i CG ? Pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu zastępcy Kierownika Zakładu d/s produkcji czyli tak naprawdę ma być jego następcą bo sobie w Gresie nie radzi ze zmianowymi , to wiemy bo CG utrzymujemy ale ciekawi mnie ukryta rekrutacja na kilku zmianowych. Jeden w NG i dwóch w CG. Ukryta ponieważ nigdzie nie ma danych firmy a jest namiar tylko na agencję pośrednictwa pracy która poszukuje kandydatów ( może nie agencja ale duży portal z pracą ). Na stronie NG nie ma tej oferty a więc nie chcą ujawniać osób do odstrzału. Oferta identyczna w formie i treści jak z tym Kierownikiem tylko nie wskazane są miejsca pracy poza miejscowościami. Nie mogę wskazać na jakiej stronie to jest bo gowork to konkurencja pewnie i to usunie. Zmienia się coś u nas wreszcie czy nie ? Macie typy do odstrzału ?
Pysia 2016-11-20 07:12:47
Słyszałam że Seba wraca na zmianowego?!
Tylko gdzie????
jan niezbędny 2016-11-21 12:30:42
który seba ?
Zostaw swoją opinię o ceramika nowa gala - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ceramika nowa gala