Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Zarobiony

Faurecia II Zakład tak jak wszystko wyżej napisane Mistrzowie większość to oddana za paczke fajek z innych zakladow faurecii Bez wykształcenia niektorzy nawet po Polsku dobrze nie dukaja o jezykach obcych mozna zapomniec Na produkcji wieczne obcinanie premii za wszystko od wykonu po scrapa po 5s aha i jeszcze sugestie Logistyka meksyk totalny Liderzy to swiete krowy to co niektorzy od nich wygaduja za bzdury to sie noz w kieszeni otwiera Pociagowi mowia ze mega ciezka praca a liderzy na fajce ze maja Hawaje Mistrzowie logistyki buraki bez wychowania i kultury napakowani sterydami (zapomnisz sie np kamizelki albo pojdziesz o cos zapytac). HR i biura to szlachta Nic nie zalatwisz jak panie z biura robia wyplaty przez tydzien :))))) super ksiegowe :))))) Jak wchodzisz juz jestes na przegranej bo to lepsze panstwo z gory traktuja cie jak smiecia Zarobki w porownaniu do ofert na strefie to smiech na sali 2000 brutto produckcja ( miesiac temu) 2300 brutto logistyka (miesiac temu ) premia niby 30 % ale jak zobaczysz 15% raz na 3 miechy to klaskaj uszami zazwyczaj 0% Wymagane nadgodziny 12h lub soboty/niedziele Ty wypruwasz sobie flaki a liderzy high life fajeczka co 5 min I jeszcze wieczne pretensje czemu tyle scrapu jak sami klepia go 3x tyle bo z lapanki albo dobrze robia mistrzowi Legendy na frezarkach. Brak jakiejkolwiek kontroli ze strony mistrzow jak i kierwonikow (krolowie ) Kradzieze na porzadku dziennym ale co sie dziwic jak 60 % karana Pozdrawiam wszystkich normalnych co tam zostali powodzenia i uciekajcie ja tak zrobilem i jestem zadowolony inny zaklad na strefie wystarczy poszukac nie trzeba tkwic w tym (usunięte przez administratora)

Steryd
@Zarobiony

Zarobiony skąd ty bierzesz te informacje? Ostatnia premia pełna za odpad i pdp dla całego zakładu. Z wysokością zarobków też się tobie nie udało trafić...wracaj chłopie do pracy oby nie do nas. Nara

Faurecia 1
@Zarobiony

Faurecia 1 jeszcze gorsza wierzcie mi kupę lat tam pracuję ale stary pracownik mimo że ma doświadczenie to i tak dla mistrzów to nic nie znaczy mówią Ci prosto w oczy jesteś dorosła możesz się zwolnić a HR nie zastanawia się jaki jest powód zwalniania się starych pracowników nie tylko podwyżki chociaż to też jest problem ale traktowanie ma wiele do życzenia pozdrawiam

opierdalator
@Zarobiony

jedyne co masz racje to z tymi legendami, bo na frezarkach jak i wtryskarkach robią symulację złomu( wygląda tak , dział oddaje wcześniejszemu etapowi buble ci je myją i pod koniec zmiany pchają na floraki i tak jest mnie bubli pod koniec zmiany, i tak codziennie aż coś przejdzie na dalszy etap, i tak wiekszośc nie ponimaju , nierozumieju

Nik
@Zarobiony

I jeszcze wieczne pretensje czemu tyle scrapu jak sami klepia go 3x tyle bo z lapanki albo dobrze robia mistrzowi Legendy na frezarkach ........ Ty jestes taka legenda chlopie miej swoj rozum i nie nakrecaj tutaj tematu kto vo robi komu bo faurecia jest pierwszym lepszym zakladem gdzie trafiaja ludzie ktorzy na czolach maja wypisane _ obrabiacz du..p plotkary wymyslanie na biezaco histori o kims, ale nikt nie pomysli ze mozna komus zrobic krzywde oczerniajac bezpodstawnie. rozum kazdy ma tylko trzeba go uzywac. Kazdy ma swoje zdanie ale czasami lepiej sie nie wypowiadac

lolek
@Nik

faurecia ma chcice na patole dlatego powatała w takim miejscu, bo normalny szanujący się pracownik który coś potrafi nie będzie robił przez agencje, a reputacje ma zje..ną nawet jak dadzą kasę na poziomie innych zakładów to nie pomorze , jedynie łemki chcą tam robić dla nich to ziemia obiecana, ucieczka przed reżimem Putina

@lolek

Ja tam robilem i wiem o czym piszesz tsk jest kasa i nic wiecej nie wazne dla ludzi. Wiesz niech sobie robi tam kto chce tylko sposob bycia to jest na uwadze. Tam kobiety mezatki dzieciate po 50 zachowuja sie jak 15 rozwydrzone i tylko nadajace na kolezanke obok patologia zero szacunku do siebie rodziny. Tak pojdzie jeden z drugim z domu i odchamic sie chyba chca w takiej pracy. No ale nie zmieni sie tego

Karolcia...
@anonymous

Witam te po 50 zachowują sie tak bo one niemaja rodziny... Sa poprostu zazdrosne

Sergiej
@Zarobiony

Chyba cię ukry w taolecie zapinali jak robiles kupe, po sraniu jechali z tobą,bo im putina przypominasz, z tad te wspomnienia, strasznie niskie poczucie wlasnej wartosci masz

ORT
@lolek

no, nie Pomorze, nie Pomorze....

MArzenka

CZY MACIE W FAURENCJI OBRABIARKI CNC? Jeśli tak to jakie sa zarobbki

Kolec
@MArzenka

2100 brutto podstawy + premia 30% ale często zabierają ludziom premie więc trochę słabo wypłata wtedy wygląda :-(

Anka
@Kolec

Premia za ostatnie puł roku była chyba cała. Nie pisz głupot.

W Legnicy na Jaworzyńskiej powiewa flaga obsranej unii europejskkej a flaga POLSKI????? To mnie zachęciło do poczytania komentarzy o tej firmie.

Lok

A niebiesko zoltej nie widziales?

@Lok

Napisałem że jest w Unii Europejskiej a nie ma polskiej flagi

Jasiek

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Sratatas zlamatas
@Jasiek

Jesli chodzi o mobbing I zmuszanie do nadgodzin, to ma wysokie notowania na 2 strefach, szkola mistrzow jak zastraszac I manipulowac pracownikow, dlatego tyle uchodzcow tam robi bo putin dla nich jest gorszy od faureci

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy warto starać się o pracę?

:p
@Zainteresowany

Nawet nie pytaj beznadzieja

Putjin
@Zainteresowany

Jak chcesz byc skopcony na noce przez batalion niedomytych łemków to zapraszamy, oni tylko trzaskaja nadgodziny wiec niepogardza toba

Martyna

Witam, proszę o informacje na temat działu Logistyki (obsługa klienta) w Faurecia 1.

Franklin
@Martyna

Zło ostateczne

ciec z wozka
@Martyna

jak na magazyn przyjmuja przez agencje , to pomyśl jaki tam wyzysk i (usunięte przez administratora) , bajzel musi być, nawet mistrzowie kierownicy cpają bo psyho im siada

Pan
@ciec z wozka

Ty tez dajesz widać ostro po nosie pajacu

Los Angeles

Jak jest w UR bo widzę że szukają?

Anonimowy

Czy to prawda, że w Faurecji zdarzył sie drugi wypadek śmiertelny? Po opiniach widzę, że nieciekawie.

Jan Maria Rumba
@Anonimowy

Tak to prawda. Znaleźli martwego gołębia na magazynie. Prokurator w drodze.

stachu bez dachu
@Jan Maria Rumba

nie miał odblaskowej kamizelki i naruszył korytarz powietrzy, ruscy zrobili z niego rosól

fejsik

Macie tak niekorzystne warunki bo podpisujecie niekorzystne umowy. Nadgodziny obowiązkowe, bo zobowiązujecie sie do nich bezmyślnie podpisując umowy z tą firmą. Czytajcie uważnie co podpisujecie przed przyjęciem do pracy, to zrozumiecie czemu macie tak jak macie. W umowach Faurecia jest bardzo wiele niekorzystnych zapisów dla pracowników. Firma korzysta z waszych wizerunków na facebookach i tworzy atmosferę wspaniałej firmy przyjaznej dla pracownika, co jest kompletną bzdurą. Dawajcie się tak dalej wykorzystywać.

Przypominam, że każdy z nas pisząc na tym forum zaakceptował regulamin GoWork. Co za tym idzie bardzo Was wszystkich proszę o przestrzeganie go, czyli piszemy opinie rzeczowe, zgodne z faktycznym stanem rzeczy, ale bardzo proszę bez obrażania i wulgaryzmów. One zupełnie nic nie wnoszą do sprawy, a są przykrym przerywnikiem w wypowiedziach. Zachęcam do rzeczowej rozmowy na temat Faurecia - każdy ma okazję anonimowo wyrazić swoją opinie, która będzie bardzo pomocna dla pozostałych osób zaglądających na to forum.

Waldi

Niektórzy pisząc swoje opinie zapominają , że wulgaryzmy nie powinny się tam znajdować.

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze nie mające związku z merytoryczną i rzeczową dyskusją na temat pracy w Faurecia, pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie, nie będą tolerowane na forum GoWork.pl @Zarobiony, przeczytaj więc proszę jeszcze raz swoją poprzednią wypowiedź oraz regulamin. Podpowiem, że chodzi o obraźliwe zwroty.

@Zarobiony, napisałeś bardzo rozbudowaną opinię i poruszyłeś w niej wiele kwestii, ale mam jedną uwagę - wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę zasad kultury wypowiedzi oraz regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ), którego publikując swój komentarz zobowiązałeś się przestrzegać. @Pablo123, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu. Zdecydowałeś się już aplikować? @Kolec, a w jakich sytuacjach pracodawca może zabrać premię? Możesz coś powiedzieć na ten temat?

Zarobiony
@Karolina

Dokładnie opisałem sytuację jak się traktuje pracowników na tej firmie uważam że nie zlamalem regulaminu

Pablo123

Ile zarobi inżynier w faurecii w Legnicy?

Poolo

Audyt Audyt trzęsą (usunięte przez administratora) A magazyn Chemi jaka przejrzystość się zrobiła że można z zamkniętymi oczami wejść i pobrać Chemię.

...oooo
@Poolo

Ale za to pracownice ksiezniczki na zmianie nic nie robia. Kaza nam robic to czy to a one gdzies maja, rozgladaja sie i dyskutuja. Wezcie sie za robote wkoncu bo nigdy nic z tego nie bedziemy mieli!pozdrawiam

Zygmunt
@...oooo

A weź się ty za robote

Szymon
@...oooo

Wiecie może panowie jakie maszyny używane są na terenie zakładu? będę wdzięczny za każdą odpowiedź :D

Kola

Teraz w faurecji na umowach śmieciowych goście z Ukrainy mają większe wypłaty i dostają dopłatę do mieszkania co Polak ma większą odpowiedzialność za produkcję i jest traktowany jak drugiej kategorii

@Kola

bo polacy zawsze lizali doopy obcokrajowcom. ale jak polak jedzie np do anglii to zarabia mniej niz anglik. takie zycie

Kolec
@Kola

Jak robią po 12 godzin czasami nawet więcej do tego jeszcze weekendy to logiczne że zarabiają więcej chociaż jak na tyle godzin pracy to też rewelacji nie mają.

charitatity
@Kola

zapier-dalasz charytatywnie pewnie (usunięte przez administratora) i 2 m mułu, promo biedra i lidl, ukrainiec to masie w faureci jak w Dubaju , ziemia obiecana

@Kolec

Rozmawiałem z ukraincem i 2700 na rękę cały miesiąc po 12 i wszystkie soboty ładnie go okradli

Ryba

Ahaaa, to ciekawe bo ja słyszałem coś innego

WS

Jak atmosfera i zarobki w biurze w Gniewomierzu?

Ktoś
@WS

Zależy jaki dział Cię interesuje.

jack daniels
@WS

-stres, patrzą na ciebie jak byś byl upośledzony, skoro jesteś tak zdesperowany i przyszłeś tam do pracy - jak nadgodzinki bedziesz robil to kasa bedzie,

WS
@Ktoś

Logistyka

Ktoś
@WS

Logistyka kuleje. Ciągłe nadgodziny, za które nie chcą płacić. Najlepiej jakbyś pracował za darmo. Jest ciągła rotacja ludzie nie wytrzymują presji. Ostatnio odeszli dobrzy pracownicy. Kierownicy zmieniają się bardzo często. Jeśli masz inną ofertę pożądnie się zastanów

Typowy janu s z
@Ktoś

To jest zakład na zdobycie doświadczenia, i dzida, Ci co robią dlugo czują się jak pacjenci(na biało)na którym ciężko wyjść z tego stanu, taki czasów żeśmy dozyli ty masz umowę na 2tyg. przez agencje a ukraniec ma do konca wizy 1dluga nawet na 10miechow,za duża patola zeby się tam spuszczać

toja123

Faurecia 1. Nie jest źle tylko to chamstwo przeraża. Ludzie z zakaczawia (może nie wszyscy ale na pewno większość) to zwykły motłoch, za grosz kultury i wychowania, niby dorośli ale rozumek przedszkolaków. Cała ich siła to zwykłe zbydlęcenie, ich przewaga nad innymi to chamstwo. Dziwię się że mistrzowie patrzą jak taka hołota skutecznie niszczy normalnych , spokojnych pracowników. Niszczą za pomocą wulgaryzmów, poniżania, wyśmiewania. Tyle porządnych osób odeszło z tego powodu z pracy. Prosze aby przełożeni zastanowili się czy nie lepiej poszanować normalnych ludzi niż tolerować to co się dzieje. Zresztą nie tylko zakaczawie tak sie zachowuje, jest kilka osób-kobiet z Jawora ktore wcale nie są lepsze. masakra kobiety a na poziomie lumpów z rynsztoka. do nich pasuje powiedzenie " kupą panowie bo kupy nikt nie ruszy"

fau1
@toja123

Od dawna dawnego w Faurecii1 cchamstwo i prostactwo było na najwyższym poziomie. I z tego co czytam dalej tak jest. Na żadnych mistrzów czy kierowników nie licz bo to przypadkowi ludzie najcześciej poprzenoszeni z innych zakładów którzy byli już na wylocie z niskimi kompetencjami. Fauceria1 z Legnicy to schrott!!

@toja123

WSIOKU CHAMSKI ZE SŁOMĄ W BUTACH UJAWNIJ SIĘ

@WS, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Brałeś już udział w rekrutacji? @jack daniels, czy nadgodziny są obowiązkowe? Możesz powiedzieć, jak atmosfera pracy w Faurecia? @Kola, czy wszyscy pracownicy zatrudnieni w tym miejscu pracują na umowie zlecenie/o dzieło? Czy jest szansa na otrzymanie umowę o pracę?

magda

Czy kierownictwo zabiera część premii za niepisanie wniosków racjonalizatorskich jak to robią w Gorzowie?

F1
@magda

Jeśli napisałaś wniosek to 5 procent Ci się należy i nic nie zabierają bynajmniej tak jest na 1

magda
@F1

W Gorzowie za nienapisanie wniosku zabierają 4%.Jest to jawna kradzież!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.