Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Obiektywny

Jesli chodzi o SOCJAL to Wezi-tec daje juz kilka interesujących benefitów: Medicover, Multisport, także chip na tzw kawę lu inny ciepły napój, karty podarunkowe na Święta, wczasy pod gruszą, mozliwość zdobywania nowych umiejetności i wiedzy potrzebnej do pracy poprze szkolenia wewnetrzne i zewnetrzne(czesto bardzo drogie i specjalistyczne), dofinansowanie do studiów, nauke języka niemieckiego, onboarding(wdrożenie do pracy), a niebawem kolejne...

????????????????????????????????
@Obiektywny

Zapoznaj się z funduszem świadczeń socjalnych.Medicover owszem pracodawca powinien kasę wyłożyć.Multisport zgodzę się że ZFŚS, kawę lub ciepły napój to kantyna się należy i dopłata do obiadów od pracodawcy wszędzie już inne firmy mają być.Podnoszenie kwalifikacji i różne kursy z socjalu ???????nauka języka?. Gdzie pomoc ołówkowa, ciężkie zachorwanie w rodzinie a nawet pożyczka 1% . Dużo przed wami .

@Obiektywny

Dlaczego nikt nie napisał dla kogo jest nauka języka niemieckiego???

monter

Wybieramy miss wtryskarek montazu lakierni kierownictwo odpuszczamy haha podawajcie typy glosujemy

@monter

Zacznij od siebie może na najbardziej śmierdzacego montera buhahaha

monti
@:)

Do roboty gruba plotkaro

miska

Czy możecie opowiedzieć jak się pracuje na produkcji przy wtryskarkach? Jaka atmosfera, jacy liderzy? Zastanawiam się pomiędzy produkcją a montażem i chyba wybiorę produkcję.

monter
@miska

Na montazu lepiej

łysy

Od roku firma szuka lidera logistyki wewnętrznej...I nie może znaleźć...To daje do myslenia...

Pracujący
@łysy

Ludzie chodzą na chorobowe, bo chcą odpocząć od tej firmy

sergiej
@łysy

z tym logitykiem wewntertrznym to dyki ma prze ---bane od kilkunastu lat, tnie koszty jak indianin klate, jeden robi pracę 2 osób, to co robi w faurenci np kolesi 2, takze tni se koszy ramon

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
N

Najlepsza jest ta co diabła ma za skórą a pojechala pomodlić się takie sa najlepsze

Bartek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Wezi to firma ,która płaci najmniej na strefie ,moi znajomi tam pracowali ale szybko zrezygnowali ,obowiązków przybywało a kasa wciąż ta sama ,podwyżki brak ,

lollek
@Marta

potwierdzam co reklamacja to dokładają tylko garb ci rośnie , myślą że sami despero tam robią , i ten fetor w powietrzu, ferment od lakierni i wtryskarek, jakby padlinę zakisić

@lollek

Potwierdzam pieniądze słabe ok 1800 -2000 na rękę w powietrzu smród z lakierni oczywiście szkodliwy , ludzie chamscy , podpierdalacze i kopia dołki pod nowymi żeby tylko nie był lepszy od nich .Starzy pracownicy pracują tylko dlatego bo się przyzwyczili albo są za starzy na zmianę pracy , brak możliwości awansu chyba że jesteś po rodzinie

Mariusz

W tym masz rację w tej firmie ludzie są chamscy sam się o tym przekonałem

Upał na hali ponad 30 stopni,ale w biurach jest 20 stopni.Pracownikowi fizycznemu pot po (usunięte przez administratora) może lecieć oby norma była,taka polityka przełożonych Wezi-Tec. Czy takie warunki pracy pozwalają na montowanie dobrych części.Apel do przełożonych,traktujmy się jak ludzi...

Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Zawiedzona

Praca w Wezi Na początku wydawała się spoko byłam bardzo zadowolona. Fajne było to, że umowa jest bezpośrednio z firmą a nie przez agencje. Ale z czasem zaczeło się psuć. Mistrzynie w chwili obecnej traktują nas jak (usunięte przez administratora) Jesteśmy zmuszani do 12-tek i sobót. Jakbyśmy nie mieli życia prywatnego. Na odpowiedź, że nie możesz przyjść zawsze mają wymówke z serii "ja też chodzę". Dwie baby które nie mają dzieci i myślą, że są Paniami świata. Kierownik montażu ma nas w (usunięte przez administratora) i twierdzi, że nie będzie słuchał naszych żali i mamy się dogadywać z mistrzyniami. Ucinają premie za byle pierdołe, dobre pieniążki mają tylko Ci którzy donoszą na mistrzówki. Jeśli nie daj Boże zachorujesz musisz poinformować tydzień wcześniej że będziesz chory/a (Bo każdy z nas jest wróżką i wie że w sierpniu będzie miał gorączke) a jak już pojdziesz na te l4 to po powrocie każą się przepraszać za to że byłaś chora. CIągłe straszenie typu "Jak nie przyjdziesz w sobote to możesz szukać nowej pracy" straszą rozmowami u kierownika i każą podpisywać jakieś śmieszne papierki. Ci, którzy się buntują są zwalniani pod byle pretekstem. Człowiek po prostu nie wyrabia psychicznie. Dwie młode gówniary nie mają za grosz szacunku do osób starszych od siebie wiekiem i stażem. Co prawda jedna z mistrzyń pracuje już ponad 10 lat i naprawde zna się na swojej robocie. Druga pracuje tam niecałe 2 lata najwięcej się mądrzy, gdy masz jakieś wątpliwości co do części każe Ci puszczać a jak przyjdzie reklamacja drze jape na pół zakładu i wypiera sie tego że pozwoliła CI to puścić. Co chwile jedna lub druga mają jakiś dzień wolny ale jeśli ty prosisz o jeden dzień, żeby na spokojnie załatwić sprawy urzędowe to mają milion powodów aby wolnego Ci nie dac. Innymi słowy my mamy dla nich poświęcić wszystko one dla nas 0. Najlepiej by było gdybyśmy rozłożyli namioty pod Wezi i tam zamieszkali. Szkoda bo cieszyłam się na te pracę. Ale teraz już się nie da wytrzymać. Jestem w trakcie szukania nowej. Ludzie naprawde zastanówcie się jeśli chcecie podjąć tu pracę. A jeśli już to unikajcie zm. C na montażu.

Mechanik
@Zawiedzona

Dzięki bogu dział utrzymania ruchu jest zupełnie inny. Większość z nas to doświadczeni fachowcy stanowiący zgrany zespól wzajemnie wspieramy się i wspólnymi siłami utrzymujemy wszystkie urządzenia i rozwiazujemy problemy . co do kierownictwa to jezeli sie usuwa awarie i nie ma przestojow i wszystko dziala jak nalezy to kierownictwo sie nie miesza i jest zadowolone ze nikt mu nie zawraca (usunięte przez administratora) jak kazdy ma tez nieraz. "Okres" Brakuje nam ludzi którzy traktują tą prace jak pasje i starają sie usprawnić jak najbardziej caly proces. Technologiczny takich wlasnie profesjonalistow zapraszamy do pracy w DUR a napewno nie bedzie narzekał.

@Zawiedzona

Tak zgadzam się szczera prawda może ktoś coś z tym zrobi

@byly pracownik Czy możesz napisać konkretnie w jaki sposób zostałeś oszukany, czy naciągnięty przez firmę Wezi-tec? Jest to poważny zarzut, który powinien zostać uargumentowany. W związku z tym, prosiłabym Cię o więcej informacji, dzięki którym Twoja opinia może być bardziej wiarygodna. Ponadto, co to były za problemy z tymi dokumentami? Jeśli możesz napisać, to będę wdzięczna.

byly pracownik

nie polecam, zakład dziadowski, ludzie miernota, zwinelem sie z tego chorego zakladu po 3 tygodniach , i jeszcze mi robili problemy z oddaniem dokumentów ... tam nik nic nie umie i nic nie wie chyba ze jestes jego znajomym czy rodzina to wowczas nawet nie pracując jestes dobrym pracownikiem ,,, omijajcie zakład szerokim łukiem , tam juz tylko ukraina moze pracowac albo azerbejdzan :D:D::D NIE POLECAM WYZYSKIWACZY !!! ZAKŁAD OSZUSTÓW I NACIĄGACZY !!!

rekrutant

powtorze jeszcze raz dosadnie !!!!!!! unikajcie tego chorego zakladu i pracodawcy wezi-tech !!! to sa (usunięte przez administratora) i naciagacze !!! Dobrzański - facet (karzeł cale 1,55cm wzroztu) ktory przy rekrutacji osmiesza i poniza rekrutantów, smieje sie z nich chamsko w twarz , rektutuje tak aby pokazac ze jestes z mala wiedza a potem sie targuje o kase aby za najnizsze pieniadze pracowac pruboje cie podejsc i omamić, wzywa cie na rozmowe przez telefon mowi ze taka kasa jest mozliwa a na miejscu oferuje najnizsza krajowa dla ludzi z kwalifinakcjami wyksztalceniem i doswiadczeniem ..... cyrk na kołkach .... szkoda czasu i paliwa !!! chlopie dobrzański jeszcze sie spotkamy podlotku i z twoim kierownictwem tez, jak bedzie kontrola zakladu z organow Panstwowych omijajcie zaklad , ta sa znajomi i rodzina na stanowiskach a reszta zatrudniona to jak bydlo traktowana nie dajcie sie omamic dagda ze to na poczatek i na przyuczenie, to sa lewacy i patologia legnicka !!!

@rekrutant

Kolego "wezi-tec" a nie "wezi-tech", już po tym widać jaki sobą poziom reprezentujesz, więcej nie trzeba dodawać.

Los Angeles
@rekrutant

Zgadzam się z Panem "rekrutant", podpisujcie umowy przed złożeniem wypowiedzenia w aktualnej pracy, bo Wezi-tec robi na szaro z kasą to ich stary numer

@Jasio oraz @pracownik Chciałabym Was prosić, abyście się wzajemnie nie obrażali, gdyż do niczego to nie prowadzi. Jeżeli ktoś nie zgadza się z czyjąś opinią na temat pracy w firmie Wezi-tec, zachęcam do napisania swojej. Poprzyjcie ją argumentami i zacznijcie prowadzić merytoryczną dyskusję z poszanowaniem drugiej osoby.

Chciałabym zapytać, dlaczego podstawy na montażu są tak niskie? Czy ludzie montujący tysiące sztuk tygodniowo nie zasługują na wyższe podstawy? Czy naprawdę pracodawca nie widzi kolosalnych różnic?

@pracownik

Odpowiedź jest bardzo prosta, osoby montujące części mają jak najniższym kosztem przynieść jak największy zysk dla zakładu, nie ma co wymagać kokosów na stanowisku gdzie myślenie jest zbędne.

@Jasio

Matoł to napisał

@pracownik

Rozwiń swoją myśl, tym komentarzem niczego nie wnosisz, z resztą jak każdym który tu piszesz. Brak jakichkolwiek konstruktywnych wypowiedzi.

@mistrz zmiany, skąd masz takie informacje? Co ma na celu Twój komentarz? Pracujesz lub pracowałeś w Wezi-tec? @pracownik, na forum nie obrażamy się wzajemnie. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym nas tu wszystkich regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Chcecie jeszcze coś dodać na temat pracy w Wezi-tec?

Na montażu zm.A pracuję trzy lata i co zaobserwowałam.Mistrzynie często są złośliwe w stosunku do pracowników, mają swoich przydupasów w postaci Bolejkowa,Chmara,Jastrzębska.Trzeba znosić ich humorki i robienie dziubków.Często kierują się fałszywymi sugestiami owych pań.A wisieńką na torcie jest pani Lucynka Chodyga która donosi jak może i robi to w obie strony.Przyglądam się i myślę, że panie powinny skorzystać z fachowej pomocy jakichś specjalistów. Zapominają o tym że cel mamy ten sam a Wezi-tec nie jest ich własnością. Co się z wami dzieje kobiety?

;

Nic ująć, nic dodać.

Rozbawiona
@pracownik

Ha ha widzę, że dalej się tam nic nie zmieniło. Pracowałam tam 3 lata temu jak plotkowały tak dalej plotkują. Do tych 3 pań dodałabym jeszcze parę osób, które zamiast pracować notorycznie szukają sensacji i co chwilę biegają do mistrzów kiedy, aby przekazać nowinki.

@;

popieram

mistrz zmiany

To Wezi-tec zatrudnia osoby wcześniej zwolnione za picie alkoholu w pracy?

@Jasio, pracujesz lub pracowałeś w Wezi-tec? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? @rekrutant, bardzo proszę o nie używanie na forum danych osobowych osób trzecich - podlegają one ochronie. Rozumiem, że nie podjąłeś pracy w Wezi-tec, tylko brałeś udział w rekrutacji? @Zawiedzona, długo już pracujesz w tej firmie?

@lollek, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w Wezi-tec. Czy mógłbyś napisać coś o atmosferze panującej w pracy i warunkach oferowanych przez tę firmę? Czy ktoś z użytkowników forum także pracował lub pracuje w Wezi-tec? Jak oceniacie tego pracodawcę? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica