logo Faurecia

Faurecia

Legnica

Opinie o Faurecia

ed 2016-10-06 18:22
kazdy robi co chce i pracuje gdzie chce ,nikt nikogo nie zmusza a ci ktorym sie nie oplaca lub nie sa zadowoleni albo maja wieksze ambicje po prostu odchodza i tyle i szacun dla takich bo przynajmniej nie marudza
niedyplomatyczny 2016-10-06 18:28
i dzięki takiemu "nowoczesnemu" zarządzaniu zasobami ludzkimi, jest kilkudziesięcio-procentowa rotacja ed.
ed 2016-10-06 18:50
ale sadzisz ze czyja to wina
Mark5 2016-10-07 13:20
Czy może ktoś opowiedzieć coś o atmosferze w biurach? Czy warto przyjść i jest z kim pogadać nie tylko o pracy, czy wyścig szczurów i każdy patrzy na drugiego wilkiem i jakby mu tu świnię podłożyć ? :)
pracowałem już w korporacjach i wiem że bywa z tym różnie , choć młodzi na ogół umieją się dogadać
operatorka ta 2016-10-07 20:20
sa ludzie i ludzie... jedni sa zawsze i wszedzie ok inni tylko jak czegos chca a jeszcze kolejni sa naprawde ok,wspaniali jednak na samym koncu dowiadujesz sie ze jednak zaufanie mozna miec tylko do siebie.
sachs 2016-10-11 10:06
Nie wiem ja w faureci II w Legnicy ale zakładu nr I nie polecam. Pracowałem tam i powiem Ci ze jest to bardzo niewdzięzna firma. Mozesz miec duzo obowiązków, poprowadzic jakis projekt, stworzyc pli do planowania, do analizy itp. Pracy bedziesz miał dużo, nikt inny nie ze chce kiwnąc palcem przy tym, napracujesz sie cos stworzysz, a na koniec bedziesz słuchał tylko pretensji kierownika ze cos nie jest doskonałe. Ale trudo zeby bylo doskonałe bo sam wszystkiego nie ogarniesz jesli inni Ci podkładają "świnie". Albo z zazdrości, a lbo z własnych kompleksów, albo sie boją ze ich zastapisz i stracą pracę. Tam tak było. W administracji po pewnym czasie dochodzisz do wniosku ze nie ma sensu sie starac bo nikt tego i tak nie doceni, albo ktos inny zgarnie twoją nagrodę, a pry okazji pokłocisz sie z innymi. Bedą Ci "świnie" podkładać i za plecami "obrabiać" to jestem pewny!
egon 2016-10-11 10:34
na faureci 2 jest to samo dobrze to nazwales ,,niewdzieczna,,
lobo 2016-10-11 13:37
wzięli się za nadgodziny bo były rozpasane.
lucky 2016-10-11 13:40
rzekomo mieliśmy dobry wynik skrapu i Dyro zwolnił tę premię.
lucky 2016-10-11 13:48
ja uważam że nie jest źle. Jak każdy wie co ma zrobić to jakoś idzie. Gorzej jak ktoś się nie nadaje to jest kłopot dla reszty.
king of tron 2016-10-11 13:50
w jakości pracowałeś? Przez te ich świnie kierownika już nie ma.
gaga 2016-10-20 19:10
U nas ogłosili że dyrektor odchodzi. Wie ktoś dlaczego ?
Zakład na psy schodzi. Odszedł księgowy, kadrowiec, nasz UAP Manadżer, kierownik jakości, dyrektor. Kto będzie następny????
sek 2016-10-20 22:55
o ktorej faurenci mowisz?
faurecia 1 2016-10-21 14:56
O faureci 1 może w końcu coś się zmieni na lepsze skończy się krętactwo i naciąganie setek już pani kadrowa wzięła się za to,może nam operatorom się polepszy i zaczną nas doceniać ...
mol 2016-10-21 16:10
kadrowa teraz przegina bo już ludziom pensje spadły. Szkoda dyrektora.
faurecia1 2016-10-21 18:54
Jakie pensje operatora, one nigdy nie były wysokie .Może właśnie teraz się to zmieni ...
ficky 2016-10-24 12:13
bardzo szkoda naszego dyrektora że odchodzi. Napewno nie będzie już lepiej.
Radek Kaminski 2016-10-25 02:31
masz racje. Ja mam polar który nie prałem od początku roku i mi w pracy dogryzają.
Anadin 2016-10-26 22:30
ploty chodza ze dyro z 2 przyjdzie do 1. lepiej niech go zwolnia rowniez, bo tylko zamet i chamstwo sieje
zlom 2016-10-30 15:28
jak ma byc dobrze w Faurecia gniewomierz skoro tam tylko zlom produkuja?!
Z sprzedazy Zlomu (wybrakowanych czesci) sa placone nam pensje.
wiecej pracuje w biurach niz na produkcji
jak wyjda z swojej nory (biuro) to zgrywaja nie wiadomo koge majac duze 0 pojecia
Ale buduje mercedes w jaworze
to im i ludzi zabraknie
Faurecia 0 awansu
stare wygi wszystko rozpalceluja po miedzy soba
lobo 2016-10-31 11:51
ty chyba jakiś pokrzywdzony zostałeś? Jak robimy to tak mamy.
giga 2016-10-31 12:00
w piątek odchodził z tego zakładu Dyrektor. Niewiadomo do końca dlaczego. Pracuję tu niepełne 2 lata i nie wszystko rozumiem w tej korporacji. Widziałam jednak ile ludzi przyszło go pożegnać nawet z innych Faurencji. Musiał być bardzo lubiany. Szkoda.
pinki 2016-11-01 20:58
cześć musisz złożyć cv do Adecco a najlepszy i naj lżejszy dział to zgrzewarki. pozdrawiam
janko 2016-11-02 13:59
dziekuje za odpowiedz ,wlasnie tak slyszalem ze na zgrzewarkach jest lekka praca .Myslalem o dziale gdzie sa frezarki ale nie maja dobrej opini ponoc ludzie tam sa nie bardzo i atmosfera napieta.Kolega tam pracowal i sie zwolnil ale z tego co mowil to na frezarkach tez nie jest ciezko i sie zastanawiam .
ziom 2016-11-03 22:50
Hmm dla Wysockiego to chyba nie jest najlepsza nowina że dyrektor z faureci 2 ma przyjść na 1
prconik sol 2016-11-11 00:32
teraz blaszka jakiś wałek na ludziach robi, nadgodzin nie płacą że niby awaria systemu mistrzowie nam ściepniają, a potem zamiast płacić to na odbiór wygonią bo zakład biedny. rączka rącze myje. niedługo sami będą pracować.
pikol 2016-11-11 00:44
W tym zakładzie nikt nie rozumie że każdy przychodzi dla pieniędzy, przychodzisz do kadruwek zapytać dlaczego znów za mało zapłaciły to Cie zakrzyczą we 4 żeby więcej nie przychodzić. trzeba znów do PIP złożyć donos może w końcu ktoś nas wysłucha. żenada
nie interesuj się 2016-11-21 15:50
Blachurka pieniążki na imprezki dla ludzi biurowych zawsze znajduje żeby ryje nachlali, a jak operatorzy którzy robią czarną robotę idą po podwyżki to nagle pieniędzy nie ma! Bandyci i naciągacze! Ciekawe jakie podwyżki będą po nowym roku, pewnie po 100zł każdy dostanie bo najniższa krajowa się podniesie:) wstyd jak na taką firmę!
Wąski 2016-11-21 17:37
Wszędzie dobrze gdzie nas niema...
daria 2016-11-21 17:43
to nasza kierowniczka załawiła kasę od Dyra a nie kadrowiec. On nie ma takiej mocy:).
wafel z pras 2016-11-21 17:51
ale konkurs standaryzacji fajnie zrobili. Gifty dali i ludzie zadowoleni. Sam w kinie byłem z moją laską.
waldi 2016-11-22 14:19
kadrowca dyro wysłał w świat na misję w jedną stronę. Ha, ha...
hak 2016-11-28 22:20
zaklad 1 stanie sie taki jak 2 przez ta zmiane. ludzie zaczna wybywac jak z 2, ale co tam jawor stoi otworem. juz sie poploch robi w zakladzie i ludzie szukaja pracy, bo tak sie nie da pracowac. kumpel mowi, ze se juz prace znalazl i w winkelmanie ma jak cos posade. nie dajcie sie zwariowac i uciekajcie, poki sie jeszcze nie zacznelo
ciastek 2016-11-29 10:01
do hak.
Nie siej człowieku zamentu. Co będzie to będzie. W zakładzie 1 jest teraz więcej zamieszania jak w 2. Dwóch od nas z NFPP poszło do tej nowej firmy od wygłuszeń w Złotoryji, ale też szału nie ma. Dźwigać trzeba i włókno też jest.
ble 2016-12-05 01:59
ale skoro nowa firma to większe możliwości wybicia się a jak robisz jakiś czas w jednym miejscu i masz w tym doświadczeniei maja Cię za tępego h... który nadaje sie tylko do jednego, albo ciężko o takiego drugiego..., to będziesz robił za grosze na innych, chodzi tylko o kasę
abc 2016-12-12 15:26
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu i jakie są stawki. Jeżeli jest ktoś co może coś napisać i przybliżyć warunki jakie panują będę wdzięczny.
ame 2016-12-15 19:02
Czy to prawda ze na Faurecii jedynce (strefa legnicka) bedzie jakieś szkolenie dla pracownikow produkcji 2 lub 3 dniowe ?
bedeo 2016-12-17 16:10
A no wlasnie....ponoc cos jest w Karpaczu ale czy to prawda ??
ble 2016-12-18 09:52
2050pln masz na stART BRUTTO , póżniej jak będziesz ruchliwy w utrzymaniu ruchu i będziesz dawał się kolesią ru.. w utrzymaniu ruchu to twoja stwka pójdzie w ruch
lola 2017-01-10 10:36
nie szkolenie będzie w Kowarach i 4 dniowe jak coś
Luna 2017-01-10 12:18
będzie w Kowarach z nauką jazdy na nartach.
Dejon 2017-01-10 14:27
do Muffinek
a z głową to u CIebie na pewno wszystko w porządku ?
Johny 2017-01-11 14:31
będzie też szkolenie jazdy na nartach jak ktoś chce. Fajnie !
jaca 2017-01-15 15:12
kiedys bylo na 2 ce fajnie teraz to juz najlepsi nie pracuja kadra sie zmienia firma juz nie ta sama.
lol 2017-01-16 13:30
A kto się zmienił znowu?
wuko potrzebne od zaraz 2017-01-16 14:21
czepiarz sie człowieka a ciaho niespodziewanka wrucilo a wraz z nim koszmar zaphanych i zajentych toalet na dole. idonc od mistrzuw widzialem jak wynosili te tykajonce bomby na serwetkach - to chyba biuro bechapowca było bo ponoc go tam widzieli. pozdr. dla hopakow.
adi 2017-01-31 14:49
Hej, jest rekrutacja na stanowisko inz.jakosci. Jak wyglada team QM w faurenci czy dobrzy ludzie, czy dobrze sie z nimi wspolpracuje? Jaka jest relacja QM-produkcha? Czytalem na forum ze kierownik jakosci odszedl musial byc jakis powod, czy finansowy? Czy sa w tej firmie szanse rozwoju, czy inwestuja w profesjonalne szkolenia chocby ISO, VDA, na audytora itp.? I najwazniejsze xzy ktos mi podpowie co dokladnie wytwarza sie w Oddziale Legnickim? Serdecznie dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
johny bravo 2017-01-31 18:41
zawsze są plusy i minusy. Generalnie może być. W jednej faurencji robią wygłuszenia a w drugiej w Gniewomierzu dekoracje do aut z aluminum. Szkolenia są.
Aga 2017-02-02 21:43
Na szkolenia trzeba dojeżdżać, czy są załatwiane noclegi ?
już ,,były" 2017-02-03 10:58
Nie polecam:(
Zostaw swoją opinię o Faurecia - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faurecia