Opinie o AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL w Warszawa

Był albo jest ktoś tutaj na wykładaniu towaru w Wa-wie, dla studenta, oferta z końca stycznia z Fb?? Ile macie netto, skoro brutto 30 zł/godzina? Jakie godziny pracy? Z kim umowa, z agencją?

znajomy Nowy wpis

Agencja na bardzo niskim poziomie, wiem bo tam pracowałem. Szefowa Warszawskiego oddziału nie ma wykształcenia kierunkowego, została managerem po znajomości z p. Anetą. Wynagrodzenie w agencji żałosne, pracownika traktuje się jak popychadło "naucz się sam", "powinieneś to wiedzieć, potem ciśnie się go ile wlezie, żeby pracował ponad normę, a na koniec 2 tygodnie przed końcem umowy informuje się o jej nieprzedłużeniu. Jakaś parodia a nie pracodawca!

Mateusz Nowy wpis

Czy agencja pracy nadal działa ?

MarkoRevol Nowy wpis

Strata czasu na olx widnieje ogłoszenie w sprawie pracy na magazynie dzwonie pytam się czy aktualne dostaję odpowiedz że tak i .żebym wysłał cv wysłałem cv niby wszystko ok i zostaję proszony o przyjście i o podpisanie umowy przychodzę w wyznaczone miejsce o danym czasie i dostaję informację że oferta nieaktualna i to wszystko w czasie panującej epidemii + to samo ogłoszenie wystawione dzień później

Magazynier

Standardowo czy chce napewno tam pracowac itd itp

Czy jestem na pewno pewien co do swoich obowiązkow

Faryzeusz

Pani Aneto proszę się nie wybielać bo to nic nie da. Pogarda i żenada. Pierwszy raz przyjechałem na rozmowę w sprawie pracy w DHL, miał być telefon i cisza. Podczas spotkania patrzenie jak na wariata, głupie miny, patrzenie z góry jak na śmiecia. Mało rozmowy. Drugi raz wysłałem to samo CV tyle że na wprowadzanie danych, a Pani Aneta twierdzi że tej oferty akurat nie ma ale czy byłbym zainteresowany pracą jako magazynier. Oceńcie sami.

Kilofek

Miałem zamiar aplikować i sadziłem, że tu znajdę jakieś wskazówki a tu cisza? O co chodzi?

Czy pracodawca AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

marek

tam jest tragedia nawet nie dali mi sprobowac zaczac pracy

Witold

Czy tak dobrze się pracuje i nikt nie zagląda na forum?

Jacek

Jaka macie atmosferę? Warto szukać tu szczęścia?

Konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur?

@Adam

Byłem doświadczyłem

Oskar

Rozmowa rekrutacyjna była totalnie nieprofesjonalna, przeprowadzona przez Aline S. Pani przez całą rozmowę była szydercza, niemiła i w dodatku uśmiechała się bez przerwy do swojego kolegi, który był za moimi plecami... Agencja z siedzibą w sutenerze, między blokowiskami. Nie chciałbym ani nie życzę innym współpracować z tą "agencją pracy".

@UWAGA UWAGA to poważne zarzuty, które umieściłeś na publicznym forum. Zatem powinieneś najpierw takie informacje czymś potwierdzić zanim umieścisz je tutaj. Byłeś w takiej sytuacji, że zostałeś przez AGENCJĘ PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL wysłany na 2 godziny gdzieś do pracy?

UWAGA UWAGA

Omijać z daleka. Ich główne zajęcie polega na zbieraniu CV - czy to znaczy, że zajmują się handlem danymi osobowymi? Ponadto wysyłają pracowników do zaprzyjaźnionych firm w celu sprawdzenia ich umiejętności np. na 2 godz., za które nie dostaniesz grosza. Potem ci dziękują za współpracę.

@Ciekawa a czemu nie ma możliwości? Jesteś pracownikiem AGENCJI PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL? Możesz powiedzieć jak wygląda taka procedura, którą opisujesz? Czyli firma wyciąga konsekwencje?

spec_waw

W Warszawie szukają specjalisty ds. wprowadzania danych, byłabym zainteresowana ofertą.. Ale nie wiem czy warto? Ktoś Coś? :) Z góry dziękuję za odpowiedzi.

glos_rozsadku
@spec_waw

Na pewno warto iść na rozmowę kwalifikacyjną i samemu ocenić jak sprawa wygląda :) Powodzenia!

pracownik17

raczej polecam Panie miłe, pomagają jak jest problem, no pracować trzeba ale to jak wszędzie i nie ponad siły

@pracownik17 z Twojej wypowiedzi wynika, że polecasz współprace z AGENCJĄ PRACY CZASOWEJ TEMPUS? Czy jeszcze mógłbyś przybliżyć zalety pracodawcy? Czyli warto aplikować do nich?

pracownik17

No chyba jest teraz lepiej trochę, przynajmniej w Łodzi, bo pani na wejściu miła i umowa spoko. Szukałem pracy na szybko i się udało. Po 2 tygodniach umowy zlecenia miałem możliwość zmienić na umowę o pracę, a za lekarza zwrócili mi z pierwszą wypłatą.

Wyportkowany

Uważajcie! ta agencja ma umowy z firmami, które potrzebują darmowej siły roboczej! Potrafią nie dać wypłaty jeśli firma, do której idziesz po kilku dniach uzna cię za niepotrzebnego. Takie firmy bez podania przyczyny mówią, żebyś więcej nie przychodził. I koniec. Przepracowałeś dwa czy trzy dni i np. na fajrant mówią ci, że już koniec twojej pracy. Dzwonisz oczywiście do tempus-a z zapytaniem, o co kaman. Miła pani Ania albo pani Marta współczuje ci oczywiście, " ależ nie mam pojęcia, czemu tak się stało, ble ble..." i dalej "oczywiście otrzymasz swoją kasę za te przepracowane dni... ble ble..." I na tym się kończy. Nie zobaczysz pieniędzy. Każdego dnia odpadają 2, 3, 4 osoby. Dobrzy są? No pewnie! Kilka tysięcy w miesiącu firma zaoszczędza. Może z takiego działania jeszcze ktoś coś ma? Nie polecam tej agencji. Powiem więcej: odradzam, jeśli ktoś nie chce tyrać za friko. Ale wybór należy do Was. Pozdro.

Ciekawa
@Wyportkowany

Nie jest możliwe, aby Agencja nie wywiązywała się z podpisanej umowy. Każdy medal ma dwie strony :) Być może osoby, które odpadły przykładowo nie wykonywały powierzonych im obowiązków lub bez uprzedzania nie pojawiały się w pracy, a w umowie miały informacje na temat kar odnośnie takiego zachowania?

Aneta Król
@Wyportkowany

@Wyportkowany Dzień Dobry, Bardzo mi przykro, że jest Pan rozżalony. Bardzo proszę o kontakt z oddziałem w Warszawie, calem wyjaśnienia przyczyn, które spowodowały Pana zwolnienie. Stałą cechą pracy tymczasowej jest zmienność zapotrzebowania na pracowników tymczasowych i oczywiście sytuacje zwolnień się zdarzają. Nie ma jednak możliwości, żeby w takiej sytuacji nie zostało wypłacone wynagrodzenie za pracę. Uprzejmie proszę o kontakt z oddziałem lub bezpośrednio ze mną (wiadomość wysłana na dowolny dostępny adres mailowy Agencji zostanie do mnie przekierowany). Wyjaśnimy okoliczności zakończenia pracy przez Pana.

slakon

hah, ale o co chodzi bo oni w tym momencie nikogo nie potrzebują ? Jestem w stałym kontakcie z nimi i też czasami korzystałem z poręczycielstwa ale teraz pusto z ofertami

Zostaw merytoryczną opinię o AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL?

Kandydaci do pracy w AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.

AGENCJA PRACY CZASOWEJ TEMPUS A ANETA KRÓL