logo hotel Westin

hotel Westin

Opinie o hotel Westin

anonim 2008-11-28 15:01:39
możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności
strus 2012-01-02 23:41:10
Na kuchni atmosfera bardzo w porzadku wrecz kolezenska. Pieniadz jak na poczatkujacego nie najgorszy zwlaszcza ze pracownicy bez wzgedu na zmiane maja zapewniony solidny posilek :) Mozna sie wiele nauczyc i rozwija umiejetnosci. Firma godna polecenia
łasica 2013-12-26 17:17:11
atmosferę w pracy i rozwojowość uważam za przyzwoitą, tylko czemu po lunchu uciekają z jedzeniem do windy??? ;/ to ma być porządny hotel?????
Pati 2016-02-15 14:25:57
Bardzo duża rotacja we Front Office. Przez ostatnie pół roku odeszło prawie 10 osób. Kierownictwo kompletnie nie ogarnia tego co się dzieje i niczym się nie przejmuje. Aż dziw, że PIP nie skontrolowała jeszcze tam grafików. Stałe braki kadrowe, zwolnienia pracowników i kłębek nerwów.
Praktykant 2016-06-18 11:27:41
O losie, rano przed wydawaniem śniadań wszyscy pracownicy hotelu posilają się w restauracji, wymiatając co się da. We FO zostaje tylko jedna osoba. Na zapleczu recepcji eldorado TV, muzyka, jedzenie z restauracji sobie przynoszą. Bardzo fajna robota.
Marek 2016-07-26 16:15:00
Pracownicy na umowach śmieciowych pracują na wysokie pensje osób zatrudnionych wysoko, na bankietach 80%załogi na zleceniu, kierownicy bankietów nie dzielą się napiwkami, które dostają od organizatorów kolacji i bankietów tylko wszystko biorą dla siebie krótko mówiąc dużo chamstwa i słoików które przyjechały zrobić ,,kariere'' w Warszawie
Pomoc 2016-10-14 22:55:15
W tym momencie jeśli chodzi o Hotel Westin to nie mogę narzekać, obsługa jest wspaniała i dobrze opłacana
Zostaw swoją opinię o hotel Westin - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel Westin