Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Krzychu

Czesc , potrzebuje konkretow jak sie pracuje w NG , stanowisko kierownika regionalnego , zarobki benefity itp . Zakres prac

Dlaczego na niektórych działach łapią po kilka tzw setek co miesiąc a na innych nie mozna ? Sie pytam ja. Co to za niesprawiedliwość. Też bym chciał przyjść pozbijac bąki kilka razy w miesiącu za grubą kasę. Ktoś to ogarnia ?

@Marcin

Szanowni Państwo, problemy jakie poruszacie na forum dotyczące nadgodzin powinny zostać wyjaśnione wewnętrznie z Państwa przełożonym, nie sądzę bowiem aby ktokolwiek odpowiedział na Państwa wątpliwości na portalu GoWork. Jeżeli nie wiecie do kogo należy się zwrócić z problemem, dział kadr udostępni Państwu strukturę organizacyjną spółki i wskaże bezpośrednich przełożonych do których należy kierować tego typu zapytania.

Pan X
@Ceramika Nowa Gala SA

Tematy, które są poruszane na forum powinny poruszać rozne aspekty pracy. Po to , żeby potencjalny kandydat na pracownika miał rozeznanie w panujacej tam atmosferze i wszelkich warunkach panujacych w zakładzie. Między innymi odnośnie tzw."nadgodzin" , czy też traktowania pracowników. Nie ma " złych" tematów.

Zbigniew

Ta firma to ewenement. Raczej zyski marne, za to ludzie na niektórych działach "łapią" po kilka dniowek tzw "setek" miesiąc w miesiąc. Daja niektórzy kierownicy zarobic. Tylko czy faktycznie na tych setkach cos robią ???

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Bożena

Czy coś się zmieniło od Waszych ostatnich wpisów? Jaka panuje atmosfera w Ceramika Nowa Gala? Jak Wam się tam pracuje? Polecacie? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Ceramika Nowa Gala. Chce ktoś się podzielić swoją opinią? @Michał, nie bardzo wiem co masz na myśli. Jedyne dane jakie posiada serwis jako taki to adresy IP, które jest zobowiązany wydać na wniosek organów ścigania. Przypominam że wszyscy wypowiadamy się na forum publicznym i obowiązuje odpowiedzialność za swoje słowa.

Pirol

Dobry pracownik nie narzeka na prace w firmie. Komu nie po drodze to zawsze może szukać szczęścia w innym miejscu!!

szczesliwy
@Pirol

ja znalazlem inna i Bogu dziekuje.przeciez tam to jest patologia a do polernii to brak slow...

Niepirol
@Pirol

Na NG świat się nie kończy. Większość ludzi, którzy odeszli cieszą się inną pracą. I na pewno nie wrócą.

Rownieszczesliwy
@szczesliwy

Przyjacielu, większość osob, które odeszly znalaxlo lepsza pracę. Na NG świat się nie kończy. Chcesz to odchodzisz.

Maciek

Widzę, że coraz więcej ludzi z ng chodzi do pracy na druga stronę ulicy. Są tam przyjęcia ?

kolega
@Maciek

maciek ty nigdy z tamtad nie odejdziesz.juz kilka lat odchodzisz...

KENATS

CENZURA, CENZURA, CENZURA !

O ile już nie jest za późno

Flapjack

A co z błaznami w CNG? Też jest tam kilku.

jan niezbędny

a ja sobie go chwale miał łeb na karku i raczej był za dobry i go pogonili przynajmniej miał trochę kultury i doszedł do zwykłego pracownika i podał rękę

Otomoto

Kolego. W przypadku tych dwóch ostatnich dobry bajer to podstawa. Dlatego jeszcze tam siedzą. Pewnie niedługo poleci rzodkiewka. Co jakiś czas trzeba kadrę wymienić żeby nie popadli w marazm. Zatrudnić nowych kierunków, dyrektorów. A starą kadrę rozgonic.

O

Jaki pozew zbiorowy???? O czym ty piszesz??? Łykasz coś?

Pysia

Słyszałam że Seba wraca na zmianowego?! Tylko gdzie????

jan niezbędny
@Pysia

który seba ?

LMK
@jan niezbędny

Zezowate szczęście

Po zmianie nr 3

Mam pytanko. Wiecie ludzie kogo chcą odstrzelić z NG i CG ? Pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu zastępcy Kierownika Zakładu d/s produkcji czyli tak naprawdę ma być jego następcą bo sobie w Gresie nie radzi ze zmianowymi , to wiemy bo CG utrzymujemy ale ciekawi mnie ukryta rekrutacja na kilku zmianowych. Jeden w NG i dwóch w CG. Ukryta ponieważ nigdzie nie ma danych firmy a jest namiar tylko na agencję pośrednictwa pracy która poszukuje kandydatów ( może nie agencja ale duży portal z pracą ). Na stronie NG nie ma tej oferty a więc nie chcą ujawniać osób do odstrzału. Oferta identyczna w formie i treści jak z tym Kierownikiem tylko nie wskazane są miejsca pracy poza miejscowościami. Nie mogę wskazać na jakiej stronie to jest bo gowork to konkurencja pewnie i to usunie. Zmienia się coś u nas wreszcie czy nie ? Macie typy do odstrzału ?

elektryk

Nie orientujecie sie czy nie ma przyjec na utrzymanie ruchu? Jestem po zawodowce elektrycznej.

noniek

co Ty za głupoty piszesz??? Po alkoholu jesteś?

hhggh
@noniek

Nie. ale jestem po Twojej matce

Jarosław

Ireczku. Czy podałaeś skarbie wynik meczu na Euro ????????? Pietruszczak czeka. A ty nic. Zamelduj mu bo inaczej zasiłek i łowienie rybek Panie kombajnisto z pod Miedznej. Masz kontakt z tą sprzątaczką z Ceramiki Paradyż ??? Oj chyba Cię pozwie. Nie ma kasy ale pamięta szatnię.

Sas

Dostaniesz 1500 do ręki światek piątek non stop w robocie

Suchy z pras

Najniższą.

kret

witam, ile mozna zarobic na produkcji?

Młynowy

Ciekawe koziołka jeszcze nie zwolnili za spanie na 3 zmianie?

Młynowy

Najlepiej to jest na przerobowni

Młynowy

Najlepiej to jest na przerobienia

Ceramika Nowa Gala SA