VOSS Automotive Polska

Legnica

Opinie o VOSS Automotive Polska

ROMERO 2016-09-13 16:55
Niepełnosprawny skoro umie się napić i czekać na pożal się boże obrończynie śmiechu wartą która uprzejmością nie grzeszy i kielichem powinien takich żenujących imprez unikać i schować się w skorupie w celu użalania się co do upadłej żółtej to dla niej żaden wstyd raczej normalka jak i dla paru innych "pań" żółtych chociaż ta przekroczył granice wszelkiej kultury o godności nie wspominam można oglądnąć niezły filmik nawet tych co myśleli że są niewidoczni ta pseudo imprezka służy chyba po to żeby nie robiono pewnych rzeczy w zakładzie żenująca sprawa i na to idą nasze pieniądze większość uczestników nie ma szacunku dla swoich rodzin a organizatorzy pozwalają na takie a nie inne zachowanie a powinny być wyciągnięte konsekwencje od niektórych nawet od wielkiej obrączyni inwalidów i jej zapitego obrońcy ta pani akurat nie popisała się bo nie reprezentowała sobą nic w dalszym ciągu zakładowejj imprezki raczej to co większość w stanie alkoholu serwowanego przez zakład który zapewnił również exscesy he he ciekawe co zobaczymy w przyszłym roku szkoda mi wszystkich mężów i żon oczywiście tych nieświadomych he he to do siego roku
Haha 2016-09-13 19:15
Kierownik Zmiany Działu Produkcji.. takie ogloszenie widnieje,widze ze zmiany,miedziany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] juz sie wykruszyl,czy wspolnika szuka?
xxxy 2016-09-13 20:10
Przeczytałam i myślę,że jesteś ograniczoną osobą ,która sama siedzi w swojej skorupie a jedyne co potrafisz to obserwacja .Każdy ma prawo żyć ,bawić się a nawet upić .Każdy popełnia błędy a osoba niepełnosprawna nie jest inna od nas i nie pisz mi o szacunku do rodzin ,bo ty sam nie masz szacunku.Odnoszę wrażenie ,że pisze to osoba co dostała w pysk zresztą myślę,że zasłużenie należało się od kilku lat za wyśmiewanie się z innych bo święty Rafałku nie jesteś .Szkoda tylko ,że to wszystko działo się na naszej imprezie :( ale w ocenie tego co się działo jednak UDANEJ :) Pozdrawiam wszystkich co si dobrze bawili i mam nadziej ,że ten incydent nie zaważy na następnych imprezach :/
pracownik 2016-09-15 11:02
Co rozumiesz pod słowem stabilne warunki pracy? Osiem godzin pracy?Bo poza tym już nic nie jest stabilne.Jeden budynek ale różnic cała masa.Co hala inne zasady.Tylko związki jakoś nie widzą różnicy.
ROMERO 2016-09-15 15:34
Strzelasz w ciemno nie jestem Rafałkiem he he a ten biedaczek który się zasłaniał wypitą "panią" nie jest facetem i jak potrzebuje ochrony to nie powinien chodzić na alkoholowe imprezki gdzie większość do siebie nie ma szacunku to tobie po głębszych podobały się panie nawet o zapachu cebuli wszystkie były piękne dla was takie spotkania to miód he he ja tylko oglądałem fajny filmik nigdy bym nie stanął w obronie wypitego inwalidy czy wulgarnej baby nie brudził bym sobie rąk takimi osobami ale ktoś pewnie czuje się z tego powodu bohaterem od pijackich burd dla mnie mam kogo bronić jest kobietą z klasą którą szanuje a nie coś co udaje kobiety i w takich spotkaniach nie ma poczucia że nią jest to tyczy się tez panów chociaż nie wszystkich bo są tacy którzy wypić i się fajnie bawić ty do nich nie należysz he he Pomyśl kim jestem he he
xxxy 2016-09-15 19:25
Wiesz jakoś panie zwłaszcza nie domyte mnie nie obchodzą :/ ja się myję ,świetnie się bawię i jestem KOBIETĄ :) POZDRAWIAM :)
:-) 2016-09-15 21:51
Nic innego tylko macie znowu ,oczym pisać ''impreza'' do roboty bo zima idzie .Ta pani dała wielki popis i udaje święta ,obie strony są winne i tyle .
:-) 2016-09-16 08:56
Ty dobrze wiesz jaka pani i jaki popis wiec nie udawaj wariata.
MKK 2016-09-21 23:26
Czytam i własnym oczom nie wierzę!!! Mam nadzieję że Bóg Cię pokarze za te słowa. Idioto jakby Twoje dziecko było niepełnosprawne zamknął byś je w domu i nie pozwolił wyjść do ludzi i napić się drinka. Albo jakby Ci teraz w pracy rękę urwalo to rozumiem, że na imprezę już nigdy nie wyjdziesz??? Zastanów się co piszesz bo nie wiadomo jaki los Ciebie czeka!! A dla tego Pana "NIEPELNOSPRAWNEGO" wielkie brawa za chęć do życia :) pozdrawiam wszystkich oprócz ROMERO
Victim 2016-10-16 22:15
Włamania do szafek w szatniach pracowników i kradzieże są bardzo częstym zjawiskiem w tej firmie . Sam wiele razy byłem okradany .
Mordo 2016-10-18 20:41
Dawaj chodz napewno sobie dasz rade
Mordo 2016-10-18 20:59
Wydajność jakość dyscyplina + za nie chodzenie na l4
były pracownik 2016-10-20 22:12
Pracowałem tam 4 lata. Wymyślanie coraz to bardziej bzdurnych powodów do zarąbania premii na PKW . Kierownik ma pracowników za kompletnych idiotów. Podczas gdy sam nie panuje nad tym co się dzieje na dziale. Zmuszanie do przychodzenia do pracy w weekenedy i wieczne szarpanie się o wypłacenie pieniędzy za nadgodziny odradzam prace w tym burdelu. Poza VOSS też jest życie.
Luk 2016-11-17 18:32
Interesuję mnie praca na stanowisku Inżyniera Procesu. Proszę o informacje jaka atmosfera w dziale inżynierii i jak wygląda obłożenie pracą? Można koncentrować się na jednym projekcie czy prowadzi się kilka projektów w tym samym czasie? Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć (orientacyjnie)?
No cóż 2016-11-30 21:35
Z przykrością muszę się z tobą zgodzić. Mam na myśli to (nie)panowanie kierownika nad tym co się tutaj wyprawia. Kompletnie nie rozumiem podejścia do ważnych spraw, np tego jak premiowani są pracownicy. Czy naprawdę nie ma znaczenia to, kogo i za co się nagradza? Jaki jest więc pożądany pracownik? Bo odnoszę wrażenie, że najbardziej ceni się tych, co mało robią a dużo oczekują. Jeżeli sądzi się, że nieroba można zmotywować, to proponuję przyjrzeć się niektórym " pracusiom". Jestem pewien, że taki pseudo-pracuś uzna, że sobie zasłużył i nadal będzie żerował na pracy innych. Jakie to smutne.
Poinformowany 2016-12-07 19:21
Dla tych co jeszcze nie wiedzą będzie od nowego roku będzie nowy system oceny pracownika
X 2016-12-09 12:43
To zacznij się starać!
Legniczanin 2016-12-10 11:29
Niedlugo zebranie ciekawe co znowu zaproponuje gora poza tym ze beda jak co roku uswiadamiac ludzi ile to nie bylo reklamacji itp itd ludzi to gozik obchodzi ludzie chca wkoncu konkretne stawki Voss strasznie znedznial ale kogo to obchodzi przerost biurowcow nad produkcyjnymi to jakies przegiecie ludzie uciekajcie z Vosu tam nic juz sie nie wydazy ciagle na kase oszukuja nie placa sobot za szkolenia pracownikow tez nie chca placic a niby sie nalezy OSZUSCI
Bolek 2016-12-18 13:32
i co? Głupio ci?! Zebranie było,każdy zadowolony a ty już z góry oceniłeś cały zarząd,że to oszuści...! Teraz jakoś nie masz czasu na to żeby pisać i wyrazić skruchę? Starają się jak mogą a jak jesteś niezadowolony to złóż wypowiedzenie!
Alien 2016-12-19 01:58
Mufinka jako knebel w gębę (mała rzecz a cieszy) , parę setek na konto , i byle burek szczurek zadowolony zamerda ogonem .
wojtek 2017-01-03 16:44
witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko pracownika produkcji?
Pracownik 2017-01-05 03:55
Rozmowa składa się z dwóch etapów. Praca w grupie i rozmowa indywidualna.
styczeń 2017-01-21 13:05
Pracuję tu od niedawna, ale praca jest koszmarna. Starzy pracownicy niechętnie szkolą nowych, bo bardziej interesuje ich zrobienie normy i mówią, że nie będą podpisywać się swoim nazwiskiem pod pracą świeżaka (pozdrawiam panią Małgorzatę). Zapominają tylko, że oni też się kiedyś szkolili. Ogólnie panuje w zakładzie sajgon, rzucają cię po działach zamiast wyszkolić na jeden konkretny.
LCF 2017-01-21 17:33
Bez przesady , po prostu VOSS nie jest dla mięczaków i ciapaków , tylko dla twardzieli . Ja tu pracuję 10 lat i żadnego koszmaru ani sajgonu nie widzę . Jest OK !
Biała 2017-01-24 08:08
Zgadzam się z tym w 100% A pan brygadzista no wiecie, ten błazen co myśli,że zjadł wszystkie rozumy i że każda laska na niego leci,to niech przestanie wysługiwać się innymi i weźmie się profesjonalnie do szkolenia nowych pracowników. Podrzuca papiery do podpisania a szkolenie gdzie!?
Sebastian 2017-01-25 16:51
Kiedyś za szkolenie nowego.pracownika była kasa dla starego. A teraz lipa
Męczennik Voss'u 2017-02-02 13:01
Pracuje w Voss juz 4 lata powiem wam tyle ze ta firma schodzi na psy. Nie dziwie się ze starzy pracownicy uciekają z tej chorej firmy ja planuje to samo . To jest śmieszne żeby W kategorii premiowej zabrać z jednej podstawy i dodać do drugiej podstawy mam namyśli ze dodano nam 100 zł do absencji chorobowej przez co teraz jak pójdziesz na chorobowe głupie 3 dni to zabierają tobie 180 zł !!! zamiast 80. Zamiast dodać do chorobowego tą 100 lub 150 żeby ludzi zmotywować do nie brania L4 to tylko rubryczki zmienili i nic poza tym ! jestem rzucany na różne stanowiska i za moją wiedzę i brak reklamacji od 4 lat nie dostałem żadnej premii. Nie umieją docenić pracownika, szkoda słów, i nerwów, nie polecam tej firmy
Jaka firma - taki parking 2017-02-21 21:13
Ludzie parkują swoje auta, na które wydają ciężko zarobione pieniądze w błocie. A zmęczeni po pracy muszą się jeszcze z tego błota wykopać łopatą!
Może czas zainwestować wszystkie premie w wyłożenie kostki?

Rychu 2017-02-22 22:36
Zapomniałeś dodać że zabrane premie powinni przeznaczyć na ten cel...
Faktycznie jaka firma taki parking [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na parkingu i na produkcji...
Zmęczony 2017-02-23 07:31
Skoro zabrali 100 zł z premii to czy zmniejszyli o to cel? A powinni bo teraz cel robi się na 520 zł a nie na 620 zł.
Obserwator 2017-02-23 08:32
Firma strasznie niezorganizowana. Notoryczne spóźnienia Pani z Działu Personalnego (poczynając od rozmowy kwalifikacyjnej, aż po dni szkoleniowe), które wynosiły około 30-40 minut. Z jej ust, nigdy nie było dane usłyszeć przeprosin za spóźnienie. W końcu co się będzie szaraków z lini produkcyjnej przepraszać, trzeba wypić kawę z rana póki gorąca i poplotkować.
Kolejny chaos występuje na samej produkcji, gdzie kierownik zmiany i brygadziści nie wiedzą, gdzie ma pracować stały pracownik a co dopiero ten świeżo przyjęty. Może w końcu przypisać pracownika na stałe do danego stanowiska i wszystko będzie poukładane, a nie codzienne tułaczki po hali produkcyjnej i kłótnie. Pierwsze dni pracy to "niby szkolenie" na stanowisku, na którym i tak pracować nie będziesz. Stoisz i się tylko patrzysz. O prawdziwe szkolenie trzeba się prosić, a i tak zostaniesz wyśmiany. Jeśli rozplanowanie co i jak, jest dla "góry" tak trudne to może pora opuścić stołek i zdegradować się do niższego stanowiska. Śmiem stwierdzić, że dla poniektórych wyniosłych z personalnego, żółtych i zielonych mop i szczotka od WC byłaby, aż za naddto - kobieta myjąca WC pała od was większą inteligencją, ma większy porządek i lepiej zwraca się do człowieka.
Nie liczy się człowiek - liczy się cel, który trzeba osiągnąć. A kiedy słyszysz, że stali pracownicy nie widzieli premii (która została zabrana od tak DLA ZASADY) od ponad pół roku, to się zastanawiasz czy ta cała szopka ma sens.
Kolejna dezorganizacja: Ponoć pewna osoba na kartę do bramki i szafkę w szatni czekała ponad miesiąc.
Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
Jaka firma - taki parking 2017-02-23 13:10
Tak, tak. To miałem na myśli. Rychu dzięki, że mnie poprawiłeś.
Rychu 2017-02-23 22:26
I to mi się podoba.. Obserwator wyłożył kawę na ławę...tzn. dział personalny tak wspomniałeś kawka, kawka i jeszcze raz kawka na biureczku albo w kuchni... no i w sumie co człowiek nie pójdzie z prośbą do jakiegoś działu to kawunia, ciacho albo w drodze na plarnie a tematów nie ma komu rozwiązywać na produkcji. Pójdziesz do narzedziowni to termin na za kilka tygodni wywalaja, pójdziesz do inżynierów to jeden wskazuje na drugiego ze to nie jego obszar, pójdziesz na ur to wogole wielkie oczy robią, bo sami młodzi, którzy niezbyt wiele wiedzą na temat maszyn i napraw....tragedyja znaczy się tragedia...
... 2017-02-24 10:46
Odnosząc się do tego produkcyjnego chaosu, to nie do końca jest jak piszesz. Pewnie, że lepiej się pracuje kiedy nie ma zamieszania a wszyscy wiedzą co mają robić. Z doświadczenia wiem, że rotacje pracowników powinny mieć miejsce od samego początku, a dlaczego? Bo kiedy pracownik przyzwyczai się do jednego stanowiska, to ciężko mu później wpoić aby nauczył się na innym. To właśnie powoduje bunt i frustracje. Załóżmy, że dostajesz fajną robotę gdzie bez problemu robisz cel, zamieniłbyś taką pracę na stanowisko, gdzie cel jest trudny do osiągnięcia a pot leci po du..ie? Więc postaw się na miejscu takiego pracownika, który mimo usilnych starań z trudem osiąga cel albo i nie, a na końcu ma mniejszą premię, bo mu się nie udało. Łatwo się przyzwyczaić do lepszego. Dlatego rotacje nie rzadko pokazują, że jak jest się przytwierdzonym do jednego stanowiska, to wystarczy małe przesunięcie pracownika i du.a blada. A co do twoich refleksji na temat zarządzania przełożonych, to chyba kto inny powinien ich oceniać, nie uważasz?
Peja 2017-02-27 14:02
Każdy kto ma styczność z przełożonym czy nawet i pracownikami administracji ma prawo do oceny ich pracy. Przez taką ocenę można dowiedzieć jak wygląda zakład od środka (praca + cała masa innych spraw do załatwiania).

Czyżby pracownik któryś z wyżej wymienionych i prawda zabolała?
Jeśli tak to zaproponuję maść na ból du.......*****py. :D
... 2017-02-27 19:37
Ostatnie zdanie źle zostało przeze mnie sformułowane. Ktoś ich w końcu wybiera, więc poddawani są ocenie swojego " guru". To prawda, że ocena pracowników bezpośrednio produkcyjnych poniekąd jest rozważana, ale czy decydująca?
Ps. A maść nie jest konieczna :) Pozdr.
Rychu 2017-02-27 20:37
@... raczej wazelina nie jest potrzebna... :)
Weronika 2017-03-01 11:38
22 lutego pojawiła się nowa oferta pracy, widzieliście? Stanowisko Asystentka Zarządu. Znajduje się na jednym z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Aplikujecie? ;)
Victim 2017-03-05 17:42
Nasi mechanicy z U.R . muszą się bardzo nudzić na drugich i trzecich zmianach , skoro mają czas na robienie bardzo mocnych huków i wystrzałów , strasząc przy tym innych ludzi . Kiedyś ktoś przez nich zawału serca dostanie .
Weronika 2017-03-06 11:04
@NICK 9 może lepiej załatwić taką sprawę bezpośrednio z Panią Renatą, o której piszesz? :)
Ula 2017-03-08 12:05
Szukam dojazdu z Chojnowa do tej firmy czy jest ktoś kto ma wolne miejsce?
Ula 2017-03-08 12:06
Szukam dojazdu z Chojnowa do tej firmy czy jest ktoś kto ma wolne miejsce?
Weronika 2017-03-08 12:16
A co z rozmową kwalifikacyjną do VOSS Automotive Polska? Jak przebiega cały proces?
xxxy 2017-03-09 12:06
Z Chojnowa dojeżdża autobus ,raczej samochodami już nikt nie dojeżdża .
Weronika 2017-03-09 12:13
@Ula może w takim razie najlepszy dojazd będzie autobusem, jak podpowiada @xxxy :)
Ojjj 2017-03-17 06:09
Jakie to wszystko popaprane.......
W naszym zakładzie musi bardzo źle się dziać skoro kierownik produkcji , słyszycie kierownik produkcji chodzi z jakimiś dydkami i zachęca do zakupu usług medycznych. Notabene po przeczytaniu tej oferty stwierdzam że to tylko próba wyłudzenia pieniędzy. No ale wróćmy do tematu może kierownik za mało zarabia? I dlatego dorabdorabia na boku w voss-e? Ciekawe ile dostał za to kasy? Zapewne nie długo będzie można u niego w biurze zakupić kordłę, garnki czy ręczniki. I na bank trzeba będzie coś kupić od niego bo bedzie nie zadowolony i premie będzie ucinać. Och Polska wspaniały kraj..... ciekawe co będzie następne? Aż drżę w oczekiwaniu na kolejny dzień w pracy i nie mogę doczekać się kolejnych nowych sytuacji..... pozdrawiam serdecznie dorabiających na boku.... buźka panie kierowniku.
scr 2017-03-17 13:59
Jak to jest , że co noc na jaguarze land rowerze głośno gra muzyka przez 8 godzin , i nikt z przełożonych od grupowej wzwyż nie ma odwagi zwrócić pracownikowi uwagi . Jeśli żółci są głusi to może trzeba ich wysłać do laryngologa . Potem się dziwią że reklamacje mają .
tuśka 2017-03-17 19:01
To nie jest popaprane to już w wielu firmach w Polsce jest standard. Jeżeli nie chcesz nie musisz z tego korzystać nikt nikogo do niczego nie zmusza. Korzystałam z takiej opieki medycznej u poprzedniego pracodawcy i jest to super sprawa. Wizyty u specjalisty i badania bez proszenia się o skierowanie i długiego oczekiwania na wizytę. Rezonans w ciągu kilku dni. Osobiście uważam, że warto.
N.K.W.D.S.S. 2017-03-19 08:50
Tak się zastanawiam się czy pamiętacie taki serial w tv Polskie drogi czy jakoś tak. I taka scena mi utkwiła że ktoś tam biegał po wiosce (zapewnie wioskowy przygłup) z patelnią w jednej ręce i drewnianą łyzką w drugiej i nap..... W tą patelnię tą łyżką krzycząc GARKI LUTUJE GARKI LUTUJE! Tak z ciekawości ciekawe kiedy u nas będą tak biegać po hali. To już nie jest nawet śmieszne to już żenada.
on 2017-03-20 23:22
A o co się rozchodzi ?
Zostaw swoją opinię o VOSS Automotive Polska - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOSS Automotive Polska