Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

Albert

pracował ktoś dla nich w Holandii jako rzeżnik ?

w

a wie pani gdzie jest ich siedziba główna? w Holandii CZY W Polsce?

razio

Siedziałem w Holandii trzy miesiące, z początku było tak sobie, szczególnie warunki mieszkaniowe mi się nie podobały... ale poza tym to jednak ogólnie było w porządku.

Lopez

przyspieszyli mi wyjazd do Tuinbouwbedrift Theo Zwinkels B.V w Naaldwijk praca przy chryzantemach z 6 maja na 4 maja ale musze byc na weekend zeby podpisac formalnosci na miejscu , czy ktos rowiez sie wybiera? rojewski-m@go2.pl

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zenek

generalnie to staraja sie ogarnac tak zeby z grupy ktos mial prawo jazdy i wtedy jedzie sie do pracy cala grupa ich smaochodem co do firmy to uwazam ze nie ma zbytnich powodow do narzekan rzetelny pracodawca i tyle

Lopez

wazne zeby godizny pracy sie zgadzaly ,a klimatowe pokoje na poddaszu mnie nie odstraszaja ,dojazd nawet rowerem zawsze spoko

fgfhj

A jak wygląda sprawa z dojazdem ? na prawde wszyscy jezdza rowerami po 10 km do pracy?? A PRZY różach dużo jest godzin w tygodniu ?? podobno w weekendy sie pracuje

raskol

Ludzie jak ludzie, da sie przeżyć. Zresztą, jechałem do NL do roboty i poza tymi warunkami mieszkaniowymi to nie miałem na co narzekać, wątpie czy te wszystkie negatywy są prawdziwe, moje doświadczenia mówią mi inaczej...

Pati

Hotel wateringen może nie należy do najgorszych ale ludzie, którzy tu mieszkają.. Masakra

Lopez

dlaczego piszesz ze zarabiasz w walucie polskich zlotych/? bedac w nl dobrze rozumiem mm?

Baraquda
@Lopez

Firma też działa i zatrudnia na terenie Polski...

ferran
@Lopez

bo oni zatrudniaja nie tylko w holandii, w polsce tez, ja np. pracowalem w tesco przez 3 miesiace od stycznia i nie narzekam

Martusia

powiem ci jedno ja tam pracowalam i bylam zadowolona wiec nie wiem o co ci chodzi... A co do stawki tej niby zekomych 9zl. to mi odrazu powiedzieli ze na reke jest 7.70 zl wiec nie wiem czemu taka zdziwona jestes. A takim pisaniem niczego nie zdziałasz zeby im zaszkodzić

MATEUSZ

Masz racje z tym co napisalas o tych pieniadzach. Napisz mi czy ci je wyplacili ??

[[[[[[[[[

Pracuje ktoś na kwiatach z Beetsmy ,róże i inne ,dużo jest godzin tygodniowo?

@[[[[[[[[[

Własnie dzis dostalem telefon ,kwiaty pedy i inne podpisanie umowy w poznaniu wyjazd 6 maja ,ale nic nie wiem wiecej ,jade normalnie ,1 umowa holenderska ,po miesiacu umowa polska stawka 6e z groszem mial ktos pdobna oferte na dniach ostatnio?

@[[[[[[[[[

ja ajde na chryzantemy z bestmy tak zeby sie zmeiscic w czasie od 9 do 12 w hadze u nich w burze jedzie ktos na termin rozpcozecia pracy 6 maja pryz chryzntemach?

;;;;;;;

Podobno na tej szklarni van winden ,przy pomidorach ,trudno wytrzymać?

@;;;;;;;

Myslę że jesli sam człowiek nie pojedzie, i sie nie przekona na własne oczy,to trudno jest teraz brac jakąkolwiek opinie na serio.Co nie ulega wątpliwości,że na pewno tu takie są.A ciężko i zawodniczenie ze sobą kto szybciej i więcej ,myśle że jest prawie w każdej szklarnii.Taka już jest mentalność (Nas) Polaków.Co dla Holendrów jest niezrozumiałe,dlaczego tak właśnie sie postepuje.Bywało tak,iż nowi pracownicy ,którzy np.dopiero co przyjechali nie radzili sobie normalnie pracując,a to dlatego, iż rodacy tak wywindowali normy,.że co poniektórzy wracali do kraju po dwóch tygodniach.

tomi

W niedzielę jest wyjazd do Wateringen,Czy był ktoś juz tam.Ciekawe jakie tam panują warunki.

ssss

Byłem pytać się o pracę za granicą w biurze we Wrocławiu z tego co mi powiedzieli to żadnych ofert nie ma bo praca wszędzie stoi, jak ruszy to będą dzwonić.

qqqq

Konto i kartę od ręki załatwisz W Alior banku.Ja tez jadę w niedziele Podobno na pomidory,dajcie jakiegoś e-maila to pogadamy

@qqqq

Dowiedziałem sie dzisiaj,iż ci którzy jadą w niedziele z Rzeszowa,będą na razie siedzieć w hotelu i czekać na pracę,Panienka powiedziała że za hotel w tym wypadku nie będą płacić.A wyjazd jest też w czwartek.Lecz,po co tam jechac aby tydzień siedzieć w hotelu,a taka informacje dostałem.walder2011@wp.pl

jjjjjjj
@wstar

moze tka może nie ,tak na prawdę sie przekonasz jak tam będzie jak pojedziesz ,może bedzie dobrze ,a może jedna wielka patologia,Ja zaryzykuje i jade w niedziele

@jjjjjjj

Ja też zaryzykuje,ciekawi mnie tylko jakie tam sa normy,kiedyś pracując w Kesgro Co poniektórzy zbierali 500 kg.na godzinę,ze względu na bonusy,lub o mało co nie bili sie o puste wózki które np,tylko dwa ostatnie stały w rajkach,ale tez i tym samym podnosząc normy wszystkim pozostałym Polakom.Ponieważ skoro jeden Polak potrafi tak (zapiepszać)to logiczne jest iz reszta tez podoła,i tym samym za pare dni norma juz została podniesiona.Niestety,taka jest prawda.Sami sobie rodacy,bata kręcą.

wstar

A gdzie wyjechał?Jesli można wiedzieć.Ja tez mam wyjazd.

veee

Czy jedzie ktoś w niedziele z Rzeszowa na pomidory??

walder
@veee

ja mam jechac w niedziele na pomidory w niedziele z Rzeszowa.

Kamil

Witam (MAJA) co masz na myśli bo dziś do mnie babka dzwoniła i mamy możliwość wyjechania za granice ?

Wczoraj byl wyjazd ? ma ktos kontakt z tymi co wczoraj pojechali ? Dojechali już ?

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA