logo Faurecia

Faurecia

Legnica

Opinie o Faurecia

sek 2016-10-20 22:55
o ktorej faurenci mowisz?
faurecia 1 2016-10-21 14:56
O faureci 1 może w końcu coś się zmieni na lepsze skończy się krętactwo i naciąganie setek już pani kadrowa wzięła się za to,może nam operatorom się polepszy i zaczną nas doceniać ...
mol 2016-10-21 16:10
kadrowa teraz przegina bo już ludziom pensje spadły. Szkoda dyrektora.
faurecia1 2016-10-21 18:54
Jakie pensje operatora, one nigdy nie były wysokie .Może właśnie teraz się to zmieni ...
ficky 2016-10-24 12:13
bardzo szkoda naszego dyrektora że odchodzi. Napewno nie będzie już lepiej.
Radek Kaminski 2016-10-25 02:31
masz racje. Ja mam polar który nie prałem od początku roku i mi w pracy dogryzają.
Anadin 2016-10-26 22:30
ploty chodza ze dyro z 2 przyjdzie do 1. lepiej niech go zwolnia rowniez, bo tylko zamet i chamstwo sieje
zlom 2016-10-30 15:28
jak ma byc dobrze w Faurecia gniewomierz skoro tam tylko zlom produkuja?!
Z sprzedazy Zlomu (wybrakowanych czesci) sa placone nam pensje.
wiecej pracuje w biurach niz na produkcji
jak wyjda z swojej nory (biuro) to zgrywaja nie wiadomo koge majac duze 0 pojecia
Ale buduje mercedes w jaworze
to im i ludzi zabraknie
Faurecia 0 awansu
stare wygi wszystko rozpalceluja po miedzy soba
lobo 2016-10-31 11:51
ty chyba jakiś pokrzywdzony zostałeś? Jak robimy to tak mamy.
giga 2016-10-31 12:00
w piątek odchodził z tego zakładu Dyrektor. Niewiadomo do końca dlaczego. Pracuję tu niepełne 2 lata i nie wszystko rozumiem w tej korporacji. Widziałam jednak ile ludzi przyszło go pożegnać nawet z innych Faurencji. Musiał być bardzo lubiany. Szkoda.
pinki 2016-11-01 20:58
cześć musisz złożyć cv do Adecco a najlepszy i naj lżejszy dział to zgrzewarki. pozdrawiam
janko 2016-11-02 13:59
dziekuje za odpowiedz ,wlasnie tak slyszalem ze na zgrzewarkach jest lekka praca .Myslalem o dziale gdzie sa frezarki ale nie maja dobrej opini ponoc ludzie tam sa nie bardzo i atmosfera napieta.Kolega tam pracowal i sie zwolnil ale z tego co mowil to na frezarkach tez nie jest ciezko i sie zastanawiam .
ziom 2016-11-03 22:50
Hmm dla Wysockiego to chyba nie jest najlepsza nowina że dyrektor z faureci 2 ma przyjść na 1
prconik sol 2016-11-11 00:32
teraz blaszka jakiś wałek na ludziach robi, nadgodzin nie płacą że niby awaria systemu mistrzowie nam ściepniają, a potem zamiast płacić to na odbiór wygonią bo zakład biedny. rączka rącze myje. niedługo sami będą pracować.
pikol 2016-11-11 00:44
W tym zakładzie nikt nie rozumie że każdy przychodzi dla pieniędzy, przychodzisz do kadruwek zapytać dlaczego znów za mało zapłaciły to Cie zakrzyczą we 4 żeby więcej nie przychodzić. trzeba znów do PIP złożyć donos może w końcu ktoś nas wysłucha. żenada
nie interesuj się 2016-11-21 15:50
Blachurka pieniążki na imprezki dla ludzi biurowych zawsze znajduje żeby ryje nachlali, a jak operatorzy którzy robią czarną robotę idą po podwyżki to nagle pieniędzy nie ma! Bandyci i naciągacze! Ciekawe jakie podwyżki będą po nowym roku, pewnie po 100zł każdy dostanie bo najniższa krajowa się podniesie:) wstyd jak na taką firmę!
Wąski 2016-11-21 17:37
Wszędzie dobrze gdzie nas niema...
daria 2016-11-21 17:43
to nasza kierowniczka załawiła kasę od Dyra a nie kadrowiec. On nie ma takiej mocy:).
wafel z pras 2016-11-21 17:51
ale konkurs standaryzacji fajnie zrobili. Gifty dali i ludzie zadowoleni. Sam w kinie byłem z moją laską.
waldi 2016-11-22 14:19
kadrowca dyro wysłał w świat na misję w jedną stronę. Ha, ha...
hak 2016-11-28 22:20
zaklad 1 stanie sie taki jak 2 przez ta zmiane. ludzie zaczna wybywac jak z 2, ale co tam jawor stoi otworem. juz sie poploch robi w zakladzie i ludzie szukaja pracy, bo tak sie nie da pracowac. kumpel mowi, ze se juz prace znalazl i w winkelmanie ma jak cos posade. nie dajcie sie zwariowac i uciekajcie, poki sie jeszcze nie zacznelo
ciastek 2016-11-29 10:01
do hak.
Nie siej człowieku zamentu. Co będzie to będzie. W zakładzie 1 jest teraz więcej zamieszania jak w 2. Dwóch od nas z NFPP poszło do tej nowej firmy od wygłuszeń w Złotoryji, ale też szału nie ma. Dźwigać trzeba i włókno też jest.
ble 2016-12-05 01:59
ale skoro nowa firma to większe możliwości wybicia się a jak robisz jakiś czas w jednym miejscu i masz w tym doświadczeniei maja Cię za tępego h... który nadaje sie tylko do jednego, albo ciężko o takiego drugiego..., to będziesz robił za grosze na innych, chodzi tylko o kasę
abc 2016-12-12 15:26
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu i jakie są stawki. Jeżeli jest ktoś co może coś napisać i przybliżyć warunki jakie panują będę wdzięczny.
ame 2016-12-15 19:02
Czy to prawda ze na Faurecii jedynce (strefa legnicka) bedzie jakieś szkolenie dla pracownikow produkcji 2 lub 3 dniowe ?
bedeo 2016-12-17 16:10
A no wlasnie....ponoc cos jest w Karpaczu ale czy to prawda ??
ble 2016-12-18 09:52
2050pln masz na stART BRUTTO , póżniej jak będziesz ruchliwy w utrzymaniu ruchu i będziesz dawał się kolesią ru.. w utrzymaniu ruchu to twoja stwka pójdzie w ruch
lola 2017-01-10 10:36
nie szkolenie będzie w Kowarach i 4 dniowe jak coś
Luna 2017-01-10 12:18
będzie w Kowarach z nauką jazdy na nartach.
Dejon 2017-01-10 14:27
do Muffinek
a z głową to u CIebie na pewno wszystko w porządku ?
Johny 2017-01-11 14:31
będzie też szkolenie jazdy na nartach jak ktoś chce. Fajnie !
jaca 2017-01-15 15:12
kiedys bylo na 2 ce fajnie teraz to juz najlepsi nie pracuja kadra sie zmienia firma juz nie ta sama.
lol 2017-01-16 13:30
A kto się zmienił znowu?
wuko potrzebne od zaraz 2017-01-16 14:21
czepiarz sie człowieka a ciaho niespodziewanka wrucilo a wraz z nim koszmar zaphanych i zajentych toalet na dole. idonc od mistrzuw widzialem jak wynosili te tykajonce bomby na serwetkach - to chyba biuro bechapowca było bo ponoc go tam widzieli. pozdr. dla hopakow.
adi 2017-01-31 14:49
Hej, jest rekrutacja na stanowisko inz.jakosci. Jak wyglada team QM w faurenci czy dobrzy ludzie, czy dobrze sie z nimi wspolpracuje? Jaka jest relacja QM-produkcha? Czytalem na forum ze kierownik jakosci odszedl musial byc jakis powod, czy finansowy? Czy sa w tej firmie szanse rozwoju, czy inwestuja w profesjonalne szkolenia chocby ISO, VDA, na audytora itp.? I najwazniejsze xzy ktos mi podpowie co dokladnie wytwarza sie w Oddziale Legnickim? Serdecznie dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
johny bravo 2017-01-31 18:41
zawsze są plusy i minusy. Generalnie może być. W jednej faurencji robią wygłuszenia a w drugiej w Gniewomierzu dekoracje do aut z aluminum. Szkolenia są.
Aga 2017-02-02 21:43
Na szkolenia trzeba dojeżdżać, czy są załatwiane noclegi ?
już ,,były" 2017-02-03 10:58
Nie polecam:(
Krzysiu gap A UAP2 2017-02-21 12:48
Chciałabym swoja sugestie zapodać gdyz zauważyłam że w Faurecii II w Gniewomierzu na UAP2 grasuje parka mistrzów, więc z zapytaniem do HR kto w razie choroby dzieci będzie L4 ciągnął, czy nie ma tu miejsce nepotyzm i frajerowanie pracowników. Manager HR przyjmuje jakieś korzyści materialne że ma to miejsce? jak wy możecie ludzią w oczy patrzeć. W normalnych korporacjach nie może być miejsca cos takiego, jedno musi odejść tak byc nie może. Chyba że dyrektor jest imbecylem i ma to w du..
Julie 2017-02-24 18:08
Wow !!!! Cóż za inteligentna wypowiedź. Nic, tylko pożałować głupoty....P.S. oni nawet dzieci nie mają :)
johny 2017-02-24 18:59
do Krzysiu gap A UAP2
o których mistrzach grasujących mówisz ? Ja uważam, że każda korporacja jest podobna. Jak mistrzowie się coś źle zachowują to ich albo kadrowiec albo dyro namierzy i naprostuje.
Pozdrowienia dla Joli z membran.
Zbyszek 2017-03-03 10:16
Słyszałem że w faurecji pracuje Ewelina K. z lg electronics już wam współczuję , szczerze powiem że takiego podejścia do pracowników jakie ona prezentuje to w życiu nie widziałem, pogarda, chamstwo, buractwo, fałsz i obłuda . Uważajcie na nią bo to baba która za swą ciepłą posadę matkę by sprzedała teksty typu: czy ty jesteś przyje....ny , czy np. do pracownika który był w wieku okolo 60+ Cygan tobie plecy już trumną śmierdzą są na porządku dziennym swojego pupila brygadziste Rafałka wyzywala od pedałów a jej wujek Leszek z którym pracowała o niej mówił że jest przyj...na czyli z rodziną nawet się nie liczy. Możliwe że jeszcze nie pokazała swojego prawdziwego oblicza ale to tylko kwestia czasu jak już ogarnie swoje obowiązki to weźmie się za Was. Powiem tak jak jej nie było w pracy był spokój i aż chciało się pracować.
JAK wyglądała jej praca jako kiero w lg rozpoczęcie pracy o 7 00 czyli zaczynała śniadanie około 40 min jak już się najadła to papieros kawka i gwóźdź programu szukanie dziury w całym żeby tylko kogoś zje...ć w wolnych chwilach czyli często oglądała na komputerze zdjęcia swoich byłych i obecnych pracowników i opowiadała jacy to debile. Kobieta w wieku 40l która nie ma faceta oraz dziecka to tragedia ma takie humory że szok .
Jeśli chodzi o kablowanie to mogłaby udzielać szkoleń z certyfikatem jakości w tej dziedzinie .
Podsumowując uważajcie wszyscy którzy macie z nia do czynienia zarówno Wy jej przełożeni jak i podwładni bo jej cel to iść po trupach do góry.
Nie dajcie sobie wejść na głowę.
Pozdro
łysy 2017-03-06 08:42
Generalnie część pracowników Faurecii2 to ,,spady" z rynku, których nigdzie indziej nie chciano zatrudnić.
Lady 2017-03-08 16:44
Panie Zbyszek, nie mąć Pan bo Pan miesza a tej Pani nikt nie zna!
Faurecia 2017-03-09 09:57
Już zna ją cala furecia przecież u nas pracuje na jedynce tylko nie wszyscy mieli z nią doczynienia ...
łysy 2017-03-09 12:51
to ta mała czarna ? Nie wiem która to laska.
Ziom 2017-03-09 17:40
To SV na zm.A
ciekawa 2017-03-13 11:27
Faurecia II - na którym UAPie praca najlepsza, gdzie najlżej?
Grójec 2017-03-21 23:40
Witam i Pozdrawiam tu związkowiec z Grójca u nas czystki nie ma kadrowej blachy i jej konkubina kierownika , nie ma prezes Magdaleny.W, jej męża szefa informatyków a od kwietnia mamy nowego dyrektora.
A przesłanie od nas takie zrzeszeni mają lepiej, więc dupy w troki i się organizujcie.
misio TL 2017-03-22 09:04
Panie związkowiec,
dobry pracownik sam się obroni. Te zmiany w Grójcu to przecież nie wasza zasługa ? Pilnuj pan więc swojej dupy jeżeli ma pan taką konieczność.
Zostaw swoją opinię o Faurecia - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faurecia