Jednostka Wojskowa 4229

Wrocław

Opinie o Jednostka Wojskowa 4229

Niedoszły pracownik 2015-04-28 09:05:33
Nie polecam ! Panie w kadrach opowiadają jaka to fajna i lekka praca na stanowisku kierowcy. Praca pon-piątek w godzinach 7-15, ogólnie na miejscu, czasem sporadyczny wyjazd gdzieś dalej. Niby jazda autami osobowymi i dostawczymi, czasem wyjazd ciężarówką. Co dobre od razu umowa o pracę ! Zarobki tragiczne, jako pracownik cywilny XI klasy dostajesz 1 900 brutto plus 10 % premii za przepracowane lata. Rzeczywistość poznajesz na miejscu pracy przy ul. Poznańskiej. Kierownik w porządku człowiek, z miejsca mówi jak jest. Zapomnij o pracy na miejscu, o osobówkach i busach...siadasz na duże auto z przyczepą i jazda w Polskę. Wyjazdy od jednego dnia, nawet do 2 tygodni po za domem, otrzymujesz przydział kierowcy alarmowego więc trzeba być pod telefonem. Nie dajcie się zwieść miłymi uśmiechami i obietnicami jak to fajnie jest...Przemyślcie to i wpierw proście o spotkanie z kierownikiem na Poznańskiej tam poznacie całą prawdę a nie śmieszne bajki na Pretficza.
Zostaw swoją opinię o Jednostka Wojskowa 4229 - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa 4229