Opinie o BEETSMA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BEETSMA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BEETSMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEETSMA w Wrocław

oli

Praca na produkcji w Koziegłowach. Nikomu nie polecam!!! Niby śmieszne stroik ale praca fizyczna. Wielu Ukraińców, kryminalistów i patoli jak piszą powyżej. Ludzi traktują jak bydło. Ucinasz świerk obrywasz z igieł taśma jedzie. Non stop czepianie a to za rzadko a to za gęsto. I ten łysy niby ważny holender chodzący z miarką i czepiający się dosłownie wszystkiego. Wywalili kogoś dla przykładu. Siku nie możesz iść poza przerwą. Dwóch chłopa po prostu wczoraj wyszło bo p... taką robotę. Stroiki a praca fizyczna jak przy wyrębie lasu. no i brak organizacji totalnie. Każdemu gadają co innego. Nie zaczynajcie tam, szkoda waszych rąk i nóg - praca stojąca.

kris
@oli

Pracuję tam trzeci tydzień i wcale nie jest aż tak źle. Zgadzam się co do Ukraińców i patoli. A tak poza tym to praca jak każda inna na produkcji. Holendrzy owszem czasami zwrócą uwagę, ale robią to w grzeczny sposób i nie są złośliwi. Co do toalety to nie ma problemu, bo zawsze można zawołać team leadera, który zastąpi na chwilę lub kogoś przyprowadzi. Tempo taśmy nie jest duże, spokojnie idzie nadążyć. Fizycznie oprócz bólu nóg też jakoś się nie narobisz. Normalna praca na produkcji. Atmosfera ok. Team leaderzy w porządku. No chyba, że ktoś idzie na produkcję i liczy, że będzie miał własne biuro i sekretarkę i samochód służbowy. Bo patrząc na niektórych mam takie wrażenie. Ale takie osoby zazwyczaj po 1 dniu rezygnują.

Toli
@kris

Wszystko to co napisał Oli jest prawdą.Praca dla odpornych i wytrwałych.A ty Kris pewnie jesteś z tych dowodzących?

Iwona

Póki co jestem zadowolona z wyjazdu do NL. :) Bez przerw w pracy, tygodniówki wypłacają terminowo, hotel robotniczy do przeżycia. Wyjazd z Polski załatwili bardzo szybko.

korpal

Z wyjazdu do NL jestem zadowolony, w gruncie rzeczy wszystko spoko nie ma na co narzekać.

AB6D

Zroznicowane te opinie byly i sie martwilem, ale po zdecydowaniu sie okazalo sie ze nie jest wcale tak zle jak to ludzie w necie pisza, zadnych walkow na wyplatach itp

marian

nie powiedzialbym ze to dno... nigdzie lepiej platnej pracy niz u nich nie znalazlem, a sama firma w porzadku, zadnych problemow cale szczescie

dfrf

Widze ze beetsma (usunięte przez administratora) opinie sobie wyrabia :(

Ruda

tak do mnie dzwonili odwołali

nice

Hej. Do 2 miesięcy się ogłaszali ze potrzebują ludzi do pracy na produkcje spożywczą, a teraz jest 15 dni do wyjazdu i nagle odwołują wyjazd, czy do kogoś z was dzwonili w tej sprawie ?

mery

Dziwna agencja zatrudniają ludzi do spożywki a tu sie okazuje że zwykły magazyn i przepakowywanie świeczek kitle nanm dali jak na budowe anie jak na spożywke jak lisnerze dziwna umowa ani etatu niepisze od kiedy do kiedy kary są.Jak dojechalismy na miejsce to ani bhp ani lekarza a jak ogłoszeniu to że ksiązeczka potrzebna atu nic.na miejscu z agenvji gościu niebył z nami w srodku firmie potrafił przyjechać do gniezna pod maka to było dziwne nikt zpracodawcy przed autobusem nieprzyjezfza i daje umowy muwili ze to szkolenie bhp 8 godzin przez tel amy kitle i od 7.30 do 14.00 praca bhp po przerwie było na magazynie na stojoco minąl 10 kasy niema za te dni co sie było.a urzenfzie mają gfzies gdzie co i jak telewizja musiała się za nich zwiosc i za urzad pracy

mery

emi89

Hej czy ktos teraz moze jechal z tej agencji do Holandii? Ja dostalam propzycje wyjazdu ale im wiecej czytam tym mam wieksze obawy dajcie znac co i jak? Czy praca jest czy rzeczywiscie nic nie robicie? Bo nie jade tam wypoczywac i siedziec tylko do pracy? Jak z godzinami ile mniej wiecej pracujecie? Dajcie znac z gory dzieki

Róża
@emi89

Pojedź sobie lepiej do innego kraju i przez inną agencję, tutaj przestoje to norma, będziesz robić na rachunki

do cute

Cute z kąd wiesz? Byłeś tam?

cute
@do cute

właśnie stamtąd wróciłam, najgorszy czas w moim życiu- nigdy więcej

@cute

jak szukacie pracy dlugo i nic nie mozecie znalesc za sensowna kase to polecam prace w Holandii u nich. Placą ok, mozna zarobic i ogolnie da sie wytrzymac.

wala-1981
@cute

cute możesz podać swojego meila? lub odezwij się na meila wala-1981@wp.pl bede wdzięczna

cute

Radzę Ci Nati daj sobie spokój z tą firmą, zresztą w ogóle z Holandą - tam jest przesyt Polaków(i to tego najgorszego typu: kryminalistów, patoli), oszukują Cię ze wszystkim na każdym kroku, nie zarobisz tam

nati

Hej, mam pytanie czy jedzie ktos z tarnowa 1 października do holandi na spożywczą produkcje ? Jeśli tak to napiszcie nati1988@interia.pl, dobrze by bylo sie poznac przed wyjazdem tam

Kaja

nic dodac nic ujac, zgadzam sie zk omentarzem wyzej, praca za rozsadna kase tylko ten hotel taki sobie

Murano

Faktycznie, firma jest o tyle w porządku że płacą jak trzeba i dają pracę. Natomiast w hotelu robotniczym standard jest bardzo taki sobie, to chyba największy minus całego mojego wyjazdu do Holandii.

skenia

to chyba pracowalismy w innych firmach... u mnie wszystko bylo w porzadku ze stawkami, o wyplate nie musialam sie upominac ani razu...

iur

tania siła robocza, opóźnienia z wypłatami, trzeba sie upominać i do tego nie zgadzają się kwoty.

Kami

Ja tam uważam że Beetsma jest w porządku. Dostałem pracę za ich pośrednictwem i nie miałem na co narzekać, wszystko było takie jak być miało. Bez szału ale na to się nie nastawiałem.

emma

Stanowczo nie polecam tej firmy . Niby taka solidna firma , jak piszą o sobie w interncie , a jak się okazje , mają problem z wieloma rzeczami jak choćby z ustalaniem grafików tak żeby człowiek mógł zdążyć na ostatni autobus do domu , nie informują miejsc pracy , że danego dnia człowieka nie będzie z jakiegoś powodu , a jak już człowiek chce się do nich dodzwonić , to nie odbierają telefonów . Mają też problem z dotrzymywaniem słowa , a mianowicie mówią jedno , a obią coś innego . Jeśłi według nich to ma być solidność , to ja się nie dziwię , że tyle ludzi ucieka za chlebem do innego kraju

Zostaw merytoryczną opinię o BEETSMA - Wrocław

• Jak się pracuje w BEETSMA?

Zobacz opinie na temat firmy BEETSMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEETSMA?

Kandydaci do pracy w BEETSMA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEETSMA