Opinie o Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) w Warszawa

Mariusz

Tyle lat korzystałem z waszych usług i przyszedł czas aby się pożegnać. Kiedyś super rodzinna firma teraz dno, a na nim dokonany odwiert niżej zejść nie można. Co wy ludzie zrobiliście z tą firmą? Przestańcie (usunięte przez administratora) ludzi jacy super jesteście.

Wiktoria

Hej. Macie info jak wygląda rekrutacja na stanowisko Inżynier Data Center? Wyszukałam w necie ogłoszenie. Jakie pytania zadaje rekruter? Ile czasu trwa cały proces?

@Olga

Jakie widelki na stanowisku inzyniera data center? czy jest samochod sluzbowy, i jak tak to jaki?

KAM

Czy na stanowisku KAM można liczyć na rynkową podstawę w wysokości minimum 13k brutto ? Pracowałem w kilku firmach technologicznych i każda oferowała wynagrodzenie podstawowe w widełkach od 13 brutto do 16 brutto na UoP.

Ajak Nowy wpis

A jak jest w innych działach?

Czemu piszesz, że obudzili się za późno? Kto konkretnie? pytam, by moc kontekst załapać. skoro jest po jakimś fakcie to czy można oczekiwać jakichś dalszych zmian?

Menadżer ma teraz 8 000 na rękę? Tak rozumiem z poprzednich wpisów. A za jaką konkretnie prace? ciekawi mnie czy są to mimo wszystko adekwatne zarobki do założonych obowiązków? spytano o to kiedyś ale do teraz obyło się to bez odpowiedzi. ktoś pracował i oceni?

Czy w firmie Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Analityk?

Widzę, że podajecie stawki? : ) w ofertach, które teraz widnieją jakoś ich nie widzę, dobrze ze dzielicie się informacjami. A czy jest tu może ktoś kto pracował jako analityk systemowy? Od paru dni jest informacja o tym, że go poszukują, spełniam warunki. ile na start dostane?

nie wiem

nie wiem ile analityk systemowy, ale administrator linuxa dostaje duuuuuzo ponizej sredniej rynkowej...

Czy po rozmowie w Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Tak jak napisali teraz niedawno to można w porywach jako menadżer wyciągać nawet 12 tys na rękę? Bo jeśli tak to opisze mi ktoś proszę szczegóły? Jaki zakres obowiązków w praktyce? Czy nakład pracy jest uznany za adekwatny przy tym?

?

chyba 12 brutto, na reke to niecale 8k, to chyba nie jets szal...

Kologolonka

Jakie są zarobki lub czego i jakiej kwoty mogę się spodziewać na poziomu szczebla menadżera starszego lub samodzielnego? Netto oczywiście

Na pewno nawiązujesz do poziomu „starszego” czy tez „samodzielnego”? to ile zarabiałaby osoba, która zatrudnia się jako junior? Z rok temu jeszcze o nich pytali, a teraz jak z przyjęciami sytuacja wygląda?

Xyz

Myślę, że poza 10-12kola marchewek brutto nie masz co liczyć na poziomie starszego. Słaba kasa

?

to jak to jest z tym stanowiskiem? widze na pracuj.pl, ze jest duzo ofert archiwalnych, pojawiajacych sie cyklicznie. czy jest taka rotacja?

Wiktoria

buuuu
@Wiktoria

Na rekrutacji pytania raczej natury technicznej, rekrutacja jak to rekrutacja 2/3 tygodnie max.

Olga
@buuuu

ale podczas tych 2-3 tyg to rozumiem ze wiecej niz jedna rozmowa z firma jest? Jak to wygląda tak dokładniej ?

@buuuu

3 tyg max? Jakiej zwrotki z takiej rekrutacji można oczekiwać na tego typu specjalistycznych stanowiskach? Dowiem się krótko czego mi zabrakło, żeby mój w razie czego ponownie kandydować w przyszłości?

pytanko
@Bożena

Jakie widelki sa na stanowisku inzyniera data center?

@Olga

Cześć, a jak wygląda sprawa podwyżek? widzę, że ktoś dopytuje o zarobki dla KAMów chociażby a kiedyś w opiniach sprzed lat podkreślano, że z nimi może być słabo, bo nie ma na nie szans. Do dziś jak z tym jest? Interesuje mnie głównie sytuacja teraz na przełomie roku

Maria

Około 11 zgarniesz jako straszy menadżer? I to brutto? Tak przynajmniej ktoś napisał. To ja także jak poprzednik ciekawa jestem ile junior weźmie? Są w ogóle takie juniorskie stanowiska do obsadzenia? Ja na stronie widzę tylko młodszego koordynatora projektów

Siemka, widziałem że z rok temu ktoś odradzał aplikowanie na admina od Linuxa. Czekam na bieżące doniesienia, czy dalej można te opinie podtrzymać czy może cos się pozmieniało w kwestii tego stanowiska? tak się składa, że wpasowuje się w profil kandydata przedstawiony na stronie, stąd moje zainteresowanie. Padła kwota 7,000 zł. Ile w tym roku można śmiało zawołać?

Mariusz

Czy pracownicy Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

odpowiedź

Tak, są organizowane integracje ogólnofirmowe (mniej lub bardziej formalne) oraz jest do dyspozycji budżet na integracje zespołowe/działowe w formie dowolnej, dobranej do potrzeb i oczekiwań pracowników danego zespołu.

Róża
@odpowiedź

To tak w sumie jakie teraz są relacje pomiędzy działami? Ciekawi mnie to ze mają one również budżet wewnętrzny na przytaczane integracje. Zastanawia mnie także aktualna atmosfera, nikt do bieżącej zbytnio się nie odnosił. Czy jest dział, w którym występuje jakaś lepsza czy raczej wszyscy są w miarę zgrani?

Paciany

Witam wszystkich szukających opinii o firmie. Przez ostatnie 3 lata brałem udział w 2 rekrutacjach na rozmowe pani mnie zaprosiła nie mówiąc że pan przy ochronie potrzebuje dowód osobisty bez niego nie wejdziesz wiec chciałem podkreślić że jest to wymagane. Na rekrutacji siedzą 3-4 osoby i zadaja przez 1,5 godz pytania jakieś 80 pytań czułem się jak sasha grey na gan* ban* po takiej monotonnej rozmowie jednostronnej wyszedlem zmeczony jak po calym dniu w pracy pani z recepcji Justyna poinformowała mnie że świetnie wypadłem napewno się odezwa i będzie pozytywnie minęło znowu 1,5 mieś zero totalne odzweu przez 3 lata ani jednego maila tel czy tez smsa :)

zainteresowany
@Paciany

O rekrutacji na jakie stanowisko Pan pisze?

Paciany
@zainteresowany

stanowisko polegało na montażu serwerów oraz zarządzanie nimi.

@Paciany

Czy ktoś na dany okres się na nim zatrudnia i opowiedziałby bardziej szczegółowo o samej specyfice pracy oraz wynagrodzeniu za nią? czy jest ono adekwatne co do nakładanych obowiązków? Ile osób jest potrzebnych na tym stanowisku?

Dział Handlowy ATM Pracownik

Potwierdzam ,że praca jest ciężka , co do kolesiostwa się nie zgadzam . Co do braku awansów też nie. Awanse w DH są i prowizje też są bardzo dobrze . Nie jest to firma dla leni i leserów , ale jeśli masz pomysł na siebie , umiesz pracować ciężko i masz wyniki to jesteś doceniamy . Rotacja jest duża , to prawda - jednak nie zwalnia się ludzi którzy mają wyniki . Nie jest to firma , w której czy się stoi czy się leży 500 zł się należy .

Pracownik ATM
@Dział Handlowy ATM Pracownik

Brak szansy na podwyżki, awanse i pochwały - widać ktoś tu czuje się niedoceniany. To, że Ty nie dostałeś podwyżki czy awansu czy pochwały nie znaczy, że wszyscy w ATMie tego doświadczają. Powiedz po prostu, że Ty nie dostałeś i będzie wszystko zgodnie z prawdą i na faktach. Po co mówić, że w firmie w której jest nas chyba ponad 200, nie ma awansów i podwyżek czy pochwał skoro to nieprawda? Awanse w ATMie są, jest sporo osób, które zaczynały z podstawowych stanowisk i z biegiem lat dostały nowe role. To jest fakt. Co do atmosfery - chyba tu się nie raz przewijało - nie jest to miejsce do odpoczynku, a do ciężkiej orki raczej. Za to w firmie są fajni ludzie i generalnie luźna atmosfera. Jeśli mamy mówić o faktach i prawdzie o ATM to każdy kto tu aplikuje musi wiedzieć, że naprawdę tu jest dużo pracy... Człowiek nie przerobi, serio. Trzeba sie umieć w tym odnaleźć i ustawić sobie priorytety, bo inaczej to można zwariować. I to chyba największa bolączka większości z nas. Z kim się nie gada ten jest zawalony robotą. Ale jak widać wielu z nas coś tu trzyma, ale niektórzy decyduja się odejść. Pewnie jak nas tylu to tyle samo opinii. Znam tych, co "na kawie" narzekają na ATM, a pracują tu dalej latami i jakoś nie odchodzą. Są też Ci, co nigdy nie narzekali, a po prostu odeszli, ale serio jest też duża grupa z nas, którzy lubią tą robotę. Mają fajnych szefów i dobrą atmosferę w zespole. Jak szukam pracy to wchodzę na te goworkowe fora i zawsze brakuje mi rzetelnej wiedzy o firmie i robocie, bo zawsze są tylko pomyje. Więc tym razem dodaję coś od siebie, może ktoś znajdzie w tym wartość szukając roboty.

Prawda

Yahoo.com
@Pracownik ATM

Potwierdzam! Dodam tylko, że wszystko zależy od bezpośredniego Przełożonego, jeżeli przełożony jest Człowiekiem, to i praca idzie jak należy i atmosfera jest właściwa, ze się chce. Ja takiego mam.

Takatam
@Dział Handlowy ATM Pracownik

Tacy, którzy mają wyniki, sami odchodzą i to są (byli) najlepsi KAM-owie, ponieważ rynek płaci znacznie więcej. Oprócz tego zapewniali najlepszą, kompetentną opiekę i szybkie działanie.

Takatam
@Yahoo.com

To już historia, było, minęło.

Jacek
@Takatam

Ja nie z firmy. Kim jest KAM i ile firma płaci? Chciałem wysyłać cv na Młodszego Specjalistę Data Center. Możesz dodać coś więcej na temat stosunku płaca a obowiązki oraz atmosfery?

Były pracownik OCD

Witam wszystkich, Czytając te wszystkie komentarze przez byłych pracowników napisze tak. Ktoś napisał, że Atman jest dobrą firmą aby zdobyć nowe doświadczenie wpisać sobie w Cv a jeżeli chodzi o podwyżkę to rzadko takie wycieczki kończą się sukcesem i to jest prawda najlepiej popracować trochę i iść dalej wynagrodzenia w tej firmie większego nie wywalczy człowiek nawet po 3 latach, wolą zatrudniać nowych pracowników niż dbać o tych wykfalifikowanych co robią dobrą robotę. Co do ludzi moja była ekipa super ludzie bardzo pomocni super atmosfera chciało się pracować, również tych ludzi już w tej firmie nie ma (ich cierpliwość również się skończyła). Ale nie tylko przez to co wyżej wymieniłem ale również przez innych ludzi czyli kierownik:). Niektórzy nie powinni być na tym stanowisku. Kierownik pierwszy raz się spotkałem z takim człowiekiem o takiej wyobraźni człowiek mógł by pisać bajki, kłamca, niepoważna osoba co wszystko upiększa nie szanująca swojego pracownika, rzeczywistość jest zupełnie inna mija się z prawdą ( wiemy o kim mowa). Zaraz ktoś napisze , że jestem cięty na niego na tą firmę i wymyślam tylko czemu jest taka rotacja i ludzie uciekają? Właśnie dlatego myślę, że ludzie, którzy mieli odczynienia z tym powyżej co napisałem potwierdzą moje słowa. Podsumowanie zostawiam wam ale jeżeli szukasz pracy, w której chcesz się rozwijać w danym kierunku i mieć z tego korzyści typu większe wynagrodzenie to na długo w Atmanie nie zostawiaj.

ljkhgcfdsrtfyghjk

odradzam aplikowanie na stanowisko młodszy administrator Linux. To ogloszenie wisi na roznych portalach caly rok. Grupą ludzi aplikowalismy na to stanowisko aby sprawdzic kogo wybiorą i wiecie co...? na stanowisko juniora wybrali kolege z 10 letnim stazem i chcieli zaplacic 6-7 tys zl brutto a na poczatku byla nawet rozmowa ze w okresie wstepnym chcieliby sprawdzic jak sobie radzi za mniejsze pieniadze.

Lidia
@ljkhgcfdsrtfyghjk

A ile się zarabia na tym stanowisku ogólnie? Nie jestem w temacie.

Admihggg
@Lidia

Właśnie tyle. Jak kolega aplikuje na juniora to czego oczekuje?

@Admihggg

No w sumie racja skoro takie doświadczenie to mógł w inne celować. Oni chyba wiedzą kogo szukają na jakie stanowisko i mają do tego przydzielony odpowiedni budżet? A wiadomo ile za mida czy serniora by dali?

Techniczny

Pracowałem w pionie technicznym, Plusy: Podejscie po ludzku Atmosfera Elastycznosc (mozna cos zmienic, zaproponowac) Swoboda dzialania Kompetentni ludzie Minusy: HRy (ciezko opisac wszystko po kolei, ogolnie wszystko za co ten dzial powinien odpowiadac (integracje, utrzymanie pracownika(duzo lojalek), rozwoj, szkolenia, eventy,) wychodzi slabo, co skutkuje duza rotacja pracownikow) Open space

@Techniczny

opowiesz co z tymi szkoleniami, rozwojem? są tu w ogóle jakieś szkolenia? jest szansa na jakiś awans?

ATechniczny
@Techniczny

Odkąd w HR jest nowa manager wreszcie zaczyna się coś pozytywnego dziać po kilku latach. Jeżeli chodzi o atmosferę,ludzi i kompetencje 100% zgoda jest bardzo fajnie.

aaa
@ATechniczny

Z tymi HRami to póki co nie zauważam poprawy, wręcz przeciwnie.

Servo
@aaa

Ja zauważam. Nie jest to rewolucja ale widze zmiany na lepsze co będzie dalej zobaczymy.

Wanda
@Servo

A co to za rewolucja i pozytywne zmiany? :) Opowiesz cos?

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.)?

Oni zawsze szukają????????????

Jerzy

Czemu jest taki przemiał? Źle płacą i ludzie uciekają? ;/

Odpowiadam
@Jerzy

wszystko zależy od działu raz płacą dobrze raz nie:) , nie szanują ludzi , dlatego ludzie uciekają

Jerzy
@Odpowiadam

Nie szanują to znaczy co? Są jakieś wyzwiska, krzyki, czy o co chodzi?

Cały czas szukają bo brakuje ludzi do pracy dużo osób odchodzi do innych firm

@Marcin

A jaki jest tutaj okres wypowiedzenia? Miesiąc?

@Bożena

Miesiąc po nie całym roku przepracowania przy umówię na czas nieokreślony

@Marcin

no ale jakby ktoś chciał na przykład po kilku miesiącach odejść? to co? wtedy nie ma okresu wypowiedzenia umowy?

@Bożena

Tak jak w kodeksie jest zawarte masz miesiąc czasu wypowiedzenia jak przepracujesz minimum Pół roku. Ogólnie jeśli chodzi o firmę Atman w kwestii umowy ubezpieczenia składki to tutaj duży plus u nich nie kombinują ale jeżeli chodzi o prace i zarobki nie są adekwatne w ciągu roku z mojego działu odeszło 12 osób i tylko z mojego działu a gdzie reszta? Nowi pracownicy maja większe stawki od tych co pracują od dawna i dbają o wszystko i maja dużą wiedzę i dla nich nie ma podwyżek wychodzą z założenia ze nie ma ludzi nie zastąpionych jak by było tak dobrze to by i ludzie się tam przyznali prawda?:) jeżeli chcesz zacząć przygodę i zdobyć większe doświadczenie to firma Atman jest dla Ciebie ale licz się z tym że za jakiś czas będziesz rozglądać się za innymi firmami:)

@Marcin

ale mówisz, że nowi pracownicy mają lepsze stawki niż ci co pracują od dawna... To chyba jednak może dobrze się tu pracuje i nie będzie trzeba się rozglądać za innymi firmami :) ?

@Bożena

Jeżeli chcesz pracować cały czas za tą samą stawkę np przez 3 lata bez podwyżek a jak wiadomo wszystko drożeje i nie potrzebujesz szukać innych firm co dają lepsze wynagrodzenia to tak firma Atman jest dla Ciebie:).

Wanda
@Marcin

Za nic się podwyżek nie dostaje. Nawet jak indywidualnie się pójdzie i uargumentuje że ci się należy to nic z tym nie robią?

@Wanda

Masz rację za nic się nie dostaje ale jak wiesz firma Atman nie jest mają instytucją i tam naprawdę jest co robić. A co do podwyżek ciężko ją uzyskać. Tak jak napisałem wcześniej jak by było tak dobrze to by ludzie nie odchodzili. Ja również zakończyłem współpracę z tą instytucją po długim czasie jednak 2 lata upominania się o podwyżkę już mnie znudziło wiec inna firma dała mi lepsze możliwości.

aaa
@Wanda

Potwierdzam to co pisze Marcin. Nie ma inicjatywy w tym zakresie a indywidualne wycieczki rzadko kończą się powodzeniem.

Klient Kluczowy

Nie wiem jaki to pracodawca ale partner w biznesie niestabilny . Jako kluczowy klient w ciągu roku mamy 3ciego opiekuna handlowego. Każdy z nich pyta o to samo, na początku pełni optymizmu i energii co spotkanie Ci opiekunowie są smutniejszy..... A potem dostaje @ od nowego opiekuna handlowego . Współpracuje z wieloma operatorami ale takiej ignorancji Kluczowego Klienta i takiej rotacji jak w ATM nie widziałem nigdzie. Nie sądzę aby to był dobry pracodawca skoro nie umieją zatrudnić lub utrzymać ludzi na tak ważnych stanowiskach . Ponad to na decyzje, oferty , czekamy bardzo długo i zawsze są najdroższe. ATM mocno odstaje od pozostałych operatorów. I mam wrażenie że klienci i pracownicy w tej firmie nie są wartością. A to jest nie partnerstwo w biznesie !

Prawda
@Klient Kluczowy

co piszesz, dorzucę, iż ta firma, jako rekruter też ma stosunek olewczy do kandydatów, gdy Pani, mieniąca się tytułem 'kierownika" śmieje się w twarz osobie starającej się podczas rozmowy na stanowisko. Ogólne wrażenie: rozpiździel w atm.

Jola
@Prawda

Więcej osób odchodzi niż chce tutaj pracować. Ci co przychodzą to już raczej z przypadku :(

toja
@Klient Kluczowy

Opiekun handlowy jeśli nie zrealizuje przez 3 miesiące co najmniej połowy celu sprzedażowego musi odejść, stąd "Klienci Kluczowi" mają często nowych opiekunów. Tak organizacja. Takie ma wartości.

Alex

Zgadzam się...

London
@Klient Kluczowy

Skutkiem dużej rotacji jest obniżenie standardów obsług. Podczas rozmow rekrutacyjnych odczuwałem brak profesjonalizmu. Zaproponowane warunki oceniam na mocno średnie.

Elżbieta
@London

Pensja też Twoim zdaniem mocno średnia? Ile mniej-więcej K?

Radek

Amatorzy i pasożyty w zarządzaniu – degradacja firmy, niestety.

@Radek

Może rozwiniesz swoje zarzuty?

Zostaw merytoryczną opinię o Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.)?

Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.)
2.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Grochowska 21A
    04-186 Warszawa

Atman sp. z o.o.(dawniej: ATM S.A.)