Opinie o Triumph w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Triumph. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Triumph o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Triumph w Warszawa

Wiki

Spoko praca, ale dla chcących pracować!!!

myszka
@Wiki

zgadzam się....zależy do jakiego pracodawcy się trafi )))

niezdecydowana

W Bełchatowie poszukują pracownika, nie wiem czy złożyć tam CV, bo o Bełchatowie nie znalazłam tutaj opinii, czy możecie cos powiedzieć?

Zwykły PGR pracy. Mają ludzi za nic.. Wskaźniki i procenty... jakieś śmieszne szkolenia które nic nie wnoszą.

Zuzanna

@aaf - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Triumph? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Wspominasz, że firma poszukuje w tym momencie nowych pracowników - czy możesz napisać nieco więcej o aktualnych rekrutacjach? Na jakie stanowiska są poszukiwani nowi kandydaci? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Serwisant

Nie lubię licytować się z przyszłym pracodawcą o wynagrodzenie jednak jestem doświadczonym pracownikiem z branży i znam wartość swojej wiedzy i czasu. Niestety pracodawca marnuje go już na wstępie zapraszając na rozmowy mimo braku akceptacji minimalnej kwoty wynagrodzenia próbując licytować się jak na targowisku.

Wynagrodzenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Takajedna

Narzekają na szefostwo, że się czepia, a ja kupując jeszcze nigdy nie usłyszałam odpowiedzi na moje dzień dobry :)) panie pracownice lustrują cały czas, nie można zakupów zrobić w spokoju. Może faktycznie jest wam ciężko, ale nie jest to wina klientów więc trochę kultury osobistej i umiejętność ustania chwilę bez ogadywania klientek by się przydały

Zuzanna

@abcrozumiem, że uważasz, że praca w Triumph wiąże się ze zbyt dużą liczbą obowiązków. Długo pracujesz w firmie? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy i możliwości rozwoju jakie zapewnia pracodawca? W ogłoszeniach o pracę firma wspomina o systemie profesjonalnych szkoleń. Na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

Yola

Zarządzanie przez zastraszanie. Plotki, ploteczki. Osoba zarządzająca z centrali - szkoda słów- wulgarna, ma pracowników za nic. Odradzam

mimi

Podzielcie się opinia o pracy w salone Tirumph w Zielonej Górze

czelo

Dla mnie idealne jest to, że każdy dba o to, żeby atmosfera dopisywała.

kredo

Dzien Dobry, Jestem bardzo nie zadowolona z systemu. Jestem stala klientka. Na moje urodziny kolezanka prezentowala kupon za 200 złotych, ale dlugo bylam za granicą. Kiedy wróciłam oraz chciał go używać i okazało się, że jest on ważny tylko przez 3 miesiące. To nie jest bonus. To był prezent. Dlaczego taki mały okres ważności? Wszystkie sklepy do około roku. Bardzo rozczarowana.

triumph

Czy ktoś pracuje w Triumph w Katowicach? Mam na myśli Silesie i 3 Stawy. Jakie są warunki i atmosfera pracy? Widziałam ogłoszenia w tych dwóch centrach, ale nie wiem czy składać CV. Ktoś coś wie na ten temat?

kaja

Pracowałam w firmowym sklepie...Ekipa sklepu - super, ale co z tego, góra to jedna wielka tragedia - Zarządzanie przez zastraszanie, a jaki niewybredny język stosowany wobec pracowników, ech szkoda słów. Dla osób świadomych swojej wartości, kulturalnych, to praca nie do przyjęcia.

nieznany

Nie polecam!!! Pracowałem/am w sklepie Triumph firmowym (nie franczyzowym), zarobki średnie a atmosfera w pracy TRAGICZNA, nie można usiąść przez cały czas pracy, który często wynosił 10 godzin, przerwa ledwie 5-10 min, szefostwo non stop czepia się np. ze za cicho powiedziałaś/es dzień dobry do klienta. o wolnym weekendzie można pomazyc !!!!

Czy to franczyza czy partnerski to i tak ma prywatnego właściciela od którego zależy i sposób rekrutacji (różny od ogłoszeń na lokalnych i ogólnopolskich portalach internetowych poprzez biura pracy do zwykłych kartek na witrynie) i rodzaj proponowanej umowy o pracę i wynagrodzenia.W sklepach franczyzowych właściciel musi bardziej liczyć się z centralą odnośnie wystroju witryny,aranżacji sklepu,przecen międzysezonowych i sezonowych, zasad obsługi klienta kontrolowanych przez tzw.tajemniczego klienta itd.W zamian ma inne korzyści np.zapłatę za towar faktycznie sprzedany.

Triumph nie zatrudnia sprzedawców w sklepach bo sklepy są partnerskie lub franczyzowe, zależy do jakiego pracodawcy trafisz.

aaf
@ja

zatrudnia jak najbardziej

to proponuje zebys pracowala w agencji towarzyskiej bo tylko do tego sie nadajesz. i musisz miec problem z wyrywaniem normalnych facetow skoro zabierasz sie za zajetych :P

Rita

czesc ja pracowalam w tej firmie w Katowicach. W pelni się z tobą zgadzam. Ciągle trzeba stać. Najfajniesze jest że przychodzą fajce ciacha kupują bielizny dla swoich żon, dziewczyn. Można coś wyrwać dla siebie, :) Raz koleżanka mówi do takiego " Kupilby Pan i mi, jest mi bardzo ladnie w tym staniczko, gość się podjaral i jeszcze jej kupil majteczki. Ale bylo śmiechu, potem do niej przylazil żeby się umówić ale go zbyla. Pozdrawiam Cię Basiu ty wariatko

carla

Słowa kojarzące się z tą firmą to: wyczerpująca (stojąca), nie rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : Ogromny negatyw Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .plotkarki, z zazdroscia patrzace na wszystko Od jakiej stawki można negocjować pensję? pensji sie nie negocjuje, otrzymuje sie do 1500 max Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .bielizna Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .szefostwo, godziny pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Triumph - Warszawa

• Jak się pracuje w Triumph?

Zobacz opinie na temat firmy Triumph tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Triumph?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Triumph?

Kandydaci do pracy w Triumph napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Triumph