Opinie o Partner XXI Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Partner XXI Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partner XXI Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI Sp. z o. o. w Warszawa

nuk

Firma bez zasad dla pracownika i szacunku dla pracownika. Stare corsy, pensja najniższa krajowa - obiecuję, że zarobisz z premii ale to g...o prawda. pozdrawiam prymusa.

Ogrylewicz

Wszystko fajnie tylko brak chociaz jednego konkretu, dotyczacego pracy handlowca, porazka...

handlowiec
@Ogrylewicz

firma zwalnia ludzi pensje niskie prowizje obcinaja bez wyjasnienia Nie Polecam omijać szerokim łukiem

3city

Witam Jakies szczegoly odnosnie pracy handlowca. Zarobki, samochod sluzbowy itp???

krys

Partner XXI to firma od której kupowałam. Ciągle zmieniali się tam handlowcy i co chwilę przyjeżdżał ktoś nowy. Ciągle braki w zamówieniu ciągle. Stwierdzam, że zakupy były raczej standardowe bez szukania czegoś poza katalogiem. Odeszłam od nich do innej lepszej firmy mówię tak bo pierwsze zamówienie i wszystko było!!! aż sama byłam w szoku jak to wszystko?. Przyzwyczaiłam się do ciągłych braków ze strony P21. Jeśli czytają to inni klienci P21 polecam zrobić to samo zmienić na inną firmę. Teraz mam tylko niestety problem, że ciągle mnie naganiacze odwiedzają z P21 z pytaniem dlaczego odeszłam i już od nich nie kupuję. Była już chyba u mnie cała świta tych kierowników i różnych handlowców. Ale zdecydowanie nie wrócę!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Partner XXI Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
uuu

Pracowałem tam na magazynie i kończyłem studia. Myślałem, że może z takim doświadczeniem i wiedzą na temat artykułów biurowych dadzą mi jakąś inną propozycję. Było kilka stanowisk które były wolne i szukali kogoś. Jednak mi nic nie zaproponowali chociaż się starałem. Inne firmy dałyby szansę ale nie P21. Ja odszedłem i nie żałuję.

sympath

Nie nie nie. Tak można opisać czy warto tam pracować. Klientów jest mało, nowi nie zainteresowani współpracą więc premia nie do wykonania. A dla tego, że zarząd w Warszawie tak ustalił premię aby jej nie wykonywać. Względy oszczędnościowe.

kierowca

Partner zdecydowanie omijać kiepska praca i płaca. Pracowałem tak jako kierowca, nadźwigałem się a pensja żałosna, więcej zasiłku bym dostał niż w Partnerze za miesiąc pracy.

ur

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem!!!

Firma zawsze była byle jaka dla pracownika przez wiele lat nic się nie zmieniło - mało mają już nawet chętnych do pracy bo każdy kto umie rozważyć ich propozycje woli iść gdzieś indziej. Tam co chwilę szukają pracownika i co chwilę ktoś odchodzi. Ceny z kosmosu braki w towarze, a klient wściekły. Problem jest z wykonaniem planu bo mało klientów chce przejść do P21 a część raczej odchodzi. NIE POLECAM!!!

jooo

Firma ok, atmosfera ok, jak ktos sie ni zna albo mu ni wyszło, albo nie chce mu sie pracowac to niech sie nie wypowiada

Via

Witam, Dlaczego piszesz 'coś jest na rzeczy'? Czytam powyższe komentarze z gowork i jestem po prostu zażenowana tekstami, które w żaden sposób nie odzwierciedlają faktycznego stanu rzeczy w firmie.

paznopeć

o o O , Via coś jest na rzeczy skoro się odezwałaś.

Via

Witam, jestem obecnie pracownikiem firmy Partner XXI, dziwią mnie negatywne informacje nt firmy. Czy ktoś może zwyczajnie napisać dlaczego macie złe poglądy o tej firmie? Pensja była za niska ? Okej, dla innych jest źle dla innych dobrze, ile ludzi tyle poglądów. Wyścig szczurów ? to już całkiem pozostawię bez komentarza...

nick
@Via

Via kto ci kazał to napisać?

Bolo
@Via

hmm chwalisz ta firme,chwalisz,a sama wiesz jaka jest prawda tam nie ma co chwalić i wychwalać.Zarobki niskie,atmosfera nijaka,zero szkoleniem możliwości awansu.Ludzie pracujący tam jeden drugiemu wilkiem.Ja tam plusow nie widze,i nie widziałem.Przychodzisz i tyrasz za marne grosze.

pepino

zbyszek kto ci kazał to napisac ? komu robisz łaske hi.

Zbigniew Widlarz

W zeszłym roku podjęliśmy decyzję o zakupie nowych drukarek. Postawiliśmy na Partnera XXI i nie zawiedliśmy się. Wszystkie zakupione wtedy urządzenia działają sprawnie aż do dnia dzisiejszego. Nasi pracownicy chwalą kupione sprzęt, podkreślając jego solidność oraz łatwość obsługi. W hurtowni regularnie zaopatrujemy się w drobne artykuły biurowe. Kupujemy papier ksero, długopisy, flamastry i ołówki automatyczne. Z dokonywanych zakupów zawsze jesteśmy zadowoleni. Polecam Partnera XXI zarówno na małe jak i duże zakupy

Zbigniew Widlarz

BADZIAK

Partner XXI urson na gierdzia tak , wspomnieć cza o tym robactwie w magazynie ssąco-kującym. plepsik zdatny . borhają lulki niekiedy rozbiegane oczęta majo. Rozpad wklęsły- poczet własny. Parapet, hiiii

UG

Firma nie warta zainteresowania, ani przez klienta a tym bardziej aby tam pracować!!!

tuja

kwalifikacje to podstawa,są wysokie wymagania czego przykładem jest aktywna oferta na stanowisko Pracownik Działu Zamówień Publicznych - Pracownik Działu Przetargów która jest wrzucona przez nich od miesiąca do sieci

waldek

A może po prostu nie ma osób z odpowiednimi kwalifikacjami @Q, warto pogodzić się z tym, że ktoś jest lepszy i zarabia więcej. A tak szczerze sam polecam zobaczyć ogłoszenia, bo jak jesteś dobry to i dobrze zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI Sp. z o. o. - Warszawa

Partner XXI Sp. z o. o.