Dominium Pizza

Kraków

Opinie o Dominium Pizza

fde

no ja tam uwazam ze pizza w dominium jest całkiem dobra no i fajnie ze jest to duzo rodzajow tej pizzy no a to chyba wazne takie urozmaicenie jest :)

Anonim

Zero szacunku do człowieka. Liczą się układy i kolesiostwo. Większość Managerów/Kierowników w Krakowie to koledzy lub znajomi regionalnego. Firma ma pieniądze na reklamy w tv/internecie, a szeregowi pracownicy są bardzo źle traktowani. Przykład umowy , które nie mają nic wspólnego z charakterem wykonywanej pracy.

xzz

[usunięte przez moderatora] 4 zl/h netto, marne napiwki i brak szacunku ze strony kierownictwa. Nie polecam

Zostaw opinię o Dominium Pizza - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominium Pizza