Opinie o Randstad w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Randstad. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Randstad o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad w Kraków

Kopec

Ja pracuje 5 albo 6 dni w tyg. nie mam znajomości ani układów!!! Dobra rada zapisujcie sobie ilość przepracowanych godzin

assd

Witam, wie ktoś coś o pracy w Holadnii z tego pośrednictwa?

titan

Pracowałem dla tej agencji w Philip Morris oszukali mnóstwo ludzi . z tego co się orientuje szykują się pozwy zbiorowe . nie polecam tej agencji

ajsztan

ROBMY BUNT A PROPO SOBÓT! WSZYSCY ODWOŁYWAC!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Randstad. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
tom

Witam wyjeżdzał ktos moze przez Ranstad z Krakowa do pracy do Holandii? Bylbym ciekaw opinii bo planuje wyjazd z do pracy.

nina27

Nie dość że człowiek jest na zawołanie 24h na dobę ma być do dyspozycji to jak przyjdzie do tej pracy - to ma pracować za trzy osoby!! A tą Solidarność - przyzakładową to kant [usunięte przez moderatora] ... rozbić . Korzystają na tym że ni ma pracy i traktują ludzi z zewnątrz jak "murzynów"

stanlej

Czy jest to dość solidna agencja pracy ? Warto przez nią jechać np. do Niemiec ? Byłbym wdzięczny za udzielone informacje.

Witam jak wygląda obecnie praca za granica przez to biuro. Zastanawiam się czy nie spróbować. Jakie są warunki mieszkalne, jakie wymagania od kandydatów, jak z pieniędzmi(Wypłacalność i tym podobne), jacy ludzie z reguły tam pracują. Z góry dziękuje za odpowiedż

nieprawda ja pracowa�am e randstadzie zanim przej�� go work service w philip morris, i niemia�am żadnych znajomo�ci i jako� ca�y czas pracowa�am, a co do biura to fakt maj� tam chaos

to juz nie jest ta sama firma co kiedyś....teraz jak sie ma znajomośći w RANDSTADZIE to się pracuje caly miesiąc,jezeli ich brak to cztery razy w miesiacu!!!!

ANONIM

KTOŚ POWINIEN SIE TYM ZAINTERESOWAĆ!!!! KOORDYNATOR WYBIERA SOBIE DO PRACY TEGO KOGO ZNA,TO TEN CHODZI DO PRACY!!! A INNI SIEDZĄ NA xxxxx!!!!! TRZEBA MIEC ZNAJOMOSCI ZEBY TAM PRZEPRACOWAC CAŁY MIESIAC!!!!!! PRACA FAJNA A POZATY TO JEDNA WIELKA BANDA!!!!!!!!!!!! DLACZEGO TEGO NIE WIDZĄ NA KARMELICKIEJ CO SIEDZIEJE????

miszczu
@ANONIM

To nieprawda. Nie mam żadnych znajomości, a pracuję 5 razy w tygodniu.

dzidzi

mozna juz dłuzej ,przedluzyli na 18miesiecy!!!!a teraz jest tak ze ten pracuje kto ma dobre układy,pracuje cały miesiac a inni zatykaja tylko dziury!!!!!!!!!!!!!!

Leon

Pracowałem z tej firmie w Philip Morris szkoda ,że tylko na rok można w danej firmie pracować z pośrednika na zarobki nie można było nażekać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad - Kraków

• Jak się pracuje w Randstad?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad?

Randstad