logo Faurecia

Opinie o Faurecia

Ziom 2017-03-09 17:40
To SV na zm.A
ciekawa 2017-03-13 11:27
Faurecia II - na którym UAPie praca najlepsza, gdzie najlżej?
Grójec 2017-03-21 23:40
Witam i Pozdrawiam tu związkowiec z Grójca u nas czystki nie ma kadrowej blachy i jej konkubina kierownika , nie ma prezes Magdaleny.W, jej męża szefa informatyków a od kwietnia mamy nowego dyrektora.
A przesłanie od nas takie zrzeszeni mają lepiej, więc dupy w troki i się organizujcie.
misio TL 2017-03-22 09:04
Panie związkowiec,
dobry pracownik sam się obroni. Te zmiany w Grójcu to przecież nie wasza zasługa ? Pilnuj pan więc swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeżeli ma pan taką konieczność.
Anty Grójec 2017-03-27 17:38
Czystki, ciągle czystki. Ale co z tego wynika dla zwyłych pracowników. Niewiele. Niskie płace, praca w nadgodzinach, brak szacunku. A związkowcy tylko patrzą, aby swoje tyłki chronić.
Stary 2017-03-29 04:24
Trzeba ja zgnebic precz z takimi Lachonami
Lala 2017-03-29 10:49
Dowiedziałem się ze pewną laska ze Zlotoryji o imieniu MONIKA to dobra jest w te klocki robi na darencji 2 kto ja zan zwas.
johny 2017-03-29 16:25
Panie od związków,
zajmij się gościu pracą u siebie bo masz dużo czasu w pracy jak liczysz konkubiny kolegów w swojej fabryce. Zajmij się gościu pracą bo koledzy muszą za ciebie robić !
Pozdrowienia z karpetów.
Lala 2017-03-29 21:53
Sam weź się za robotę buraku a ta laska to dobrze loda robi chyba musisz ja zna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Lala 2017-03-29 21:54
A na dodatek wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całej zmianie !!!!!!!!
Koleżanka z pracy 2017-03-30 10:35
Ja znam ta laske ze zlotoryji (monika)ona jest troszkę wredna i trzeba na nia uważać bo bierze się za rzonatych i zajętych facetów też słyszałam że robi to nawetna na zmianie w kibelku obrzydliwa jest!!!!!!!!.
Kolezanka 2017-04-02 21:23
Czy znacie Monike .Z. ze zlotoryji uważajcie na nia po kabluje na wszystkich i na dodatek bieze się za zajętych chłopów przylapali ja jak grzała siez z jakimś facetem na zakładzie kawał z nie zdzir..........
Lala 2017-04-04 14:34
Widzę ze używacie wpisy o prawdzie ale ta laska jest już przegraną na całym zakladzie
Faurecja 2 2017-04-05 09:13
Zawsze znajdzie się jakaś pusta laska na zmianie ale dobrze że dobrze robi lod..... pozdrowienia dla Moniki .Z ☺☺☺
Faurecja 2 2017-04-07 05:29
Pozdrowienia dla Monisi.Z.(.z.zlotoryji z faurencji 2 za dobrego lodzik......... na zmianie pozdrawiam.
Rupo 2017-04-27 21:19
Moj mąż nie dostał 2 miesiac wypłaty nie wiem co sie dzieje ale musi szukac gdzie indziej pracy.
Faurecja 2 2017-05-03 07:34
A tak się chwała ze faurecja dobrze płaci masakra to jest wykańczania i 2000 zl śmiechu warte
Faurecia2 2017-05-03 09:38
Skoro dostajesz tylko 2000 to jesteś leszczem bo większość wyciąga więcej...
Lala 2017-05-03 11:24
Masz rację robią w święta i od poniedziałku do niedzieli miałem kolegę co tam pracował i mówił że to jest najgorszy zakład faurencja2 więc muszą coś napisać żeby im głupio nie było i to prawda że większość to ludzie co nigdzie ich nie chcieli do pracy.....
Faurecja 2 2017-05-10 05:14
Leszcze to pracują w faurencji 2 robią po 12 h i od poniedziałku do niedzieli i się cieszą ze zarobią 2400zl co za losie ale tacy ludzie do tego się nadają hahaha.......
Przeciwny łosiom 2017-05-10 08:02
Ty za to przytulasz 5tys. nic nie robiąc...co za łoś, nawet nazwy firmy o której się wypowiadasz nie umiesz poprawnie napisać... wracaj pod budkę z piwem...
Łoś 2017-05-10 08:14
Łosiu co prawda napisałem a jak byś chciał wiedzieć to mam 22zl/h więc dla mnie jesteś zwykłym flusiem i gnida ktury cwanikuje a robi w zakładzie co pracują sama resztki co gdzie inndzie ich nie chcieli i każdy Ci to powie Łosiu miałem kolegów co tam pracowali i coś wiesm na ten temat......
Szczera prawda 2017-05-10 08:31
Panie Łoś popieram Pana bo osobiście pracowałem W tym zakładzie i wiem ile można zarobić bez nad godzić więc Panie przeciwny łosiom to jest prawda i nie oszukujmy się bo wiem dużo na ten temat żeby zarobić ponad 2000zl to trzeba robić od poniedziałku do niedzieli po 12 h bo i jak się nie zrobi jakiegoś bubla to premia jest a tak zabierają więc to jest prawda.
lavard 2017-05-12 17:47
Zakład Faurecia 2 jest jedną wielką patologią, w tym momencie płaca ludzią najniższe stawki na całej strefie Legnickiej. Tegoroczne podwyżki 2,7%? Co to w ogóle jest, wychodzi po nie całe 40zł na ręke:) Na dobrą wódkę nawet nie wystarczy. Kierownik HR czarodziej, obiecuje a później się wykręca, wymagania z kosmosu, miliony papierów nikomu nie potrzebnych, a podwyżki drugi rok z rzędu na poziomie śmiechu, więcej na papier i tusz wydają niż to wszystko warte. Kierownicy zamiast walczyć o ludzi to siedzą w klimatyzowanym biurze i się odezwać boją bo może stracą ciepłą posadkę. Ogólnie jedna wielka patologia, jeśli ktoś chce zobaczyć cyrk a w nim tresowane małpki to polecam:)
Faurecia 2 2017-05-12 23:01
I co Panie przeciwny łosiom głupio Ci szczera prawda wychodzi
wiki 2017-05-16 18:41
Panie Lavard,
Faurecja to korporacja więc nie sądzę żeby podwyżki ustalał Wasz kadrowiec czy dyro. Robi to chyba inny czarodziej z Francji. Fakt - są niskie. Kierownicy tu nic nie mają do decydowania. Ja pracuje w tym zakładzie 7 miesięcy na prasach i jestem w miarę zadowolona. Załatwili nam możność dorobienia na membranach w weekend i jest fajnie jak ktoś chce (mistrz zapisuje). Jak ktoś nie chce to niech moczy nogi w domu w wannie. Ja nie jestem częścią cyrku i moje koleżanki nie są małpami w tym cyrku. Rozumiem, że ma pan jakiś kompleks i w ten prosty sposób chce pan z nim walczyć? Sugeruję też używać słów, których zna pan znaczenie, bo to nawet w cyrku jest ważne :).
Maj 2017-05-16 18:58
Daj spokuj jest cyrk i tyle a wy jesteście mslpami czego się wstydzicie ze robię tam same resztki co do niczego się nie nadają i robią po 12 h żeby zarobić więcej niż 2000 zl porażka .....
Pracujący 2017-05-16 19:31
Maj, Nasze szczęście, że Ty tu nie pracujesz...rzeczywiście musisz mieć jakiś duży kompleks. Ponad 650 osób nazywasz resztkami, małpami, etc. Trzymaj się od Nas z daleka...
Maj 2017-05-16 20:50
Napewno z daleka będę się trzymał od patologi i cponow i całej reszty dla mnie faurencja 2 to cyrk i tyle a małpki w nim skaczą i nie mów że tak nie ma bo jak bym nie wiedział to bym nie pisał hahaha.
lavard 2017-05-16 23:56
Wiki jeśli jest Ci tam dobrze i wolisz w sobotę lub niedzielę spędzić w pracy bo płacą setki to nikt Ci nie broni, ale wiele ludzi woli ten czas jednak spędzić z rodziną przy grillu i zimnym piwku:) a dobrze oboje wiemy że w Faureci bez nadgodzin nie zarobisz:) a w innych zakładach jednak się da:) co do zarobków i ustaleń z panem HR to chyba jesteś jednak daleko w czarnej d...... były spotkania , były obietnice i co..... i nic na obietnicach się skońćzyło , faktycznie w końcu zostanie tam same dziadostwo, bo ludzie którzy ciagną ten cyrk niestety rezygnują ....oby było wam jak najlepiej
Koleżanka 2017-06-08 03:51
Dobra ona jest oszukiwala swojego chłopaka i leciała na dwa fronty troszkę się dowiedziałam o niej dobra jest ....i wyrwala tyka z pracy ona naprawdę jest ślepa co w nim widzi masakra jakąś......
Nowy 2017-06-27 07:16
Tak czytam i czytam że tutaj słabe zarobki... To gdzie na strefie dobrze płacą.
KYK 2017-07-04 15:25
ja wyciągam więcej :)
wiki 2017-07-04 15:27
w kontrolingu zwolniła się kierowniczka ? Dlaczego ?
Marcello 2017-07-05 19:24
No raczej na taka co do pracy stworzona to nie wyglądała ????????
Osoba 2017-07-07 10:08
Takie pytanko prawda że faurecia zatrudnia przez agencje i że przez pół roku a jak przechodzi się do firmy to dają coś więcej bo podobno 2000+600 premiera nie wiem czy warto
Danek 2017-07-08 21:06
a mam pytanko czym zajmuje sie dokladnie lider jakosci ?
Johnson 2017-07-13 10:23
Tak na początku zatrudniają jedynie przez pośrednika tzn. Trenkwalder lub Adecco a jak już przejedźesz na firmę to pensja wcale nie jest wyższa czasami nawet potrafi być niższa bo często zabierają niesłusznie ludziom premię dosłownie za nic. Pozdrawiam.
Karol 2017-07-16 21:10
Ktury hehhe niezle 22 zl na godzine ( usunięte przez administratora )chyba
brytuszniesmaczony 2017-07-17 23:50
legnica 1 brak ludzi bo nikt nie chce pracowac za takie pieniadze , starych pracowników mozna policzyc jak sie umie liczyc do dwudziestu, ( stary czytaj minimum 6lat) sa chyba z przyzwyczajenia. totalny bałagan ,ostatnio wprowadzili nowy program ewidencji czasu pracy i to jest dopiero syf , ludzie wyjezdzaja na urlopy a nie ma formularzy na wczasy pod grusza , ba nikt nie wie ile bedzie dofinansowaniai nie ma formularzy Przyjmuja małolatow co im wszystko wisi i sa na utrzymaniu rodziców i taka men.a raz przyjdzie raz nie a Ty rób wymagany cel. Przyjdzie piatek i na zakładzie mozna gołym okiem zobaczyc kto jest na procentach lub innym syfie , a supervisorzy udaja ze nic nie widza, ciekawe co powiedza jak cos sie stanie. Maszyny na których sie pracuje sa w opłakanym stanie , przeglądy tylko na papierze bo szkoda zatrzymywac produkcji. ostatnio była robiona sonda pracownicza na temat warunków pracy , oczywiscie tydzien wczesniej było spotkanie z HR typowo propagandowe obiecali jak zwykle gruszki na wierzbie i nawet ciasteczko było. ZFŚS to zenada, zwiazki zawodowe tylko figuranci którzy zgadzaja sie na wszystko co powie dyrekcja. Apropos dyrekcji zmienił sie dyrektor wszyscy mieli nadzieje ze sie cos zmieni ale On nie ma pojecia co dzieje sie na produkcji , albo robia go w ..ja albo ma to gdzies
Karolina 2017-07-20 08:49
Rekrutacja rzeczywiście na Legnicę jest dostępna @brytuszniesmaczony ale wszędzie trzeba mieć wykształcenie wyższe więc czy na pewno dostanie się każdy małolat?
siemiatycze 2017-07-24 20:02
Jakie wyższe wykształcenie...Biorą każdego kto ma dwie ręce i dwie nogi. Żadnych wymagań
jeszczepracujacy 2017-07-25 20:01
Zastanawiam się czasami czy co do zarobków pracowników na Faurecia 2 w Legnicy ma coś wspólnego dyro, Moim zdaniem tym interesem kieruje kier HR. To on decyduje kto ma lub kto nie ma premii. I to od kier. HR. są uzależnione podwyżki płac. Zobaczcie sami Ci którzy tam pracują, jakie głupie pytania padają przy ocenie pracowniczej raz w roku. Moim zdaniem to własnie wina takich ludzi, że otrzymujemy takie a nie inne podwyżki coroczne . Zmiany systemu, syf na logistyce i na produkcji. 0 odpowiedzialnych za cały bałagan osób. Kiedy osoby robiące taki burd..el zapłacą za to? Było dobrze nie było zastrzeżeń nawet od odbiorców i wszystko było dobrze, a teraz pracownicy płaca za mrzonki góry /premia za czerwiec!!!!!!! 2017/ Kierownicy bez jaj od chodzą i krzyż im na drogę. Powodzenia dla góry, a wy nie dajcie się omamić i tu nie przychodzcine tu do pracy bo to wcześniej czy pózniej szlak trafi. A na początek AUDI.Już mamy nóż na gardle czyli 2/4 załogi.Pozdrawiam.
takijakis 2017-07-26 18:28
Nigdy nie będzie tam dobrze jak tak traktują ludzi i doceniają tylko przydupasów szczególnie kerowniczka uap4. Odbije im się to czykawką bardzo dużą:)
willy 2017-07-27 09:51
do jeszczepracującego,

poziom skrapu czy pdp to wskaźniki z działów, więc tam kieruj pretęsje.
takijakis 2017-07-28 21:35
Tylko trzeba się zastanowić dlaczego te działy nie osiągają pdp i dlaczego przekaraczają scerap, a może dlatego że zamiast 40 osób na zmianie jest 30 bo panie z działu FES stanęły na 20 minut ze stoperem i tak wyliczył ludzi i na dzień dzisiejszy operator ma zapierdzielać za dwóch i nie ma czasu na dobrą kontrolę co skutkuje scrapem, reklamacjami itp. Patologia dzieję się w tym zakładzie , zamiast co raz lepiej to co raz gorzej! Dobrych i ogarniętych operatorów już tam nie ma bo kto był wartościowy to nie dał sobie w kaszę dmuchać i uciekł z tego syfu
bylekto 2017-07-31 13:38
patologia patologią ale ile ludzi na palarni siedzi wziąż to widać.
Palacz 2017-08-02 11:24
A gdzie mają siedzieć na przerwie?
vic 2017-08-05 16:11
witam, pytanie ile teraz można zarobić (nie jestem dupolizem) zatrudniając się na Faurecji 1?
Karolina 2017-08-12 19:07
@Takijakiś wiele wpisów na temat Faurecii nie wyjaśnia co jest tak naprawdę według was tutaj nie tak. Osoba, która szuka pracy wchodząc na forum często nie rozumie co czym jest mowa. Nie odbiegajmy od głównego tematu wątku, który ma pomagać pracownikom i starającym się o pracę.
Zostaw swoją opinię o Faurecia - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faurecia