Opinie o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CALZ Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CALZ Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CALZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

niktt

jest ok.

goscccc

phi, zgodze się z tym ze premie i zniżki są- ale jak wszedzie trzeba na nie zapracować solidnie.. ale reszta?! Pani wypowiedz jest śmieszna! O reszcie to tylko każdy słyszał- natomiast nikt nie widział :D i to jest prawda! Szkolenia?! dostajesz marne 3 strony kserowek ze słowkami wloskimi, bo bez nich nie wiesz co sprzedajesz i tyle! Ot, co.. szkolenia!!...hahaha^^ się uśmiałam do łez! :) a cała reszta?! wyjazdy? wyjazdy? hahaha.. palcem po mapie.. chociaz nie! kłamie! -Panie koordynatorki wyjezdzają, wyjezdzaja min.2 razy do roku. A o reszcie się zapomina... bo to tylko szarzy, zmeczeni, wycienczeni pracownicy! Pozdrawiam Wlkp!

Dońka
@goscccc

Oj nie zgodzę się w zupełności...Tuniki?Nawet dla ubrań z Prady nie potrafiłabym wciskać ludziom tych średniej jakości produktów a co dopiero za kilka przydługawych i szerokich tunik,w których wygląda się beznadziejnie.A co najgorsze-kantują z wypłatami,coś o tym wiem,bo dostałam połowę tego,co miałam dostać.

Calzedonka

Szkoda ze kolezanki zapominaja dodac ze firma wymaga ale rownież daje wiele. Gratisy, znizki, tuniki, wyjazdy do wloch, szkolenia, konkursy, premie. Ale zeby to dostac trzeba pracowac a nie opierac sie o lade i olewac klientow. A wszystko to co opisujecie powyżej to parametry sprzedazowe na których pracują wszystkie firmy które zajmują sie sprzedażą ( czy b2b czy retail ) jeśli nie potraficie pracować na wynik to znaczy ze sprzedaż nie jest dla was. Wszystkim tym którzy "wciskają" produkty szczerze współczuje bo tam gdzie ja pracuje lubimy te produkty bo są świetnej jakości i doradzamy klientom tak zeby do nas wróciły po wiecej ze swoimi znajomymi- oczywiscie ze zalezy nam na sprzedazy ale tez przede wszystkim na JAKOSCI tej sprzedazy- I taka praca i dziekujace ci klientki to satysfakcja. Praca w sprzedaży nie jest łatwa bo trzeba lubić prace z ludźmi i dla ludzi- w tym przypadku dla klientów. Pozdrawiam wszystkie zadowolone ze swojej pracy długoletnie Calzedonki :-)

fifka

Jeden wielki (usunięte przez administratora)!! Pasiaka tylko brakuje. Ja po dwóch dniach musiałam odejść, bo nie wytrzymałam psychicznie. 3 dziewczyny przede mną zrobiły to samo. Średnio co dwie godz. dzwoni manager i pyta o jakieś(usunięte przez administratora) parametry - bramki, ilość kasy, paragony itd. I hasło od kierownika, że "nawet jak nie ma co robić, to zawsze jest co robić" i trzeba siedemnasty raz układać te same majtki, mimo że są już perfekcyjnie ułożone. Brak umowy, nawet nie wiadomo za ile człowiek pracuje!!! Nie można się opierać, usiąść i trzeba każdemu wciskać pakiet 4+1, każdy klient stuka mi po głowie, po co mu 5 par rajstop, albo skarpetek.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CALZ Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
medena

Z wilką przykrością muszę stwierdzić, że ze strony personelu wyglada to zupełnie inaczej. Pani w sklepie jest miła bo wymagają od niej żeby wciskałą klientom jak największą ilość rzeczy. Jeżeli na paragonie nie bedzię wiecej niż trzy sztuki to ta miała Pani z obsługo dostanie taki (usunięte przez administratora) od kierowniczki, ze sie nie pozbiera. Nie wierzyłabym też w to co mówią dziewczyny o jakości produktów. Ekspedientki mówią to co klientki chcą usłyszeć. Klientki, które przychodzą po jedna szt naprawde nie są mile widziane. Wiem bo pracowałam w calzedoni.

dokladnie!!! zgadzam się z Toą też tm pracowałam. masakra!!

klientka

Jestem stała klienka w calzedonia ale w Czeladzi woj. śląskie Sprzedawczynie super .Kierowniczka fantastyczna potrafi doradzić , zna sie na robocie takich ludzi to ze swiecą szukać,.Zawsze tam kupuje i jestem super zadowolona. Wiele moich znajomych potwierdza moja opinie. polecam polecam polecam super sklep

EwA
@klientka

Matko pracownicy chwalą sami siebie. Super :D

Generalnie nie polecam pracy w tej firmie!!!!!!!!!!!!! Zaczynając od placy, ktora wogule nie jest adekwatna do tego czego wymaga sie od pracownikow ( 1380 ), odkad tam pracowalam cały czas pensja była obcinana - za inwentaryzacje lub za jakies inne pierdoly, budzety nie możliwe do zrealizowania, ciagła walka o klienta - polityka firmy polega na wciskaniu klientom czego tylko się da, ciagłe liczenie statystyk ( ile ktora ma kasy, ilu klientkom cos sprzedala i ile ma sztuk na paragon, ile promocji, ile skarpetek... MASAKRA! (usunięte przez administratora)

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CALZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CALZ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CALZ Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CALZ Polska Sp. z o.o.