Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Jak jest z zarobkami na stanowiskach montażowych i inżynierskich?

Kelly

Dziękuję za odpowiedź

@
@Kelly

praca jak praca musisz ,jeszcze umieć plotkować jak my,romansować szczelać z ucha?

Wtryskarki

To zależy montaż trzy zmiany po osiem godzin lakiernia po dwanaście godziny dwa lub trzy dni wtryskarki cztery dni po dwanaście godzin i cztery dni wolne

Kelly

Czy mogę się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w wezi tec dla kobiet? To praca siedzaca czy stojaca ,na ile zmian ? Z góry dziękuję

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
wtryskarki

Moze sama pojdziedz do kierownika i poprosisz o wiecej.Zajmiesz sie czyms wiecej i nie bedziesz myslec o pierdolach.Pozdrawiam

gość

Proponuję wszystkim pójść do Kierownika i poprosić o więcej pracy, bo widzę, że z nudów odbija. Wypłata tuż, tuż, więc proszę zaopatrzyć się w słowniki. Dziękuję. Dobranoc.

Kroma

Przrstancie pisac o niej to ona nic nie zrobila tylkp wy jej gognosc niszczycie

Wtryskarki

Takie głupoty tu wypisujesz ciekawe co ci zrobiłam

Auto

Ha ha sie pisze przez samo h a nie ch naucz sie pisac cipo lub fiucie

To nie ona pisze jelopy

wtryskarki

Cha cha.Ty Zepter po co sie tak napinasz.Chi Zapert.Gdyby nie byla prawda nie bronilabys sie.Zepert, *Zapert.:)

Wtryskarki

Kozak w necie szuka w świecie mody

Wtryskarki

Naucz się pisać Zapert tchórzu tylko tu smarujesz takie głupoty może mam robić jak ty czyli nic zabawiac facetów może szukasz chłopa bo nikt cię niechce nic dziwnego

wtryskarki

O Zapert usunela post czyli jest cos na rzeczy

Mloda

Odpierdolcie sie od Dagmary!!!!!!!!!!!!!!!!!. W jełopy . Panienki to (usunięte przez administratora) A faceci co cioty . Pilnujcie siebie a nie innych !!!!!

Auto

Ale bzdury piszecie uwazajcie zeby wasze mazowie nie wskoczyli do mlodych lasek bi w tedy bedziecie plakac.

Gisc

Najwieksza plotkara to Maryśka ze zmiany A. Tej to nic nie umknie. Zgrywa taką koleżankę a przychodzi co do czego i pierwsza leci rozsiewać ploty.

...................

Lucynka też się Wam udała,zna tajemnice życia prywatnego i chętnie je podaje dalej.Dużo wolnego czasu powoduje zbieranie informacji od swoich tzw. psiapsiułek i tak się kręci praca Lucynki.Kobieta-żenada...

Odp gość

Za nie długo wyjdzie kłamstwo ma krótkie nogi ?

Odp gość

Pary? co nie którzy trójkąt mąż,żona,kochanek

@Odp gość

Np. Kto?

Wtryskarki

Tak na przyszłość Zapert pisze się tak a nie Zepert. Tchórz tylko tak potrafi tu smarować bo sam nie powie ci prosto w twarz BbD5

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica