Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Wezi-tec z Legnicy? Gdyby ktoś był zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie, zachęcam do bezpośredniego kontaktu - wszelkie informacje znajdziecie pod tym linkiem: http://www.weber-dillenburg.de/content.php?b=15&n1=60&c=60 Czy ktoś z Was niedawno aplikował do pracy w Wezi-tec?

pracownik wezi

Wszyscy piszecie że są lepsze firmy to podajcie chociaż jeden przykład ?

Konkret
@pracownik wezi

Winkelman,TBMCA,Borgers,Faurecia,Masz nawet 4 przykłady gdzie ludzie lepiej zarabiają

Rekruter
@Konkret

Rozumiem, że Pna Konkret robił juz kariere w wszystkich wymienionych firmach...GRATULUJĘ, niezły wynik. Prosze napisac ile lat doświadczenia w każdej? Co Pan robił i dlaczego juz Pan tam nie pracuje?

witaminki
@Rekruter

-jakiś czas nie patrzyłem na zegarek bo robotę ogarnialęm, -handlowałem? można by powiedzieć że takimi rzeczami dla kolekcjonerów, z takiej wypłaty to ciężko opłaty porobić, zawsze mnie sprzedał jakiś nieuczciwy miłośnik tych art.. Ale u was widzę potencjał, cyganka na ulicy mi wywróżyła że u was mnie ozłocą, inaczej mnie by tu nie było

@Obiektywny, dziękuję za Twoje rozbudowane wypowiedzi. Poruszyłeś w nich wiele istotnych kwestii. A jaka panuje atmosfera pracy w Wezi-tec? Czy ludzie są pomocni? @pogodny, rozumiem, że Ty też pracujesz w Wezi-tec, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę oraz warunki, które oferuje?

chcący pracować

Chciałbym zatrudnić się w firmie,czy to prawda że należy unikać zm A?-montaż.Ponoć wyżywające się mistrzynie tam żądzą? Czy to prawda że zniechęcają pracowników i większość ludzi woli z nimi nie współpracować? Doradzcie,jeśli możecie

pracuś
@chcący pracować

Unikaj zmiany Reginy Pituły,razem z Moniką i plotkarą Chodyga.Dziwne baby które chyba są w życiu osobistym nieszczęśliwe

pogodny
@pracuś

Jak już wymieniasz nazwiska to poprosze o konkrety i fakty...to co napisałeś to pomówienia i twoja frustracja życiowa. Nie przerzucaj jej na innych.

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

dobrzanski juz niedlugo sie spotkamy w 4 oczy zobaczymy czy bedziesz mial taki usmiech jak ostanio jak mozna chama i margines zatrudniac na stanowiskach wezi-tech to jest dnooo i nalezy przestrzegac ludzi przed tymi kretaczami jestescie miernota na calej strefieee to nie firma tylko kretacze, niedlugo panstwo zrobi z wami porzadek skonczy sie robienie lodow !!!

Jaity

Może jakieś szczegóły ?

dur
@anonymous

jak Ci podpadł pan kierownik dur? :> byłes na rozmowie i Cie nie przyjeli, czy to jakis rozgoryczony elektromechanik? pozdrawiam, były elektromechaniak- ogólnie robota jak każda- trzeba robic swoje. kasa srednia ale do pracy łątwo sie dostac. Kierownik- ma swoje plusy i minusy, jak kazdy... nie przezywajcie....

biektywny
@anonymous

W sprawie postu "anonymous": to co npisałeś to groźby karalne....jak masz coś konkretnego do napisania oprócz pomówień to poprosze...

Obiektywny

Jak sie pracuje w Wezi? Trzeba o to zapytać osoby, które pracuja u nas 5 lat, 8 lat 10 lat i więcej....a jest ich sporo. Z jakiegos konkretnego powodu tak długo tutaj pracują, także a może przede wszystkim na stanowiskach produkcyjnych. Niewatpliwie jest obecnie sporo osób, które przychodzą na kilka dni "popracować" w Wezi a potem słuch po nich ginie...a w CV można u tych osób zobaczyc, że tak samo niewiele godzin przepracowały w innych firmach na strefie. O czym to świadczy? Obecnie w ogłoszeniach o pracę do Wezi-tec można zobaczyć górne kwoty, które można zarobić. A zarobki zależą od : dyscypliny pracy, kreatywności(pisanie KAIZEN'ów) , wygenerowanych reklamacji, umiejętnosci pracy na kilku stanowiskach. W Wezi-tec podczas rekrutacji na stanowiska z obszarów nieprodukcyjnych bardzo mocno PROMUJE się pracowników firmy z obszarów produkcyjnych. Niektóre pracuja juz w Logistyce, jako brygadzisci, w laboratorium.

@nie, rozumiem, że piszesz o tym, aby nie aplikować do pracy w Wezi-tec. Dlaczego? Czy mógłbyś jakoś to uzasadnić? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Wezi-tec w Legnicy i mógłby powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

nowy

Ile można zarobić na dziale lakierni ?

Iwona
@nowy

2500 zł tak jak na kazdym dziale , lepiej isc na montaz wiecej zarobisz sa nadgodziny lakiernia nie ma

nowy
@Iwona

rozumiem, że to jest netto z dodatkami i premią ?

Ha ha ha, w życiu.

Kilkuletni pracownik
@Iwona

Każdy nowy pracownik otrzymuje teraz podstawę czyli: 2400zł brutto + do 700zł brutto premi. Z czego wychodzi około 1800 podstawy + góra 200zł premii max. Bo na początku na pewno nie otrzyma więcej. Więc wychodzi nie całe 2000 zł..

supervisior
@nowy

przezyjesz za to do następnej wypłaty, a jak powegetujesz troche tam to dadza ci chipa na kawe

@pracownik, a może są jakieś dodatkowe benefity socjalne? Typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? @Jaity, rozumiem, że pracujesz w Wezi-tec. Długo już jesteś związany z tą firmą? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @;), a czy Ty pracowałeś w Wezi-tec? Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w firmie?

DobryGość11

Witam. A jeśli chodzi o na stanowiskach biurowych? Jaka jest stawka? Np. Referent?

Luki

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy na logistyce oprucz stawki którą sobie wynegocjowalem podczas rozmowy kwalifikacyjnej są premie dodatki jakiś Social i jak to ogólnie wygląda atmosfera i kierownictwo od razu mówię że nie należę do tak zwanych lizaj (usunięte przez administratora)

Etat tępego ....
@Luki

To będziesz musiał obiac opcję beta chlopca lizaj ...(dla takiej roboty nie warto lizac...)bo na 4 lapach bedziesz wracal do domu po 8h, social i stawka to wstyd się wypowiadać, rośnie odpowiednio do najnizszej krajowej,

od kwietnia inaczej to wygląda 6-18 6-18, 18-6 18-6 potem wolne

A

Ktoś mi powie jak wygląda czterobrygadowka w firmie

sbdy
@A

4 dni pracujesz 6-18 potem 4dni wolnego, potem 4 dni 18-6 i znowu 4 dni wolnego i tak w kółko...

A
@sbdy

I tak na każdym z działów

Xxx

Jak wygląda praca na logistyce ktoś coś przybliży

Monia

Jak wygląda praca na stanowisku KJ? Zarobki, jaki socjal, kantyna?

@Matt, rozumiem, że zastanawiasz się nad przyjęciem tej oferty pracy? Czy na rozmowie nie poinformowano Cię o widełkach płacowych na tym stanowisku? @WeZtEc, dlaczego masz tak negatywne zdanie o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.? Czy jest coś, co mogłoby sprawić, że firma stałaby się bardziej atrakcyjna dla pracownika? @nowy 2, próbowałeś aplikować? Jaki wynik?

Matt

Dostałem ofertę mistrza zmiany.. Ktoś z tu obecnych mógłby mi powiedzieć ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie na wyżej wymienionej pozycji?

@Matt

A ile byś chciał zarobić na rękę

WeZtEc

Szczerze mówiąc to jest zakład pracy co nie ma związków zawodowych i człowiek jest tam śmieciem traktowanym przez wyżej postawionych. Z tego powodu ludzie (robole) są nikim i nie radzę sobie nerwów szczepic na ta chołotę zwana kierownictwem i mistrzami pozdrawiam wezi

nowy 2

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku elektromechanik, jakie są zarobki, atmosfera jak wygląda wypłacanie nadgodzin i sobót

zorro
@nowy 2

jest kicha

gargamel
@zorro

ile się zarabia jako logistyk mam doświadczenie. słyszałem że na nockach można się przespać z niezbyt ładną laską

anitka
@gargamel

gargamelu nie wiem ile zarabiają logistycy. ale widziałam jak to się robi na nockach w soboty szczególnie załatwiasz żebyś był sam z panną jedziesz na śluze wózkiem gasisz światło i do roboty.

:-)
@gargamel

Uuu gorąco się robi nieźle

CIEKAWSKI

Czyli piszecie że dostajecie tylko 1500 zł miesięcznie to ciekawe dlaczego tyle ludzi tam dalej pracuje ?

@CIEKAWSKI

Na jakim dziale tyle się zarabia coś tu śmierdzi

Naiwny
@CIEKAWSKI

Proszę się zagłębić w temat. Masa ludzi jest nowych i z Ukrainy. Starsi pracownicy stażem już prawie pouciekali. Teraz pytanie dlaczego skoro twierdzicie, że więcej się zarabia niz 1500. Zapraszamy to sprawdzicie sami jakie kokosy są.

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica