Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Tak czytam i czytam że tutaj słabe zarobki... To gdzie na strefie dobrze płacą.

lavard

Wiki jeśli jest Ci tam dobrze i wolisz w sobotę lub niedzielę spędzić w pracy bo płacą setki to nikt Ci nie broni, ale wiele ludzi woli ten czas jednak spędzić z rodziną przy grillu i zimnym piwku:) a dobrze oboje wiemy że w Faureci bez nadgodzin nie zarobisz:) a w innych zakładach jednak się da:) co do zarobków i ustaleń z panem HR to chyba jesteś jednak daleko w czarnej d...... były spotkania , były obietnice i co..... i nic na obietnicach się skońćzyło , faktycznie w końcu zostanie tam same dziadostwo, bo ludzie którzy ciagną ten cyrk niestety rezygnują ....oby było wam jak najlepiej

Faurecia 2

I co Panie przeciwny łosiom głupio Ci szczera prawda wychodzi

lavard

Zakład Faurecia 2 jest jedną wielką patologią, w tym momencie płaca ludzią najniższe stawki na całej strefie Legnickiej. Tegoroczne podwyżki 2,7%? Co to w ogóle jest, wychodzi po nie całe 40zł na ręke:) Na dobrą wódkę nawet nie wystarczy. Kierownik HR czarodziej, obiecuje a później się wykręca, wymagania z kosmosu, miliony papierów nikomu nie potrzebnych, a podwyżki drugi rok z rzędu na poziomie śmiechu, więcej na papier i tusz wydają niż to wszystko warte. Kierownicy zamiast walczyć o ludzi to siedzą w klimatyzowanym biurze i się odezwać boją bo może stracą ciepłą posadkę. Ogólnie jedna wielka patologia, jeśli ktoś chce zobaczyć cyrk a w nim tresowane małpki to polecam:)

wiki
@lavard

Panie Lavard, Faurecja to korporacja więc nie sądzę żeby podwyżki ustalał Wasz kadrowiec czy dyro. Robi to chyba inny czarodziej z Francji. Fakt - są niskie. Kierownicy tu nic nie mają do decydowania. Ja pracuje w tym zakładzie 7 miesięcy na prasach i jestem w miarę zadowolona. Załatwili nam możność dorobienia na membranach w weekend i jest fajnie jak ktoś chce (mistrz zapisuje). Jak ktoś nie chce to niech moczy nogi w domu w wannie. Ja nie jestem częścią cyrku i moje koleżanki nie są małpami w tym cyrku. Rozumiem, że ma pan jakiś kompleks i w ten prosty sposób chce pan z nim walczyć? Sugeruję też używać słów, których zna pan znaczenie, bo to nawet w cyrku jest ważne :).

Maj
@wiki

Daj spokuj jest cyrk i tyle a wy jesteście mslpami czego się wstydzicie ze robię tam same resztki co do niczego się nie nadają i robią po 12 h żeby zarobić więcej niż 2000 zl porażka .....

Pracujący
@Maj

Maj, Nasze szczęście, że Ty tu nie pracujesz...rzeczywiście musisz mieć jakiś duży kompleks. Ponad 650 osób nazywasz resztkami, małpami, etc. Trzymaj się od Nas z daleka...

Maj
@Pracujący

Napewno z daleka będę się trzymał od patologi i cponow i całej reszty dla mnie faurencja 2 to cyrk i tyle a małpki w nim skaczą i nie mów że tak nie ma bo jak bym nie wiedział to bym nie pisał hahaha.

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

Szczera prawda

Panie Łoś popieram Pana bo osobiście pracowałem W tym zakładzie i wiem ile można zarobić bez nad godzić więc Panie przeciwny łosiom to jest prawda i nie oszukujmy się bo wiem dużo na ten temat żeby zarobić ponad 2000zl to trzeba robić od poniedziałku do niedzieli po 12 h bo i jak się nie zrobi jakiegoś bubla to premia jest a tak zabierają więc to jest prawda.

Łoś

Łosiu co prawda napisałem a jak byś chciał wiedzieć to mam 22zl/h więc dla mnie jesteś zwykłym flusiem i gnida ktury cwanikuje a robi w zakładzie co pracują sama resztki co gdzie inndzie ich nie chcieli i każdy Ci to powie Łosiu miałem kolegów co tam pracowali i coś wiesm na ten temat......

Karol
@Łoś

Ktury hehhe niezle 22 zl na godzine (usunięte przez administratora)chyba

Faurecja 2

Leszcze to pracują w faurencji 2 robią po 12 h i od poniedziałku do niedzieli i się cieszą ze zarobią 2400zl co za losie ale tacy ludzie do tego się nadają hahaha.......

Przeciwny łosiom
@Faurecja 2

Ty za to przytulasz 5tys. nic nie robiąc...co za łoś, nawet nazwy firmy o której się wypowiadasz nie umiesz poprawnie napisać... wracaj pod budkę z piwem...

KYK
@Faurecja 2

ja wyciągam więcej :)

Lala

Masz rację robią w święta i od poniedziałku do niedzieli miałem kolegę co tam pracował i mówił że to jest najgorszy zakład faurencja2 więc muszą coś napisać żeby im głupio nie było i to prawda że większość to ludzie co nigdzie ich nie chcieli do pracy.....

Rupo

Moj mąż nie dostał 2 miesiac wypłaty nie wiem co sie dzieje ale musi szukac gdzie indziej pracy.

Faurecja 2

Zawsze znajdzie się jakaś pusta laska na zmianie ale dobrze że dobrze robi lod..... pozdrowienia dla Moniki .Z ☺☺☺

Lala

Widzę ze używacie wpisy o prawdzie ale ta laska jest już przegraną na całym zakladzie

Kolezanka

Czy znacie Monike .Z. ze zlotoryji uważajcie na nia po kabluje na wszystkich i na dodatek bieze się za zajętych chłopów przylapali ja jak grzała siez z jakimś facetem na zakładzie kawał z nie zdzir..........

Koleżanka z pracy

Ja znam ta laske ze zlotoryji (monika)ona jest troszkę wredna i trzeba na nia uważać bo bierze się za rzonatych i zajętych facetów też słyszałam że robi to nawetna na zmianie w kibelku obrzydliwa jest!!!!!!!!.

Koleżanka
@Koleżanka z pracy

Dobra ona jest oszukiwala swojego chłopaka i leciała na dwa fronty troszkę się dowiedziałam o niej dobra jest ....i wyrwala tyka z pracy ona naprawdę jest ślepa co w nim widzi masakra jakąś......

Lala

Dowiedziałem się ze pewną laska ze Zlotoryji o imieniu MONIKA to dobra jest w te klocki robi na darencji 2 kto ja zan zwas.

Stary

Trzeba ja zgnebic precz z takimi Lachonami

Grójec

Witam i Pozdrawiam tu związkowiec z Grójca u nas czystki nie ma kadrowej blachy i jej konkubina kierownika , nie ma prezes Magdaleny.W, jej męża szefa informatyków a od kwietnia mamy nowego dyrektora. A przesłanie od nas takie zrzeszeni mają lepiej, więc dupy w troki i się organizujcie.

misio TL
@Grójec

Panie związkowiec, dobry pracownik sam się obroni. Te zmiany w Grójcu to przecież nie wasza zasługa ? Pilnuj pan więc swojej (usunięte przez administratora) jeżeli ma pan taką konieczność.

Anty Grójec
@Grójec

Czystki, ciągle czystki. Ale co z tego wynika dla zwyłych pracowników. Niewiele. Niskie płace, praca w nadgodzinach, brak szacunku. A związkowcy tylko patrzą, aby swoje tyłki chronić.

johny
@Grójec

Panie od związków, zajmij się gościu pracą u siebie bo masz dużo czasu w pracy jak liczysz konkubiny kolegów w swojej fabryce. Zajmij się gościu pracą bo koledzy muszą za ciebie robić ! Pozdrowienia z karpetów.

@johny

Sam weź się za robotę buraku a ta laska to dobrze loda robi chyba musisz ja zna (usunięte przez administratora)

@johny

A na dodatek wszystkich (usunięte przez administratora) na całej zmianie !!!!!!!!

ciekawa

Faurecia II - na którym UAPie praca najlepsza, gdzie najlżej?

Ziom

To SV na zm.A

Faurecia

Już zna ją cala furecia przecież u nas pracuje na jedynce tylko nie wszyscy mieli z nią doczynienia ...

łysy
@Faurecia

to ta mała czarna ? Nie wiem która to laska.

Krzysiu gap A UAP2

Chciałabym swoja sugestie zapodać gdyz zauważyłam że w Faurecii II w Gniewomierzu na UAP2 grasuje parka mistrzów, więc z zapytaniem do HR kto w razie choroby dzieci będzie L4 ciągnął, czy nie ma tu miejsce nepotyzm i frajerowanie pracowników. Manager HR przyjmuje jakieś korzyści materialne że ma to miejsce? jak wy możecie ludzią w oczy patrzeć. W normalnych korporacjach nie może być miejsca cos takiego, jedno musi odejść tak byc nie może. Chyba że dyrektor jest imbecylem i ma to w du..

Julie
@Krzysiu gap A UAP2

Wow !!!! Cóż za inteligentna wypowiedź. Nic, tylko pożałować głupoty....P.S. oni nawet dzieci nie mają :)

johny
@Krzysiu gap A UAP2

do Krzysiu gap A UAP2 o których mistrzach grasujących mówisz ? Ja uważam, że każda korporacja jest podobna. Jak mistrzowie się coś źle zachowują to ich albo kadrowiec albo dyro namierzy i naprostuje. Pozdrowienia dla Joli z membran.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.