Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

ABC

Czy to prawda że na montażu polikwidowali liderów-czyżby mało wydajni byli :-)

abc
@ABC

Lider na zm. A zajmuje się zbieraniem plotek od tzw.koleżanek i pieczeniem ciast.Na naszej zmianie mamy mistrzynie które faworyzują swoje koleżanki,są mściwe i sugerują się tym jakie ploty doniesie im liderka.Tą chorą trójcę już dawno powinni rozbić.

nowy mistrz?

Hej. Powiedzcie mi coś o pracy na stanowisku mistrz zmiany. Na jaki dział szukają człowieka? Ile zarabia mistrz, bo biorę pod uwagę dojazd z Wrocławia. Jak duże są zespoły? Czy Mistrz zmiany ma pod sobą jeszcze jakichś brygadzistów, pracowników funkcyjnych,czy już tylko są operatorzy? No i ile zarabiają pracownicy, co bym wiedział, czy da się Was jakoś motywować ;) Dodam, że moje dotychczasowe zespoły nigdy nie narzekają na atmosferę w pracy.

buziak
@nowy mistrz?

Motywacją jest podwyższanie norm.Podwyżka w zależności od stopnia kolegowania się z mistrzynią,powodem do mniejszej podwyżki jest brak uśmiechania się.

A wigilia w tym zakładzie to kiedy jest?

miś
@pracownik

a co to takiego

---

Pracowałam na montażu dwa lata zm.A. Mistrzynie na tej zmianie mają chyba jakieś poważne problemy ze sobą.

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
A

Pr3 bawimy się jutro w Sunny club

daniel

Skąd możesz to wiedzieć @mikso jak nie pracujesz? Raczej zapytaj o to a nie zakładasz, że tak jest a co do rozmowy to liczy się twoje doświadczenie i to co potrafisz na pierwszym miejscu

qwertyuiop

jak tam podwyżki powalają

majster klepka

jaka tu cisza zapanowała...

A możecie coś powiedzieć na temat średnich zarobków na stanowiskach specjalistów? Np. we wspomnianej wyżej jakości.

wiadomo kto ;p

hehe moje miejsce :) pozdrawiam wezi tec z Zielonej wyspy ( ps. jak to powiedział taki jeden co jak się przyjmiesz oczywiście będziesz musiał z nim żyć ...ja już nie muszę " wezi tec to fajna firma tylko.... mało płacą " )

Qwa

Nasi specjaliści/stki ds. jakości są obrzydliwi bo nie przestrzegają zasad savoir vivre. Odpowiadanie na powitanie /dzień dobry/ pracownikom niższego szczebla (wtryskarki, montaż, lakiernia) wcale a to wcale nie boli. Traktują cię jak powietrze, ośmieszają , poniżają jak psa, jedna firma a kasty społeczne jak w Indiach :(

A co takiego robią, że są obrzydliwi;p?

QS

pseudo specjaliści ds. jakości są obrzydliwi - NIE MÓGŁBYM z nimi znowu pracować nawet po dużej wódce. - [miejsce na pawia]

ciekawski

ktoś wie ile zarabia mniej więcej inżynier procesu ?

zainteresowana

Powiedzcie mi jeszcze tylko , czy waszym zdaniem jest to firma godna polecenia, czy może lepiej szukać pracy gdzieś indziej? Chodzi mi głównie z perspektywy działu jakości.

zainteresowana

Wszystkiego można się nauczyć. Poza tym wydaje mi się, że akurat metoda 8D to standard w branży motoryzacyjnej.

zainteresowana

Zauważyłam, że od lutego firma prowadzi rekrutację na stanowisko specjalsty ds. jakości serii oraz inżyniera planowania jakości. Zastanawiam się czy złożyć cv. Możecie mi coś powiedzieć o atmosferze w dziale jakości, zarobkach? Jak myślicie, dlaczego przez tak długo okres nikogo nie znaleźli?

pracownicaA

Co za ś;winie tą deskę klozetową na palarni listwiar dały. No to się w głowie nie mieści.

!!!!!!!
@pracownicaA

Taki jest dla was szacun hahahaha

krzyslog

Jak się pracuje tam informatykowi? Zastanawiam się nad wysłaniem CV.

SłuchaczMasowegoNonsensu

Opinia co do zakładu: Zakład Pracy Przyjmujący ludzi, aby pozwolić im zarobić na życie. Opinia Ogólna Co Do innych postów : Jak czytam te komentarze to aż w (usunięte przez administratora) strzyka. Co z tego że pracownicy odchodzą, starzy nowi ? Zostaną zastąpieni i proces będzie się dalej toczył tak jak dotąd ( Nie ma ludzi niezastąpionych), Albo czy na montażu/Kv/ Lakierni czy jakimkolwiek innym dziale jakiś człowiek je jedzenie w mistrzówce ? Kto kogo bzyka, kto z kim jest i kto jakie ma układy ? Kogo to obchodzi ? Robota to robota, przychodzisz do pracy, robisz swoje bo za to ci płacą, idziesz do domu i do 10-tego dostajesz za to wynagrodzenie. Jeśli jesteś bardziej ambitny, masz trochę oleju w głowie, wiesz jak się postarać żeby zdobyć to czego oczekujesz to w końcu to zdobędziesz, jeśli nie ...hmmm... to dalej będziesz siedział/a na idiotycznym forum, rzucał/a hejty na swoich przełożonych i czuł/a się bardziej dowartościowana bo w końcu możesz sobie na to pozwolić bo nikt ci za to nie upier..... z pensji ( Żałosne... Jesteśmy dorośli księciunie i księżniczki, albo się zapier....albo nie ma się nic :) ), ale gdy widzisz Sam/a że coś jest nie tak, że coś się dzieje źle to nie reagujesz - dlaczego ? ( bo co powiedzą inni, bo to nie moja sprawa, bo mam wyj... , bo lubię plotkować, obgadywać i wyrzucać pomyje na innych dlatego że moje własne poczucie wartości równe jest = -1000... i tym podobne śmieci). Dlatego jesteś na tym forum i marnujesz czas, swój cenny czas, swoją wspaniałą osobowość, inteligencje, dobrą organizację jaką potrafisz wnieść, dlatego nic nie robisz- zamiast działać, robić coś ze sobą, dlatego tak właśnie wygląda twoje życie ale to nie moja sprawa, marnuje czas siedząc w tym śmietniku. Moja Opinia na ten temat ? Nie liczy się, każdy z was na pewno dokona samoistnie wedle siebie rozrachunku własnej osobowości. Tyle w Temacie.. Nara

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica