Lorencic Polska sp Z.O.O.

Opinie o Lorencic Polska sp Z.O.O.

nik 2010-03-14 17:54:11
Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. Szefem jest wielki i (usunięte przez moderatora),
gosc 2011-01-29 13:44:39
Witam!
Proszę o jakieś informacje na temat firmy.
Nemo 2011-03-01 10:24:50
Chaos, destrukcja, szaleństwo, pęd ku wielkiej czarnej dziurze… 
anonim 2011-10-15 08:14:58
Witam!
Firma bankrut!
Chce ratować się zatrudniając nowych handlowców, wyciągnąć kontakty do potencjalnych klientów i jesteś już wolny :)
Cięcia, oszczędności, brak premii pomimo obietnic i wykonanych planów.
Nie da się zarobić ani dłużej popracować, max co można popracować to okres próbny.
Jeśli nie masz pracy warto się zatrudnić i szybko szukać czegoś innego. Jeśli masz pracę zostań w niej - dobra rada. :)

klient 2013-04-12 12:51:35
bzdury, firma ma się bardzo dobrze i wciąż rozwija
Piotr 2016-02-11 08:37:41
Benek na kopalni się zatrudnj, tam mają przywileje. Jeśli nie rozumiesz idei istnienia firm handlowych to zostań w domu i nikomu głowy nie zawracaj.
Przede wszystkim masz pracowac tyle żeby wykonać postawione Ci zadania.
Zrobisz szybciej spoko, masz czas wolny, ale jeśli trzeba dłużej to poprostu trzeba. Taka jest specyfika pracy handlowca. Jaki awans?? Chłopaku najpierw pokaż co jesteś wart. Wnioskuję że jesteś studenciakiem, bez doświadczenia w handlu, słyszałeś to i tamto o takiej pracy i tu wymyślasz....
Biedronka czeka, ewentualnie zmywak w anglii..

pozdrawiam
Zainteresowany 2016-03-28 18:42:52
Miły kolego Piotrze widzę że wyznajesz zasadę iż firma Handlowa według Ciebie to Sprzedać i zapomnieć o kliencie . Nie wiem czy wiesz ale duża ilość firm handlowych posiada coś takiego co się nazywa SERWIS . Tam panowie pracują za daną stawkę godzinową + nadgodziny - o tym właśnie chodzi Koledze Benkowi .
Nawet w Biedronce ( firmie handlowej ) jest serwis usług , sprzątania , drobnych napraw , systemu komputerowego itp. Rozumiesz do agregatów chyba również coś takiego jest potrzebne jak serwis gwarancyjny i pogwarancyjny :)
XY 2016-04-02 13:41:56
Witam. Pracuje się 8 godzin dziennie. Nadgodziny są płatne.
Są wielkie zamiany w firmie bo jest inny człowiek który rządzi tą firmą.
Pakiet medyczny jest i kartę Multisport jeśli ktoś chce to też może taką kartę uzyskać. Pozdrawiam.
XXX 2016-04-14 07:59:28
zgadzam się z XY, o około 1 roku jest nowy prezes i rzeczywiście wielkie zmiany. Nadgodziny płatne + premie za wyniki sprzedażowe. Kondycja finansowa coraz lepsza.
czytowazne 2016-04-14 08:56:13
Coś więcej możecie powiedzieć co firma oferuje w zamian?
Jaki socjal?
Narzędzia pracy ?
i itp.??
XY 2016-04-27 19:27:58
Co co chodzą na górę to mają bardzo dobre zarobki Jarku. :)
XY 2016-04-27 19:29:37
Ci co chodzą na górę BĄDŹ DZWONIĄ to mają bardzo dobre zarobki Jarku. :) :)
XY 2016-05-25 18:26:40
Ej to nie wiesz? Ja odpisałem Jarkowi. Nie wiem czemu się pytasz ale skoro chcesz wiedzieć to powiem wprost! Dzwoni do Prezesa i liże Jemu dupę ten chłoptaś z dołu z działu sprzedaży!
Były klient 2016-06-20 11:17:32
Witam. Firma dno. Już teraz to dno. Pan Prezes najpierw podnosi marżę teraz ją obniża. Szok. Towaru brak. Rotacja pracowników. Pan Prezes zwalnia ludzi. Reszta odchodzi Sama - mają rację. Nowy personel bez pojęcia o budowlance! SZOK! Pan Krzysztof - maskotka Pana Prezesa. Maszyny - zawsze coś nie tak. Czegoś zawsze brakuje. KOLEDZY Z BRANŻY POLECAM FIRMĘ P2.
Były klient 2016-06-30 11:02:17
Oni mają zaplecze pracowników. Wiem co Pan Prezes kąbinuje. Ja już nie wrócę do tej firmy! Znalazłem inną tańszą firmę!
alojzy 2016-06-30 11:05:21
@igor z tego ci się orientuję to jest nadal aktualna ta oferta, tylko czy dasz radę? Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży mobilnej w branży budowlanej B2B musisz mieć
sway 2016-12-04 09:02:43
Dajcie spokój. Szef histeryk. Co miesiąc straszy, że firmę zamkną.
Zostaw swoją opinię o Lorencic Polska sp Z.O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorencic Polska sp Z.O.O.