Opinie o Westin (Marriott) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie hotel Westin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie hotel Westin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o hotel Westin w Warszawa

Martyna

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy? Warto aplikować?

Justyna

Podpowiedzcie czy hotel prowadzi aktualnie rekrutacje?

Obserwatorka

Od 3 lat śledzę ogłoszenia hotelowe pracy na recepcji i ogłoszenia na nocnego recepcjonistę z Westin widziałam już kilkakrotnie. Coś tam musi być nie tak, skoro ciągle kogoś szukają.

FLM
@Obserwatorka

Rotacja w hotelarstwie jest chyba w każdym hotelu w Warszawie. Mało osób jest chętnych do pracy w godz. nocnych. Ale w dziennej zmiany w FO, przynajmniej w Warszawie też są braki kadrowe.

Honorata

@Nick i @Ania, rozumiem, że uczestniczyliście w procesie rekrutacyjnym. Jeśli tak, to napiszcie, jakie są Wasze spostrzeżenia na temat hotelu Westin. Czy możecie coś powiedzieć o proponowanych warunkach pracy. Również pytanie do @Gosia. Czy skorzystałaś z zaproszenia na rozmowę na stanowisko asystentki księgowości, a jeśli tak, to także Twoja opinia na ten temat będzie niezwykle cenna.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie hotel Westin, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
myslący

Może pracownicy nie pracują tak jak tego oczekuje firma?

Gregor

Czasami trzeba ocenić czy nasze umiejętności wystarczą do pracy w firmie. Po co rozczarować się?

tam tam

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, pracy nie dostałam, jednak muszę przyznać, że pani z HR jest profesjonalistką. Ogólnie jestem na tak. Kto oczekuje "milusiej" kadrowej - zawiedzie się.

atin

(usunięte przez administratora) najgorza HR, którą spotkałam w swoim życiu!! omijać szerokim łukiem!!

Doswiadczony

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w restauracji fusion może ktoś napisać jakie warunki finansowe proponują

k

Najgorsza rozmowa rektutacyjna w moim życiu!! Pani z HR- brak uczciwości do ludzi i ich osiągnięć zawodowych...

Pracuś

Niestety mam bardzo złe wspomnienia z pracy w tym miejscu. Początkowo było fajnie, wydawało się, że panuje koleżeńska atmosfera, ale w momentach kryzysowych "koleżeństwo" się kończyło, wiekszość wychodziła o czasie, a reszta siedziała po godzinach, bywało, że do północy. Kierownictwo nie umiało zarządzać ludźmi, nie wiem po co co roku jeździli na wyjazdowe szkolenia z zarządzania personelem... Jak ktoś się starał, był pracowity, to było to wykorzystywane na maxa i niedoceniane, a na piedestale stawiane były osoby, które robiły wokół siebie szum, kablowały i specjalizowały się w zwalaniu na innych swojej roboty. Niezła szkoła życia i w sumie można się dużo nauczyć, ale jak nie ma się rozbuchanego ego, to ciężko się przebić, być zauważonym i poczuć na tyle dobrze, żeby chcieć tam zostać dłużej. Pensja też pozostawiała dużo do życzenia, a niestety nowy pracownik nie mógł liczyć na taką samą pensje, jak ktoś z kilkuletnim stażem, nieważne czy miał takie same lub większe kwalifikacje i staż pracy ogółem od osób dłużej zatrudnionych w Hotelu, czy nie.

Pracuś

Pomoc

W tym momencie jeśli chodzi o Hotel Westin to nie mogę narzekać, obsługa jest wspaniała i dobrze opłacana

Pracownicy na umowach śmieciowych pracują na wysokie pensje osób zatrudnionych wysoko, na bankietach 80%załogi na zleceniu, kierownicy bankietów nie dzielą się napiwkami, które dostają od organizatorów kolacji i bankietów tylko wszystko biorą dla siebie krótko mówiąc dużo chamstwa i słoików które przyjechały zrobić ,,kariere'' w Warszawie

Praktykant

O losie, rano przed wydawaniem śniadań wszyscy pracownicy hotelu posilają się w restauracji, wymiatając co się da. We FO zostaje tylko jedna osoba. Na zapleczu recepcji eldorado TV, muzyka, jedzenie z restauracji sobie przynoszą. Bardzo fajna robota.

Pati

Bardzo duża rotacja we Front Office. Przez ostatnie pół roku odeszło prawie 10 osób. Kierownictwo kompletnie nie ogarnia tego co się dzieje i niczym się nie przejmuje. Aż dziw, że PIP nie skontrolowała jeszcze tam grafików. Stałe braki kadrowe, zwolnienia pracowników i kłębek nerwów.

łasica

atmosferę w pracy i rozwojowość uważam za przyzwoitą, tylko czemu po lunchu uciekają z jedzeniem do windy??? ;/ to ma być porządny hotel?????

strus

Na kuchni atmosfera bardzo w porzadku wrecz kolezenska. Pieniadz jak na poczatkujacego nie najgorszy zwlaszcza ze pracownicy bez wzgedu na zmiane maja zapewniony solidny posilek :) Mozna sie wiele nauczyc i rozwija umiejetnosci. Firma godna polecenia

możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

Zostaw merytoryczną opinię o hotel Westin - Warszawa

• Jak się pracuje w hotel Westin?

Zobacz opinie na temat firmy hotel Westin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

hotel Westin
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.

hotel Westin