Bonus Systems Polska S.A.

Opinie o Bonus Systems Polska S.A.

AN

Pracowałem tam chwilę dla pewnego parodysty Tomasza P., człowiek absolutnie nieodpowiedzialny i kłamliwy, pozorant - cały czas próbował nastawiać ludzi przeciwko sobie i chorobliwie wojował z bliżej mi nieznaną Panią z księgowości. Generalnie atmosfera w firmie śpiąca, przez 90% czasu nic się nie dzieje i wszyscy udawali, że coś robią. W praktyce pół firmy zajmowało się pakowaniem kart w koperty i adresowaniem ich a "menadżerowie" jeździli na wycieczki-szkolenia. Przynajmniej płacili terminowo, ale szczerze nie polecam, można zgłupieć od tego nic-nierobienia.

livy

hej! od dawna nie widziałam żadnyhc nowych pfert pracy. Coś przeoczyłam? Prosze o informacje zwrotną

anon

Nie pracowalem, aczkolwiek moge zapewnic, ze sa to ludzie odpowiedzialni i przemili.

Zostaw opinię o Bonus Systems Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bonus Systems Polska S.A.