Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Szkoluny

Karol muszę cię rozczarować. W gali na produkcji pracują ludzie nawet po licencjacie. Za "parę złotych ".

waldemar

ja mam podstawowke a magistry a nawet doktory zapierdzielaja u mnie za 5zl na godzine

wiesniak

Przewinalem sie przez kilka ceramik, w tym przez te wlasnie i jedna zasada jaka mi sie nasuwa to od ceramik w miare mozliwosci z daleka sie trzymac nalezy

Boa

Czy to ten chłopiec co przy powitaniu podaje rękę jak cnotliwa nastolatka? Jest męski jak szesciolatek.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
gonzo

Od produkcji czego??????????????

kiler
@gonzo

Jak to od czego od PJ

zibi

Jakiś leszcz. Typu: mizerna cicha stajenka licha.

du

smyk heeeeeeeeeeeeeeeeee

Agata

Kurczę, aż tak źle tam jest? Czytałam, że akcje spółki lecą w dół, miałam nadzieję na rozwój osobisty. Widzę, że tam nie jest ciekawie. Kawę i nie tylko...:-) to mogę robić dla mojego faceta a nie dla gamonia. Dzięki za info.Szukam dalej.

cie
@Agata

A kto jest w NG dyrektorem operacyjnym.

@cie

Stanik?

p

a od produkcji:)

zassystentka

Dostaniesz 1380 na rękę i będziesz robić kawę dla gamonia a w wolnych chwilach przysiady. Żeby się nogi nie zastały.

Agata

Widzę ogłoszenia, że Nowa Gala szuka asystentki Dyrektora Operacyjnego. Czy wiecie co miałabym tam robić? Byłam asystentką Dyrektora w jednej firmie ale nie wiem co to Operacyjny. Czy wiecie co miałabym tam robić? Jakiś zakres obowiązków?. Wiem, że właściciel zarabia 100 tys zł za miesiąc, Dyrektor 20 a ja chciałabym 5 tysięcy. Czy to realne? Dlaczego zwolnili poprzednią? A może to nowe stanowisko? Sama nie wiem co robić.

stary

ile? 1750 to ma stary pracownik Ale zaczyna sie cos dziec juz w tej firmie konczy sie juz sielaneczka

operator maszyn i urządzeń

1750. Najniższą, a Ty myślisz że 3000?!

spolernik

Jedyny normalny kierownik tutaj to ten z pras. Reszta to pajace trzęsący porteczkami. Partacze.

RTS
@spolernik

To Piotrek jeszcze pracuje?

wojak

oj dno dno totalne dno Ale jeszce troche i kilka kierownikop opusci stanowisko znajomosci sie skonczyly czas na zmiany

rafal

odradzam prace w tej firmie, po prostu dno

nowy

pracuje w tu miesiac najprostrze rozwiazanie trzeba uciekac z tego balaganu

bolek

Dostałem podwyżkę 50 zł brutto. Chyba się rozplacze ze szczęścia.

pReZeS

A ludzie się powoli zwalniają z produkcji. Za marne grosze teraz mało kto będzie pracować.Co mądrzejsi się pozwalniają. Zostaną same miernoty.

lenek

Zmianowi rzeczywiście do zwolnienia, balwany, tylko rakoczy niech zostanie bo to jajcarz

dario
@lenek

Hahaha. Co ty gadasz. Ten to dopiero jest bałwan do kwadratu. W pierwszej kolejności do zwolnienia. Jajcarz ale bez jaj.

sortownia&sortownia
@lenek

Włodziu, nie wydurniaj się jaki z ciebie jajcarz ??? Raczej partacz. Tyle płytek na tych piecach co spiep...... to niektóre ceramiki nawet pewnie nie wyprodukowały. Krzywe i w wielu odcieniach. I jak to rozsortować? Smutna prawda. Faktycznie z ciebie żartowniś. Ślizgasz się w tej robocie, oj ślizgasz .

matka

Czy nadal się dzieci o ich płytki potykaja?

Ceramika Nowa Gala SA