Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

straszna patologia, najnizsze płace na strefie i ludzie po prostu do szczytu kosci zawistni i chamscy oklamuja na rozmowie przez telefon ze taka stawka jest do wziecia jaka mowisz jak przyjdziesz na rozmowe to probuja cie na czyms zachacyc i osmieszyc a potem ze moga zaoferowac cale 2.200 sniech na sali , osoba jestem po studiach i doswiadczenie wieloletnie jak powiedzialem ze wlasnie odzycilem oferte za 5600 netto to mi powiedzial ze bajki opowiadam hahahahah nie dajcie sie oszukiwac marnym ludziom co sobie zalatwili posadke i zagranicznego kotrachenta to sa mierni ludzie a jak bedziecie mieli do czynienie z dobrzanskim .... to zalatwcie mi z nim spotkanie dobrzanski chamie wredny porozmawiamy sobie jeszcze !!!! pogadamy w 4 oczy ....

Latający Wielbłąd
@pracownik

Kolego pan "d" to już przeszłość obecnie dział utrzymania ruchu ma nowego kierownika, sporo się zmieniło warto zawitać na rozmowę,

JackSparrow
@pracownik

"Oszukali Cię banda zlodzieji" słuchaj S.D. już nie jest kierownikiem DUR wywali go z głośnym hukiem... chcesz normalnej rozmowy aplikuj teraz... teraz jest normalny kierownik

Danusia

Pracowałam tam parę miesięcy i się zwolniłam jakiś czas temu na efie była ala liderem Iwona. M strasznie się zneca nad ludźmi psychicznie potrafi powiedzieć do obcych ludzi ze ktoś jest nie dorobiony a w oczy tego nie powie wysługuje się innymi ludźmi stosuje mobinng i dyskryminację kobiet a facetów potrafi wejść na........ Ona zazdrości dużo ludziom jest stara i brzydka śmierdoli jej z twarzy i ma coś dziwnego na zębach prawda podobnie stara zaschnietom spe..... Mę nie polecam zmiany u tej pani na brygadzie

Łukasz

Witam mam rozmowę w tej firmie we wtorek ale po komentarzach widząc to podziękuję za taki (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Łukasz

Może mimo wszystko skoro masz już umówioną rozmowę kwalifikacyjną, to warto się na nią stawić i dowiedzieć jakie warunki zatrudnienia w Twoim przypadku mógłby zaproponować pracodawca? Daj znać jaką decyzję podejmiesz.

@Tomasz

Łukaszu,podwyżka w tej firmie wygląda tak, że zabiera się pieniądze z premii a dodaje do podstawy.Taki myk.I to nazywają wielką podwyżką.Lecz góra zostawia sobie premie a podnosi oczywiście podstawę. W firmie jest mnóstwo osób nieproduktywnych.Na montażu mobbing (usunięte przez administratora).Nikt z przełożonych w tym nie widzi problemu.Kierownik nie ma ochoty rozmawiać z pracownikiem,nie interesuje się jak jego pracownikom pracuje się.Tak wygląda rzeczywistość

Maciej

W tej firmie jest patola obgadywanie ludzi to codzienność a kierownictwo i ine patałajstwo to jest przyjmowana po rodzinie tak zwany rodzinny interes rodzina firma. NIE. Polecam tam pracy

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wesoła

Mam to samo zdanie!!! Odradzam zmianę C, bo lider to dno!

Wesoła

Śmiech na sali. Wtryskarki z Efa 3 liderki w tym tylko jedna jakoś potrafi pracować, druga no się stara ale 3 to dno Pani I. - nic nie robi wykorzystuje ludzi, a sama idzie na ploty i na papieroska z koleżanką z mistrzowki, bardzo lubia rozmawiać o ludziach, szkoda ze nie w ich obecności. Robisz 12 h zero pomocy, zero zapytania wali Cię na maszyny na które chce i zostawia, człowiek z wyciągnietym językiem biega a Pani I. Pije kawę albo obgaduje ludzi dookoła. Dno i wodorosty. Nie polecam pracy. !!!!

Lakiernia

Bardzo polecam dział lakierni. Dobra atmosfera fajni mistrzowie i kierownik. Ci którzy wylewają tutaj swoje żale to ludzie którzy mieli 999etatow i w każdym coś im nie pasowało...

K.

Pracuję w wezi już prawie 2 lata, jeśli mam być szczera - atmosfera pracy zależy bardzo od zmiany na której się jest. Na mojej zmianie - nie mam zastrzeżeń, atmosfera jest świetna, mistrzyni montażu - super kobieta, liderki również. Logistycy- The best :) zarobki w wezi w porównaniu do innych zakładów są na spoko poziomie. Jest dofinansowanie do średniej jakości posiłków, są automaty z przekąskami, można zgarniać dodatkowe pieniądze za pisanie wniosków racjonalizatorskich. Nadgodziny są, w sumie... W której firmie ich nie ma? W porównaniu do Gatesa - nie jest tak sztywno, w Harterze mniej płacą a w Faurecji 1 jest (usunięte przez administratora) na kółkach. Ja osobiście polecam ;)

????????????????

Jest jedna osoba na wtryskarkach fajna zawsze uśmiechnięta wesola a także pomaga. Sypatycznie sie z nia rozmawia ..

++++
@????????????????

Znam jedna taka osobe na kv krótkie i rundy piekny kolor ... widac ze pracowita osoba z niej :) oraz sympatyczna......

Nieznajoma

Młody pracownik ale już mi się odechciało, ludzie w pracy nie mili, jedno drugie podpierdziela. Liderzy na wtryskarkach na KV jedna wielka masakra. Z tych 3 to tylko jedna się nadaje najdłużej tam robi wszystko wie i jakoś się stara. Jako jedyna nie puszcza plot o ludziach. Jeśli chcesz się przyjąć na wtryskarki to lepiej się zastanów .

pip
@Nieznajoma

Która z nich to ta która jest ok? Jak ma na imię?

???
@pip

Ciekawe co to za imie i ze sie stara

Wesoła

Praca na wtrysarkach ciężka 12 h - 4 dni w tygodniu. Montaż 8 h - 5 dni w tygodniu , tak samo dział " F" - praca na akord. Lakiernia z tego co wiem 8 h - 3 zmiany. Rozmowa o pracę bardziej wygląda jak oprowadzanie po zakładzie i tłumaczenie co na danym dziale dokładnie się odbywa, 2 stołówki i katering z jedzonkiem. Ludzie przyjemni, co poniektórzy naprawdę mega serdeczni, ( szczególnie jeden logistyk z wtryskarek, mega pozytywny gość z fajnym tatuażem,przystojny :P i słucha tak wesołej i romantycznej muzyki że chce się pracować i ciepło się robi na serduchu, tylko nie wiem jak ma na imię w sumie :D ??? ).

Tomasz
@Wesoła

Fajnie, że tak pozytywnie podchodzisz do zatrudnienia. Piszesz o pracy na akord. Czy dużo więcej się wtedy zarobi i można liczyć także na płatne nadgodziny? Liczę na Twoje informacje.

Karol

Co 2 to konfident jeśli jesteś urodzonym społeczniakiem i lubisz żyć życiem innych to praca wymażona dla ciebie

Szalony

Nie polecam pracy na efie po 12 godzin lubią obgadywac i się interesować czyimś życiem niby lider pani Iwona na niczym się nie zna pali gupa na każdym kroku i lubi obgadywac za plecami

Janek

Polecam pracę w utrzymaniu ruchu zarówno na stanowisku elektromechanika jak i automatyka! PS. W UR jest nowy kierownik.

Mlody????

Cześć widzieliscie ta mloda cizie ubrana na czarno na kv , chyba na zmianie D fajnie sie wypina macha ta pupa az by sie ja wzielo i wdac ze to niezla dziunia....

Magdalena
@Mlody????

Witam, Twoja wypowiedź absolutnie nie wprowadza żadnej wartości merytorycznej dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu. Zostanie najprawdopodobniej usunięta przez administrację. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o tym pracodawcy to nawiąż w niej do bardziej przydatnych informacji - na przykład jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna lub czy wiesz o jakiś wolnych stanowiskach w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Logistyk

Witam. Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pracy jako logistykę w tym zakładzie pracy. Logistyka to tutaj nie istnieje wogole pod każdym względem. Zaczynawszy od tak zwanej setki gdzie non stop spinanie palet i biegianie jak głupek bo kierownik krzyczy że za wolno. Do tego jazda ich nowym pociągiem to kolejny nie wypal jak wsiadziesz na niego to jeździsz non stop dowozisz puste skrzynki i zabierasz pełne do tego operator sam schodzi uzupełnia pojemniki oraz zabiera pełne co wydłuża czas pracy ten kto jeździ ten wie o czym pisze. Kolejny minus praca logistyka Toyoty uzupełniania komponentów z kV oraz wejścia towaru. Praca po 12 godzin po 4 dni, do tego duża liczba nadgodzin z czego wyjdzie ze jest się cały czas w pracy a 4 dni wolne wogole nie istnieją a dlatego że jest za mało logistykow przeszkolonych Pan T wychodzi z założenia że tak jest lepiej. Do tego jak jest sporo do uzupełniania logistykę jak spędzi trochę czasu na wejściu traci cały czas i zaczyna jeździć w kółko bo wszyscy nagle czegoś chcą. Co chwilę telefony że tego nie ma ze tamtego wszystko na ostatnią chwilę. Nie polecam tej pracy nikomu pod każdym względem. Jedyny plus to że zarobki są w miarę dobre. Ale pod względem trypu pracy odradzam serdecznie. Chyba że ktoś lubi być gnojonym. A zaznaczam że jeżeli ktoś chce wolne to musi się sporo nameczyc bo go dostać od Pana T. Nie polecam tej pracy nikomu.

łysy
@Logistyk

Czyli nic się nie zmieniło. Czy Kierownik działu (usunięte przez administratora)nadal chowa się jak widzi większe zbiorowisko ludzkie:):)?

@łysy

Podawanie danych osobowych innych osób na publicznym forum Gowork.pl jest zabronione. W przyszłości staraj się tego nie robić. Chętnie dowiem się, czy zgadzasz się z Logistykiem odnośnie czasu pracy i nadgodzin? Rozumiem, że fajnie jest sobie dorobić do pensji, ale taka ilość pracy więcej jest chyba niezgodna z przepisami. Czekam na informacje od Ciebie.

łysy
@Łukasz

A gdzie Ty tutaj Łukasz widzisz jakieś dane osobowe? Do czego są Ci potrzebne te dane? Kogo reprezentujesz? PIP? Dział HR Wezi-Teca? Czy zdobycie tych danych pozwoli Ci wpłynąć na zmianę polityki firmy Wezi-tec? Czekam na odpowiedzi.

@łysy

Nie potrzebuję danych, po prostu uczulam, że na forum nie podajemy imion i nazwisk osób, które pracowały bądź pracują w firmie Wezi-tec. Nawet podając nazwisko w skrócie, niektórzy mogą domyślić się, o kogo chodzi. Nie mam również wpływu na to, aby zmienić politykę firmy, ponieważ tam nie pracuję. Chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wygląda wynagrodzenie początkowe dla nowo zatrudnionych osób? Wiesz może coś na ten temat?

oni wszyscy się chowają, a najlepiej wyśmiać, upokorzyć i zjeść tani obiad o 12

Bartłomiej

Witam Serdecznie. Czy ktoś dojeżdża do pracy z Lubina? Z chęcią się dogadam co do wspólnych transportów. Zostawiam także swój numer telefonu 666655476

Mercedes

dali mi na dzień dobry 3 t y ś. netto i tyle w temacie

Aleksandra
@Mercedes

Czy wysokość wynagrodzenia Cię satysfakcjonuje? Napisz proszę, czy poza tym możesz liczyć też na jakieś premie bądź pakiet benefitów. Zdradzisz, na jakim stanowisku pracujesz? Chętnie dowiem się też, jak obecnie wygląda atmosfera. Kilka osób wspominało wcześniej o dużej ilości nadgodzin, jak to wygląda teraz?

kasia
@Mercedes

To dużo Ci dali,ja ciężko pracuję czternaście lat i tyle samo mam.Tak przełożeni traktują pracowników z ogromną wiedzą.

Mariusz
@kasia

Skoro tak długo pracujesz już w firmie Wezi-tec to zastanawiam się, czy próbowałaś może rozmawiać na temat swojego wynagrodzenia z pracodawcą? Może warto by było iść do pracodawcy i ubiegać się o podwyżkę? Ciekawi mnie, czy próbowałaś może robić coś w tym kierunku.

Słyszałam ,że pełno romansów w tej firmie????

Nikt
@Anonim

Pytasz się bo chcesz pracować czy liczysz na romans.... trochę żałosne oczekiwania względem pracodawcy

@Nikt

Masz rację, na tym forum poruszamy kwestie zatrudnienia, a nie tematy z nim nie związane. Szukając pracy powinniśmy kierować się raczej wysokością wynagrodzenia i możliwością rozwoju. A Ty co napisałbyś o pracodawcy. Można liczyć na szkolenia branżowe i rozwój kariery w tym miejscu?

......

Proszę zrobić porządek z mistrzyniami na dziale montażu, Zniechęcaja do pracy!

Zuzanna
@......

Piszesz, że osoby na dziale montażu firmy Wezi - Tec z Legnicy zniechęcają do pracy. A co w takim przypadku zachęca Ciebie do tego by być pracownikiem tej firmy? Może pracodawcy firmy doceniają swoich pracowników podwyższaniem stawek bądź oferują wszelkiego rodzaju benefity? Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź.

@Zuzanna

Mistrzynie na montażu są osobami toksycznymi,są to osoby wypalone zawodowo.Swoje niepowodzenia w życiu osobistym przelewają niepotrzebnymi emocjami na pracowników.Poniżają dorosłych ludzi i traktują montaż jak swój prywatny folwark . Potrzebna jest zmiana. Zmiana na męskie zarządzanie montażem. Nawet przy podwyżkach panie sugerują się plotami swoich przydupasów,dobra praca nie ma tu nic do rzeczy.Proszę przeanalizować jak wiele dobrych ludzi poprzenosiło się na inne działy.Proszę popytać jaki był powód...

Zuzanna
@Anna

Bardzo Ci dziękuję za tak konstruktywną odpowiedź na moje pytanie. Muszę jednak przyznać, że zachowania Mistrzyń są już bardzo niepokojące i chyba wypadałoby coś z tym zrobić w celu poprawy tej sytuacji. Rozważałaś może zgłoszenie tego problemu bezpośrednio Przełożonemu? Może podczas rozmowy znaleźlibyście jakieś rozwiązanie. Zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji o Wezi-tec.

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica