Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Tafi

Zarobki fatalne ,ludzie w biurach fałszywi ,wredni, nie polecam

Pracownik z długim staż.pracy

Dobrze tu maja tylko (usunięte przez administratora),ci co wiecznie narzekają ze maja dużo roboty,przynoszą ciasta do pracy,itp

@Pracownik z długim staż.pracy

Potwierdzam,przydupasy mają dobrze.Bolejko, Chodyga-nierób, Jastrzębska

Angulo

Osobom ze Złotoryja polecam firmę faist zarobki plus minus 3000 bez nadgodzin zależy jak kto się wykaże w okresie próbnym

Obiektywny

Wypowiadają się osoby które nie przepracowały pewnie 3mce. Pracuje kilka lat i wiem, że wezi oferuje bogaty socjal. Kasa najniższa na stanowiskach montażu, operatora lakierni i wtryskarek. Oferty pracy na logistyka, ustawiacza maszyn czy narzędziowca i elektromechanika dają znacznie więcej zarobić

Lukas
@Obiektywny

Pracowałem w tej firmie 8 lat,nie jest tak jak mówisz ,na stanowiskach biurowych nie da się godnie zarobić ,brak podwyżek,na podobnych stanowiskach nawet w sąsiednich firmach dają od ręki na start + 700/900 pln więcej !!!! Tak było w moim przypadku ,wezi nie polecam

Lukas
@Obiektywny

Jaki bogaty sicjal ? Nie wiesz co mówisz hehe,chipy na kawę o wartości 12 pln i talony raz w roku na Boże narodzenie ,z niedziałającymi kartami ,a kwoty to szkoda gadać ,winkelman daje x2... żal normalnie

Sikor
@Obiektywny

Bogaty socjal Hehehe to na pewno nie wezi !!!

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Życzliwy Radek

Osobiście nie polecam tej firmy ,omijajcie szerokim łukiem , np. kierownik lakierni tylko umie się fałszywie uśmiechać a w oczach ma diabliki , chyba mu w życiu nie poszło bo wyżwa się na swoich pracownikach,zapomnij ze da Ci godnie zarobić ,chociaż pot po tyłku leci i tak nie doceni starań,Msciwy,umie tylko pięknie gadać ,obecywać a realia są takie ,że później się żałuje ze się tam przyszło ,lepiej płaci np Faurecia czy Winckelmann a atmosfera lepsza

Damian
@Życzliwy Radek

Potwierdzam ,niech was nie zmylą fałszywe uśmiechy,dla kierownika liczą się tylko wyniki i poklepanie po plecach przełożonego

Gregor
@Życzliwy Radek

Radek,pracowałem tam,potwierdzam ,wiem co czujesz ,ja tam tylko garba się dorobiłem

Agnieszka
@Gregor

Sprzątaczka więcej zarobi ,nie pchajcie się tu

Madzialenka

Żaluje ,że tu pracowałam ,ale na szczęście w porę znalazłam inna firmę i zarobki 2 x większe niż daje wezi :-) Nie marnujcie czasu na wezi,tu się nie dorobicie

@Madzialenka

A gdzie daja więcej gdzie aplikować chętnie zrezygnuje z tej firmy

Wojtek
@anonymous

Pierwsza lepsza ,od ręki dają o 1000 pln na rękę więcej ,toż to szok,wezi to firma która jeszcze Ci zabierze szybciej z wypłaty niż da podwyżkę

Michałek
@Wojtek

Firma się rozbudowuje ,nowe projekty,nowe stanowiska pracy ,a podwyżka była i owszem rok temu tzw inflacyjna 100 pln brutto Wow,nie wiem komu dziękować za ta chojnosc,a muszę dodać ze jestem pracownikiem z długoletnim stażem pracy ,doświadczonym ,czas szukać lepszych ofert

taki ktoś

ile dają netto na start ?

Młody
@taki ktoś

Najniższa krajowa + fałszywe uśmieszki w gratisie

Spieprzaj dziadu

Lakiernia wodni-rozpuszczalnikowa hmmmmmm z nazwy pięknie brzmi i wyglada tez niezle Lecz....... LUDZIE !!!!! Kadra kierownicza to to totalna porażka Beztalencia którym dalego do wiedzy o zarządzaniu ludźmi kompletny brak szacunku Kierownik z przypadku !! Czy naprawdę nie ma fachowców w tej dziedzinie Brak motywacji pracowniczej,jedyne co umie to ciąć premie bo od tego ma chyba płacone Żałosny koleś Tylko szkoda że wyżej postawiona kadra w żaden sposób na to nie reaguje lub kierownik skutecznie mydli im oczy Powinny być prowadzone tgz wywiady pracownicze na temat kadry kierującej Porażka i wstyd nawet nie wiecie kogo zatrudniacie wykonanie planów to nie wszystko nie zapominajcie kto na to wszystko pracuje Szkoda tępić języka okropny dział !! Z okropnym kierownikiem !!

Zawiedziony

Unikajcie jak ognia tej firmy ludzie są tam traktowani w sposób niczym nieprzypominający ludzkiego zachowania Mają cię za nic najpierw wykozystają a później porzucą takie są realia potwierdzone !! Jeśli ktoś lubi być traktowany jak (usunięte przez administratora) to jest to firma dla niego jeśli jednak masz szacunek do siebie unikaj tej firmy Zarobki nawet na ulicy lepsze Nikt się nie liczy z pracownikiem, na stanowiskach kierowniczych pracują same buraki Faszywe śmiecie Omijajcie z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tadziu

Co zrobić zeby awansować po nowym roku

Izabela

Każda firma działa po to żeby zarabiać a ludzie mają to wykonać. Nic odkrywczego

Hohohoooo Wesołych Świąt

Alicja z krainy

@ZNAM STREFĘ LEPIEJ NIŻ KAROLINA Jeśli było Ci w firmie tak źle to odejdź i nie rób zbędnego zamieszania. Może inne osoby będą potrafiły pracować i współpracować z innymi osobami. Bardzo wiele zależy od naszej postawy, może Tobie tego zabrakło bo firma jest spoko!!!!

@Obecny pracownikrozumiem, że z atmosfery w pracy jesteś zadowolony. A jak jest z innymi rzeczami? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Aktualnie firma Wezi-tec Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier jakości. Z oferty pracy wynika, że firma zapewnia ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym, pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole, kontakt z najnowszymi technologiami. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

ZNAM STREFĘ LEPIEJ NIŻ KAROLINA
@Karolina

Droga Karolino. Każda z firm pisze ogłoszenie podobnej treści. Później rzeczywistość mniej lub bardziej pokrywa się z teorią z ogłoszenia. W przypadku Wezi kilka osób pracuje tam niemal od początku, bądź stanowczo za długo. Skostnieli, wydaje im się że w Wezi jest dobrze, nie maja żadnego innego punktu odniesienia. Ale przy Faurecii 2 Wezi jawi się jak oaza spokoju:):):)

ZNAM STREFĘ LEPIEJ NIŻ KAROLINA
@Karolina

Obecny pracownik

Uważam, że praca w Wezi-tec nie jest dla wszystkich. Może osoby bardzo ceniące swoje umiejętności poszukają pracy w innym miejscu. Pracuję tu z fajnymi ludźmi i tego nie wolno zepsuć, atmosfera bardzo pomaga w pracy.

macie Nas za "BIAŁYCH MURZYNÓW DO ROBOTY ZA MISKĘ

JESTEM CO DZIEŃ BOMBARDOWANY WIADOMOŚCIAMI Z RADIA, TELEWIZJI, ŻE KWITNIE POLSKIE PKB, BEZROBOCIE REKORDOWO NISKIE, PENSJE ROSNĄ SZYBCIEJ NIŻ PRZEWIDYWALI ANALITYCY , CHCĘ TO ODCZUĆ WE WŁASNEJ KIESZENI, A NIE TYLKO W UCHU!!!!!!!! Denerwują mnie tylko tu takie wpisy fałszywe o wezi-tec , że to dobra praca, ze wypłaty w terminie. To dlaczego nie chcieli nawet krótko odpisać na mojego e-mail'a w sprawie lepszych warunków płacowych i nie tylko?? Poczułem się tak, że "mnie mają głęboko w d . . . ". a to bardzo nieprzyjemne uczucie i zrażające do podjęcia pracy u takiego pracodawcy. Jakoś rynek pracownika nie dotyczy wezi-tec, bo tu z pracownikiem nie gadają, tylko lekceważą sobie i myślą, ze zawsze ktoś się znajdzie za te ochłapy i na to traktowanie i podejście. Oni myślą, że to tylko oni mogą wymagać od pracownika wszystkiego, a pracownik od nich nic nie może wymagać :(

do Karoliny

Droga Karolina. O tym co mi się podobało a co nie , mogłem opowiedzieć podczas ,,elit interview" które , nota bene było jednym z nielicznych plusów przygody z wezi.

Augustyn

Myślę, że szkoda byłoby odchodzić z firmy tym bardziej, że jest to dobra firma. Może trzeba znaleźć sposób na niektórych?

hłehehułe
@Augustyn

W tym sęk, że jak do tej pory nie znaleziono sposobu na niektórych ...:(

hłehehułe
@Augustyn

W tym sęk, że jak do tej pory nie znaleziono sposobu na niektórych ...:(

Karol

Czy może ktoś podpowiedzieć mi kilka istotnych informacji w temacie pracy dla specjalisty ds. techniki pomiarowej? Jaka jest w firmie atmosfera? Na jaka umowę mogę teraz liczyć ? Lubię być przygotowany

Do plotkar

Fachowa porada to by sie przydała pani nr2. Każdy przyzna, ze gdyby nie ona to by i mniej plot na zmianie A było!!! Przychodzę do pracy pracować a nie szukać sensacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica