Opinie o Wratislavia Cars w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wratislavia Cars. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wratislavia Cars na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wratislavia Cars w Wrocław

Kwiatuszek

Dla zainteresowanych ; Jeżeli spółka zoo upadnie to niespłacone zobowiązania przechodzą na zarząd i jego członków. Lecz żeby tak było trzeba iść do sądu gospodarczego o zmianę wyroków spółki na odpowiedzialność członków zarządu.

Kwiatuszek

A pracowałeś Janie jako kierowca taxi?

Kwiatuszek

A kiedy warto zmienić nazwę firmy? wtedy jak zrobi się prze kret , czyli jedna upada a druga pod nowa nazwą powstaje , albo jak dostaje się ulgi podatkowe dla firmy na określony czas to po wygaśnięciu czasu ulgowego , zmienia się nazwę i dalej ma się ulgę.

Kwiatuszek

Wiesz wszystko jest możliwe:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wratislavia Cars spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kwiatuszek

Ja myślę że powienien otworzyć firmę Vratislavie Cars z tą samą załogą ale na nieco innych zasadach, warunkach . Są ogromne szanse że firma powali rynek ogromną ilośćią zleceń i to nie żart!. Całe życie ludzie uczą się na błędach.Klienci jak i również pracownicy w pewnym stopniu zrozumieli charakter oraz ryzyko związane z prowadzeniem działalnośći gospodarczej w naszym społeczeństwie.

Kwiatuszek

Na rynku pozostaną Ci, którzy zdołają przyciągnąć klientów zarówno ofertą jak i poziomem obsługi klienta. W branży, która jest coraz bardziej konkurencyjna to właśnie kontakty z klientami mogą decydować o sukcesie.

Kwiatuszek

Jedni drugich chcą nabijać w butelkę. Podobnie jak w miłośći mają żony dzieci a na badoo i na fotce siedzą. I czy to nie jest nabijanie w butelkę? Gdzie tu uczciwość? albo sprawiedliwość? A potem taki powie ale ja Ciebie nie znam tak jak przy wypłacie czy przy innych relacjach damsko-męskich. Czasem zastanawia mnie jak to możlwe że żyjemy w takim zakłamanym świecie, Dyspozytorki bez umów? bez wypłat? albo traktowane kobiet jak jakiś handel wymienny "nie ta ale będzie następna"pościemniam a co tam.. A potem taki wchodzi na opienie stalbud i udaje że jest pracownikiem i zadaje pytania jak się pracuje w stalbud.

Kwiatuszek

No i idź teraz tu gdzieś do pracy , oj to prawda trzeba wcześniej odpowiednio sprawdzać i pytać ludzi Bo inaczej można ładnie dać się nabić w butelkę.

Ja nie wiedziałem że pracowałem w Torniu. Vratislavia Cars Toruń opinie... Jaki Toruń? Z Wrocławia zrobili Toruń...

Kwiatszek

Jeszcze jakieś pytania?

Kwiatuszek

Mizerne. Grosze. Płacili w ratach albo wcale. U każdego różnie to wyglądało. Większość musiała się upominać , prosić.Nie mniej jednak nikt nie widział całej swojej pensji. Każdy był już zniechęcony pracą , atomsferą, i stałymi obietnicami że będzie lepiej. Nie wiem jak było dalej w firmie bo nie siedzialam tam do samego końca .Ale nie podobało mi się że w dalszym ciągu były przyjęcia-ogłoszenia na gumtree. Jak i tak większość robiła prawdę mówiąc charytatywnie.

Kwiatuszek

Rozumiem, opłaty, jedzenie,opał na zimę itp. No to życzę powodzenia w znalezieniu pracy a co najważniejsze w takiej żebyś nie musiał potem chodzić po komendach,pipach:) i sądach. Proponuje choć może się to wydać dość zabawne biedronki, lidle, salony samochodowe- raz że dużo płacą dwa godziny terminowe a nie dodatkowe charytatywne! no i też socjal całkiem spory. A na święta są też i bony. Na koncerty bilety,a jak nie na koncerty to do kina lub teatru. Tak więc rodzina w wigilie ma co zjeść i na prezenciaki spokojnie starczy.

Kwiatszek

A czemu akurat ta firma?Czemu akurat do tej firmy chciałeś wysłać swoje Cv?

Kwiatuszek

No po opiniach wielu osób można się domyśleć jak tam się pracowało. Na ten temat to można spokojnie książkę napisać.

Kwiatuszek

A Cv nie wyślesz bo nie masz gdzie kotek wysłać. Sprawdz sobie czy taka firma 'wratislavia cars" istnieje? Wg mnie nie , a czy istniała? z opini pracowników Vratislavi Cars tak a dlaczego? przypuszczam że właśnie przez nie wypłacalność i zaistniałe nerwy emocjonalne. Nie ma co się oszukiwać" Płynność to nie to samo co wypłacalność"

Kwiatuszek

Była firma Vratislavia Cars. Przypuszczam że ktoś się pomylił i napisał na go worku wratislavia cars i stąd doszło do pomyłki. Nie wiem gdzie wy widzicie te ogłoszenia w sprawie przyjęcia do pracy? Przecież firmy już nie ma i nie jedna osoba na różnych portalach już o tym pisała. Poszło o zaległe wynagrodzenia, o brak prowizji a także o umowy. Sprawa trafiła do pipu i do prokuratury. No tak zwykle się kończy jak firma upada i ma same długi.

Kwiatuszek

Dobry żart:) ide w sprawie pracy??? heheh powodzenia a troszkę się zdziwisz ;))))

Bob

eeee. PREZESY są full wypas... no może dla Ciebie są full wypas jak polewałeś ze wszystkich pracowników i każdego w[usunięte przez moderatora]robiłeś to nic dziwnego że są full wypas.

A ten ich przelew to chyba idzie na piechotę:) miał być w kwietniu...no ale widać coś dalej idzie i idzie ...i dojść nie może ..długa droga nie ma co ...:))

spokojnie - opla też zabiorą. w sumie jest w kredycie. a kredyty trzeba spłacać.a to trzeba mieć tupet i charakter[usunięte przez moderatora], żeby oszukiwać ludzi przez parę miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wratislavia Cars - Wrocław

Wratislavia Cars