logo Faurecia

Opinie o Faurecia

lola 2017-01-10 10:36
nie szkolenie będzie w Kowarach i 4 dniowe jak coś
Luna 2017-01-10 12:18
będzie w Kowarach z nauką jazdy na nartach.
Dejon 2017-01-10 14:27
do Muffinek
a z głową to u CIebie na pewno wszystko w porządku ?
Johny 2017-01-11 14:31
będzie też szkolenie jazdy na nartach jak ktoś chce. Fajnie !
jaca 2017-01-15 15:12
kiedys bylo na 2 ce fajnie teraz to juz najlepsi nie pracuja kadra sie zmienia firma juz nie ta sama.
lol 2017-01-16 13:30
A kto się zmienił znowu?
wuko potrzebne od zaraz 2017-01-16 14:21
czepiarz sie człowieka a ciaho niespodziewanka wrucilo a wraz z nim koszmar zaphanych i zajentych toalet na dole. idonc od mistrzuw widzialem jak wynosili te tykajonce bomby na serwetkach - to chyba biuro bechapowca było bo ponoc go tam widzieli. pozdr. dla hopakow.
adi 2017-01-31 14:49
Hej, jest rekrutacja na stanowisko inz.jakosci. Jak wyglada team QM w faurenci czy dobrzy ludzie, czy dobrze sie z nimi wspolpracuje? Jaka jest relacja QM-produkcha? Czytalem na forum ze kierownik jakosci odszedl musial byc jakis powod, czy finansowy? Czy sa w tej firmie szanse rozwoju, czy inwestuja w profesjonalne szkolenia chocby ISO, VDA, na audytora itp.? I najwazniejsze xzy ktos mi podpowie co dokladnie wytwarza sie w Oddziale Legnickim? Serdecznie dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
johny bravo 2017-01-31 18:41
zawsze są plusy i minusy. Generalnie może być. W jednej faurencji robią wygłuszenia a w drugiej w Gniewomierzu dekoracje do aut z aluminum. Szkolenia są.
Aga 2017-02-02 21:43
Na szkolenia trzeba dojeżdżać, czy są załatwiane noclegi ?
już ,,były" 2017-02-03 10:58
Nie polecam:(
Krzysiu gap A UAP2 2017-02-21 12:48
Chciałabym swoja sugestie zapodać gdyz zauważyłam że w Faurecii II w Gniewomierzu na UAP2 grasuje parka mistrzów, więc z zapytaniem do HR kto w razie choroby dzieci będzie L4 ciągnął, czy nie ma tu miejsce nepotyzm i frajerowanie pracowników. Manager HR przyjmuje jakieś korzyści materialne że ma to miejsce? jak wy możecie ludzią w oczy patrzeć. W normalnych korporacjach nie może być miejsca cos takiego, jedno musi odejść tak byc nie może. Chyba że dyrektor jest imbecylem i ma to w du..
Julie 2017-02-24 18:08
Wow !!!! Cóż za inteligentna wypowiedź. Nic, tylko pożałować głupoty....P.S. oni nawet dzieci nie mają :)
johny 2017-02-24 18:59
do Krzysiu gap A UAP2
o których mistrzach grasujących mówisz ? Ja uważam, że każda korporacja jest podobna. Jak mistrzowie się coś źle zachowują to ich albo kadrowiec albo dyro namierzy i naprostuje.
Pozdrowienia dla Joli z membran.
Zbyszek 2017-03-03 10:16
Słyszałem że w faurecji pracuje Ewelina K. z lg electronics już wam współczuję , szczerze powiem że takiego podejścia do pracowników jakie ona prezentuje to w życiu nie widziałem, pogarda, chamstwo, buractwo, fałsz i obłuda . Uważajcie na nią bo to baba która za swą ciepłą posadę matkę by sprzedała teksty typu: czy ty jesteś przyje....ny , czy np. do pracownika który był w wieku okolo 60+ Cygan tobie plecy już trumną śmierdzą są na porządku dziennym swojego pupila brygadziste Rafałka wyzywala od pedałów a jej wujek Leszek z którym pracowała o niej mówił że jest przyj...na czyli z rodziną nawet się nie liczy. Możliwe że jeszcze nie pokazała swojego prawdziwego oblicza ale to tylko kwestia czasu jak już ogarnie swoje obowiązki to weźmie się za Was. Powiem tak jak jej nie było w pracy był spokój i aż chciało się pracować.
JAK wyglądała jej praca jako kiero w lg rozpoczęcie pracy o 7 00 czyli zaczynała śniadanie około 40 min jak już się najadła to papieros kawka i gwóźdź programu szukanie dziury w całym żeby tylko kogoś zje...ć w wolnych chwilach czyli często oglądała na komputerze zdjęcia swoich byłych i obecnych pracowników i opowiadała jacy to debile. Kobieta w wieku 40l która nie ma faceta oraz dziecka to tragedia ma takie humory że szok .
Jeśli chodzi o kablowanie to mogłaby udzielać szkoleń z certyfikatem jakości w tej dziedzinie .
Podsumowując uważajcie wszyscy którzy macie z nia do czynienia zarówno Wy jej przełożeni jak i podwładni bo jej cel to iść po trupach do góry.
Nie dajcie sobie wejść na głowę.
Pozdro
łysy 2017-03-06 08:42
Generalnie część pracowników Faurecii2 to ,,spady" z rynku, których nigdzie indziej nie chciano zatrudnić.
Lady 2017-03-08 16:44
Panie Zbyszek, nie mąć Pan bo Pan miesza a tej Pani nikt nie zna!
Faurecia 2017-03-09 09:57
Już zna ją cala furecia przecież u nas pracuje na jedynce tylko nie wszyscy mieli z nią doczynienia ...
łysy 2017-03-09 12:51
to ta mała czarna ? Nie wiem która to laska.
Ziom 2017-03-09 17:40
To SV na zm.A
ciekawa 2017-03-13 11:27
Faurecia II - na którym UAPie praca najlepsza, gdzie najlżej?
Grójec 2017-03-21 23:40
Witam i Pozdrawiam tu związkowiec z Grójca u nas czystki nie ma kadrowej blachy i jej konkubina kierownika , nie ma prezes Magdaleny.W, jej męża szefa informatyków a od kwietnia mamy nowego dyrektora.
A przesłanie od nas takie zrzeszeni mają lepiej, więc dupy w troki i się organizujcie.
misio TL 2017-03-22 09:04
Panie związkowiec,
dobry pracownik sam się obroni. Te zmiany w Grójcu to przecież nie wasza zasługa ? Pilnuj pan więc swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeżeli ma pan taką konieczność.
Anty Grójec 2017-03-27 17:38
Czystki, ciągle czystki. Ale co z tego wynika dla zwyłych pracowników. Niewiele. Niskie płace, praca w nadgodzinach, brak szacunku. A związkowcy tylko patrzą, aby swoje tyłki chronić.
Stary 2017-03-29 04:24
Trzeba ja zgnebic precz z takimi Lachonami
Lala 2017-03-29 10:49
Dowiedziałem się ze pewną laska ze Zlotoryji o imieniu MONIKA to dobra jest w te klocki robi na darencji 2 kto ja zan zwas.
johny 2017-03-29 16:25
Panie od związków,
zajmij się gościu pracą u siebie bo masz dużo czasu w pracy jak liczysz konkubiny kolegów w swojej fabryce. Zajmij się gościu pracą bo koledzy muszą za ciebie robić !
Pozdrowienia z karpetów.
Lala 2017-03-29 21:53
Sam weź się za robotę buraku a ta laska to dobrze loda robi chyba musisz ja zna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Lala 2017-03-29 21:54
A na dodatek wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całej zmianie !!!!!!!!
Koleżanka z pracy 2017-03-30 10:35
Ja znam ta laske ze zlotoryji (monika)ona jest troszkę wredna i trzeba na nia uważać bo bierze się za rzonatych i zajętych facetów też słyszałam że robi to nawetna na zmianie w kibelku obrzydliwa jest!!!!!!!!.
Kolezanka 2017-04-02 21:23
Czy znacie Monike .Z. ze zlotoryji uważajcie na nia po kabluje na wszystkich i na dodatek bieze się za zajętych chłopów przylapali ja jak grzała siez z jakimś facetem na zakładzie kawał z nie zdzir..........
Lala 2017-04-04 14:34
Widzę ze używacie wpisy o prawdzie ale ta laska jest już przegraną na całym zakladzie
Faurecja 2 2017-04-05 09:13
Zawsze znajdzie się jakaś pusta laska na zmianie ale dobrze że dobrze robi lod..... pozdrowienia dla Moniki .Z ☺☺☺
Faurecja 2 2017-04-07 05:29
Pozdrowienia dla Monisi.Z.(.z.zlotoryji z faurencji 2 za dobrego lodzik......... na zmianie pozdrawiam.
Rupo 2017-04-27 21:19
Moj mąż nie dostał 2 miesiac wypłaty nie wiem co sie dzieje ale musi szukac gdzie indziej pracy.
Faurecja 2 2017-05-03 07:34
A tak się chwała ze faurecja dobrze płaci masakra to jest wykańczania i 2000 zl śmiechu warte
Faurecia2 2017-05-03 09:38
Skoro dostajesz tylko 2000 to jesteś leszczem bo większość wyciąga więcej...
Lala 2017-05-03 11:24
Masz rację robią w święta i od poniedziałku do niedzieli miałem kolegę co tam pracował i mówił że to jest najgorszy zakład faurencja2 więc muszą coś napisać żeby im głupio nie było i to prawda że większość to ludzie co nigdzie ich nie chcieli do pracy.....
Faurecja 2 2017-05-10 05:14
Leszcze to pracują w faurencji 2 robią po 12 h i od poniedziałku do niedzieli i się cieszą ze zarobią 2400zl co za losie ale tacy ludzie do tego się nadają hahaha.......
Przeciwny łosiom 2017-05-10 08:02
Ty za to przytulasz 5tys. nic nie robiąc...co za łoś, nawet nazwy firmy o której się wypowiadasz nie umiesz poprawnie napisać... wracaj pod budkę z piwem...
Łoś 2017-05-10 08:14
Łosiu co prawda napisałem a jak byś chciał wiedzieć to mam 22zl/h więc dla mnie jesteś zwykłym flusiem i gnida ktury cwanikuje a robi w zakładzie co pracują sama resztki co gdzie inndzie ich nie chcieli i każdy Ci to powie Łosiu miałem kolegów co tam pracowali i coś wiesm na ten temat......
Szczera prawda 2017-05-10 08:31
Panie Łoś popieram Pana bo osobiście pracowałem W tym zakładzie i wiem ile można zarobić bez nad godzić więc Panie przeciwny łosiom to jest prawda i nie oszukujmy się bo wiem dużo na ten temat żeby zarobić ponad 2000zl to trzeba robić od poniedziałku do niedzieli po 12 h bo i jak się nie zrobi jakiegoś bubla to premia jest a tak zabierają więc to jest prawda.
lavard 2017-05-12 17:47
Zakład Faurecia 2 jest jedną wielką patologią, w tym momencie płaca ludzią najniższe stawki na całej strefie Legnickiej. Tegoroczne podwyżki 2,7%? Co to w ogóle jest, wychodzi po nie całe 40zł na ręke:) Na dobrą wódkę nawet nie wystarczy. Kierownik HR czarodziej, obiecuje a później się wykręca, wymagania z kosmosu, miliony papierów nikomu nie potrzebnych, a podwyżki drugi rok z rzędu na poziomie śmiechu, więcej na papier i tusz wydają niż to wszystko warte. Kierownicy zamiast walczyć o ludzi to siedzą w klimatyzowanym biurze i się odezwać boją bo może stracą ciepłą posadkę. Ogólnie jedna wielka patologia, jeśli ktoś chce zobaczyć cyrk a w nim tresowane małpki to polecam:)
Faurecia 2 2017-05-12 23:01
I co Panie przeciwny łosiom głupio Ci szczera prawda wychodzi
wiki 2017-05-16 18:41
Panie Lavard,
Faurecja to korporacja więc nie sądzę żeby podwyżki ustalał Wasz kadrowiec czy dyro. Robi to chyba inny czarodziej z Francji. Fakt - są niskie. Kierownicy tu nic nie mają do decydowania. Ja pracuje w tym zakładzie 7 miesięcy na prasach i jestem w miarę zadowolona. Załatwili nam możność dorobienia na membranach w weekend i jest fajnie jak ktoś chce (mistrz zapisuje). Jak ktoś nie chce to niech moczy nogi w domu w wannie. Ja nie jestem częścią cyrku i moje koleżanki nie są małpami w tym cyrku. Rozumiem, że ma pan jakiś kompleks i w ten prosty sposób chce pan z nim walczyć? Sugeruję też używać słów, których zna pan znaczenie, bo to nawet w cyrku jest ważne :).
Maj 2017-05-16 18:58
Daj spokuj jest cyrk i tyle a wy jesteście mslpami czego się wstydzicie ze robię tam same resztki co do niczego się nie nadają i robią po 12 h żeby zarobić więcej niż 2000 zl porażka .....
Pracujący 2017-05-16 19:31
Maj, Nasze szczęście, że Ty tu nie pracujesz...rzeczywiście musisz mieć jakiś duży kompleks. Ponad 650 osób nazywasz resztkami, małpami, etc. Trzymaj się od Nas z daleka...
Maj 2017-05-16 20:50
Napewno z daleka będę się trzymał od patologi i cponow i całej reszty dla mnie faurencja 2 to cyrk i tyle a małpki w nim skaczą i nie mów że tak nie ma bo jak bym nie wiedział to bym nie pisał hahaha.
lavard 2017-05-16 23:56
Wiki jeśli jest Ci tam dobrze i wolisz w sobotę lub niedzielę spędzić w pracy bo płacą setki to nikt Ci nie broni, ale wiele ludzi woli ten czas jednak spędzić z rodziną przy grillu i zimnym piwku:) a dobrze oboje wiemy że w Faureci bez nadgodzin nie zarobisz:) a w innych zakładach jednak się da:) co do zarobków i ustaleń z panem HR to chyba jesteś jednak daleko w czarnej d...... były spotkania , były obietnice i co..... i nic na obietnicach się skońćzyło , faktycznie w końcu zostanie tam same dziadostwo, bo ludzie którzy ciagną ten cyrk niestety rezygnują ....oby było wam jak najlepiej
Koleżanka 2017-06-08 03:51
Dobra ona jest oszukiwala swojego chłopaka i leciała na dwa fronty troszkę się dowiedziałam o niej dobra jest ....i wyrwala tyka z pracy ona naprawdę jest ślepa co w nim widzi masakra jakąś......
Zostaw swoją opinię o Faurecia - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faurecia