Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Czy w firmie Faurecia są regularne szkolenia pracownicze?

someone

są regularne zwolnienia

EP.
@someone

Nie nie zwalniają tylko nie przedłużają umów, w sumie na jedno wychodzi

Km
@EP.

(usunięte przez administratora) Drodzy menedżerowie wyjaśnijcie pracownikom dlaczego nie jesteście solidarni z pracownikami w biurze i na produkcji, którym ucięło wypłaty bo kryzys, a sobie wypłaty zostawiliście ???

MG

Osoby zainteresowane pracą w firmie Faurecia zapraszam do kontaktu: 574 510 880.

Werwa

Witam. Czy firma zaczyna rekrutację na stanowiska operator produkcji.

Lala

Czy ktoś wie ile będą trzymać te postojowe ? Dużo planują zwalniać ? Niewiem czy to już czas na szukanie pracy?

becky
@Lala

mój mistrz mówił o 200 osobach. Zobaczymy co będzie.

@becky

Który to taki mistrz.

N. M. A
@becky

Mówić to sobie może wiele ... Ja też mogę powiedzieć, że jestem siostrzenicą Kleopatry i mam piramidy na podwórku. Niech pójdzie oficjalne pismo, niech dyrektor stanie na środku firmy i to powie. Wtedy uznam to za konkretny fakt.

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

gość

Ja pracuję w Faurecii w Gniewomierzu prawie 2 lata. Płace naprawdę słabe bez nadgodzin. Duży bałagan. Duża rotacja jest. Błędy w płacach i trudno je wyjaśniać. Jakość słaba a dobrzy ludzie odchodzą i nie ma stałych zespołów. Trudno się tak pracuje jak wciąż mamy nowe osoby i trzeba uczyć.

Faurecianin
@gość

Cześć, jak słyszę "dobrzy ludzie odchodzą" to ciśnie mi się na usta "dobrzy ludzie odchodzą, kto będzie za nas robił"

Szukampracy

Czy są przyjęcia do faurecji? Czy nie ma na co liczyć??

Pomocnik
@Szukampracy

Zapytaj czy sa przyjecia do Faureci to moze ktos pomoze pozdro ????

N.
@Pomocnik

Przypuszczam, że są wstrzymane aż do odwołania...

Ewelina

faurenciia 2 na hale pokazuje sie tylko biuro ,jak ma byc jakas delegacja w tedy wynurzaja sie jak szczury wylacznie z Panem Dyrektorem na czele ktory wtedy trzesie portkami przed wszystkimi Brak podwyzek ludzie zaczynaja sie zwalniacbo nie beda pracowac za 2000 tysiace na 3 zmiany

Roma

Dziękuję za grafik spożywania posiłków, segregacja na pierwszym miejscu A może by ktoś przemyl od czasu do czasu stoliki na stołówce.

Ig

Faurecia2. (usunięte przez administratora) Dobrzy inżynierowie odeszli,kolejni są na wypowiedzeniach,nic dziwnego,bo jak ktoś ma trochę oleju w głowie,to nie będzie pracował z ludźmi (usunięte przez administratora). Jak patrzysz na to,że stary pracownik,dobry pracownik,powiedzmy starsza kobieta(usunięte przez administratora)zasuwa na maszynie,a ta młoda,troche popracowała i już jest liderem,to nóż się w kieszeni otwiera. (usunięte przez administratora)Wiedza zerowa,nie raz został zgaszony,w sumie groźniejsze spojrzenie wystarczy na większość tych lowelasów i boją się podejść,kozaki w grupie,za furtką firmy Faurecia :) Kolesiostwo,znajomości i tylko tyle,jak chcesz się zaangażować i awansować od najniższych stanowisk,za ciężka pracę i osiągniecia,a jesteś dziewczyna,to dowiedz się na którym dziale jest mistrz,który pamięta o tym,że ma w domu żonę i dzieci i ocenia,za wkład - pracy,(usunięte przez administratora)Podsumowując - książkę można o tym zakładzie napisać,szkoda mi ludzi którzy naprawdę się starają.

@Ig

W zupełności się zgadzam, większość mistrzów i liderow do wywalania, nie przestrzegają standardów, mają innych za nic myślą, że są bogami na produkcji, a to zwykli leserzy. Odeszli ostatni inżynierowie, którzy jeszcze chcieli coś wywalczyć ale sami nic nie zdziałają bo Ci na.produkcji wiedza lepiej. Później wszyscy zdziwieni, że reklamację jak to, a tak to Ci na.produkcji mają wywalone na to co mówią izynierowie więc teraz będzie tylko gorzej. No coz może kiedyś coś się tam zmieni i starzy dobrzy inżynierowie wrócą A tych glabow z produkcji wymienia na tych co chcą coś zdziałać, a nie tylko przytakuja na spotkaniach a.pozniej idą i gadają że i tak będą robić po swojemu.

Koko

Raz jest dobrze ,raz jest gorzej. Z naciskiem na gorzej.

Krysia

Dokładnie zarobki najgorsze na całej strefie ludzi zwalniają a ci co zostaną to sami się zwolnia, bo kto będzie pracować na 3 zmiany za 2000 na rękę?

była pracownica

firma schodzi nad (usunięte przez administratora) nikt tam nie chce robić FAU1 I 2 Gorzów nie ma ludzi i nie będzie miała

No Name

To kto jest teraz dyrektorem i jacy są kierownicy UAP w FAU1?? Ten FES jeszcze to działa? Słyszałem, że niezła rotacja w zakładzie jest...

Baby
@No Name

Na Fau1 może warunki pracy są gorsze ale produkcja jest dużo lepiej ułożona jak w Fau2 gdzie jest dużo chaosu i rotacja jest bardzo spora.

Omg

Witam. Jakie sa stawki na produkcji dla nowozatrudnionych? Poprosze w brutto. Podstawa, premia, jakiego typu dodatki? (stazowe?). Z gory dziękuję.

Zuza
@Omg

Omg podstawa to 2600 +15%premii której nigdy nie dostaniesz stazowe? Nie ma czegoś takiego w tej firmie

Omg
@Zuza

Dziekuje za odpowiedz. :)

WTF
@Omg

Hu... tam, 2530 zł brutto... niema nawet najniższej krajowej... (usunięte przez administratora)

Mish

Straszny chaos i dezinformacja. Umówiłem się na rozmowę kwalifikacyjną do pracy, przychodzę, na ochronie niezbyt miła pani z wielką łaska kieruje mnie na portiernie. Słowo Kieruje to nadużycie, bo poszedłem tam sam (kiedyś tu pracowałem, dlatego wiedziałem gdzie iść). Po drodze dzwonię pod numer, z którego jakaś pani dzwoniła kiedy umawiałem się na rozmowę - nie odbiera. Wchodzę - na portierni kobieta nic o rozmowie nie wiedziała - to jestem w stanie zrozumieć, więc się nie czepiam. Recepcjonistka dzwoni do kadr - 1 numer nie odbiera, drugi - to samo, trzeci odbiera, ale nic nie wie. Pani dzwoni do kierownika działu, na który się przyjmuję - podesłałna rozmowę mistrza, bo jak się w międzyczasie okazalo- pani, z którą się umawiałem akurat dziś jest na urlopie :) po rozmowie idziemy do kadr po skierowanie na badania i.... Jest problem, nikt nic nie wie :) poszliśmy więc do kierownika i z nim z powrotem do kadr, żeby odebrać skierowanie. Powiem tak - gdybym nie pracował tu wcześniej, taka dezinformacja i chaos raczej na pewno odstraszyłyby mnie od podjęcia współpracy :) Coś jednak w tej firmie jest, że chce się do niej wrócić :D

@Mish

A mógłbyś powiedziec co w sobie ma ta firma, że postanowiłeś wrócić?

Zuzka

Jeśli chodzi o faurecje 2 to jakaś porażka. Nie ma z kim rozwiązać problemu z częściami. Mistrzowie kierownicy wszyscy mają gdzieś co mówisz, nie ważne jak zrobisz ważne jest żeby liczba na tablicy się zgadzala. Robić jak najwięcej choć czasami się nie da bo części są kiepskie. Jak pracownik chce zrobić sztuki ok to jest źle bo wtedy wiadomo że nie wykonasz planu więc musisz robić buble żeby był wykon. Nie ważne że później są reklamacje ważny jest wykon. A to że kierownicy się zwalniają to to że widzą co się dzieje z kim maja pracować z glupkami? Powinni powymieniac mistrzów bo oni kompletnie się do tej roli nie nadają mam na myśli oczywiście frezarki. Bo zamiast rozwiązywać problemy to ganiaja na palarnie żeby tylko kogoś złapać na papierosie i dać nagrane. Można pisać dużo jednym słowem TRAGEDIA.

Oni
@Zuzka

A bylo tam kiedys dobrze? Bedzie tak jak zwykle nic sie nie zrobi

poi
@Zuzka

Zuzka jak jest tam tak bardzo zle to po co tam siedzisz, zeby narzekac? Pracy jest mnostwo.

Mish
@poi

Jeśli góra nie szuka rozwiązań, widocznie tak ma być, nie ma się co stresować ???? ot, cała Faurecia 2 - "po co ma być łatwiej, skoro może być trudniej" ????

Kkkkkkkk

Chcemy przejść na firmę ale jestem w agencji na 3 miesiące Na ile dają umowę pierwsza w Faureci

Czy Faurecia zapewnia kartę multisportu?

Re

Z tego co wiem to zapewniają.

A co to koniec przyjzani Monika , kontra Kasieńka ? Widać ze teraz Monika bardziej buja się z Agatą , a propo Agaty szkoda ze już wróciła po L4 , tyle było spokoju.

@Paweł

Jak dla Ciebie Pani Monika ????‍♀️????‍♀️

Lola

Witam, czy ktoś pracował na stołówce i mógłby coś powiedzieć na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.